Typy bukmacherskie Piłka nożna Anglia

Anglia Premier League - Typy Bukmacherskie Na Dziś

Najczęściej typowane mecze dla Premier League

Brentford FC Brentford FC vs Chelsea FC Chelsea FC 252 typów na mecz
Newcastle United Newcastle United vs Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur 76 typów na mecz
Everton FC Everton FC vs West Ham United West Ham United 69 typów na mecz
Arsenal FC Arsenal FC vs Crystal Palace Crystal Palace 63 typów na mecz
Chelsea FC Chelsea FC vs Norwich City Norwich City 24 typów na mecz

Ostatnie Typy - Premier League

Chelsea FC wygra mecz

kurs -139
Ranga Typu: 0.0
Brak oceny

Chelsea FC wygra mecz

kurs -159
Ranga Typu: 3.6

Chelsea FC wygra mecz

kurs -159
Ranga Typu: 0.0
Brak oceny

Tabela ligi - Premier League

Drużyna M W R P PKT
1 Chelsea FC 7 5 1 1 16
2 Liverpool FC 7 4 3 0 15
3 Manchester City 7 4 2 1 14
4 Manchester United 7 4 2 1 14
5 Everton FC 7 4 2 1 14
6 Brighton & Hove Albion 7 4 2 1 14
7 Brentford FC 7 3 3 1 12
8 Tottenham Hotspur 7 4 0 3 12
9 West Ham United 7 3 2 2 11
10 Aston Villa 7 3 1 3 10
11 Arsenal FC 7 3 1 3 10
12 Wolverhampton Wanderers 7 3 0 4 9
13 Leicester City 7 2 2 3 8
14 Crystal Palace 7 1 4 2 7
15 Watford FC 7 2 1 4 7
16 Leeds United 7 1 3 3 6
17 Southampton FC 7 0 4 3 4
18 Burnley FC 7 0 3 4 3
19 Newcastle United 7 0 3 4 3
20 Norwich City 7 0 1 6 1

Typy na Premier League

Najpopularniejszą ligą piłki nożnej na świecie jest zdecydowanie angielska Premier League. W trakcie trwania rozgrywek typy na Premier League dodają tysiące użytkowników na naszej stronie. To najpopularniejsza liga, zaraz obok niemieckie Bundesligi, włoskiej Serie A oraz hiszpańskiej Primera Division. Na ProTipsterze możecie typować wszystkie mecze angielskiej piłki, poczynając właśnie od Premier League, poprzez puchary ligi i puchar Anglii, aż po spotkania reprezentacji i mecze niższych klas rozgrywkowych. Nasi typerzy publikują typy na wszystkie mecze Premier League o różnych kursach i rodzajach zakładów, dlatego każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Grunt to sprawdzenie statystyk danego użytkownika przed wybraniem odpowiedniego typu, który zechcecie wykorzystać u bukmachera. Statystyki typu i typera pozwalają określić, czy dany zakład ma większe szansę na sprawdzenie się.

Premier League – proponowane zakłady

Na Premier League jak na pozostałe ligi świata można dodawać u nas kilka rodzajów typów bukmacherskich. Oczywiście podstawowym rodzajem zakładu jest możliwość wytypowania, kto wygra w danym meczu Premier League. Jest także możliwość dodania typu na remis. Oprócz typu na zwcięstwo którejś ze stron, można dodać typ na zwycięstwo w pierwszej połowie. Dodatkowo ProTipster pozwala na dodanie typu a ilość bramek strzelonych przez gospodarzy i gości, typ na łączną ilość goli w meczu oraz typ czy obie drużyny strzelą gola. Warto także zainteresować się typami handikapowymi, gdzie jako jedni z nielicznym umożliwiamy dodawanie typów na azjatycki handikap, gdzie w przypadku porażki lub niesprawdzenia się typu po części, możliwy jest zwrot całego wkładu. Oczywiście na ProTipsterze nie wpłacacie żadnych pieniędzy, dlatego nie ma mowy o zwrotach pieniędzy, ale służy nam to do obliczania yieldu dla każdego użytkownika.

Jak wygrywać na typowaniu Premier League?

Z jednej strony możliwe jest dorobienie niewielkich sum na dodawaniu typów na Premier League, z drugiej możecie wykorzystywać te typy u bukmacherów. Z trzeciej zaś ProTipster umożliwia także na zarabianiu na kuponach stworzonych z typów na mecze angielskiej Premier League. Wystarczy, że stworzonych samodzielnie lub znalezionych na naszej stronie typów na mecze Premier League złożycie kupon z trzema poprawnymi typami. Jednakże największą wartością ProTipstera jest przedstawianie statystyk odnośnie typowania, m.in. na Premier League. Systematyczne publikowanie typów na Premier League pozwoli podnieść ocenę typów i być może zdobycie rangi ProTypera, co także może przełożyć się na zarabianie pieniędzy na naszym portalu. Grunt to systematyczność i skuteczność. Obecnie typy na Premier League i pozostałe ligi publikują tysiące typerów z całego świata, dlatego przeglądając typy możecie trafić na takie dodane przez anglików faktycznie żywo interesujących się rozgrywkami Premier League.