Superbet Kod Promocyjny

Legalny bukmacher Superbet zaprezentował swoją ofertę online polskim graczom w 2020 roku i z miejsca zasłużył sobie na pozytywne komentarze. To firma ze sporym doświadczeniem na rynkach międzynarodowych (m.in. w Rumunii), a lata obecności w branży doskonale widać po jakości produktów oferowanych przez ten serwis, z których większość prezentuje się naprawdę okazale. 

Do tego grona bez dwóch zdań można zaliczyć bonus powitalny od firmy Superbet, który należy do najwyższych na polskim rynku. Jakie promocje dla nowych graczy przygotował bukmacher Superbet? Ile wynosi maksymalna pula darmowych środków na start? Co gwarantuje Superbet kod promocyjny i jak go wykorzystać? Odpowiedź na każde z tych pytań znajduje się poniżej. 

Jaki jest Superbet kod promocyjny?

kod promocyjny superbetKod promocyjny u bukmachera online to rodzaj hasła, które aktywuje specjalną ofertę bonusową dla nowych klientów danego operatora. O tego rodzaju premii dla czytelników serwisu ProTipster pomyślał jeden z liderów każdego rankingu legalnych bukmacherów w Polsce, czyli firma Superbet. 

Wykorzystując Superbet kod promocyjny o treści PROTIPSTER każdy nowy gracz będzie miał szansę zgarnąć pakiet bonusów na start, a maksymalna pula darmowych środków to aż 3754 PLN. Jest się zatem o co bić!

Zdajemy sobie sprawę, że dla starych bukmacherskich wyjadaczy zasady i warunki poszczególnych bonusów dostępnych na polskim rynku są zupełnie zrozumiałe i nie mają przed nimi żadnych tajemnic. Przy okazji mamy z tyłu głowy, że czytają nas również gracze stawiający dopiero swoje pierwsze kroki w świecie internetowych zakładów sportowych i jeśli Wy też zaliczacie się do tego grona, to z tego poradnika typera dowiecie się m.in.:

 • Jak wykorzystać Superbet kod promocyjny?
 • Kiedy można to zrobić?
 • Jakie korzyści gwarantuje kod bonusowy Superbet?
 • Co wyróżnia zakład bez ryzyka od tego bukmachera na tle legalnych konkurentów w Polsce?
 • Jak krok po kroku przebiega rejestracja Superbet?
 • Czy bukmacher Superbet wymaga wpłacenia depozytu?
 • Jak wykorzystać bonusy Superbet?
 • Kiedy można wypłacić darmowe środki?
 • Czy Superbet kod promocyjny gwarantuje także bonusy dla stałych graczy?
 • Jak prezentują się zakłady bukmacherskie Superbet?
 • Jakie są mocne, a jakie słabe strony bukmachera?

Superbet kod promocyjny - cztery bonusy na start dla nowych graczy

Tak jak wspomnieliśmy na wstępie łączna pula darmowych środków bonusowych, jaką gwarantuje Superbet kod promocyjny to aż 3754 PLN. Warto jednak pamiętać, że standardowy pakiet bez wykorzystania kodu PROTIPSTER nie prezentuje się aż tak okazale, ale do tego wrócimy za moment. 

Póki co sprawdźmy, jakie bonusy czekają na nowych graczy po rejestracji konta w Superbet. Otóż każdy z nich może skorzystać z aż czterech promocji:

 • Superbet bonus powitalny od 1. depozytu 200 PLN
 • Cashback do 3500 PLN
 • Freebet bonus za aplikację mobilną 20 PLN
 • Freebet 34 PLN z wykorzystaniem kodu promocyjnego PROTIPSTER

#1

Bonus Powitalny

z kodem promocyjnym PROTIPSTER

Zakład bez ryzyka 34 PLN + Bonus Powitalny do 200 PLN + Cashback 3500 PLN

Standardowa oferta bez kodu wynosi zatem “zaledwie” 3720 PLN, a jeśli chcecie zgarnąć dodatkowe 34 PLN ekstra, to powinniście wykorzystać nasz kod i aktywować go w odpowiednim momencie. 

No właśnie. Jak i kiedy to zrobić? W jaki sposób wykorzystać kod promocyjny tak, aby nie stracić szansy na dodatkowy freebet bonus? Przekonajmy się. 

Kiedy i jak wykorzystać Superbet kod promocyjny?

Należy mieć świadomość tego, że po pierwsze wykorzystanie Superbet kodu promocyjnego jest możliwe tylko i wyłącznie w jednym momencie, a po drugie należy postępować ściśle według wskazówek zawartych w regulaminie promocji Superbet. Dlaczego? A no dlatego, że pomyłka na którymkolwiek etapie sprawia, że darmowe środki przepadają bezpowrotnie i nie można ich odzyskać w przyszłości.

Kiedy zatem należy wykorzystać Superbet kod promocyjny? Jest to możliwe WYŁĄCZNIE podczas zakładania konta, a pominięcie tego kroku jest nieodwracalne i nie będzie można do niego wrócić. Jeśli więc zapomnicie wpisać Superbet kod promocyjny o treści PROTIPSTER w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego, to na dobre pożegnacie się z freebetem 34 PLN. Rzecz jasna będziecie ciągle mogli skorzystać z pozostałych promocji. 

Jak wykorzystać kod promocyjny w Superbet? Można to zrobić na dwa sposoby, a mianowicie można kliknąć jeden z banerów bukmachera widocznych w naszym serwisie i wówczas kod załaduje się automatycznie, a można po prostu odwiedzić stronę bukmachera i wpisać kod PROTIPSTER w pole formularza rejestracyjnego oznaczone jako KOD PROMOCYJNY. Obie metody są tak samo dobre i obie gwarantują dodatkowy freebet bonus o wartości 34 PLN. 

Do tego, jak krok po kroku przebiega rejestracja Superbet i o jakie dane osobowe poprosi ten legalny bukmacher podczas zakładania konta wrócimy za moment, a póki co sprawdzamy regulamin wszystkich bonusów powitalnych dla nowych klientów Superbet. 

Bonus powitalny - promocja od pierwszego depozytu w Superbet

bonus powitalny superbetPierwszym elementem powitalnego pakietu promocyjnego dla nowych klientów Superbet jest promocja od pierwszej wpłaty. Jest to klasyczny Superbet bonus od depozytu, taki jak spotkacie na stronach pozostałych serwisów z polską licencją, dlatego nawet mniej doświadczeni typerzy nie powinni mieć najmniejszych trudności ze spełnieniem warunków promocji. A te przedstawiają się w sposób następujący: 

 1. Odwiedź oficjalną stronę Superbet. 
 2. Kliknij czerwony button REJESTRACJA w prawym górnym rogu. 
 3. Wypełnij formularz rejestracyjny. 
 4. Nie zapomnij wpisać kod promocyjny Superbet o treści PROTIPSTER w odpowiednie pole formularza. 
 5. Zaznacz chęć otrzymania bonusów powitalnych i zgody marketingowe. 
 6. W ciągu 14 dni od rejestracji konta wpłać pierwszy depozyt min. 20 PLN. Warto jednak wpłacić od razu min. 50 PLN. Dlaczego? Wyjaśnimy to za moment. 
 7. Otrzymasz Superbet bonus powitalny 100% od wpłaty, a zatem Twój depozyt zostanie podwojony. 
 8. Zaakceptuj bonus. 
 9. Darmowe środki aż do 200 PLN pojawią się na saldzie bonusowym. 

Minimalny bonus powitalny Superbet to zatem kwota 40 PLN przy depozycie 20 PLN, a maksymalną pulę darmowych środków można otrzymać wpłacając 200 PLN lub więcej. Warto również pamiętać, że bonus Superbet nie trafi od razu na saldo depozytowe, a to oznacza, że będzie wymagał dalszego obrotu, zanim będzie można przelać darmowe środki na rachunek bankowy. 

Zakłady bukmacherskie Superbet - jak wypłacić środki za  bonus od depozytu?

Darmowe środki trafiają najpierw na saldo bonusowe, co oznacza, że nie można ich od razu przelać na konto bankowe. Bukmacher wymaga najpierw dokonania obrotu, czyli w największym skrócie obstawienia konkretnych zakładów za z góry ustaloną kwotę. Jakiego obrotu wymaga Superbet bonus od depozytu, zanim będzie można go wypłacić? 

Bukmacher wymaga dokonania obrotu 2x na kuponach SOLO lub AKO po kursie minimalnym 1.80, a czas na dokonanie obrotu to 10 dni, co oznacza, że po upływie tego terminu darmowe środki przepadną bezpowrotnie.

Jak to wygląda w praktyce? Zakładając, że gracz otrzymał maksymalny Superbet bonus o wartości 200 PLN, wówczas musi zagrać kupony za łączną kwotę 400 PLN, zanim będzie mógł przelać środki do banku. Może to zrobić na 2 kuponach po 200 PLN, a może zagrać 10 kuponów po 40 PLN. Bukmacher daje pełną dowolność w tej kwestii, a jedyne o czym należy pamiętać, to aby zmieścić się w okresie 10 dni (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone!). 

Kod promocyjny Superbet - zakład bez ryzyka

Drugi element powitalnej promocji od Superbet to gra bez ryzyka. Z pewnością wielu z Was doskonale zna zakłady bez ryzyka proponowane przez większość legalnych operatorów w Polsce tuż po rejestracji konta. Tyle tylko, że w Superbet postanowili pójść o krok dalej i zamiast powitalnego bonusu cashback za wpadkę na pierwszym kuponie proponują zwrot… wszystkich środków utraconych w pierwszym tygodniu po rejestracji konta. 

Tak, tak, dobrze przeczytaliście! Zakładacie konto w Superbet, wpłacacie pierwszy depozyt, a następnie wykorzystujecie tydzień bez ryzyka i przez 7 dni gracie totalnie bez obawy o utratę środków, gdyż w przypadku niepowodzenia całość utraconych funduszy wraca do budżetu jako bonus cashback. Imponująca jest również sama kwota darmowych środków, gdyż w Superbet odzyskać można aż 3500 PLN, co czyni tę promocję zdecydowanie najwyższym bonusem cashback dostępnym na polskim rynku. 

Jak krok po kroku prezentuje się regulamin promocji tydzień bez ryzyka z Superbet? Instrukcja znajduje się poniżej. 

 1. Załóż konto gracza. 
 2. Następnie należy wpisać kod promocyjny Superbet w odpowiednie pole formularza (co prawda nie jest to warunek obowiązkowy w przypadku tego bonusu, jednak bez tego nie otrzymasz darmowego freebetu).
 3. Wpłać depozyt min. 20 PLN (po raz kolejny przypominamy, żeby wpłacić jednak co najmniej 50 PLN). 
 4. Od momentu wpłacenia depozytu aktywuje się tydzień bez ryzyka, a po upływie tego czasu całość utraconych środków wróci na saldo bonusowe. 
 5. Maksymalny cashback bonus Superbet to aż 3500 PLN (jest to zdecydowanie najwyższa kwota zwrotu w Polsce!). 
 6. Wartość darmowych środków obliczana jest poprzez sumę zainwestowanych stawek pomniejszoną o otrzymane w tym czasie bonusy, kwoty wygranych kuponów oraz 12% podatek obrotowy na każdym kuponie. 
 7. Darmowe środki pojawią się w budżecie do 72 godzin po zakończeniu okresu rozliczeniowego. 

W największym uproszczeniu wygląda to zatem tak, że gracz zakłada konto, wpłaca depozyt i przez tydzień obstawia dowolne kupony z oferty zakładów Superbet, a jeśli po tym okresie jego saldo będzie na minusie, wówczas całość utraconych środków wróci do budżetu. 

Jak nietrudno się domyślić, zwrot stawki trafia najpierw na saldo bonusowe, a zatem nie można go od razu wypłacić (to byłoby zbyt piękne). Aby było to możliwe należy dokonać najpierw obrotu bonusem, natomiast również w tym przypadku regulamin promocji nie jest przesadnie skomplikowany. 

Zakład bez ryzyka Superbet - jak wypłacić bonus powitalny?

Ustaliliśmy przed momentem, że po pierwszym tygodniu gry w Superbet można odzyskać całość utraconych środków aż do kwoty 3500 PLN. Bonus cashback należy jednak najpierw obrócić, zanim będzie można go przelać na rachunek bankowy, a bukmacher stawia w tej kwestii następujące żądania. 

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku bonusu od pierwszego depozytu, tak również i tym razem bonus Superbet wymaga obrotu 2x na kuponach SOLO lub AKO, minimalny kurs kuponu nie może być niższy od 1.80 i również tym razem gracz ma na to nie więcej, niż 10 dni. 

W praktyce oznacza to zatem, że przy maksymalnym wariancie 3500 PLN gracz musi obstawić określone kupony za łączną kwotę 7000 PLN (ilość zakładów jest dowolna), natomiast w tym przypadku skala trudności jest o tyle większa, że jednak ciągle jest na to tylko 10 dni. Nie twierdzimy, że obrót bonusem Superbet jest czymś niewykonalnym, jednak na pewno będzie to nieco bardziej skomplikowane, niż w przypadku bonusu o wartości 200 PLN. 

Kod promocyjny w Superbet - freebet bonus za aplikację

aplikacja superbetBylibyście w sporym błędzie sądząc, że to koniec niespodzianek dla nowych klientów Superbet. Kolejnym elementem promocji powitalnej jest bowiem freebet bonus o wartości 20 PLN, a warunki jego otrzymania nie należą do przesadnie skomplikowanych. 

 1. Załóż konto gracza w zakłady bukmacherskie Superbet. 
 2. Wykorzystaj kod promocyjny (ten bonus otrzymasz niezależnie od kodu, ale nie będziesz mógł wrócić do tego etapu rejestracji). 
 3. Wpłać depozyt min. 20 PLN (to warunek tej promocji, jednak warto wpłacić min. 50 PLN). 
 4. W ciągu 7 dni od momentu pierwszego depozytu pobierz, zainstaluj i zaloguj się na konto przy pomocy aplikacji mobilnej Superbet.
 5. W ciągu 72 godzin do konta gracza przypisany zostanie freebet bonus 20 PLN. 
 6. Powitalna oferta Superbet musi zostać zaakceptowana w ciągu 7 dni. 
 7. Jeśli na koncie będą aktywne inne bonusy, wówczas freebet trafi do kolejki bonusów oczekujących i aktywuje się, gdy wykorzystasz poprzednie środki. 

Widzicie zatem jak na dłoni, że firma Superbet nie stawia przesadnie wygórowanych warunków w tej promocji. W jaki sposób można wykorzystać freebet? Co można zagrać w ramach darmowego zakładu? Sprawdzamy. 

Jak wykorzystać darmowy zakład za aplikację mobilną Superbet?

Na wykorzystanie freebetu za aplikację mobilną Superbet o wartości 20 PLN gracz ma 10 dni od momentu zaakceptowania bonusu. W tym okresie darmowy zakład można wykorzystać na dowolnym kuponie z oferty Superbet. Serwis akceptuje kupony SOLO oraz AKO, przedmeczowe oraz na żywo, a w przypadku powodzenia wygrana kwota wędruje od razu na saldo depozytowe. 

To oznacza, że gracz może z nią zrobić co tylko zechce i albo wykorzysta ją do finansowania kolejnych kuponów w Superbet, albo przeleje natychmiast na konto bankowe. Bukmacher nie stawia tutaj żadnych warunków i daje graczowi wolną rękę. 

Superbet kod promocyjny - dodatkowy freebet dla czytelników serwisu ProTipster

I wreszcie ostatni, chociaż wcale nie najmniej atrakcyjny element powitalnego pakietu dla nowych klientów bukmachera Superbet. Jest nim freebet bonus o wartości 34 PLN, natomiast tej promocji nie odnajdziecie w standardowej ofercie firmy, lecz jest ona dostępna tylko i wyłącznie dla czytelników naszego serwisu, którzy wykorzystają kod bonusowy w trakcie rejestracji. Jak zgarnąć darmowy zakład od Superbet? To całkiem proste!

 1. Załóż konto gracza. 
 2. Wpisz Superbet kod promocyjny PROTIPSTER w odpowiednie pole formularza. 
 3. Potwierdź zgody marketingowe i chęć skorzystania z promocji powitalnej. 
 4. Wpłać pierwszy depozyt min. 50 PLN (teraz już wiecie, dlaczego warto wpłacić 50 PLN, a nie 20 PLN, jak w przypadku trzech pozostałych promocji). 
 5. W ciągu 48 godzin do konta zostanie przypisany freebet bonus 34 PLN. 
 6. Gracz ma 24 godziny na zaakceptowanie darmowych środków. 

Nareszcie wyjaśniło się, dlaczego warto wpłacić pierwszy depozyt o wartości 50 PLN, zamiast 20 PLN. To w połączeniu z wykorzystaniem kodu promocyjnego PROTIPSTER sprawi, że do dyspozycji gracza będzie komplet bonusów powitalnych od Superbet, a do zgarnięcia będzie łączna pula darmowych środków o wartości aż 3754 PLN. 

Superbet bonus powitalny za kod - jak wykorzystać freebet?

Freebet bonus za kod promocyjny w Superbet musi zostać wykorzystany w ciągu 7 dni od momentu akceptacji. Bukmacher daje pełną dowolność graczowi, który może zagrać za niego kupon SOLO lub AKO, przedmeczowy lub na żywo (dostępne są tylko zdarzenia z oferty zakładów sportowych). 

Jeśli graczowi dopisze odrobinę szczęścia i jego kupon za freebet okaże się zwycięski, wówczas kwota wygranej trafia od razu na saldo depozytowe, skąd można ją wypłacić bez dokonywania dalszego obrotu. 

Bonusy powitalne dostępne z kodem promocyjnym Superbet - podsumowanie

To już wszystkie niespodzianki jakie czekają na Was po rejestracji konta z kodem na stronie bukmachera Superbet. Nowi klienci tego serwisu nie mają z pewnością powodów do narzekań, gdyż powyższy pakiet to jedna z najbardziej atrakcyjnych promocji powitalnych na polskim rynku, a Superbet kod promocyjny PROTIPSTER sprawia, że pula darmowych środków jest jeszcze wyższa. 

Zdajemy sobie sprawę, że od kwot, które przed momentem przytoczyliśmy niejednemu z Was mogło zakręcić się w głowie, dlatego niejako w podsumowaniu poniżej znajdziecie wszystkie bonusy powitalne Superbet w pigułce. 

Rejestracja bez dowodu - jak założyć konto w Superbet zakłady bukmacherskie? 

Obiecaliśmy Wam nieco wcześniej, że przeprowadzimy Was niemalże za rączkę przez proces założenia konta w Superbet. Nie żeby było to czymś skomplikowanym, gdyż jest naprawdę bardzo intuicyjne i proste, jednak być może dla kogoś z Was będzie to pierwsza rejestracja w życiu na stronie bukmachera internetowego, a wówczas taki tutorial krok po kroku może okazać się na wagę złota. 

A zatem - jak przebiega Superbet rejestracja? O jakie dane osobowe i dokumenty poprosi Was bukmacher podczas zakładania konta gracza? Przekonajmy się. 

 1. Odwiedź oficjalną stronę Superbet lub kliknij jeden z banerów bukmachera widocznych w naszym serwisie. 
 2. Kliknij czerwony button REJESTRACJA w prawym górnym rogu. 
 3. Zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego. 
 4. Wpisz imię, nazwisko, adres email, nazwę użytkownika, hasło, narodowość, PESEL i kraj zamieszkania. 
 5. Wpisz kod PROTIPSTER w pole oznaczone jako KOD PROMOCYJNY.
 6. Potwierdź zgody marketingowe i dokończ rejestrację. 
 7. Na podaną skrzynkę mailową otrzymasz wiadomość, a w niej link aktywacyjny do konta. 
 8. Po kliknięciu linku otworzy się strona bukmachera. 
 9. Zaloguj się i gotowe! Możesz wpłacać depozyt, zgarnąć pełen pakiet bonusów powitalnych i obstawiać dowolne zakłady z oferty Superbet. 

WAŻNE!!! Przypominamy po raz kolejny, że tylko i wyłącznie na tym etapie przygody z zakładami bukmacherskimi Superbet możliwe jest wykorzystanie specjalnego kodu promocyjnego. Jeśli gracz pominie ten krok podczas wypełniania formularza rejestracyjnego, to będzie to nieodwracalne i nie otrzyma on dodatkowego freebetu za kod promocyjny Superbet o wartości 34 PLN. 

Widzicie sami, że nie ma się czego bać, a sama Superbet rejestracja konta nie trwa dłużej, niż kilka minut. Tyle tylko, że opisany przez nas powyżej proces to błyskawiczna rejestracja konta tymczasowego bez dowodu. Czym charakteryzuje się takie konto? Gracz posiada rzecz jasna dostęp do wszystkich bonusów i pełnej oferty zakładów, jednak spotkają go pewne niedogodności. Jakie?

Przede wszystkim konto tymczasowe Superbet będzie aktywne tylko przez 90 dni, a po upływie tego okresu gracz nie będzie mógł się zalogować. Kolejny aspekt rejestracji bez dowodu, to limit depozytów - maksymalna kwota wpłat na koncie tymczasowym nie może przekroczyć wartości 5000 PLN. 

Należy także pamiętać, że maksymalna stawka na kuponie nie może przekroczyć 2279,99 PLN, a jeśli graczowi dopisze odrobinę szczęścia i wygra kilka kuponów z rzędu, to i tak nie będzie miał możliwości wypłacenia środków na konto bankowe. Czy to oznacza, że wygrane środki w Superbet przepadną bezpowrotnie?

Oczywiście, że nie! Zostaną jedynie zamrożone do momentu, aż gracz dokona weryfikacji danych osobowych i założy konto stałe w Superbet. Jak tego dokonać? Instrukcja dostępna jest poniżej. 

Superbet rejestracja - instrukcja krok po kroku założenia konta stałego 

Opisane powyżej konto tymczasowe aktywne będzie jedynie przez 90 dni, a gracz nie ma możliwości wypłacenia wygranych środków. Na szczęście tylko do momentu przeprowadzenia pełnej weryfikacji danych osobowych i przekształcenia statusu konta w STAŁE. 

Sam proces jest szalenie prosty i nie warto się go obawiać, a dane osobowe gracza są w 100% bezpieczne. Wszystko co należy zrobić, to zalogować się na swoje konto w Superbet i wejść w profil gracza. Tam zostaniemy poproszeni o uzupełnienie kilku danych osobowych (m.in. adresu zamieszkania), a także o podanie numeru rachunku bankowego, którego będziemy używali do wypłaty wygranych środków. 

Ostatnim etapem weryfikacji konta w Superbet jest przesłanie skanów obu stron dowodu osobistego (należy pamiętać, żeby obraz był wyraźny, a wszystkie dane czytelne). Chwilę później (zazwyczaj nie trwa to dłużej, niż kilkanaście minut) dane gracza zostaną poprawnie zweryfikowane, konto zmieni status na STAŁE, a gracz otrzyma dostęp do wszystkich produktów bukmachera (włącznie z wypłatami wygranych środków). 

Superbet kod promocyjny - bonusy dla stałych graczy

Bardzo atrakcyjny pakiet powitalny dla nowych graczy to jedno, natomiast innym ze znaków rozpoznawczych legalnego bukmachera Superbet są jedne z najlepszych i najbardziej regularnych promocji okolicznościowych organizowanych z myślą o stałych klientach. Aktywni typerzy, którzy regularnie obstawiają kupony w tym serwisie będą mogli liczyć na stałe zastrzyki darmowych środków bonusowych w budżecie, dzięki którym nigdy nie powinien on świecić pustkami. 

Od razu odpowiadamy na bardzo częste pytanie graczy - nie, w przypadku bonusów okolicznościowych NIE JEST wymagany kod promocyjny Superbet, a z poszczególnych premii skorzystać może każdy posiadacz aktywnego konta gracza, niezależnie od tego, czy rejestrował się z hasłem PROTIPSTER, czy też nie. 

Jakie promocje czekają zatem na stałych klientów bukmachera Superbet? Jest ich całe mnóstwo, natomiast musicie mieć świadomość, że część z nich aktywna jest jedynie przy okazji konkretnego wydarzenia sportowego. Przykład? Chociażby kurs 150.00 na zwycięzcę El Clasico pomiędzy Realem i Barceloną oraz 50 PLN ekstra za każdego gola Lewandowskiego w tym spotkaniu. 

Istnieją jednak również promocje i konkursy typera przypięte na stałe do oferty bukmachera Superbet, a w trakcie naszych testów były to m.in.:

 • Promocja Super Przewaga - bonus dotyczący kilku dyscyplin sportowych, dzięki któremu gracz może wypłacić wygraną z kuponu jeszcze przed zakończeniem meczu, o ile na boisku nastąpi korzystny dla niego scenariusz. W przypadku piłki nożnej są to 2 gole przewagi, w piłce ręcznej 6 goli, w koszykówce 15 punktów, w tenisie dowolny set wygrany 2:0, w siatkówce wynik 2:0 w setach, a w hokeju na lodzie 3 gole przewagi. 
 • Super Bets na weekend - w każdy piątek, sobotę i niedzielę można odzyskać po 20 PLN za przegrane kupony na piłkę nożną. 
 • Super Bonus - specjalna promocja dla ekspertów od wielokrotnych kuponów AKO. Wystarczy zagrać zakład kombinacyjny składający się z 5 lub więcej typów po kursie minimalnym 1.20, a z każdą kolejną selekcją na zwycięskim kuponie rosła będzie także kwota darmowych środków bonusowych. Maksymalny bonus 100% od wygranej kwoty można uzyskać typując poprawnie 24 lub więcej typy na kuponie. 
 • Sporty wirtualne bez podatku - bonus Superbet dla miłośników zakładów na sporty wirtualne. Wystarczy zagrać kupon AKO z 3 typami, a bukmacher podwyższy wygraną o 14%. Maksymalny bonus 40% można zgarnąć typując kupon z 10 lub więcej selekcjami na sporty wirtualne. 
 • Super Kursy - promocja, dzięki której każdego dnia bukmacher podnosi kursy na najbardziej popularne wydarzenia sportowe w danym okresie. 
 • Super Szansa - kolejna promocja zorganizowana z myślą o ekspertach od kuponów AKO. Aby z niej skorzystać należy obstawić zakład wielokrotny zbudowany z 11 selekcji po kursie min. 1.30 każda. Jeśli tylko 1 typ okaże się nietrafiony, wówczas bukmacher nagrodzi gracza bonusem o wartości 10% kwoty wygranej z 10 trafionych typów. 
 • Super Spin - promocja przypominająca nieco koło fortuny. Każdego dnia gracz może zakręcić kołem, a jeśli dopisze mu odrobinę szczęścia, wówczas wylosuje bonus. Maksymalny bonus w tej promocji to aż 2000 PLN. 
 • Super Game Jackpot - konkurs typerów, w którym należy poprawnie wytypować dokładne wyniki 5 zaproponowanych przez bukmachera meczów piłkarskich. Gracz, któremu się to uda zgarnia 100 tysięcy PLN w gotówce!

Kod promocyjny Superbet - opcje płatności bukmachera

Skorzystanie z żadnej promocji, ani zagranie żadnego kuponu z oferty Superbet zakłady bukmacherskie nie będzie możliwe bez wpłacenia depozytu. Równie ważne z perspektywy gracza są bezpieczne i szybkie wypłaty środków wygranych na kuponach, dlatego respektowanie solidnych i sprawdzonych metod płatności to jeden z kluczowych elementów wiarygodnego bukmachera internetowego. Jak w trakcie naszych testów wypadła firma Superbet?

Bardzo, bardzo solidnie. Bukmacher respektuje wszystkie popularne opcje płatnicze, dzięki którym depozyt błyskawicznie ląduje na koncie gracza w Superbet, a wypłata środków bezpiecznie wędruje na rachunek bankowy podany podczas rejestracji konta stałego. Minimalna kwota depozytu oraz wypłaty środków w Superbet to 1 PLN, a do dyspozycji graczy są następujące metody płatności:

 • Visa 
 • Mastercard
 • Przelewy24
 • Skrill
 • Neteller
 • BLIK
 • Paysafecard
 • Tpay
 • Tradycyjny przelew bankowy

Sam bukmacher chwali się na swojej stronie, że w zależności od wybranej opcji wypłata środków zazwyczaj nie trwa dłużej, niż 15 minut, co należy uznać za bardzo dobry wynik. Warto również zaznaczyć, że bukmacher Superbet realizuje wypłaty także za pomocą m.in. kart płatniczych, Skrilla oraz Netellera (nie jest to standardem u legalnych konkurentów na polskim rynku), natomiast należy pamiętać, że wypłaty można dokonać wyłącznie tą samą metodą, którą wcześniej wpłaciliśmy depozyt. 

Superbet kod promocyjny - aplikacja mobilna na smartfony 

Równie częste pytanie od graczy dotyczy tego, czy rejestrując się na ekranie smartfona można wykorzystać kod promocyjny Superbet. Od razu odpowiadamy - oczywiście, że tak, a rejestracja mobilna gwarantuje dostęp do identycznych funkcji, bonusów i opcji zakładów, co tradycyjne założenie konta na komputerze. 

Dlaczego warto pobrać i zainstalować aplikację mobilną Superbet? Z bardzo prostej przyczyny - bo jest to jedno z najlepszych oprogramowań tego typu na polskim rynku, a obstawianie zakładów w apce Superbet to czysta przyjemność. Aplikację można pobrać na urządzenia z systemem Android oraz iPhony działające z systemem iOS. W każdym z obu wariantów aplikacja działa bardzo płynnie, przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi sekcjami odbywa się intuicyjnie, a o żadnych lagach lub zawieszeniach płynności nie może być mowy. 

Przy pomocy aplikacji mobilnej Superbet gracz może założyć konto, wykorzystać kod promocyjny Superbet, wpłacić depozyt i zgarnąć komplet promocji powitalnych, a następnie odszukać i obstawić interesujący go zakład. Mało tego! W sekcji na żywo dostępne są darmowe transmisje w livestreamach, a dostęp do nich ma każdy posiadacz aktywnego konta gracza (ten legalny bukmacher nie wymaga depozytu lub aktualnego kuponu). 

Pobranie aplikacji Superbet sprawia, że gracz może otrzymywać powiadomienia PUSH o wynikach zakładów na swój smartwatch, warto również pamiętać o specjalnym powitalnym freebecie 20 PLN dla użytkowników aplikacji (Superbet kod promocyjny nie jest wówczas wymagany). 

Superbet zakłady bukmacherskie - oferta 

#1

Punktacja ProTipster

85

Ocena Graczy

4.39 z 151 recenzji 4.39 gwiazdki

Nawet najlepsza oferta promocyjna i najatrakcyjniejsze bonusy na niewiele się zdadzą, jeśli bukmacher nie odda w ręce graczy szerokiego wachlarza zakładów i wysokich kursów na zakłady sportowe. Jak na tle legalnych konkurentów w Polsce prezentują się Superbet zakłady bukmacherskie? Na tyle solidnie, że według nas jest to jedna z najlepszych ofert na polskim rynku. 

Zakłady przedmeczowe Superbet nie mają naszym zdaniem wielu słabych punktów. Lepiej niż przyzwoicie prezentuje się oferta na piłkę nożną (kursy na mnóstwo niższych klas rozgrywkowych w Polsce oraz marża na poziomie ok. 4% na topowe ligi piłkarskie w Europie). Coś dla siebie odnajdą także eksperci od pozostałych dyscyplin, a bardzo dobrze prezentuje się m.in. oferta na sporty walki. 

Jedną z najlepszych sekcji tego typu na polskim rynku są także zakłady na żywo Superbet. Nie dość, że oddsmakerzy tego serwisu każdego dnia wystawiają kursy na setki wydarzeń sportowych dookoła świata, to jeszcze sporo meczów można obejrzeć w darmowych livestreamach (nie wiedzieć czemu to ciągle spory ewenement na polskim rynku). 

Podsumowując, jeśli to oferta na zakłady sportowe jest dla Was kluczowa w momencie rejestracji nowego konta gracza, to Superbet zakłady bukmacherskie nie zawiodą najbardziej wymagających typerów. 

Superbet kod promocyjny - FAQ

Jaki jest kod promocyjny Superbet?

Kod bonusowy gwarantujący wyższą pulę darmowych środków na start to PROTIPSTER. 

Jak aktywować Superbet bonus?

Wykorzystać kod bonusowy Superbet można tylko i wyłącznie w jednym momencie, a mianowicie w trakcie rejestracji konta gracza. 

Jak zagrać za bonus w Superbet?

Na każdego nowego gracza w Superbet czeka atrakcyjny pakiet składający się z aż czterech bonusów. Każdy z nich ma inny regulamin, a więcej szczegółów odnajdziesz w tekście powyżej. 

Czy Superbet bonus powitalny jest darmowy?

Tak, jednak na ten moment każda promocja na start od bukmachera Superbet wymaga wpłacenia depozytu. 

Nadchodzące Wydarzenia

Typy Piłka Nożna Typy Koszykówka Typy Tenis Typy Hokej Typy Krykiet Typy Rugby Typy Baseball Typy Futbol Amerykański

Wiadomości Sportowe

Czy rynek hazardowy w Polsce jest gotowy na dalszy wzrost?

Czy rynek hazardowy w Polsce jest gotowy na dalszy wzrost?

Inne
Jak obstawiać zakłady na piłkę nożną?

Jak obstawiać zakłady na piłkę nożną?

Inne
Karta walk PRIME MMA 7

Karta walk PRIME MMA 7

Inne
Młody Geniusz Darta: Luke Littler i Jego Historyczny Sukces

Młody Geniusz Darta: Luke Littler i Jego Historyczny Sukces

Inne
Karta walk CLOUT MMA 3 - Typy i Zakłady

Karta walk CLOUT MMA 3 - Typy i Zakłady

Zapowiedzi
FAME MMA Reborn - Karta Walk, Typy i Zakłady

FAME MMA Reborn - Karta Walk, Typy i Zakłady

Inne
KSW 88 - karta walk i typy bukmacherskie

KSW 88 - karta walk i typy bukmacherskie

Inne
Karta walk CLOUT MMA 2 - Typy i Zakłady

Karta walk CLOUT MMA 2 - Typy i Zakłady

Inne
Karta walk PRIME MMA 6

Karta walk PRIME MMA 6

Inne
Wybory parlamentarne 2023 - zakłady bukmacherskie i kursy

Wybory parlamentarne 2023 - zakłady bukmacherskie i kursy

Inne
Ile średnio walk w roku mają zawodnicy UFС

Ile średnio walk w roku mają zawodnicy UFС

Inne
Przykłady najbardziej ekscytujących karier sportowców

Przykłady najbardziej ekscytujących karier sportowców

Inne
Zacznij przygodę sportową z GO+bet i bonusami na start

Zacznij przygodę sportową z GO+bet i bonusami na start

Inne
Kod promocyjny Betclic - 200 PLN cashback bonus dla nowych graczy

Kod promocyjny Betclic - 200 PLN cashback bonus dla nowych graczy

Promocje
Jak znaleźć najlepszego bukmachera w Internecie?

Jak znaleźć najlepszego bukmachera w Internecie?

Inne
Liga Konferencji: czy Lech Poznań wyjdzie z grupy? Analiza

Liga Konferencji: czy Lech Poznań wyjdzie z grupy? Analiza

Zapowiedzi
Jak obstawiać e-sport? Poradnik typera

Jak obstawiać e-sport? Poradnik typera

Akademia ProTipster
Kod Promocyjny BETFAN

Kod Promocyjny BETFAN

Promocje
Marcin Gortat został ambasadorem legalnego bukmachera eWinner

Marcin Gortat został ambasadorem legalnego bukmachera eWinner

Inne
eWinner zostaje sponsorem tytularnym żużlowego Apatora Toruń!

eWinner zostaje sponsorem tytularnym żużlowego Apatora Toruń!

Inne
Jak otrzymać nowe osiągnięcia na ProTipster?

Jak otrzymać nowe osiągnięcia na ProTipster?

ProTipster Pomoc
Jak obstawiać zakłady na Ligę Europy?

Jak obstawiać zakłady na Ligę Europy?

Zapowiedzi Ligowe
Jak obstawiać zakłady na Ligę Mistrzów?

Jak obstawiać zakłady na Ligę Mistrzów?

Zapowiedzi Ligowe
Zakłady na Serie A - jak obstawiać ligę włoską?

Zakłady na Serie A - jak obstawiać ligę włoską?

Zapowiedzi Ligowe
Angielska Premier League: VAR daleki od ideału

Angielska Premier League: VAR daleki od ideału

Inne
Jak Obstawiać Wirtualne Sporty?

Jak Obstawiać Wirtualne Sporty?

Akademia ProTipster
STS Kod Promocyjny - Bonus 1660 PLN

STS Kod Promocyjny - Bonus 1660 PLN

Promocje
Darmowe Zakłady Bukmacherskie

Darmowe Zakłady Bukmacherskie

Akademia ProTipster
Funkcja Cash Out w zakładach

Funkcja Cash Out w zakładach

Akademia ProTipster
ecoPayz - otrzymaj status VIP Gold

ecoPayz - otrzymaj status VIP Gold

Promocje
Kod promocyjny Fortuna - bonus powitalny do 630 zł!

Kod promocyjny Fortuna - bonus powitalny do 630 zł!

Promocje
Kod promocyjny PZBUK 2021 | Cashback 500 PLN + darmowy zakład 50 PLN

Kod promocyjny PZBUK 2021 | Cashback 500 PLN + darmowy zakład 50 PLN

Promocje
Kod promocyjny LV BET 2020 - bonus powitalny do 1590 zł!

Kod promocyjny LV BET 2020 - bonus powitalny do 1590 zł!

Promocje