ProTipster Wiadomości Sportowe

Kod promocyjny LV BET 2020 - bonus powitalny do 1590 zł!

Kod promocyjny LV BET 2020 - bonus powitalny do 1590 zł!

LVBet to marka rozpoznawalna w całej Europie, nic więc dziwnego, że również ich oferta w Polsce wyróżnia się na tle konkurencji. LVbet.pl na chwilę obecną oferuje największy i zdaniem wielu, najbardziej atrakcyjny pakiet powitalny. Na dobry początek można otrzymać darmowe 20 PLN, a każdy kto zdecyduje się na depozyt, może liczyć na dodatkowe 1500 PLN.

Zarejestruj konto na LVBET za pośrednictwem ProTipster  i otrzymaj atrakcyjny pakiet powitalny, zawierający:

  • Darmowe 20 PLN za rejestrację konta
  • 1000 PLN Bonusu Powitalnego za pierwszy depozyt
  • 500 PLN bonusu za drugi depozyt

Odbierz 1520 PLN w bonusach w LVBet

 

Darmowy bonus w wysokości 20 PLN nie wymaga dodatkowych wyjaśnień. Wystarczy, że zarejestrujesz i zweryfikujesz swoje konto na stronie LVBET, a darmowe 20 PLN zostanie dopisane do twojego konta.

 

Sprawdź LV BET Opinie innych graczy oraz recenzję tego bukmachera autorstwa ekspertów z ProTipster.

 

Kolejny bonus, to oferta przysługująca graczom, którzy zdecydują się na złożenie depozytu w wysokości minimum 500 PLN. Po założeniu konta i dokonaniu wpłaty, otrzymasz bonus w wysokości 1% pomnożony x100.

 

Przykład: Jeżeli gracz zdecyduje się na złożenie depozytu w wysokości 1000 PLN, otrzyma 10 PLN bonusu, kwotę tą będzie mógł następnie wykorzystać do zakładu z kursem x100. Jeżeli chcesz skorzystać z bonusu, musisz utworzyć kupon zawierający minimum 3 wydarzenia o łącznym kursie minimum 2.5 (minimalny kurs każdego wydarzenia na kuponie to 1.25). Musisz także zaznaczyć, że chcesz skorzystać z bonusu na tym kuponie. Po rozliczeniu zakładu, pozostaje jeszcze obrót, który w przypadku tej oferty wynosi x4 w zakładach z kursem minimalnym 2.0.

 

LVBet nagradza użytkowników bonusem, nie tylko za pierwszą wpłatę. Kiedy zdecydujesz się dokonać drugiego depozytu, będziesz mógł otrzymać dodatkowe 500 PLN Bonusu. Zasada funkcjonowania tego bonusu jest taka sama. Różnica polega na tym, że w przypadku bonusu od drugiego depozytu mnożnik wynosić będzie x50.

 

To nie koniec korzyści - zaloguj się do swojego konta na stronie ProTipster, a następnie przejdź do zakładki Moi Bukmacherzy w profilu użytkownika. Połącz swoje konto w LVBet z ProTipster, a otrzymasz wyjątkowe bonusy i darmowe zakłady dostępne wyłącznie dla użytkowników ProTipster. Jako jedną z nagród, za każde połączone konto otrzymasz 50 000 monet ProTipster, które będziesz mógł wydać w naszym sklepie na darmowe zakłady. 

Ważne! Bonus otrzymają jedynie konta założone za pośrednictwem naszych linków.

 

Zarejestruj się w LVBet