STS Kod Promocyjny - Bonus 1229 PLN

STS Kod Promocyjny - Bonus 1229 PLN

STS to bez wątpienia najpopularniejszy i największy bukmacher w Polsce. Najlepsze promocje, atrakcyjny bonus, szeroki wybór zakładów oraz ekspansja na rynki zagraniczne sprawiają, że STS z miesiąca na miesiąc cieszy się coraz większym zaufaniem wśród internautów.

Sprawdź aktualny kod promocyjny u bukmachera STS: PROTIPSTER i odbierz darmowy zakład 29 PLN oraz bonus powitalny do 1200 PLN.

Opinie o STS - recenzja ProTipster

STS - Rejestracja konta

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie STS, to z pewnością wiele tracisz. Każdy fan zakładów bukmacherskich, powinien zapoznać się z ofertą operatora, który przyjmuje zakłady zarówno online, jak i punktach naziemnych. W tym artykule skupimy się oczywiście na zakładach internetowych, bo to właśnie dzięki nim możemy zgarnąć całkowicie darmowy bonus powitalny.

Rejestracja konta w STS jest prosta i szybka, a dzięki funkcji konta tymczasowego, możesz zapoznać się z panelem użytkownika i większością funkcjonalności w ciągu zaledwie 2 minut od momentu wejścia na stronę internetową. Wystarczy, że wybierzesz opcję rejestracji konto i podasz najbardziej podstawowe dane. UWAGA: Pamiętaj, aby w pole kod promocyjny wpisać PROTIPSTER. Oczywiście jeżeli zamierzasz skorzystać z bonusu i obstawiać zakłady, będziesz musiał zweryfikować swoje konto. Nie powinieneś się jednak tym martwić, ponieważ proces przebiega bardzo sprawnie i już w kilkanaście minut, twoje konto powinno być gotowe do użytkowania.

Załóż konto w STS

STS Kod Promocyjny - PROTIPSTER

STS Bonus PowitalnyChcesz skorzystać z bonusu powitalnego i zyskać szansę na znaczne powiększenie swojego kapitału? W takim razie, koniecznie skorzystaj z naszego kodu promocyjnego "PROTIPSTER", który zapewni ci możliwość skorzystania z olbrzymiego bonusu powitalnego. Każdy nowy użytkownik strony, który dokona pierwszego depozytu, może liczyć na bonus w wysokości 100% aż do kwoty 1200 PLN. To ty decydujesz, jak wysoki będzie Twój bonus powitalny. Na przykład, jeżeli zdecydujesz się na dokonanie depozytu w wysokości 100 PLN, kolejne 100 PLN zostanie dodane na konto bonusowe.  . Kwotę bonusu należy obrócić trzykrotnie po minimalnym kursie łącznym wynoszącym @1.91. Każdy gracz ma 120 dni na spełnienie wymagań dotyczących obrotu.

STS to jeden z niewielu bukmacherów na polskim rynku, który umożliwi ci rozpoczęcie przygody z serwisem bez dokonywania wpłaty. Taka opcja jest możliwa dzięki ofercie darmowego zakładu o wartości 29 PLN. Wszystko co musisz zrobić, aby skorzystać z tej promocji, to zarejestrować konto gracza a STS i podać kod promocyjny PROTIPSTER. Darmowy Zakład zostanie dodany do Twojego konta, tuż po zakończeniu procesu weryfikacyjnego. Wymagania dotyczące obrotu są takie same, jak w przypadku bonusu od depozytu.

Odbierz darmowy zakład 29 PLN i bonus 1200 PLN

Dodatkowe oferty z kodem promocyjnym

Rejestrując konto w STS przy użyciu kodu promocyjnego PROTIPSTER, zagwarantujesz sobie nie tylko darmowy zakład oraz bonus powitalny, ale będziesz mógł także korzystać z wszystkich innych ofert promocyjnych dostępnych na STS.PL.

W tej chwili na STS organizowane są trzy cykliczne promocje

  • Polubisz Poniedziałek
  • Twoja Gra, Pewna Kasa
  • Zaproś kumpla

Większość bonusów powitalnych została opisana w naszej recenzji STS, ale chcielibyśmy zwrócić twoją uwagę na ofertę Zaproś Kumpla.

Zaproś Kumpla z kodem PROTIPSTER

Masz wielu znajomych i przyjaciół, którzy podzielają Twoją pasję do sportu? W takim razie, mamy dla Ciebie świetną informację, ponieważ możesz sobie dorobić polecając STS! Zaproś swojego kumpla i powiedz mu, aby w momencie rejestracji podał kod promocyjny PROTIPSTER, a kiedy dokona wpłaty obaj dostaniecie po 50 PLN. Prawda, że proste?

Osoba zaproszona musi dokonać rejestracji korzystając z otrzymanego zaproszenia od Ciebie. Następnie wpłacić co najmniej 50 zł na swoje konto na STS oraz zagrać łącznie za minimum 150 zł. Przynajmniej jedno spotkanie na kuponie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1,5. Bonusy w postaci vouchera zostaną wysłane mailowo do 24h od momentu spełnienia warunków promocji przez Twojego znajomego. Swój link polecający znajdziesz w panelu użytkownika STS.PL.

Obstawiaj w STS