ProTipster Wiadomości Sportowe

Kod Promocyjny BETFAN

Kod Promocyjny BETFAN

Kod promocyjny BETFAN

„Powstaliśmy, aby każdego dnia dostarczać niepowtarzalną i unikatową porcję rozrywki. Chcemy być jak kumpel! Postaramy się być zabawni, nowocześni i mocno lifestylowi” – tak reklamują się zakłady bukmacherskie BETFAN, jeden z najmłodszych, ale też najszybciej rozwijających się bukmacherów w Polsce. Aktualnie gracze mają do dyspozycji kod promocyjny BETFAN, ale powodów, dla których warto dać szansę nowemu bukmacherowi, jest zdecydowanie więcej.

Firma działa od kwietnia 2019 roku i z racji tego, że walczy o swoje miejsce na rynku, musi rozpychać się łokciami i szukać czegoś nieszablonowego, by zainteresować klientów. W związku z tym proponuje ciekawe promocje i świeże podejście zarówno w komunikacji, jak i w tym, co jest przecież dla graczy najważniejsze - swojej ofercie. 

O to, że z racji na krótki staż na rynku firmie brakuje doświadczenia, nie trzeba się jednak martwić. Stoją za nią ludzie, którzy są w branży od lat. Widać to zresztą po opiniach, które zbiera BETFAN wśród użytkowników – w zdecydowanej większości są one pozytywne, a uwagi dotyczą kwestii, których wyeliminowanie w niedługim czasie nie powinno być problemem.

Każdy użytkownik, który zarejestruje konto w BETFAN z linku ProTipster.pl i poda kod promocyjny “PROTIPSTER”, będzie uprawniony do odbioru wyjątkowego bonusu powitalnego na który składa się:

  • Pierwszy zakład bez ryzyka do kwoty 100 PLN - zwrot na konto główne
  • Bonus od depozytu aż do kwoty 3000 PLN
  • Gra bez podatku (+14% do wygranych)

Odbierz bonus w BETFAN

Być jak Pudzianowski

Można spodziewać się, że wkrótce firma zaangażuje się w sponsoring polskiego sportu, a razem z tym jej nazwa będzie pojawiać się wśród najpopularniejszych polskich bukmacherów. Człowiekiem, który odpowiada za to, jak rozwija się BETFAN, jest Piotr Sienkiewicz, w przeszłości pracujący między innymi dla Totolotka i forBET.

Najbardziej rozpoznawalną twarzą BETFAN został doskonale znany praktycznie wszystkim Polakom Mariusz Pudzianowski. Przez wielu może być to uznane za nietypowy wybór, jednak sam Sienkiewicz stwierdził, że utytułowany strongmen, wielokrotny mistrz świata, który kontynuuje obecnie swoją karierę w świecie sportów walki i w dużej mierze wypromował KSW, idealnie pasuje do firmy. Dlaczego?

Jednym z powodów jest to, że BETFAN chce być taki jak „Pudzian” – ciężko pracować na sukcesy i dojść do mistrzostwa. Aktywność sportowca nie ograniczała się jednak do walki z rywalami. Dał się poznać jako prężny i sprawny biznesmen, człowiek, który przez lata budował swoją markę i przełamał przy tym wiele stereotypów. Od lat ta praca zbiera owoce. Biorąc to wszystko pod uwagę, trudno mówić o chybionym czy nieracjonalnym wyborze.

Oprócz współpracy z zawodnikiem, firma sponsoruje należącego do sportowca ogiera, który zdążył już zadebiutować w prestiżowej Wielkiej Warszawskiej. To tylko potwierdza, że BETFAN nie lubi schematów i chce się z nich wyłamywać. Ale choć firma przyjęła nieco inną strategię, na pewno nie podejmuje ryzyka tam, gdzie nie jest ono potrzebne. 

Kolejną inspiracją jest Pep Guardiola. Wśród ekspertów od piłki nożnej nie ma chyba człowieka, który nie podpisałby się pod tym, że były szkoleniowiec m.in. Barcelony i Bayernu Monachium na zawsze zmienił futbol i nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Podobne aspiracje ma BETFAN, który deklaruje, że w ciągu najbliższych 3-4 lat chce być w gronie pięciu największych firm w Polsce w tej branży. Pomóc w tym, by zyskać nowych użytkowników, mają także okazje takie jak kod promocyjny BETFAN, z którego obecnie mogą korzystać gracze. Czym oprócz tego bukmacher BETFAN zachęca fanów zakładów do rejestracji?

Nie tylko sport

Bonus na start, gra bez podatku i bez depozytu oraz wspomniany kod promocyjny BETFAN, który można wykorzystać już teraz, to główne powody, dla których warto sprawdzić ofertę. Są one jednak tylko jej częścią.

Fakt, że bukmacherzy kojarzą się przede wszystkim ze światem sportu i coraz bardziej liczącego się esportu, jest trudny do podważenia. BETFAN jednak nie chce się ograniczać tylko do tego aspektu życia. Oprócz obstawiania ponad 30 dyscyplin sportu, bez problemów znajdziemy zakłady, które dotyczą na przykład polityki, ekonomii, show biznesu czy… pogody. Co jeszcze wyróżnia proponowane przez BETFAN zakłady?

Z pewnością są to gry wirtualne. Wyglądem przypominają zwykłe gry komputerowe, ale nie ma tu graczy – przebiegiem całej rozgrywki steruje system oparty na losowości i elementach statystyki. Współpraca z firmą Playtech to z pewnością coś nowego, a BETFAN próbuje w ten sposób trafić do graczy, którzy w Polsce są dużą grupą, o której uwagę warto zabiegać. Możliwość obserwowania rozgrywki toczonej przez całkowicie wirtualnych sportowców, śledzenie statystyk i próby przewidzenia wydarzeń, które toczone są w wirtualnym świecie – zakłady bukmacherskie poświęcone grom wirtualnym to coraz prężniej rozwijająca się dziedzina bukmacherki.

Promocje na każdy dzień tygodnia

Kolejną rzeczą, która wyróżnia BETFAN i którą każdy gracz powinien wziąć pod uwagę, jest także fakt, że firma bierze na siebie dodatkowe koszty związane z podwyższaniem wygranych o podatek od gier. Do każdej wygranej dodaje odpowiednią kwotę, tym samym płacąc podatki za graczy. Można tu zyskać do 14% ekstra, promocja dotyczy wszystkich wydarzeń z wyłączeniem gier wirtualnych. Co najważniejsze, obowiązuje całą dobę, siedem dni w tygodniu. Warunek - kursy minimum 3 zdarzeń na kuponie muszą być na poziomie 1,35 lub wyższym. Wtedy współczynnik zostanie zmieniony, a wygrana wzrośnie o 14%. Nie ma ograniczeń odnośnie liczby kuponów. 

Do najciekawszych promocji należy Radar365, który z pewnością sprawia, że warto codziennie sprawdzać pojawiające się zakłady. Każdego dnia BETFAN proponuje użytkownikom inną promocję, dopasowaną do aktualnych wydarzeń. Bez dwóch zdań otwiera to sporo możliwości i zachęca do tego, by na bieżąco śledzić to, co wymyśli bukmacher.

Matchday Boost z kolei dotyczy wydarzeń, które danego dnia cieszą się szczególnym zainteresowaniem – w ramach tej promocji możemy liczyć na specjalne okazje. El Clasico albo Derby Północnego Londynu po podwyższonym kursie? Ukłon w stronę fanów reprezentacji? Można na to liczyć. 

Będąca już właściwie standardem opcja cashout także znajduje się w ofercie BETFAN.

Co w sytuacji, kiedy ktoś ma problem ze znalezieniem czegoś dla siebie? Nie ma powodów do paniki. BETFAN stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom graczy i przygotował dla nich możliwość stworzenia zakładu, którego nie ma w ofercie. 

Dowolność jest tu właściwie ograniczona tylko zdrowym rozsądkiem, a swoją propozycję można przedstawić poprzez wypełnienie specjalnego formularza, który znajdziemy na stronie betfan.pl/my-bet. Odpowiedź powinna przyjść w ciągu 24 godzin, a jeśli będzie pozytywna, zakład będzie dostępny także dla innych użytkowników.

Kod promocyjny BETFAN - Rejestracja

Patrząc na to, jak rozwija się BETFAN, można powiedzieć jasno i wyraźnie, że pozostali legalni bukmacherzy dorobili się konkurencji, na którą warto zwrócić uwagę – oprócz wspomnianych już pomysłów na siebie młodej firmy, potwierdzają to liczne bonusy bukmacherskie, wśród których znalazł się kod promocyjny BETFAN.

Co należy zrobić, żeby otrzymać bonus powitalny, jak wykorzystać kod promocyjny BETFAN i kto może otrzymać od BETFAN bonus? Wyjaśniamy, choć nie jest to aż tak skomplikowane.

Pierwszym krokiem będzie wizyta na stronie www.betfan.pl. Na pierwszy rzut oka widać, że witryna została przygotowana starannie i estetycznie, jest przyjemna dla oka i czytelna, a rejestracja zajmie nam kilkadziesiąt sekund – do wyboru mamy konta tymczasowe i zweryfikowane. 

W danych konta musimy podać nasz e-mail, hasło i numer telefonu, na dane osobowe składają się imię, nazwisko, PESEL – do tego dochodzi kod promocyjny BETFAN.

Warto zauważyć, że na samym początku, przy korzystaniu z kont tymczasowych, wystarczą podstawowe dane. Nie musimy podawać numeru konta bankowego czy wysyłać skanu dowodu tożsamości, co dla początkujących graczy bywa przeszkodą.

Użytkownik podczas rejestracji powinien także zaznaczyć, że chce otrzymać BETFAN bonus powitalny

Po otrzymaniu na e-mail linku aktywacyjnego, wystarczy jedno kliknięcie w celu potwierdzenia. Pomyślna rejestracja i wpisanie kodu promocyjnego BETFAN sprawi, że na nasze konto trafi MegaPakiet, z którym możemy zyskać nawet 3000 zł na start.

Jak widać, nie wymaga to wiele zachodu. Należy przede wszystkim pamiętać o tym, by podczas rejestracji w polu KOD PROMOCYJNY należy wpisać PROTIPSTER.

Załóż konto w BETFAN

Jak obrócić bonus BETFAN?

Potem należy dokonać wpłaty, w której minimalny depozyt to 20 zł. Następnym krokiem jest gra wpłaconym depozytem – należy wypełnić minimum dwa kupony, których akumulacyjny kurs będzie wyższy niż 2,0. Od pierwszych trzech wpłat otrzymuje się bonus. Od pierwszej wpłaty - 10% i nie więcej niż 150 zł, od drugiej 8% i nie więcej niż 100 zł, a od trzeciej 5% i nie więcej niż 50 zł. 

Następnie trzeba obrócić tym bonusem pięciokrotnie, ale na kuponie muszą być minimum trzy zdarzenia, każde po kursie 1,2 lub większym, a kurs akumulacyjny musi wynosić minimum 2,0. Jeśli graczowi uda się podwoić ten bonus, to na jego saldzie bonusowym zostanie zainkasowanych dodatkowe 300 zł. W momencie przeniesienia tej kwoty do salda głównego gracza, zostanie ona pomnożona dziesięciokrotnie. W ten sposób dochodzimy do 3000 zł, które BETFAN określa jako bonus powitalny. Niepotrzebny jest też żaden pochodzący od BETFAN kod bonusowy.

Zakład Bez ryzyka 100 PLN

Jeśli chodzi o ofertę BETFAN, to gracze mają z czego wybierać. W przypadku wydarzeń, których rozstrzygnięcia i przebieg można obstawiać, każdego miesiąca wśród nich pojawia się ponad milion możliwości, którym towarzyszą bonusy bukmacherskie. 

Dla większej wygody dostępna jest także aplikacja mobilna, a w każdy weekend można obstawiać na żywo setki spotkań. Gracze mają też do dyspozycji oglądanie aktualizowanych na bieżąco statystyk meczów.

Warto pamiętać, że kody promocyjny BETFAN łączy się z takimi promocjami jak BETFAN bonus powitalny czy gra bez podatku. Sama firma stawia sprawę jasno – jej konkurencyjność wobec innych bukmacherów ma być jednym z tych elementów, na których skorzystają gracze. W tym wypadku nie mają oni chyba na co narzekać.

Ci, którzy rozpoczynają swoją przygodę z BETFAN, mają także do dyspozycji bonus powitalny w postaci zakładu bez ryzyka. Jeśli w procesie rejestracji wpiszemy kod promocyjny BETFAN, to bukmacher zwróci nam stawkę pierwszego zakładu (do 100 zł). Zwrot odbywa się na konto bonusowe i przed wypłatą pieniędzy trzeba nimi obrócić.

Płatności w BETFAN nie przedstawiają większego problemu – można korzystać z kart płatniczych VISA i Mastercard, Przelewy24 (tutaj musi zostać dokonana pierwsza wpłata), bukmacher obsługuje też BLIK. Więcej na temat BETFAN oraz opinie innych użytkowników znajdziesz w recenzji BETFAN

Przejdź do bukmachera BETFAN