ProTipster Wiadomości Sportowe

ecoPayz - otrzymaj status VIP Gold

ecoPayz - otrzymaj status VIP Gold

EcoPayz to jeden z najpopularniejszych portfeli elektronicznych w branży hazardu online. Specjalnie z myślą o naszych użytkownikach, przygotowaliśmy recenzję tej metody płatności z której dowiesz się jako utworzyć nowe konto EcoPayz, jak dokonać wpłaty oraz jak dokonać depozytu na stronę ulubionego bukmachera za pośrednictwem konta EcoPayz.

Jeżeli zdecydujesz się na rejestrację konta EcoPayz za pośrednictwem ProTipster, otrzymasz dodatkowe korzyści, które opisaliśmy poniżej! Skorzystaj z naszej oferty - naprawdę warto!

Dodatkowe korzyści EcoPayz dzięki rejestracji za pośrednictwem ProTipster:

 • Automatyczny status Gold VIP
 • Darmowa karta Mastercard
 • Brak opłat za transfer między użytkownikami EcoPayz (standardowo opłata wynosi 1,5%, m.in 0,5 euro za tranasakcję)
 • Wyższe limity transakcji, niższe opłaty
 • Wyższe limity wypłat z bankomatów
 • Szybsza weryfikacja konta

Załóż konto EcoPayz

Jeżeli posiadasz już konto, wyślij nam numer konta EcoPayz (operations@protipster.com), aby przekonać się czy możesz skorzystać z dodatkowych korzyści przewidzianych dla użytkowników ProTipster.

Jeżeli nie jesteś pewny, jak znaleźć numer konta EcoPayz, spójrz na stronę poniżej:

EcoPayz - Rejestracja i doładowanie konta

Proces rejestracji konta EcoPayz jest bardzo prosty i w 100% darmowy. Po wejściu na stronę EcoPayz, musisz wybrać nazwę użytkownika i hasło, a także podać kilka danych osobowych. Jedną z największych zalet EcoPayz jest przyjazny interfejs,

Możesz skorzystać z kilku opcji w celu doładowania konta:

 1. Karta kredytowa / debetowa
 2. Lokalne metody wpłaty
 3. Międzynarodowy przelew bankowy

Najprostszą i najszybszą metodą wpłaty jest skorzystanie z karty kredytowej, ale zanim dokonasz pierwszej transakcji, musisz zweryfikować swoją kartę. Oczywiście weryfikacja przeprowadzana jest dla Twojego bezpieczeństwa. Cały proces weryfikacji jest automatyczny i polega na pobraniu małej kwoty z twojej karty. W przypadku niektórych kart, użytkownik sam proszony jest o podanie kwoty, jaka ma zostać pobrana z karty w celu weryfikacji.

Wpłata za pomocą przelewu bankowego, zostanie zaksięgowana na koncie EcoPayz w ciągu 1-4 dni roboczych. Pamiętaj, że w przypadku wystąpienia jakichkolwiek trudności z doładowaniem konta, możesz skontaktować się z obsługą klienta. Warto wspomnieć, że EcoPayz to jeden z nielicznych portfeli elektronicznych, który oferuje obsługę klienta 24/7.

W momencie pierwszej wypłaty środków, zostaniesz poproszony dodatkowo o potwierdzenie swojej tożsamości. Po prostu wyślij kopie dokumentów o które zostaniesz poproszony, a twoje konto zostanie zweryfikowane w ciągu 3 dni roboczych.

EcoPayz - Opłaty i Limity

Zanim rozpoczniesz przygodę z EcoPayz, powinieneś zapoznać się jeszcze z opłatami za użytkowanie konta. Portfele elektroniczne zarabiają pieniądze za opłaty od transakcji. Poniżej zamieszczamy kilka najważniejszych opłat:

Depozyt za pośrednictwem przelewu bankowego: 0,00% - 7,00%

Depozyt za pośrednictwem karty kredytowej: 1,69% - 2,90%

Wypłata na konto bankowe: €5,90 - €10,00

Transfer do innego użytkownika EcoPayz (płaci wysyłający): 1,50% (minimum €0,50)

Opłata za przewalutowanie: 2,99%

Szczegóły dotyczące limitów i opłat za wypłaty z bankomatów

Wszyscy użytkownicy, którzy zarejestrują konto EcoPayz za pośrednictwem ProTipster otrzymają darmową kartę EcoPayz Mastercard po weryfikacji konta.

Weryfikacja EcoPayz

Aby zweryfikować konto EcoPayz, musisz wysłać dokumenty potwierdzające twoją tożsamość ORAZ adres. Następujące dokumenty są dozwolone przy weryfikacji konta ecoPayz:

Dokumenty potwierdzające tożsamość:

 • Ważna kopia paszportu (strona na której widoczne jest twoje zdjęcie, data urodzenia i pełen numer paszportu).
 • Kopia dowodu osobistego z Twoim zdjęciem, datą urodzenia i pełnym numerem dowodu osobistego.
 • Kopia prawa jazdy z widocznym zdjęciem, datą urodzenia i pełnym numerem prawa jazdy.

Dokumenty potwierdzające adres:

 • Kopia wyciągu z konta bankowego
 • Kopia rachunku (na przykład za media, gaz lub telefon)
 • Kopia zaświadczenia o miejscu zamieszkania

 

Doładuj konto u bukmachera z EcoPayz

Kiedy założysz już konto na EcoPayz i zasilisz je środkami, musisz po prostu zalogować się na swoje konto u bukmachera, który akceptuje EcoPayz jako metodę wpłaty. Kiedy zdecydujesz się dokonać depozytu za pośrednictwem EcoPayz, będziesz musiał potwierdzić swoją transakcję. Dodatkowa weryfikacja jest bardzo istotna ze względów bezpieczeństwa.

Zdobądź konto VIP Gold w EcoPayz