ProTipster Wiadomości Sportowe

Pewny Zakład w Betclic - Bonus 40 PLN

Pewny Zakład w Betclic - Bonus 40 PLN

Kto nie przeżył sytuacji w której tylko jeden typ na kuponie nie "wszedł", ten niewiele wie o bukmacherce. Legalny bukmacher Betclic przygotował specjalną promocję, która zrekompensuje przegrane kupony.

Pewny Zakład

Postawić kupon wielokrotny z co najmniej 4 zdarzeniami z min. kursem całkowitym 4.00 za min. stawkę 20 zł. Jeśli jedna drużyna Cię zawiedzie, odzyskasz stawkę w formie bonusu, nawet do 40 zł!

W promocji biorą udział zakłady na dowolne mecze piłki nożnej rozegrane w dniach 27 - 29 sierpnia. Możesz zwiększyć swoje wygrane dzięki promocji Multi+ aż do 50%!

Obstawiaj zakłady w Betclic

Konto tymczasowe w Betclic

Konto tymczasowe pozwala na dokonywanie wpłat w celu obstawiania, zawierania i rozliczania zakładów zawartych przez graczy. Funkcjonalność konta tymczasowego ograniczona jest czasowo do 90 dni od momentu jego aktywacji. Maksymalna kwota zawartych zakładów w tym okresie nie może przekroczyć 5.000,00 PLN (słownie: pięć tysięcy złotych). Wypłata jakichkolwiek środków zgromadzonych na Koncie Tymczasowym (tj. dokonanych wpłat i uzyskanych wygranych) jest możliwa wyłącznie po zmianie statusu konta tymczasowego na konto stałe. Więcej informacji na temat Betclic znajdziesz w naszej recenzji tego bukmachera.

Betclic - Zakład bez ryzyka do 500 PLN

Betclic postanowił wejść na polski rynek legalnych zakładów bukmacherskich z ofertą zakładu bez ryzyka. Co prawda tego typu oferta pojawiła się na rynku już wcześniej, ale jeszcze nikt nie zaoferował graczom aż takiej wysokiej kwoty. Każdy nowy klient Betclic, może liczyć na CashBack do 500 PLN.

Aby uzyskać maksymalny zwrot w tej promocji powitalnej, obstaw swój pierwszy kupon za 568 zł i odbierz aż 500 zł jeśli kupon okaże się przegrany! 

Jak odebrać bonus w Betclic?

  1. Załóż konto w Betclic korzystając z linku na naszej stronie.
  2. Podaj kod promocyjny PROTIPSTER500 podczas rejestracji.
  3. Zweryfikuj swoje konto i dokonaj pierwszej wpłaty.
  4. Postaw pierwszy zakład. Jeśli okaże się przegrany - otrzymasz do 500 złotych bonusu!

Załóż konto w Betclic