ProTipster Typy bukmacherskie

Typy Bukmacherskie Hokej na lodzie, Typy Na Dziś, Typy na Jutro

Brak nadchodzących wydarzeń

Wybierz inny turniej aby przeglądać więcej wydarzeń.

Typy Bukmacherskie

Poprzednie mecze w Hokej na lodzie

Typy Hokej

Hokej na lodzie jest jednym z tych sportów, które wydają się proste powierzchownie, ale stają się skomplikowane, gdy zaczniesz dogłębną analizę. Fani zakładów często czują, że znają wszystkich graczy, wszystkie drużyny i podstawowa strategia jest wystarczająca, aby zarabiać na zakładach NHL. W rzeczywistości wymaga to jednak dogłębnego zrozumienia strategii zakładów NHL, aby być konsekwentnym zwycięzcą. Mówimy tu o nowych graczach, ale doświadczeni gracze również popełniają na tym polu wiele błędów. Łatwo jest wpaść w rutynę i stracić kontrolę, co w rezultacie będzie miało wpływ na twoje potencjalne zarobki z zakładów NHL.

Hokej NHL Typy

National Hockey League (NHL) to najlepsza liga hokejowa na świecie. Liga, z siedzibą w Ameryce Północnej, składa się z 31 zespołów rozmieszczonych w USA i Kanadzie.  Podczas gdy inne ligi hokejowe istnieją na całym świecie, wszystkie bledną w porównaniu z NHL pod względem wielkości, umiejętności, liczby fanów i liczby dostępnych zakładów.

Jeżeli należysz do osób, które lubią obstawiać hokej na lodzie, zapewne NHL nie jest ci obce. Jeśli jesteś nowy w obstawianiu hokeja na lodzie, szybko go złapiesz. ProTipster to idealne miejsce na poszukiwanie odpowiedzi na nurtujące cię pytania. Typy Hokej są jedną z najpopularniejszych sekcji dostępnych na naszej stronie. W naszej społeczności jest wielu ekspertów od hokeja.

Zakłady NHL

Czy zastanawiałeś się,  jakie zakłady NHL wybierają fani tej ligi? W tej sekcji zebraliśmy szczegóły dotyczące najpopularniejszych zakładów hokejowych. Jeśli nie masz doświadczenia w zakładach na hokeja, przeczytanie tego tekstu pomoże Ci zrozumieć, jakie będą Twoje opcje. Jeżeli masz  doświadczenie w zakładach hokejowych, możesz użyć tej sekcji jako przypominajki, która pomoże ci odświeżyć podstawową wiedzę.

  • 1x2 - Podobnie jak w Piłce Nożnej, ten zakład jest najbardziej popularny. Polega on na wybraniu zwycięzcy spotkania lub remisu w regulaminowym czasie gry.
  • Zwycięzca Meczu - Zakład na zwycięstwo jednej z drużyn, bez względu na to czy dana drużyna zwycięży w regulaminowym czasie, czy po dogrywce.
  • Poniżej/ Powyżej - oczywiście tutaj typujemy ilość zdobytych bramek
  • Dokładny Wynik - Dla prawdziwych ekspertów, dostępny jest również zakład polegający na wytypowaniu konkretnego wyniku spotkania
  • Strzelec Gola - Podobnie jak Piłce Nożnej, w hokeju również możemy obstawić, który zawodnik zdobędzie bramkę
  • Zakłady Specjalne - Wielu bukmacherów dodaje do swoich ofert zakłady specjalne, w których możemy obstawić m.in to co wydarzy się jako pierwsze w ciągu kolejnych 3 minut