ProTipster Wiadomości Sportowe

STS Kod Promocyjny - Bonus 1660 PLN

STS Kod Promocyjny - Bonus 1660 PLN

Firma bukmacherska STS rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku i od tamtej pory regularnie buduje swoją markę jednego z najlepszych operatorów zakładów na polskim rynku. Klienci tego legalnego bukmachera mogą liczyć na znakomitą ofertę zakładów, jednak nie tylko ona wpływa na wysokie pozycje STS w rankingach serwisów z polską licencją. 

Tak dobre opinie o STS są także efektem atrakcyjnej z punktu widzenia typerów polityki bonusowej. Na nowych graczy czeka bowiem bardzo solidny pakiet powitalny, a pula darmowych środków może stać się jeszcze wyższa, jeśli gracz wykorzysta kod promocyjny STS. Jaki to kod oraz kiedy i jak należy go wykorzystać? Sprawdzamy. 

#1

Punktacja ProTipster

86

Ocena Graczy

4.28 z 679 recenzji 4.28 gwiazdki

Jaki jest STS kod promocyjny w 2022 roku?

Legalny bukmacher STS od blisko trzech dekad cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich graczy. Taki obrót spraw nie jest dziełem przypadku, gdyż serwis rok po roku robi co w jego mocy, aby dostarczać swoim klientom produkty z najwyższej półki. 

Wyjątku w tym gronie nie stanowi STS bonus powitalny i to właśnie nim zajmiemy się w głównej mierze tym razem, co nie oznacza, że nie przyjrzymy się jakości poszczególnych sekcji na stronie bukmachera STS. Zanim to jednak nastąpi skupmy się na promocji na start oraz tym jak można zwiększyć pulę darmowych środków. 

A można to zrobić w bardzo prosty sposób, a mianowicie wykorzystując nasz STS kod promocyjny o treści PROTIPSTER. Każdy gracz, który założy konto u tego bukmachera z naszym kodem będzie miał szansę na powitalny pakiet bonusów na łączną kwotę 1660 PLN, dzięki którym pierwsze miesiące po rejestracji konta w STS nie powinny być zbyt stresujące nawet dla początkującego typera. 

I właśnie z myślą o mniej doświadczonych graczach, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w świecie internetowych zakładów sportowych piszemy poradniki takie jak ten. Dlaczego? Gdyż wyjaśniamy w nich wszystkie kwestie dotyczące pierwszych dni przygody z nowym bukmacherem takie jak rejestracja, depozyt i zgarnięcie maksymalnej puli bonusów. 

Czego konkretnie dowiecie się z tego artykułu? Będzie to m.in.:

 • Jaki jest STS kod promocyjny w 2022 roku?
 • Gdzie wpisać kod promocyjny STS?
 • Jaka premia czeka na graczy, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym STS?
 • W jaki sposób zgarnąć najwyższy bonus powitalny?
 • Jak w łatwy sposób obrócić bonus STS?
 • Co można obstawić za zakład bez ryzyka w STS?
 • Czym są bonusy za zadania?
 • Jak przebiega STS rejestracja z wykorzystaniem kodu bonusowego?
 • Czy rejestrując się na aplikacji mobilnej STS można otrzymać bonus powitalny?
 • Jakie bonusy okolicznościowe STS przygotował dla stałych klientów?
 • Jak prezentują się STS zakłady bukmacherskie?
 • Jak wpłacić depozyt i wypłacić wygrane środki?

STS kod promocyjny 2022 - bonusy powitalne aż do 1660 PLN

sts bonus powitalnyNajpopularniejsze bonusy powitalne dostępne na stronach legalnych bukmacherów w Polsce to promocja od pierwszego depozytu oraz premierowy zakład bez ryzyka. Oba te bonusy są dostępne w ofercie na start od bukmachera STS, tyle tylko, że włodarze firmy postanowili pójść o krok dalej. 

Na każdego nowego gracza czeka bowiem bonus nie tylko od pierwszego, nie tylko od drugiego, ale od trzech pierwszych depozytów po rejestracji konta. Mało tego! Gracze, którzy zarejestrują się z naszym kodem promocyjnym STS i wpiszą hasło PROTIPSTER otrzymają także powitalny zakład bez ryzyka oraz bonus za zadania po trzech pierwszych wpłatach. 

Łączna pula darmowych środków do zgarnięcia z naszym kodem to zatem aż 1660 PLN, co nakazuje zakwalifikować powitalny pakiet bonusów od serwisu STS jako jedną z bardziej atrakcyjnych promocji na start w Polsce. 

#1

Bonus Powitalny

1540 PLN

z kodem promocyjnym PROTIPSTER

1640 PLN

 • STS bonus 100% od pierwszego depozytu 300 PLN
 • Bonus 50% od drugiego depozytu 500 PLN
 • Bonus STS 50% od trzeciego depozytu 700 PLN
 • Zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym STS 100 PLN (wyłącznie z hasłem PROTIPSTER)
 • Bonus za zadania 60 PLN

Przypominamy, że premierowy zakład bez ryzyka można obstawić tylko wówczas, gdy gracz wykorzysta STS kod promocyjny. W przeciwnym razie wpadka na pierwszym kuponie po rejestracji będzie skutkowała utratą środków z budżetu, a maksymalny powitalny bonus STS wyniesie wówczas 1560 PLN. 

Aby tak się nie stało należy wykorzystać nasz kod bonusowy o treści PROTIPSTER. Jak i kiedy to zrobić? Odpowiedź znajduje się poniżej. 

STS kod promocyjny - gdzie wpisać?

Wykorzystanie STS kodu promocyjnego to kluczowa kwestia w kontekście zgarnięcia powiększonego pakietu bonusów powitalnych i tego, żeby zagrać premierowy zakład bez ryzyka i obawy o utratę wpłaconego przed momentem depozytu. Nie jest to trudne, natomiast kod PROTIPSTER można wykorzystać tylko w jednym momencie, dlatego warto się skupić czytając kolejne fragmenty. 

Gdzie wpisać kod promocyjny STS? W jaki sposób wykorzystać hasło PROTIPSTER w ten sposób, aby mieć możliwość obstawienia premierowego zakładu bez ryzyka? Otóż można to zrobić wyłącznie podczas zakładania konta w STS i należy je wpisać w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego oznaczone jako KOD PROMOCYJNY. 

STS rejestracja kod promocyjnyPominięcie tego kroku (nieważne czy to przez gapiostwo, czy celowe) jest nieodwracalne, a jeśli gracz dokończy proces rejestracji konta bez wykorzystania kodu promocyjnego, to nie będzie mógł tego zrobić w późniejszym okresie, a wpadka na pierwszym kuponie będzie skutkowała utratą środków z budżetu. 

Już samo to sprawia, według nas zdecydowanie warto wykorzystać kod promocyjny STS do formularza rejestracyjnego i użyć hasła PROTIPSTER podczas zakładania konta. Zasada jest wówczas prosta - gracz wpłaca depozyt i obstawia pierwszy kupon. Jeśli wszystkie selekcje na kuponie będą zwycięskie, wówczas wygrana kwota chwilę później pojawi się w budżecie. 

Jeśli jednak zabraknie mu odrobinę szczęścia na premierowym kuponie, wówczas przegrana kwota wróci na konto jako cashback bonus STS. Mało tego! Przy spełnieniu pewnych warunków zwrot stawki wyląduje od razu na saldzie depozytowym, skąd będzie można go wypłacić bez dalszego obrotu. 

Ale po kolei. O powitalnym zakładzie bez ryzyka dostępnym z STS kodem promocyjnym opowiemy Wam za moment, natomiast póki co skupmy się na bonusach od trzech pierwszych depozytów. Jakie są warunki tych promocji? Przekonajmy się. 

Kod promocyjny STS - bonus 100% od pierwszego depozytu

Wiecie już, że bukmacher STS nagradza nowych graczy bonusami za każdy z trzech pierwszych depozytów, a do zgarnięcia jest łącznie aż 1500 PLN dodatkowych środków na grę. Na pierwszy rzut oka warunki tej promocji i obrotu bonusami mogą wydawać się nieco skomplikowane, dlatego warto rozebrać je punkt po punkcie na czynniki pierwsze. 

Przy okazji pierwszej wpłaty depozyt jest podwajany (bonus 100%), a do zgarnięcia jest maksymalnie 300 PLN (wpłacając 500 PLN lub 1000 PLN gracz nie dostanie większego bonusu, niż 300 PLN). Od razu zaznaczamy, że w przypadku tej premii STS kod promocyjny nie jest wymagany, natomiast i tak warto wykorzystać hasło PROTIPSTER, gdyż tylko z nim można zagrać pierwszy zakład bez ryzyka. 

Ale o tym za moment, a póki co sprawdzamy krok po kroku warunki otrzymania bonusu od pierwszego depozytu u bukmachera STS. 

 1. Odwiedź oficjalną stronę STS lub kliknij jeden z banerów bukmachera dostępnych na portalu ProTipster. 
 2. Kliknij pomarańczowy button ZAŁÓŻ KONTO w prawym górnym rogu (można to także zrobić na aplikacji mobilnej STS). 
 3. Krok po kroku wypełnij wszystkie pola formularza rejestracyjnego (szczegółową instrukcję przeczytasz nieco niżej). 
 4. Wpisz STS kod promocyjny o treści PROTIPSTER w odpowiednie pole formularza.
 5. W ciągu 30 dni od rejestracji wpłać dowolny depozyt. 
 6. Kwota zostanie automatycznie podwojona, a maksymalna pula darmowych środków to 300 PLN. 
 7. Premia STS wyląduje na saldzie bonusowym, a to oznacza, że nie można jej od razu przelać do banku. 

Odbierz Bonus w STS

Póki co wszystko wydaje się być jasne, prawda? Gracz zakłada konto w STS i wpłaca pierwszy depozyt, a bukmacher go podwaja aż do 300 PLN. Schody zaczynają się nieco później. 

Jak wypłacić STS bonus na start za pierwszy depozyt?

Fakt, że darmowe środki za pierwszy depozyt w STS wylądowały na saldzie bonusowym oznacza, że gracz nie może ich wypłacić, lecz musi je przeznaczyć na kolejne kupony. Będzie tak się działo aż do momentu, kiedy zostaną spełnione warunki obrotu bonusem, a wówczas premia powędruje na konto depozytowe. 

Jak tego dokonać? STS bonus na start od 1. depozytu wymaga obrotu 3x na kuponach po kursie min. 1.91. Zakładając zatem, że gracz otrzymał maksymalny bonus 300 PLN łączna suma stawek musi wynieść 900 PLN lub więcej. Warto jednak pamiętać o kilku kwestiach. 

Po pierwsze bukmacher STS do obrotu bonusem zalicza WYŁĄCZNIE stawki ze zwycięskich kuponów. A zatem nawet jeśli gracz obstawi zakład za 500 PLN i po kursie 2.00, ale kupon będzie przegrany, wówczas stawka nie zaliczy się do obrotu. 

Z kolei po drugie do obrotu bonusem STS zaliczane są wszystkie kupony poza tymi pochodzącymi z sekcji Bet Games, a także Hit Dnia, nie można także wykorzystać opcji Cash-out jeśli chcemy, aby kupon zaliczył się do obrotu. 

STS kod promocyjny 2022 - bonus 50% od drugiego depozytu

Legalny bukmacher STS premiuje nowych graczy także za drugi depozyt. Do zgarnięcia tym razem jest bonus 50% aż do 500 PLN, natomiast można go aktywować w terminie maksymalnie 90 dni od drugiej wpłaty. Jest to jednak możliwe tylko wówczas, gdy A) gracz spełnił warunki obrotu bonusem od 1. depozytu lub B) przegrał środki bonusowe pochodzące z 1. wpłaty, a jego konto bonusowe wynosi mniej niż 2 PLN. 

Oto regulamin bonusu od drugiego depozytu w STS:

 • Gracz dokonuje drugiego depozytu na swoje konto w STS w terminie 30 dni od rejestracji konta. 
 • W budżecie pojawi się bonus 50% aż do 500 PLN (maksymalna pula dostępna jest przy wpłacie 1000 PLN lub wyższej). 
 • Gracz akceptuje bonus klikając button ODBIERZ BONUS (darmowe środki muszą zostać zaakceptowane w terminie 90 dni od drugiej wpłaty). 
 • Premia pojawi się na saldzie bonusowym. 

To o czym warto pamiętać, to konieczność zaakceptowania bonusu (bez tego darmowe środki nie zostaną przyznane), a także to, że 2. depozyt należy wpłacić w terminie 30 dni od rejestracji, ale bonus można niejako “zamrozić” na okres maksymalnie 90 dni od wpłaty. 

Jak wypłacić bonus STS za drugą wpłatę?

Podobnie jak w przypadku pierwszego depozytu w STS, tak również premia za drugą wpłatę ląduje na saldzie bonusowym. A to oznacza, że należy nią obrócić, zanim środki zostaną przetransferowane na konto depozytowe, skąd będzie można je przelać do banku. 

Również w tym przypadku wymagany jest obrót bonusem 3x po kursie min. 1.91, a do obrotu zaliczają się wyłącznie zwycięskie kupony. Zakładając zatem, że gracz wpłacił 1000 PLN lub więcej i otrzymał maksymalny STS bonus 500 PLN, wówczas musi obstawić zwycięskie kupony za kwotę 1500 PLN lub więcej.  

STS promocja powitalna - bonus 50% od trzeciego depozytu

Ostatnia premia od depozytu w STS to bonus za trzecią wpłatę po rejestracji konta, natomiast promocja jest dostępna dla graczy, którzy albo zdołali obrócić drugi bonus, albo ich konto bonusowe wynosi poniżej 2 PLN. 

Tym razem do zgarnięcia są darmowe środki w wysokości 700 PLN, a warunki ich otrzymania są zbliżone do poprzednich promocji. 

 1. Wpłać trzeci depozyt w STS (pamiętaj, że musisz to zrobić w ciągu 30 dni od rejestracji konta u bukmachera). 
 2. Otrzymasz bonus 50% aż do 700 PLN (maksymalny bonus jest dostępny przy wpłacie 1400 PLN lub wyższej). 
 3. Zaakceptuj darmowe środki klikając button ODBIERZ BONUS (masz na to 90 dni od momentu wpłaty). 
 4. Premia powędruje na konto bonusowe. 

Widzicie zatem, że regulamin nie różni się zbytnio od poprzednich promocji. Po raz kolejny uczulamy, żeby pamiętać o konieczności wpłaty 3. depozytu maksymalnie do 30 dni po rejestracji, a następnie zaakceptowaniu bonusu nie później, niż 90 dni po dokonaniu przelewu. Jak wypłacić STS bonus od 3. depozytu?

Jak wypłacić STS bonus powitalny za trzeci depozyt?

Również w przypadku trzeciej wpłaty w STS darmowe środki lądują na saldzie bonusowym i wymagają obrotu. Bukmacher ponownie żąda obrotu 3x na kuponach z kursem min. 1.91, a do obrotu zaliczane są wyłącznie zwycięskie zakłady. 

Jak to wygląda w praktyce? Przyjmijmy, że gracz wpłacił 3. depozyt o wartości 1400 PLN lub więcej i otrzymał bonus 700 PLN. Aby całość środków została przetransferowana na konto depozytowe będzie zatem musiał obstawić zwycięskie kupony na kwotę min. 2100 PLN i dopiero wówczas będzie mógł przelać bonus na rachunek bankowy.  

STS bonusy od depozytów - opinie

Z jakimi komentarzami spotykają się STS bonusy za każdą z trzech pierwszych wpłat? Z pewnością warto docenić fakt, że bukmacher nie premiuje tylko jednego, ale aż trzy pierwsze depozyty, a i maksymalna kwota darmowych środków do zgarnięcia prezentuje się całkiem solidnie. 

To co nam się natomiast podoba trochę mniej, to nieco skomplikowane warunki skorzystania z tej promocji. Nie twierdzimy, że są one trudne lub niewykonalne, jednak regulamin jest dość zagmatwany i początkujący typerzy mogą mieć małe problemy z jego zrozumieniem. Wolelibyśmy także, aby STS zaliczał do obrotu wszystkie stawki, a nie tylko te pochodzące ze zwycięskich kuponów. 

STS kod promocyjny - zakład bez ryzyka z kodem PROTIPSTER

zakład bez ryzyka STSPierwszy kupon po rejestracji nowego konta w STS jest zakładem bez ryzyka. Co to oznacza? W największym skrócie tyle, że gracz zakłada konto i wpłaca depozyt, a następnie obstawia pierwszy kupon za własne środki, natomiast w przypadku porażki stawka wróci do budżetu jako cashback bonus STS. 

Warunek jest jeden - ten bonus jest dostępny wyłącznie dla graczy, którzy podczas rejestracji konta wykorzystają nasz kod promocyjny i wpiszą hasło PROTIPSTER do formularza. Jakie warunki ma powitalny zakłady bez ryzyka w STS? Regulamin tego bonusu nie odbiega w znaczący sposób od tego, co spotkacie na stronach pozostałych legalnych bukmacherów w Polsce. 

 1. Załóż nowe konto gracza na stronie bukmachera STS
 2. Wpisz kod promocyjny STS o treści PROTIPSTER w odpowiednie pole formularza. 
 3. Wpłać pierwszy depozyt min. 50 PLN. 
 4. Za co najmniej taką samą kwotę zagraj kupon z oferty zakładów STS (będzie to zakład bez ryzyka). Kurs minimalny 1.85. 
 5. Jeśli zakład będzie przegrany, wówczas stawka wróci do budżetu jako bonus.
 6. Maksymalny bonus powitalny STS to w tym przypadku 100 PLN. 
 7. STS potrąca 12% podatek obrotowy i zwraca 88% stawki, a zatem polując na maksymalny bonus zagraj kupon za 113,64 PLN lub więcej. 

Odbierz zakład bez ryzyka 100 PLN

To gdzie wyląduje cashback bonus STS zależy od tego, skąd pochodziła stawka zakładu (czy z salda bonusowego, czy depozytowego). 

Póki co wszystko wydaje się być jasne i klarowne, prawda? A kiedy można wypłacić cashback bonus gwarantowany przez STS kod promocyjny PROTIPSTER za wpadkę na pierwszym kuponie? Już spieszymy z odpowiedzią. 

Jak wypłacić cashback bonus STS?

Zakład bez ryzyka gwarantowany przez STS kod promocyjny o treści PROTIPSTER łączy się z bonusami od depozytu. Albo inaczej - jedna promocja nie wyklucza drugiej. W praktyce oznacza to, że stawka pierwszego kuponu po rejestracji może pochodzić z salda depozytowego, ale można w tym celu wykorzystać także darmowe środki otrzymane w ramach premii za wpłatę. 

I od tego właśnie uzależniona będzie kwestia wypłaty bonusu cashback. Jeśli bowiem stawka za premierowy zakład bez ryzyka w STS pochodziła z depozytu, to również na konto depozytowe trafi bonus STS, a darmowe środki będzie można natychmiast wypłacić. 

Z kolei jeśli pierwszy po rejestracji kupon gracz zagrał za bonus od depozytu, to także cashback wyląduje na saldzie bonusowym i będzie wymagał obrotu. Jakiego? STS jest w tym względzie bardzo konsekwentny i tradycyjnie żąda obrotu 3x na zwycięskich kuponach po kursie min. 1.91. Przy okazji warto pamiętać, że zakład nie może pochodzić z sekcji Superoferta, Hit dnia, Mecz dnia, Maxi Kombi, nie można również przy jego okazji skorzystać z opcji Cash-out. 

Kod promocyjny STS 2022 - bonus za zadania

Ostatnim elementem powitalnego pakietu dla nowych klientów STS jest bonus za zadania. To spora innowacja na polskim rynku i takiej premii nie spotkacie na stronie żadnego innego serwisu, a do zgarnięcia jest 60 PLN. 

Promocja ta powiązana jest z trzema pierwszymi depozytami na konto gracza, natomiast od razu zaznaczamy także, że bukmacher nie wymaga, aby wykorzystać STS kod bonusowy i każdy z graczy ma szansę na identyczną pulę darmowych środków. 

 1. Załóż konto gracza w STS
 2. W ciągu 30 dni od rejestracji dokonaj trzech depozytów i wykonaj komplet zadań. 
 3. Zadania po 1. depozycie to zakład w aplikacji mobilnej STS (stawka min. 15 PLN, kurs min. 1.91), a także kupon z przynajmniej 1 typem przedmeczowym (stawka min. 15 PLN, kurs min. 1.91). 
 4. Zadania po 2. depozycie to kupon na żywo (stawka min. 15 PLN, kurs min. 1.91) oraz kupon z przynajmniej 1 zdarzeniem z sekcji Bet Games (stawka min. 15 PLN, kurs min. 1.91).
 5. Zadania po 3. depozycie to zakład na sporty wirtualne (stawka min. 15 PLN, kurs min. 1.91) oraz zakład na e-sporty (stawka min. 15 PLN, kurs min. 1.91). 
 6. W przypadku wszystkich zadań stawka zakładu musi pochodzić z salda depozytowego (nie można zagrać za bonus). 
 7. Niezależnie od wyników na kuponach, po spełnieniu kompletu zadań gracz otrzyma bonus 60 PLN. 
 8. Darmowe środki lądują na saldzie bonusowym, a zatem wymagają obrotu. 

W naszej opinii ta promocja powitalna od bukmachera STS zasługuje na wysokie noty i jest sporą innowacją wśród legalnych operatorów w naszym kraju. Nasza ocena byłaby jeszcze wyższa, gdyby bonus za zadania można było od razu przelać do banku. Niestety tak się nie dzieje, a bukmacher wymaga obrotu darmowymi środkami. 

Jak wypłacić STS bonus za zadania?

Bonus za zadania to doskonała okazja, aby przetestować produkty i opcje zakładów dostępne w kilku sekcjach tego legalnego bukmachera. W idealnym świecie darmowe środki można byłoby od razu przelać na rachunek bankowy podany w trakcie rejestracji, natomiast rzeczywistość rysuje się nieco inaczej, a bonus STS wymaga obrotu. Jakiego?

Ten legalny bukmacher po raz kolejny stawia na sprawdzony schemat, a bonus za zadania należy obrócić 3x na zwycięskich kuponach po kursie min. 1.91. Od razu zaznaczamy, że nie ma możliwości obrotu i wypłaty części darmowych środków, lecz obowiązuje zasada wszystko, albo nic. 

Kod promocyjny STS 2022 - opinie graczy

Z jakimi komentarzami wśród typerów spotykają się bonusy powitalne gwarantowane przez STS kod promocyjny? Będąc zupełnie szczerym z dość rozmaitymi. Najwięcej kontrowersji budzą bonusy od depozytów, w przypadku których część graczy chwali sporą pulę darmowych środków do zgarnięcia, z kolei pozostali narzekają na nieco skomplikowane warunki obrotu. 

Tego typu problemów nie ma w przypadku powitalnego zakładu bez ryzyka. Co prawda kwota cashbacku nie jest zbyt wysoka, jednak po pierwsze jest to bonus wyłącznie dla graczy rejestrujących się z kodem PROTIPSTER, a po drugie grając kupon za środki z salda depozytowego wygraną można od razu wypłacić bez obrotu. 

#1

Punktacja ProTipster

86

Ocena Graczy

4.28 z 679 recenzji 4.28 gwiazdki

Bardzo dobre opinie wśród nowych klientów STS zbiera bonus za zadania, który daje szansę lepiej poznać rozmaite produkty z oferty zakładów i przetestować je na własnej skórze. 

STS rejestracja - jak założyć konto?

Jeśli celujecie w powiększony pakiet bonusów na starcie przygody z bukmacherem STS i chcielibyście mieć zabezpieczenie na wypadek wpadki na pierwszym kuponie, to powinniście wykorzystać STS kod promocyjny. Wiecie już, że należy to zrobić podczas zakładania konta i że hasło o treści PROTIPSTER należy wpisać w odpowiednie pole formularza. 

Jak dokładnie krok po kroku przebiega STS rejestracja? No cóż, sam proces zakładania konta w tym serwisie nie odbiega w sposób znaczący od tego, co spotkacie na stronach legalnych konkurentów na polskim rynku. Bukmacher tradycyjnie poprosi Was o podanie kilku podstawowych danych osobowych, a całość nie powinna potrwać dłużej, niż kilka minut. 

 1. Kliknij tutaj i odwiedź oficjalną stronę bukmachera lub kliknij na jeden z banerów STS widocznych w naszym serwisie.
 2. Kliknij pomarańczowy button ZAŁÓŻ KONTO (znajdziesz go w prawym górnym rogu). 
 3. Zostaniesz automatycznie przeniesiony do formularza rejestracyjnego STS. 
 4. Wpisz login, hasło oraz numer telefonu. 
 5. Wpisz hasło PROTIPSTER w pole oznaczone jako 
 6. KOD PROMOCYJNY (tylko wówczas otrzymasz powitalny zakład bez ryzyka).
 7. Potwierdź pełnoletność i znajomość regulaminu i przejdź do następnej strony formularza. 
 8. Wpisz imię, nazwisko, kraj pochodzenia, numer PESEL oraz kod SMS, który otrzymasz na podany numer telefonu. 
 9. Podaj pochodzenie środków finansowych, które zamierzasz przeznaczyć na zakłady bukmacherskie (np. etat, własna działalność lub oszczędności).
 10. Potwierdź chęć skorzystania z promocji powitalnej STS i dokończ rejestrację konta. 

Załóż konto w STS z kodem PROTIPSTER

Tymczasowe konto w STS - plusy i minusy

Proces zakładania konta w STS, który opisaliśmy powyżej, to błyskawiczna rejestracja konta tymczasowego. Taki rodzaj rejestracji posiada kilka sporych zalet. Są to m.in.:

 • Błyskawiczny czas rejestracji
 • Brak konieczności wysyłania dokumentów
 • Dostęp do wszystkich bonusów powitalnych gwarantowanych przez STS kod promocyjny (m.in. zakład bez ryzyka 100 PLN) 
 • Możliwość obstawiania dowolnych kuponów z oferty zakładów

Aby jednak nie było zbyt słodko, to dopatrzyliśmy się także kilku niedogodności, wśród których najbardziej dotkliwymi będą:

 • Limit stawek na koncie tymczasowym 5000 PLN
 • Brak możliwości wypłacenia wygranych środków

Można to jednak łatwo i szybko naprawić weryfikując dane osobowe i dokonując pełnej rejestracji konta w STS. Jak? Cały proces jest banalnie prosty.  

Jak zarejestrować konto stałe w STS? Poradnik krok po kroku

Niezależnie od tego, czy planujecie dłuższą przygodę z bukmacherem STS, czy też założyliście konto tylko po to, aby wykorzystać zakład bez ryzyka i wypłacić od razu środki, to i tak nie ominie Was weryfikacja danych osobowych. Tylko wówczas bowiem będziecie mieli dostęp do pieniędzy zgromadzonych na saldzie depozytowym i będziecie mogli wypłacić bonusy gwarantowane przez kod promocyjny STS. 

Od razu informujemy, że nie ma się czego obawiać, a cały proces przebiega błyskawicznie. W jego trakcie bukmacher poprosi o kilka bardziej szczegółowych danych oraz skany dokumentów niezbędne do weryfikacji tożsamości gracza. 

 1. Zaloguj się na swoje konto gracza w zakłady bukmacherskie STS
 2. Kliknij na profil gracza widoczny w prawym górnym rogu i wejdź w DANE OSOBOWE. 
 3. Podaj dokładny adres zamieszkania. 
 4. Wpisz numer konta bankowego, na które mają być przelane środki (WAŻNE - konto musi należeć do gracza!!!). 
 5. Wyślij skan lub dokładne zdjęcie obu stron dowodu osobistego. 
 6. Jeśli wszystkie dane i dokumenty będą prawidłowe, to chwilę później gracz otrzyma informację o pozytywnej weryfikacji i przekształceniu profilu konta na STAŁE. 
 7. Pracownicy bukmachera są dostępni każdego dnia i o każdej porze, a czas weryfikacji danych rzadko kiedy trwa dłużej, niż kilkanaście minut. 
 8. Zaraz potem gracz ma dostęp do wszystkich funkcji i opcji zakładów bukmachera (m.in. zniesiony limit stawek oraz możliwość wypłat). 

Czy warto dokonywać pełnej rejestracji konta w STS? Według nas jest to wręcz nieuniknione, gdyż bez weryfikacji danych gracz nie zdoła wypłacić ani wygranych, ani bonusu cashback dostępnego za STS kod promocyjny.

Kod bonusowy STS - promocje okolicznościowe dla stałych graczy

Większych powodów do narzekań po rejestracji konta w STS nie będą mieli także łowcy bonusów. Nie mamy tu na myśli wyłącznie pakietu na start gwarantowanego przez kod promocyjny (m.in. zakład bez ryzyka 100 PLN). Ciekawe promocje okolicznościowe będą także czekały na graczy w późniejszym czasie, a jedną ze specjalności bukmachera są specjalne bonusy dedykowane pod konkretne wydarzenia sportowe. 

Zanim jednak przejdziemy do tych promocji zerknijmy najpierw, jakie bonusy STS są dostępne dla stałych graczy w trybie non stop. Okazuje się, że w tym przypadku wcale tak różowo nie jest, a jedyna dostępna promocja to bonus Zaproś Kumpli, czyli klasyczna premia za znajomego. 

Promocja Zaproś Kumpli - aby skorzystać z bonusu należy zalogować się na swoje konto w STS i zapisać się do promocji, a następnie wpłacić depozyt i za min. 25 PLN zagrać kupony/kupony po kursie min. 1.85. Kolejnym krokiem jest odwiedzenie podstrony z promocją, skopiowanie specjalnego linku i rozesłanie go do znajomych. Zarówno Ty, jak i Twój znajomy otrzymacie po 50 PLN, jeśli znajomy A) założy konto, B) wpłaci depozyt min. 50 PLN oraz C) zagra kupony za co najmniej 500 PLN po kursie min. 1.85. Darmowy bonus 50 PLN otrzymasz za każdego z sześciu zaproszonych znajomych, a dodatkowo otrzymasz 20 PLN za znajomego numer 3. i 6. Łącznie zatem to zgarnięcia jest 340 PLN. 

Znacznie lepiej prezentują się bonusy dedykowane pod konkretne mecze i wydarzenia, a w przypadku żadnego z nich nie jest wymagany STS kod promocyjny. Nie wierzycie? W sekcji PROMOCJE na stronie STS jest możliwość, aby podejrzeć ZAKOŃCZONE PROMOCJE, a rzut oka na niedawne bonusy wystarcza, żeby dostrzec ich sporą regularność. 

Nie wierzycie? Na krótko przed naszymi testami dostępne były m.in. takie oto promocje okolicznościowe:

 • Bonus 100 PLN za gola Lewandowskiego w meczu z Bayernem
 • Bonus 100 PLN na walkę Joshua vs Usyk
 • Podwójny zakład bez ryzyka 100 PLN na Mistrzostwa Świata siatkarzy
 • Bonus 100 PLN na europejskie puchary
 • Bonus 200 PLN za dokładny wynik w meczu Jagiellonia Białystok - Stal Mielec
 • Bonus 50 PLN za depozyt z okazji derbów Poznania
 • STS bonus 100 PLN za każdego gola Lewandowskiego w El Clasico z Realem Madryt

STS kod promocyjny - metody płatności 

Legalny bukmacher STS, jak na jednego z liderów polskiego rynku przystało, bardzo prędko dostrzegł konieczność oddania w ręce klientów bezpiecznych i szybkich opcji płatniczych. Efekt tego jest taki, że sekcja PŁATNOŚCI na stronie STS-u to absolutny TOP w naszym kraju, a przelewy w obie strony odbywają się w sposób bezproblemowy.

Jeśli chodzi o STS wpłaty to minimalna kwota depozytu wynosi 1 PLN, środki znajdują się w budżecie po kilkunastu sekundach, a do dyspozycji graczy jest szeroki wachlarz dostępnych opcji płatności.

 • BLIK
 • PayU
 • Dotpay
 • Visa
 • MasterCard
 • PayPal
 • Paysafecard
 • Skrill
 • Neteller

Problemu nie stanowi także bezpieczny przelew wygranych środków na rachunek bankowy podany w trakcie rejestracji konta. Minimalna wypłata to ponownie 1 PLN, a jak chwali się sam bukmacher funkcja STSPay to gwarancja m.in.:

 • Bezpiecznych wypłat
 • Środków na koncie w mniej niż 10 minut
 • Wypłat w trybie 24/7, czyli non stop
 • Błyskawicznych wypłat do 11 banków w Polsce

Aplikacja mobilna STS - opinie graczy

aplikacja mobilna STSJeśli Waszą specjalnością są zakłady bukmacherskie typowane na ekranie smartfona lub tabletu, to serwis STS powstał właśnie z myślą o Was. Wszystko to za sprawą znakomitej aplikacji mobilnej, której innowacyjne funkcje czynią typowanie kuponów na telefonie prawdziwą przyjemnością. 

Aplikacja mobilna STS jest rzecz jasna w 100% darmowa i można ją bez trudu pobrać na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Oprogramowanie daje dostęp do wszystkich opcji zakładów znajdujących się w wersji klasycznej, a to co wyróżnia aplikację STS to intuicyjność, stabilność oraz łatwość użytkowania. 

Oczywiście, na ekranie swojego smartfona można także zarejestrować konto, dostępne są STS wpłaty depozytów i wypłaty wygranych środków. Podobnie jak w wersji klasycznej każdy typer, który podczas zakładania konta wpisze kod promocyjny STS o treści PROTIPSTER otrzyma identyczny pakiet powitalny. W jego budżecie pojawią się zatem bonusy od depozytów aż do 1500 PLN, premierowy zakład bez ryzyka za kod 100 PLN oraz bonus za zadania 60 PLN. 

Aplikacja mobilna STS znakomicie sprawdza się w przypadku typerów grających na żywo. Oprogramowanie nie tylko mocno ułatwia i skraca czas konstruowania kuponu, co jest kluczowe w sekcji LIVE, ale i daje dostęp do setek pełnoekranowych transmisji na żywo w STS TV każdego dnia. 

Nie sposób wypisać w tym miejscu wszystkich funkcji i opcji zakładów, do których daje dostęp aplikacja mobilna STS, jednak spróbujemy wymienić przynajmniej kilka. A są to m.in.:

 • Szybki zakład - ekspresowe typowanie kuponów na żywo
 • Specjalne promocje - niektóre bonusy STS dostępne są wyłącznie dla użytkowników aplikacji
 • Cash-out - możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu i wypłacenia wygranej bez względu na wynik końcowy
 • Bet Booster - podpowiedzi typów będące efektem obliczeń algorytmu
 • Rozbudowane statystyki - dostęp do wyników, statystyk i historii H2H w trybie 24/7
 • Darmowe transmisje na żywo - ulubione mecze na pełnym ekranie smartfona w STS TV
 • Powiadomienia PUSH - komunikaty o wynikach i kuponach
 • Support non stop - dostęp do czatu na żywo i pomocy konsultantów
 • Bezpieczne opcje płatności - depozyty i wypłaty pod ręką o każdej porze dnia i nocy

STS zakłady bukmacherskie - opinie o ofercie i kursach

Zawód nie spotka typerów, dla których kluczową kwestią w momencie rejestracji konta jest przede wszystkim solidna oferta na STS zakłady bukmacherskie i szeroki wachlarz dostępnych rynków. Ten legalny operator prezentuje się pod tym względem znakomicie i bez dwóch zdań jest to jeden z głównych powodów, dla których od blisko trzech dekad regularnie wygrywa rankingi dla najlepszych firm w Polsce.

Co odnajdziecie w ofercie zakładów STS? Analitycy bukmachera wystawiają swoje kursy na grubo ponad 30 dyscyplin sportowych, poza tym coś dla siebie odnajdą eksperci od sportów elektronicznych, zakładów na sporty wirtualne oraz gier karcianych w sekcji Bet Games. Poszczególne zakłady bukmacherskie zostały w STS posegregowane w sposób przemyślany, dlatego odnalezienie interesującego typu nie stanowi problemu. 

Znając życie to najbardziej interesuje Was oferta zakładów na piłkę nożną. Jak oceniamy tę sekcję? Według nas STS oddaje w ręce graczy jedne z najlepszych zakładów piłkarskich w Polsce, a jedyne czego nam brakuje to azjatyckie odmiany handicapów oraz linii goli. 

Doceniamy fakt, że oddsmakerzy STS wystawiają swoje kursy nie tylko na topowe ligi i rozgrywki, ale także na mnóstwo niszowych turniejów (m.in. niższe klasy rozgrywkowe w Polsce). Kolejnym znakomitym produktem z oferty zakładów STS są długoterminowe zakłady bukmacherskie. 

Serwis wystawia mnóstwo zakładów na rozstrzygnięcia w poszczególnych ligach i nie skupia się wyłącznie na podstawowych rynkach. Efekt tego jest taki, że w trybie długoterminowym typować można nie tylko triumfatorów poszczególnych lig, ale i zespoły w TOP 3, spadkowiczów, króla strzelców, itd. Eksperci od zakładów długoterminowych będą zadowoleni!

Gdybyśmy musieli do czegoś przyczepić się w ofercie zakładów piłkarskich od STS to byłyby to minimalnie zbyt niskie naszym zdaniem kursy na topowe ligi w Europie. Średnia marża STS pobierana przy okazji meczów w Premier League, La Liga oraz Serie A to ok. 5-6% i być może nie jest to prowizja przesadnie wysoka, ale są lepsze serwisy w Polsce pod tym kątem.

Strony bukmachera STS z pustymi rękami nie opuszczą także eksperci od pozostałych dyscyplin sportowych. Bardzo solidnie prezentuje się oferta na tenis ziemny, sporty walki oraz popularne gry zespołowe. Coś dla siebie odnajdą także eksperci od tak niszowych dyscyplin jak darts, krykiet oraz piłka wodna, a całość składa się na jedną z najlepszych ofert w Polsce.

STS oferta - zakłady bukmacherskie na żywo i transmisje STS TV

Sporo dobrych słów napisaliśmy na temat przedmeczowej oferty zakładów od bukmachera STS. Z pewnością tym bardziej ucieszy Was fakt, że jeszcze lepiej prezentuje się sekcja LIVE, która bez dwóch zdań należy do TOP 3 najlepszych tego typu produktów w Polsce (obok Fortuny oraz Superbet). 

Co nam się podoba w zakładach na żywo od bukmachera STS? Absolutnie wszystko! Oddsmakerzy firmy wystawiają setki kursów LIVE każdego dnia, do dyspozycji typerów są zawsze aktualne statystyki na żywo oraz Match Tracker, a na najwyższe noty zasługują transmisje meczów w STS TV. Livestreamy STS są dostępne także na aplikacji mobilnej, a liczba transmisji w skali tygodnia może przyprawić o zawrót głowy!

Kod promocyjny STS - podsumowanie

I w ten oto sposób powoli zbliżamy się końca naszej opowieści dotyczącej kodu promocyjnego STS i wynikających z niego bonusów powitalnych dla nowych klientów tego bukmachera. Ten legalny operator przez blisko trzy dekady, rok po roku buduje swoją silną pozycję na polskim rynku, a tak wysokie pozycje w każdym rankingu bukmacherów nie są dziełem przypadku.

Solidna oferta zakładów, znakomita sekcja LIVE, niezawodna aplikacja mobilna oraz bezpieczne i szybkie opcje płatnicze to jedno, natomiast na wysokie opinie wśród graczy pracuje także powitalny pakiet bonusów. A ten może być jeszcze wyższy, jeśli gracz wykorzysta nasz kod promocyjny STS i założy konto z hasłem PROTIPSTER. 

Kto wie? Być może to właśnie premierowy zakład bez ryzyka na kwotę 100 PLN sprawi, że nie obawiając się o utratę środków z depozytu gracz stworzy atrakcyjny kupon i zgarnie rekordową wygraną?! Gdyby tak się właśnie stało, to w połączeniu z solidną pulą darmowych środków za każdy z trzech depozytów jego budżet już na starcie mógłby prezentować się imponująco i zagwarantować mu bezpieczną rozrywkę przez długie miesiące. 

Obstawiaj zakłady w STS

STS kod promocyjny - FAQ

Jak jest kod promocyjny STS w 2022 roku?

Specjalny kod bonusowy gwarantujący wyższą promocję powitalną to hasło PROTIPSTER. 

Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Można to zrobić wyłącznie podczas zakładania konta, a kod PROTIPSTER należy wpisać w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego. 

O ile wyższy bonus powitalny otrzymam po użyciu kodu promocyjnego STS?

Pula dodatkowych środków to zwrot stawki 100 PLN za wpadkę na pierwszym kuponie po rejestracji. 

Czy mogę wykorzystać kody promocyjne STS podczas błyskawicznej rejestracji bez dowodu?

Tak, konto tymczasowe daje dostęp do wszystkich bonusów powitalnych za STS kod promocyjny. 

Jakie są najmocniejsze strony bukmachera STS?

Jest ich całkiem sporo, natomiast według nas będzie to znakomita sekcja LIVE. Eksperci od zakładów na żywo dostaną bowiem do ręki nie tylko mnóstwo kursów każdego dnia, ale także obejrzą sporo darmowych transmisji w livestreamach. 

Powiązane Wiadomości

Czy rynek hazardowy w Polsce jest gotowy na dalszy wzrost?

Czy rynek hazardowy w Polsce jest gotowy na dalszy wzrost?

Inne
Jak obstawiać zakłady na piłkę nożną?

Jak obstawiać zakłady na piłkę nożną?

Inne
Karta walk PRIME MMA 7

Karta walk PRIME MMA 7

Inne
Młody Geniusz Darta: Luke Littler i Jego Historyczny Sukces

Młody Geniusz Darta: Luke Littler i Jego Historyczny Sukces

Inne
Karta walk CLOUT MMA 3 - Typy i Zakłady

Karta walk CLOUT MMA 3 - Typy i Zakłady

Zapowiedzi
FAME MMA Reborn - Karta Walk, Typy i Zakłady

FAME MMA Reborn - Karta Walk, Typy i Zakłady

Inne
KSW 88 - karta walk i typy bukmacherskie

KSW 88 - karta walk i typy bukmacherskie

Inne
Karta walk CLOUT MMA 2 - Typy i Zakłady

Karta walk CLOUT MMA 2 - Typy i Zakłady

Inne
Karta walk PRIME MMA 6

Karta walk PRIME MMA 6

Inne
Wybory parlamentarne 2023 - zakłady bukmacherskie i kursy

Wybory parlamentarne 2023 - zakłady bukmacherskie i kursy

Inne
Ile średnio walk w roku mają zawodnicy UFС

Ile średnio walk w roku mają zawodnicy UFС

Inne
Przykłady najbardziej ekscytujących karier sportowców

Przykłady najbardziej ekscytujących karier sportowców

Inne
Zacznij przygodę sportową z GO+bet i bonusami na start

Zacznij przygodę sportową z GO+bet i bonusami na start

Inne
Kod promocyjny Betclic - 200 PLN cashback bonus dla nowych graczy

Kod promocyjny Betclic - 200 PLN cashback bonus dla nowych graczy

Promocje
Jak znaleźć najlepszego bukmachera w Internecie?

Jak znaleźć najlepszego bukmachera w Internecie?

Inne
Liga Konferencji: czy Lech Poznań wyjdzie z grupy? Analiza

Liga Konferencji: czy Lech Poznań wyjdzie z grupy? Analiza

Zapowiedzi
Jak obstawiać e-sport? Poradnik typera

Jak obstawiać e-sport? Poradnik typera

Akademia ProTipster
Kod Promocyjny BETFAN

Kod Promocyjny BETFAN

Promocje
Marcin Gortat został ambasadorem legalnego bukmachera eWinner

Marcin Gortat został ambasadorem legalnego bukmachera eWinner

Inne
eWinner zostaje sponsorem tytularnym żużlowego Apatora Toruń!

eWinner zostaje sponsorem tytularnym żużlowego Apatora Toruń!

Inne
Jak otrzymać nowe osiągnięcia na ProTipster?

Jak otrzymać nowe osiągnięcia na ProTipster?

ProTipster Pomoc
Jak obstawiać zakłady na Ligę Europy?

Jak obstawiać zakłady na Ligę Europy?

Zapowiedzi Ligowe
Jak obstawiać zakłady na Ligę Mistrzów?

Jak obstawiać zakłady na Ligę Mistrzów?

Zapowiedzi Ligowe
Zakłady na Serie A - jak obstawiać ligę włoską?

Zakłady na Serie A - jak obstawiać ligę włoską?

Zapowiedzi Ligowe
Angielska Premier League: VAR daleki od ideału

Angielska Premier League: VAR daleki od ideału

Inne
Jak Obstawiać Wirtualne Sporty?

Jak Obstawiać Wirtualne Sporty?

Akademia ProTipster
Darmowe Zakłady Bukmacherskie

Darmowe Zakłady Bukmacherskie

Akademia ProTipster
Funkcja Cash Out w zakładach

Funkcja Cash Out w zakładach

Akademia ProTipster
ecoPayz - otrzymaj status VIP Gold

ecoPayz - otrzymaj status VIP Gold

Promocje
Kod promocyjny Fortuna - bonus powitalny do 630 zł!

Kod promocyjny Fortuna - bonus powitalny do 630 zł!

Promocje
Kod promocyjny PZBUK 2021 | Cashback 500 PLN + darmowy zakład 50 PLN

Kod promocyjny PZBUK 2021 | Cashback 500 PLN + darmowy zakład 50 PLN

Promocje
Kod promocyjny LV BET 2020 - bonus powitalny do 1590 zł!

Kod promocyjny LV BET 2020 - bonus powitalny do 1590 zł!

Promocje