ProTipster Wiadomości Sportowe

Kod promocyjny PZBUK 2021 | Cashback 500 PLN + darmowy zakład 50 PLN

Kod promocyjny PZBUK 2021 | Cashback 500 PLN + darmowy zakład 50 PLN

Nowy bukmacher na polskim rynku PZBUK, oferuje ciekawy bonus powitalny wszystkim nowym użytkownikom strony. Dołącz już dziś i odbierz darmowy zakład o wartości 50 PLN.

 

#1

Punktacja ProTipster

82

Ocena Graczy

4.23 4.23 gwiazdki

 

Proces otrzymania bonusu powitalnego jest bajecznie prosty. Zacznij od rejestracji konta na PZBUK, a następnie je zweryfikuj. Kiedy wykonasz te dwa proste zadania i Twoje konto będzie gotowe do użycia, złóż pierwszy depozyt i postaw zakład w wysokości minimum 50 PLN z kursem minimalnym 1.8. Wykonałeś już te zadania? Świetnie, Twój bonus powitalny już na Ciebie czeka.

 

Odbierz darmowy zakład 50 PLN

 

Jak odebrać bonus w PZBUK?

 

  • Przejdź na stronę PZBUK i załóż konto z kodem PROTIPSTER
  • Zweryfikuj konto oraz potwierdź numer telefonu.
  • Dokonaj depozytu i postaw zakład za min. 50 PLN, po kursie 1,80 lub większym.
  • Do Twojego konta zostanie dodany darmowy zakład w kwocie 50 PLN.

 

#1

Bonus Powitalny

Cashback 500 PLN

z kodem promocyjnym PROTIPSTER

550 PLN w Darmowych Zakładach


Po spełnieniu warunków oferty powitalnej, zakład pojawi się w zakładce “Darmowe zakłady”. Gracz może go wykorzystać na zakład wielokrotny w kwocie 50 zł z kursem minimum 2.0. Warto odnotować, że wygrana z darmowego zakładu nie podlega obrotowi, a co za tym idzie możesz wypłacić je z konta tuż po rozliczeniu kuponu.

 

UWAGA: Aby skorzystać z oferty powitalnej, musisz prawidłowo zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład wielokrotny z kursem minimum 1.8.

 

To nie koniec korzyści - zaloguj się do swojego konta na stronie ProTipster, a następnie przejdź do zakładki Moi Bukmacherzy w profilu użytkownika. Połącz swoje konto w PZBUK z ProTipster, a otrzymasz wyjątkowe bonusy i darmowe zakłady dostępne wyłącznie dla użytkowników ProTipster. Jako jedną z nagród, za każde połączone konto otrzymasz 50 000 monet ProTipster, które będziesz mógł wydać w naszym sklepie na darmowe zakłady - m.in. darmowy zakład 50 PLN. Łącznie możesz otrzymać 100 PLN w darmowych zakładach. To najlepsza tego typu oferta na rynku!

 

Ważne! Bonus otrzymają jedynie konta założone za pośrednictwem naszych linków i kodu promocyjnego PROTIPSTER

 

Załóż konto w PZBUK

Powiązane Wiadomości