Typy bukmacherskie Piłka nożna Polska

Polska Ekstraklasa - Typy Bukmacherskie Na Dziś

Najczęściej typowane mecze dla Ekstraklasa

Warta Poznań Warta Poznań vs Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 24 typów na mecz
Cracovia Kraków Cracovia Kraków vs Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 23 typów na mecz
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok vs Raków Częstochowa Raków Częstochowa 20 typów na mecz
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk vs Wisła Płock Wisła Płock 13 typów na mecz
Lech Poznań Lech Poznań vs Cracovia Kraków Cracovia Kraków 3 typów na mecz

Ostatnie Typy - Ekstraklasa

Liczba goli w meczu będzie mniejsza niż 1.75

kurs +170
Ranga Typu: 0.0
Brak oceny

Śląsk Wrocław wygra mecz

kurs +213
Ranga Typu: 0.0
Brak oceny

Raków Częstochowa wygra mecz

kurs +144
Ranga Typu: 0.0
Brak oceny

Tabela ligi - Ekstraklasa

Drużyna M W R P PKT
1 Lech Poznań 2 1 1 0 4
2 Wisła Kraków 1 1 0 0 3
3 Pogoń Szczecin 1 1 0 0 3
4 Raków Częstochowa 1 1 0 0 3
5 Legia Warszawa 1 1 0 0 3
6 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3
7 Śląsk Wrocław 1 0 1 0 1
7 Warta Poznań 1 0 1 0 1
9 Lechia Gdańsk 1 0 1 0 1
9 Jagiellonia Białystok 1 0 1 0 1
9 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 0 1 0 1
9 Stal Mielec 1 0 1 0 1
9 Cracovia Kraków 1 0 1 0 1
14 Radomiak Radom 1 0 1 0 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 1
16 Piast Gliwice 1 0 0 1 0
17 Wisła Płock 1 0 0 1 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 0

Ekstraklasa – typy bukmacherskie

Jedną z najczęściej typowanych lig piłki nożnej w naszym kraju jest oczywiście rodzima Ekstraklasa. Typy Ekstraklasa są jednymi z częstszych, które są dodawane przez polskich użytkowników na ProTipsterze. Należałoby jednakże podkreślić, że typowanie Ekstraklasy jest o tyle trudne, iż dość często zdarzają się niespodziewane wyniki, dlatego też kursy na mecze ekstraklasy bywają wysokie. Szukając typów na Ekstraklasę na ProTipsterze dobrze jest kierować się oceną typów oraz statystykami użytkownika, który dany typ bukmacherski opublikował. To pozwala na ustalenie, czy typ Ekstraklasa ma szanse się sprawdzić oraz jaką skuteczność i yield ma użytkownik, który podzielił się taką podpowiedzią. Typy Ekstraklasa są obecne na naszej stronie w trakcie trwania sezonu. Typ bukmacherski na mecz Ekstraklasy można dodać na 72 godziny przed rozpoczęciem spotkania oraz w trakcie jego trwania. Ten ostatni to typ na żywo. Na ProTipsterze można dodać jeden typ Ekstraklasa przedmeczowy oraz jeden live.

Typy Ekstraklasa

Na ProTipsterze możecie dodać własne lub znaleźć typy innych o wielu różnych marketach. Można wytypować kto wygra dany mecz w Ekstraklasie lub kto zwycięży pierwszą połowę. Istnieje także możliwość dodania typu Ekstraklasa na podwójną szansę, czyli na zwycięstwo i remis lub zwycięstwo którejś ze stron. To znacznie zwiększa szansę powodzenia typu ale także obniża kurs zakładu. Możliwe jest także dodawanie typów handikapowych oraz typów Ekstraklasa z azjatyckim handikapem na końcowy wynik i na wynik po pierwszej połowie. Azjatycki handikap sprawia, że w niektórych przypadkach możecie otrzymać całość wkładu w przypadku niesprawdzenia się danego typu. ProTipster oferuje także typy na ilość bramek w meczu Ekstraklasy oraz ilość goli strzelonych w pierwszej połowie. Dodatkowo można dodawać typy na Ekstraklasę na ilość bramek zdobytych przez gospodarzy lub gości oraz zakład na to, że obie drużyny strzelą lub nie strzelą bramki.

Typy bukmacherskie na Ekstraklasę

Warto także pamiętać, że nie ma czegoś takiego jak pewniaki. Żaden typ nie jest stu procentowym pewniakiem, zwłaszcza jeśli mowa o typach na Ekstraklasę. Dlatego też korzystając z typy Ekstraklasa celem zagrania na nich u bukmachera należy wziąć poprawkę, że nawet wysokie statystyki użytkownika dla danej drużyny nie mogą świadczyć o stuprocentowej pewności. Co ważne na ProTipsterze nie zapłacicie ani grosza dodając typy Ekstraklasę. U nas nie ma ryzyka typując mecze, nie musicie wpłacać żadnych pieniędzy żeby wygrać na ProTipsterze. Za każdy typ o odpowiedniej ocenie możecie otrzymać część dziennej puli. W ten sposób poprawne typy na Ekstraklasę mogą pozwolić Wam dorobić do wygranych u bukmacherów. Możecie także dodawać typy na Puchar Polski, co wzbogaci typowanie i statystyki Waszego konta.