ProTipster Transmisje na żywo

Tenis na żywo - transmisje online i live stream

Tenis na żywo to jedna z najchętniej oglądanych, a przy okazji obstawianych dyscyplin sportowych. Zainteresowanie typerów jest tym większe, że światowym numerem 1 wśród pań jest Polka Iga Świątek. Jak obstawiać tenisowe mecze na żywo? Gdzie oglądać tenis na żywo? Postanowiliśmy to sprawdzić. 

Gdzie oglądać tenis na żywo? 

Pomimo, że na stronach legalnych bukmacherów odnajdziecie kursy na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, to oferta na tenis na żywo ustępuje pola jedynie zakładom piłkarskim. Olbrzymią zaletą typowania tenisa jest to, że mecze odbywają się przez okrągły rok, a każdego dnia rozgrywanych jest mnóstwo spotkań pod każdą szerokością geograficzną. 

To daje spore pole do popisu typerom, którzy obstawiając tenis na żywo mogą błyskawicznie skonstruować zwycięski kupon. Aby stało się to jeszcze łatwiejsze warto rzucić okiem nie tylko na suche statystyki meczowe, ale i przebieg wydarzeń na korcie. Gdzie oglądać tenis na żywo? Kibice w Polsce mają naprawdę spory wybór, zarówno kanałów telewizyjnych, jak i platform internetowych. 

Tenis transmisje na żywo w TV

Znakomite występy na światowych kortach Igi Świątek i niewiele gorsze Huberta Hurkacza sprawiają, że polski kibic pragnie przeżywać sukcesy Polaków i oglądać mecze z ich udziałem. Nie jest to przesadnie trudne, gdyż tenis transmisje na żywo są regularnie dostępne w polskich stacjach, natomiast nie zawsze są to kanały ogólnodostępne i darmowe, dlatego czasami trzeba liczyć się z kosztami. 

Gdzie oglądać tenis na żywo w telewizji? To zależy, który turniej Was interesuje, gdyż poszczególne rozgrywki są pokazywane w różnych stacjach, dlatego radzimy sprawdzić zawczasu, gdzie dostępna będzie transmisja z danego turnieju. 

Jeśli zamierzacie regularnie kibicować polskim (i nie tylko) zawodnikom i oglądać tenis transmisje na żywo w TV, to powinniście zapewnić sobie dostęp do m.in. TVP Sport (to nie powinno być specjalnie trudne), a także stacji Eurosport, Polsat Sport oraz Canal+ Sport. 

Gdzie można obejrzeć tenis na żywo w Internecie? 

Warto również pamiętać, że dawno za nami są już czasy, gdy tenis na żywo można było oglądać jedynie w tradycyjnych stacjach telewizyjnych. Od kilku lat obserwujemy bowiem stale narastający trend rezygnowania z treści dostępnych w telewizji i znacznie częstszego publikowania treści w Internecie. 

Taki obrót spraw spowodowany jest m.in. tym, że oglądając tenis na żywo online kibic ma znacznie więcej opcji do wyboru. Jakich dokładnie? Poczynając od możliwości zatrzymania transmisji w dowolnym momencie i powrócenia do oglądania meczu w wolnej chwili, przez spory dostęp do powtórek, wywiadów i skrótów, aż po możliwość oglądania tenisa na żywo w dowolnym miejscu. 

Tenis transmisje na żywo online dostępne są bowiem wszędzie tam, gdzie możemy zabrać ze sobą swój smartfon lub tablet i mamy połączenie z Internetem. Nieważne, czy jest to biuro, szkoła, pociąg, czy restauracja. Dzięki transmisjom online tenis na żywo możemy oglądać dosłownie wszędzie! 

Tenis transmisje online i live stream

Z takiego obrotu spraw doskonale zdają sobie sprawę dostawcy tradycyjnych transmisji telewizyjnych, którzy już dawno pogodzili się z tym, że jeśli nie chcą stracić klientów, to muszą być dostępni także w sieci. To z kolei sprawia, że praktycznie każda ze stacji telewizyjnych, o których wspominaliśmy przed momentem, posiada w swojej ofercie tenis transmisje online oraz live stream. 

Gdzie można obejrzeć relacje w live streamach z najlepszych meczów? Tenis transmisje online dostępne są każdego dnia m.in. na Player.pl, Eurosport Player, Canal+ Online, Ipla TV, a także na stronie SPORT.TVP.PL oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. 

Niektóre z takich transmisji są w 100% darmowe, natomiast w przypadku pozostałych konieczne jest posiadanie abonamentu lub subskrypcji w danej platformie. To co je natomiast łączy to olbrzymia dostępność wszędzie tam, gdzie kibic ma połączenie z Internetem oraz całkiem solidna jakość transmisji. 

Każdego dnia możecie obejrzeć dziesiątki meczów z udziałem Igi Świątek, Novaka Djokovica oraz innych topowych zawodników w serwisie ProTipster.pl. Nieco wyżej macie pełną rozpiskę tego, jakie tenis transmisje na żywo będą dostępne godzina po godzinie w danym dniu. Wszystkie nasze relacje są w 100% darmowe, a oglądając z nami tenis na żywo być może uda Wam się przy okazji stworzyć zwycięski kupon. 

Tenis online u legalnych bukmacherów

Obie te rzeczy, o których wspomnieliśmy przed momentem można robić na stronach legalnych bukmacherów. Tenis online to jedna z najważniejszych sekcji u każdego operatora z polską licencją, a topowe serwisy wystawiają swoje kursy na niemalże każdy istotny mecz lub turniej rozgrywany często na drugim krańcu świata. 

Mało tego! Najlepsi legalni bukmacherzy w Polsce każdego dnia pokazują dziesiątki spotkań tenisowych, a mecze można oglądać za darmo nie tylko na ekranie komputera, ale i na smartfonie lub tablecie korzystając z aplikacji mobilnej bukmachera. 

W których serwisach warto oglądać tenis na żywo? To co nas ogromnie cieszy, to fakt, że lista operatorów oferujących darmowe live streamy i transmisje online rośnie z każdym rokiem, natomiast najwięcej relacji dostępnych jest u bukmacherów STS, Fortuna oraz Superbet. 

Każdy z tych legalnych operatorów pokazuje setki spotkań w skali tygodnia, wszystkie transmisje są w 100% darmowe, a jedynym wymogiem jest aktywne konto gracza w danym serwisie (niekiedy jeszcze aktualny kupon). Tenis online u legalnych bukmacherów można oglądać w bardzo dobrej jakości, a mecze dostępne są zarówno w tradycyjnej wersji przeglądarkowej, jak i w aplikacji mobilnej. 

#1

Bonus Powitalny

z kodem promocyjnym PROTIPSTER

Zakład bez ryzyka 34 PLN + Bonus Powitalny do 200 PLN + Cashback 3500 PLN

#2

Bonus Powitalny

1540 PLN

z kodem promocyjnym PROTIPSTER

1640 PLN

#3

Bonus Powitalny

630 PLN

z kodem promocyjnym PROTIPSTER

620 PLN

Jak obstawiać tenis na żywo?

Oglądając tenis na żywo i widząc przebieg wydarzeń na korcie niekiedy aż prosi się o stworzenie kuponu. Można to robić wyłącznie na stronach legalnych bukmacherów posiadających odpowiednią licencję Ministerstwa Finansów. 

Każdy ranking legalnych bukmacherów w Polsce zawiera na ten moment ok. 20 pozycji, a jakość produktów od większości firm stoi na bardzo podobnym, wysokim poziomie. To znakomita wiadomość z perspektywy nas - typerów. 

Rejestrując się bowiem na stronie jednego z topowych bukmacherów (np. STS, Fortuna lub Superbet) gracz dostaje do ręki nie tylko gigantyczną paczkę kursów na tenis na żywo, ale i atrakcyjne promocje oraz darmowe transmisje online.