O nas


O ProTipsterze

ProTipster uwielbia zwycięzców. Zwłaszcza takich, którzy pobijają bukmacherów. Nasza platforma powstała z dwóch powodów – by pomóc Ci zarobić pieniądze i pomóc Ci wygrać pieniądze. Jak to działa?

Jeśli szukasz darmowych typów, dzięki którym będziesz mógł grać u bukmachera, znajdziesz je tutaj. Wszystkie odpowiednio ocenione, byś wiedział, który z typów ma największe szanse powodzenia.

Jeśli szukasz sposobu na zarabianie pieniędzy poprzez dodawanie typów, zaprojektowaliśmy algorytm, który opiera się na kilku atrybutach. Dzięki temu jesteśmy w stanie ocenić, który z typów ma największą szansę sprawdzenia się. Jeśli będziesz publikować wystarczająco dużo wygrywających typów, zyskasz miano ProTypera. Każda osoba z taką rangą będzie otrzymywać pewną sumę, wyliczoną na podstawie ilości i jakości opublikowanych typów w danym miesiącu.

Im więcej będzie wygrywać Twój typ, tym wyżej będziesz w rankingu i więcej będziesz mógł zarobić. Dodawaj typy, awansuj w rankingu, stań się ProTyperem i zarabiaj pieniądze!

Rejestracja

Rejestracja jest darmowa. Możesz do nas dołączyć podając maila i hasło lub podpiąć swoje konto z Facebooka lub Google+.

Po rejestracji możesz dodawać typy do nadchodzących spotkań. Pamiętaj jednak, że na ProTipsterze można dodać tylko jeden typ przedmeczowy dla wydarzenia i jeden typ live. Dlatego rób to z rozwagą! Każdy błędny typ oddala Cię od konta ProTypera.

Nie musisz się rejestrować, żeby przeglądać darmowe typy, ale wydaje nam się, że wygodniej będzie dla Ciebie, jeśli się zarejestrujesz. Rejestracja pozwoli Ci dostosować stronę główną, tak, byś już po otwarciu strony widział typy, które Cię interesują. W panelu użytkownika możesz zaznaczyć, które dyscypliny chcesz śledzić. To naprawdę ułatwia i przyspiesza przeglądanie naszej strony.

Rejestracja na ProTipsterze jest równoznaczna z akceptacją naszego Regulaminu. Poniżej znajduje się jego treść.

Typy

ProTipster oferuje dwie kategorie typów – darmowe i płatne, zwane dalej ProTypami.

Darmowe typy mogą być przeglądane przez wszystkich. Nie musisz nawet zakładać konta na naszej stronie, by je przeglądać. Ale wydaje nam się, że wygodniej będzie Ci założyć konto i ustalić w panelu użytkownika, które sporty Cię interesują.

ProTypy to publikacje użytkowników z wysoką skutecznością. Wyliczane są przez nasz algorytm, który bierze pod uwagę kilka istotnych czynników. Każdy zarejestrowany użytkownik może dodawać swoje typy. Typerzy mogą dodać tylko jeden typ przedmeczowy i jeden typ w trakcie trwania spotkania. Aby dodać ProTyp, Twoje konto musi zostać odpowiednio ocenione przez nasz algorytm.

ProTypy

Wszystkie typy umieszczone na ProTipsterze są odpowiednio oceniane przez nasz zastrzeżony i ciągle rozwijany algorytm. Każdy typ jest oceniany w skali od 0 do 10. Ocena danego typu opiera się na wielu czynnikach.

Typ oceniony na 10 jest typem najbardziej wartościowym i znajdziecie go najwyżej listy z typami dla danego spotkania, zaś typ, który nasz algorytm ocenił na 0 będzie najniżej w rankingu.

Wszystkie typy powyżej ustalonego poziomu uzyskują rangę ProTypu. Protyp ma znacznie większe szanse powodzenia, ponieważ został on dodany przez użytkownika, którego wydajność została doceniona przez nasz system.

Kupony

Kupony pozwalają Ci tworzyć kombinacje typów znalezionych na naszej stronie. Klikając w przycisk plusa, znajdujący się obok każdego typu dodasz spotkanie do kuponu. Liczbę dodanych meczów odzwierciedla cyfra znajdująca się w prawym górnym rogu ekranu, obok ikony kuponu w górnym menu. Wykorzystaj to narzędzie do tworzenia kombinacji kursów i zwiększenia wysokości zakładu.

Możesz również stworzyć kupon z własnych typów. Po dodaniu konkretnego zakładu, pod informacją o poprawnym zapisaniu typu, pojawi się przycisk, umożliwiający dodanie tego konkretnego typu do kuponu. Jeśli będziesz chciał wybrać mecze do kuponu później, możesz zrobić to z poziomu strony swojego profilu. Wystarczy, że klikniesz w symbol "+" widoczny obok aktywnych typów na stronie swojego profilu.

Pamiętaj, że nie wszystkie typy mogą zostać dodane do kuponu. Niektóre z zakładów, jak handicapowe mogą zmienić się bezpośrednio przed wydarzeniem. Typy wybrane przed tymi zmianami nie mogą zostać dodane do kuponu.

Czym jest ProTipster?

Jesteśmy entuzjastami sportu, programistami i przedsiębiorcami, którzy zdali sobie sprawę, że świat gier hazardowych i zakładów bukmacherskich potrzebuje narzędzia nie tylko usprawniającego rynek, ale i wprowadzającego do wewnątrz element zabawy. Dlatego też zbudowaliśmy ProTipstera. Platformę dla fanów zakładów sportowych.

Firma:
ProTipster Ltd
Floor 5, 115A, Msida Valley Road, Birkirkara, BKR 9024, Malta
Reg no: C 65598