Przegląd

Zakłady bukmacherskie Fortuna w Polsce działają od 1996 roku, z tym, że do 2008 roku znane były pod nazwą Profesjonał. W cztery lata po zmianie nazwy zakłady bukmacherskie Fortuna otrzymały licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich również w sieci. Od tamtej pory Fortuna oferuje więc zakłady w sieci.

Fortuna Kod Promocyjny 2019: PROTIPSTER

Kod promocyjny Fortuna  umożliwia skorzystanie z najlepszej dostępnej oferty dla użytkowników zakładów bukmacherskich Fortuna. Dzięki podaniu kodu promocyjnego możesz otrzymać wyższy zakład bez ryzyka oraz darmowe środki na grę.

Każdy użytkownik, który zarejestruje konto w Fortunie z linku ProTipster.pl i poda kod promocyjny “PROTIPSTER”, będzie uprawniony do odbioru wyjątkowego bonusu powitalnego na który składa się:

  • Pierwszy zakład bez ryzyka do kwoty 110 PLN
  • Bonus od depozytu aż do kwoty 1000 PLN
  • 20 PLN na start w formie punktów lojalnościowych FKP

Załóż konto w Fortunie

Oferta na zakłady bukmacherskie w Fortuna 

Tak naprawdę jest kilka aspektów, które musisz wziąć pod rozwagę przy wyborze zakładów bukmacherskich. Decydując się na konkretnego bukmachera, jak Fortuna, powinieneś sprawdzić szerokość ich oferty na zakłady bukmacherskie, tj. jakie dyscypliny sportów możesz wybrać i obstawić. Dodatkowo istotne jest sprawdzenie czy zakłady bukmacherskie posiadają licencję w danym kraju na prowadzenie działalności.

Tutaj muszę podkreślić, że zakłady bukmacherskie Fortuna posiadają licencję na oferowanie zakładów wzajemnych zarówno w punktach stacjonarnych, jak i poprzez stronę internetową. To czyni z nich właściwie największego gracza na polskim rynku zakładów bukmacherskich.

zakłady bukmacherskie fortunaKolejnym ważnym aspektem jest wypłacalność zakładów bukmacherskich. Fortuna jako jeden z największych bukmacherów w Polsce nie ma problemu z wypłacalnością. Pod tym względem są bardzo solidni. Jeśli tylko Twój kupon będzie wygrany, otrzymasz pieniądze, które wygrałeś.

Jeśli chodzi o ofertę zakładów bukmacherskich Fortuna muszę również podkreślić, że oprócz możliwości obstawiania tradycyjnych sportów, masz również możliwość postawienia na wirtualne sporty.

Zakłady bukmacherskie Fortuna na swojej stronie oferują szereg bonusów. Znajdziesz tam turniej typerów. Będziesz miał możliwość wymiany zarobionych punktów na bonusy, zakłady zaoferują Ci także szereg innych promocji, niektóre obowiązują wyłącznie w sieci, inne zaś dotyczą zakładów bukmacherskich stacjonarnie, w punktach Fortuny.

Fortuna oferta na dziś

Zakłady bukmacherskie Fortuna oferują bogatą ofertę na dziś. W punktach stacjonarnych pracownicy aktualizują tablice i wywieszoną ofertę co najmniej dwa razy dziennie, zaś na stronie właściwie od razu znajdziesz aktualną ofertę na dziś.

To pozwala na znalezienie i typowanie właściwie wszystkich meczów sportów oferowanych przez zakłady bukmacherskie Fortuna. Fortuna oferuje na dzień 25 stycznia 2018 roku typy na piłkę nożną, tenisa, hokej, kokszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, skoki narciarskie, mma, badmintona, bandy, biatlon, boks, bowls, curling, formułe 1, esporty, futbol amerykański, golf i wiele, wiele innych!

Co więcej w ofercie zakładów bukmacherskich Fortuny znajdziecie również możliwość wytypowania wydarzeń w świecie polityki rozrywce i innych wydarzeń nie pasujących do pozostałych kategorii. Mają również sekcję, co się wydarzy w 2018 roku!

Jednymi z zabawniejszych zakładów jest założenie konta na Twitterze przez Kim Dzong Una czy wykupienie Alaski przez Rosję. To oczywiście absurdalne zakłady, ale kursy tutaj potrafią być naprawdę atrakcyjne. 

eFortuna – zakłady bukmacherskie na żywo

Jak już wspominałem, zakłady bukmacherskie Fortuna oferują od 2012 roku także zakłady bukmacherskie na żywo i przez internet. Posiadają oni stronę internetową efortuna.pl, gdzie masz możliwość założenia konta i obstawiania meczów nie wychodząc z domu.

Aby korzystać z zakładów live na stronie zakładów bukmacherskich Fortuna, powinieneś mieć zainstalowaną na swoim komputerze wtyczkę Flash, która pozwoli poprawnie wyświetlać wszystkie elementy. 

Dzięki ofercie w sieci możesz typować mecze na żywo w zakładach bukmacherskich Fortuna. Pozwala to na szybszą i często efektywniejszą grę. Obserwując sytuację na korcie, możesz działać szybko i wygrywać pieniądze minuta po minucie. Pamiętaj jednak, że w przypadku zakładów live w każdych zakładach, w tym w zakładach bukmacherskich Fortuna, kursy będą zapewne nieco niższe. Zależy to tak naprawdę od sytuacji na boisku lub na korcie. Mimo wszystko w sportach takich jak tenis ziemny sytuacja zmienia się tak szybko, że kursy muszą być po prostu nieco niższe. Ale warto śledzić zakłady na żywo oferowane przez zakłady bukmacherskie Fortuna, chociażby, żeby przetestować ich ofertę!

Kod promocyjny Fortuna – bonus za rejestrację dla nowych graczy

W zakładach bukmacherskich Fortuna znajdziesz jeden z najpopularniejszych na rynku bonusów rejestracyjnych. Chodzi o tak zwany cashback, czyli zwrot za pierwszy kupon do 110 złotych. Musisz jedynie założyć konto internetowe, a pierwszy dodany kupon będzie Zakładem bez ryzyka. Jeśli wygrasz, otrzymasz wygraną, a jeśli przegrasz, oddadzą kwotę, którą przeznaczyłeś na zakład. 

Fortuna na swojej stronie informuje, że najlepszym sposobem na wykorzystanie bonusu w 100% jest gra za 114 zł. 

Co więcej, możesz otrzymać bonus nawet do czterystu złotych. Wystarczy, że wykonasz przelew w terminie dziesięciu dni od daty rejestracji iKonta. Jeśli potem w ciągu sześćdziesięciu dni zagrasz za czterokrotność pierwszej wpłaty – kuponami z minimum trzema spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym w wysokości 1.90 – otrzymasz od zakładów bukmacherskich Fortuna bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu. Maksymalnie będzie to jednak 1000 zł. Jeśli więc wpłaciłeś więcej i zrobiłeś wszystko, czego od Ciebie oczekują, dostaniesz 1000 zł bonusu. Dokładny regulamin tego bonusu rejestracyjnego zakładów bukmacherskich Fortuna znajdziesz na ich stronie. Koniecznie go przeczytaj. Ale oczywiście to nie wszystkie bonusy zakładów bukmacherskich Fortuna.

Odbierz Twój Bonus 1520 PLN w Fortunie

zakłady bukmacherskie fortuna promocje

Kursy bukmacherskie – Fortuna

Kursy bukmacherskie w zakładach bukmacherskich Fortuna nie różnią się właściwie znacząco od średniej europejskiej. Zakłady bukmacherskie Fortuna nakładają na zakłady 10% prowizji, tzn, że w przypadku równych szans drużyn kurs będzie wynosił po 1.80 zamiast 2.00. 

Nieco lepsze kursy czasem na Totolotek, ale tylko na niektóre wydarzenia sportowe. Warto sprawdzać kursy na zakłady bukmacherskie w Superofercie, hHicie dnia i Pojedynku. Tam można znaleźć najwyższe kursy na rynku legalnych bukmacherów. 

Musisz bowiem pamiętać, że nawet jeśli znajdziesz bukmachera z niższymi kursami niż w Fortunie, najprawdopodobniej taki bukmacher nie będzie posiadał licencji na prowadzenie działalności z zakresu gier wzajemnych na terenie naszego kraju. Dlatego nie ryzykuj i graj w zakładach bukmacherskich, które posiadają właściwą licencję. Kursy mogą być nieco niższe, ale możesz być pewien, że nie łamiesz prawa.

Metody płatności

Podstawową metodą płatności jest oczywiście gotówka, ale możliwość płatności w ten sposób jest zarezerwowana dla punktów stacjonarnych zakładów bukmacherskich Fortuna. Jeśli chodzi o płatność w sieci, Fortuna oferuje szereg różnych rozwiązań.

Zastanawiasz się jakie płatności dopuszczają zakłady bukmacherskie Fortuna? Jest ich aż dwadzieścia sześć! Co czyni zakłady bukmacherskie Fortuna jednymi z lepszych pod tym kątem. 

Pieniądze na swoje konto w zakładach online Fortuna możesz wpłacić za pomocą konta w banku. Tutaj zakłady bukmacherskie Fortuna dopuszczają płatność bezpośrednio z konta ING, mBanku, IdeaBanku, Banku Pekao, iPKO, GetIn Banku i wielu innych. Szczegóły dotyczące metod płatności przy pomocy przelewu w banku znajdziesz na stronie zakładów bukmacherskich Fortuna. Co więcej, możesz płacić również przy pomocy blika, karty Visa i MasterPass, Skrilla, strony pay.com oraz PayU. Wydaje mi się, że wśród tylu opcji brakuje tylko Pay Pala i przelewów24. Mimo wszystko mnogość metod płatności w zakładach bukmacherskich Fortuna, sprawia, że tutaj wystawiam wysoką ocenę, choć oczywiście nie najwyższą. Ja czekam, aż zakłady bukmacherskie Fortuna pozwolą na wpłacanie pieniędzy również za pomocą innych znanych platform płatniczych. Wcześniej bowiem brakowało Skrilla, teraz jest już dostępny.

Zakłady bukmacherskie Fortuna - ile trwa wypłata wygranych?

zakłady bukmacherskie fortuna wypłataWypłata wygranej u bukmachera Fortuna możliwa jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem przelewu bankowego, na konto podane podczas rejestracji. Fortuna realizuje wypłaty wygranych w dni robocze o godzinie 12:00. Wszelkie wnioski o wypłatę złożone po tej godzinie, są realizowane w najbliższym dniu roboczym, czyli wniosek złożony po godzinie 12:00 zostanie wysłany dopiero następnego dnia roboczego. Wypłaty, które zostały złożone w dniu wolnym od pracy, realizowane są w najbliższym dniu roboczym. Wypłata zlecona w sobotę zostanie zrealizowana w poniedziałek. W celu sprawdzenia dokładnej godziny przelewu należy sprawdzić sesje przychodzące w banku.

Obsługa klienta w zakładach bukmacherskich Fortuna

Jednym z największych minusów zakładów bukmacherskich Fortuna jest brak możliwości kontaktu z pracownikami obsługi klienta przy pomocy czatu na żywo na ich stronie. U konkurencji staje się to już niemal normą, dlatego tutaj mały minus dla Fortuny. Mimo wszystko oferowany przez nich formularz do kontaktu z BOKiem działa sprawnie, a pracownicy odpowiadają w miarę szybko. Są to przeważnie proste i klarowne odpowiedzi. Niestety nie ma również możliwości kontaktu za pomoca telefonu. Brak możliwości rozmowy telefonicznej czy czatu z żywym człowiekiem sprawia, że nie mogę wystawić tutaj maksymalnej oceny. 

Zakłady bukmacherskie Fortuna posiadają jednak bardzo rozbudowany dział FAQ – najczęściej zadawanych pytań, gdzie znajdziesz odpowiedzi na większość nurtujących Cię pytań. Być może właśnie taki dział z odpowiedziami wyczerpującymi właściwie wszystkie kwestie zadecydował o nie inwestowaniu w live chata na stronie zakładów bukmacherskich Fortuna.

Opinie o bukmacherze Fortuna – ocena użytkowników

Zakłady bukmacherskie Fortuna zbierają właściwie wyłącznie wysokie oceny i opinie. Działają na rynku od tylu lat, że nikt nie kwestionuje ich wypłacalności i wiarygodności. Obecnie zakłady bukmacherskie Fortuna jest jednym z najlepszych bukmacherów zarówno stacjonarnie, jak i w sieci.

Szerokość ich oferty oraz wysokość kursów oferowanych przez zakłady bukmacherskei Fortuna, sprawia, że właściwie nic nie szkodzi, by założyć konto na ich stronie i zacząć obstawiać mecze. Właściwie to nic nie kosztuje, a oferta bonusu rejestracyjnego dla nowych użytkowników tychże zakładów jest nierzadko powodem, dlaczego kolejni użytkownicy zakładają konta na platformie zakładów bukmacherskich Fortuna i zostają z nimi na wiele lat.

Przejdź do Zakładów Bukmacherskich Fortuna