ProTipster Wiadomości Sportowe

Zakłady Na Żywo - Strategia

Zakłady Na Żywo - Strategia

Zakłady na żywo, znane również pod nazwą zakłady live, stają się coraz popularniejsze z dnia na dzień. Zawsze towarzyszy nam uczucie ekscytacji, kiedy mamy możliwość zarobienia pieniędzy na meczu, który właśnie zaczęliśmy oglądać z przyjaciółmi. Jest jednak wiele rzeczy na które powinieneś uważać, aby zarobić.

Zdefiniowaliśmy kilka punktów, które powinny stać się twoim poradnikiem, jeżeli chcesz osiągać profit z zakładów na żywo.

Typowe Błędy Dotyczące Zakładów Na Żywo

1. Na pierwszy rzut oka, możemy z łatwością stwierdzić, że wszyscy bukmacherzy oferują niższe kursy na zakłady live niż na zakłady przedmeczowe. Kiedy dane wydarzenie się rozpoczyna, kursy natychmiast spadają. Pierwsze minuty meczu nie są najlepszym momentem na obstawianie zakładów live.

2. Nie oceniaj meczu po kilku pierwszych minutach. Rozgrywka będzie trwać 90 minut! Jeżeli masz tendencje do obstawiania zwycięstwa jednej drużyny, staraj się nie podejmować nagłych decyzji po obejrzeniu niewielkiej części meczu.

3. Nie staraj się nadganiać straconej szansy. Na przykład, gdy chciałeś postawić na zdobywcę kolejnej bramki i niestety, bramka została zdobyta przed wykonaniem zakładu, nie zakładaj z góry, że kolejna bramka dla tej drużyny jest kwestią czasu. W spokoju przeanalizuj sytuację i dopiero wtedy podejmij decyzję.

4. Zdecyduj, kiedy musisz przestać obstawiać. Zwłaszcza w przypadku zakładów na zdobycie goli w przypadku meczów rozgrywanych w szybkim tempie, pojawia się chęć obstawiania kolejnych zakładów. Jeżeli nie potrafisz wyczuć momentu w którym musisz się zatrzymać, ostatecznie przegrasz.

Najlepsze Strategie w Zakładach Na Żywo

1. Przed rozpoczęciem meczu stwórz potencjalne zakłady w różnych scenariuszach. Na przykład analizuj kilka meczów danej drużyny, aby przekonać się kiedy zdobywa bramki. Jeżeli znajdziesz zespoły, które zdobywają bramki w późniejszych etapach meczu i zazwyczaj ich spotkania kończą się niskim wynikiem, być może znalazłeś dla siebie najlepszy zakład!

2. Możesz wygrać wiele dzięki powrotom faworytów. Jeżeli faworyci spotkania są w dobrej formie, zdobywają dużo bramek, ale równie dużo ich tracą, można to postrzegać jako wartościowy zakład. Na przykład: Arsenal stracił bramkę jako pierwszy w pięciu z 10 pierwszych meczów sezonu 2018/2019, ale w rzeczywistości przegrał tylko 2 spotkania.

3. Faworyci nie zawsze mogą wygrać. Tak, to trochę dziwne stwierdzenie, które jest odwrotnością tego co pisaliśmy powyżej, ale również o tym powinniśmy pamiętać. Powinieneś przeanalizować zespoły, a także oglądać ich mecze, jeżeli to tylko możliwe. Najczęstszym zachowaniem, zwłaszcza w ostatnich minutach meczu jest zakład na faworytów, jeżeli do tej pory nie prowadzą w meczu, ale może zrobienie czegoś odwrotnego będzie bardziej logiczne. Każdy mecz różni się od drugiego, więc twoje decyzje nie powinny opierać się wyłącznie na tym, że dana drużyna jest faworytem meczu.

Publikuj swoje typy na żywo w ProTipster i ulepsz swoją strategię bez wydawania grosza!

 

Powiązane Wiadomości