ProTipster Typy bukmacherskie

Typy Bukmacherskie Tenis, Typy Na Dziś, Typy na Jutro

Najczęściej typowane mecze dla Tenis

Bogdan, Ana Bogdan, Ana vs Sherif, Mayar Sherif, Mayar 16 typów na mecz
Sakkari, Maria Sakkari, Maria vs Kovinic, Danka Kovinic, Danka 11 typów na mecz
Kania-Chodun P / Voracova R Kania-Chodun P / Voracova R vs Detiuc A / Kolodziejova M Detiuc A / Kolodziejova M 3 typów na mecz
Nys H / Zielinski J Nys H / Zielinski J vs Matos R / Vega Hernandez D Matos R / Vega Hernandez D 2 typów na mecz
Ymer, Elias Ymer, Elias vs Tokuda, Renta Tokuda, Renta Jeden typ na mecz

Ostatnie Typy - Tenis

Nys H / Zielinski J wygra 1. seta

kurs -222
Ranga Typu: 0.0
Brak oceny

Sakkari, Maria wygra

kurs -286
Ranga Typu: 0.0
Brak oceny

Bogdan, Ana wygra

kurs -200
Ranga Typu: 0.0
Brak oceny

Typy Tenis na Dziś

Typy Bukmacherskie Tenis

W świecie zakładów sportowych istnieje wiele różnych sposobów na wygranie pieniędzy, ale dobrze wiadomo, że najlepsze możliwości oferują te sporty, w których możliwe są tylko dwa rezultaty.

Zakłady na tenisa zapewniają  rzadkie emocje dla widza, a także oferują możliwość wygrania przyzwoitej kwoty. Zarówno wydarzenia dla mężczyzn, jak i kobiet są pełne akcji, a globalnego zainteresowania tym sportem nie można zaprzeczyć. Być może dlatego, typy bukmacherskie tenis, cieszą się olbrzymią popularnością również wśród członków społeczności ProTipster. Na naszej stronie znajdziesz wielu zwolenników typowania pojedynków tenisowych - nie tylko przy okazji wielki turniejów.

Tenis Typy

Chciałbyś rozpocząć przygodę z zakładami na tenisa, ale najpierw wolisz przetestować swoje umiejętności i sprawdzić swoją skuteczność? Możesz oczywiście utworzyć plik w Excelu i przed rozpoczęciem danego spotkania notować  najważniejsze o zakładzie, a następnie uzupełniać go o wynik, ale my mamy lepsze rozwiązanie. ProTipster umożliwia ci publikowanie własnych typów tenisowych za darmo. Dzięki temu zawsze po sprawdzeniu zakładki “Tenis Typy”, będziesz mógł sprawdzić swoją skuteczność, a także porównać swoje statystyki z innymi typerami ProTipster.

W Polsce istnieje zaledwie kilka legalnych firm oferujących zakłady bukmacherske. Firmy oferujące zakłady bukmacherskie muszą posiadać odpowiednią licencję i powinny płacić podatek od zawieranych zakładów. W innym przypadku, firmy bukmacherskie nie działałyby legalnie, a gra u nich byłaby naruszeniem prawa. Dlatego gorąco zachęcamy Was do sprawdzenia zakładki Bukmacherzy, gdzie zawsze znajdziecie wyłącznie sprawdzone oferty od legalnych bukmacherów.

Typy na żywo  Tenis

Już od dłuższego czasu obserwuje rynek zakładów na żywo i próbujesz dowiedzieć się, jak obstawić tenisa na żywo? ProTipster to portal dla Ciebie. Zakłady bukmacherskie są obecnie bardzo modne, a zakłady na żywo w takich dyscyplinach jak piłka nożna czy hokej są coraz bardziej popularne. Typy na żywo Tenis to raj dla prawdziwego fana zakładów bukmacherskich, ponieważ istnieje wiele rynków z mnóstwem zakładów do wyboru.

Jeżeli interesują cię Typy na żywo Tenis, powinieneś zwrócić uwagę na kilka aspektów. Jednym z nich jest wartość dane zakładu. Bukmacherzy często nie są w stanie wychwycić ważnych aspektów w momencie, kiedy mecz już się rozpoczął, a to działa na twoją korzyśc. Oczywiście musisz także pamiętać o takich podstawach jak odpowiednie zarządzanie kapitałem czy też utrzymanie dyscypliny. Zakłady na żywo wymagają dużego skupienia i odpowiedniej analizy, tak jak standardowe zakłady bukmacherskie.

Jednym z największych atutów zakładów na żywo jest możliwość śledzenia relacji live na stronie bukmachera. Jeżeli chodzi o Tenis, polecamy streamy na STS i Fortuna, które udostępniają swoim klientom największą liczbę relacji z pojedynków tenisowych.

STS Live Stream - STS na bieżąco wykupuje prawa do transmisji najważniejszych rozgrywek. Transmisje STS live stream dostępne są dla wszystkich zalogowanych użytkowników serwisu, bez względu na to czy posiadają środki na koncie.

Fortuna Live Stream -  Tutaj system działa bardzo podobnie, chociaż należy zwrócić uwagę, że nie wszystkie transmisje są dostępne na wszystkich urządzeniach. Transmisje LIVE dostępne są dla urządzeń z systemem Android 4.0 lub wyższym i na urządzeniach z systemem iOS. Każdy zarejestrowany u bukmachera Fortuna gracz otrzymuje dostęp do darmowych transmisji live.

Rodzaje zakładów w Tenisie

Jest kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę, od umiejętności przeciwników grających ze sobą, do umiejętności każdego gracza na różnych typach nawierzchni, na których będzie rozgrywany mecz. Na przykład zakłady na Australian Open byłyby są zależne od tego, jak gracze zostaną rozstawieni, ale także od tego, jak poradzą sobie z twardym kortem, na którym jest rozgrywany ten turniej.

Naucz się poprawnie analizować mecze, a zdobędziesz klucz do regularnych wygranych. Największym błędem, jaki każdy może popełnić, niezależnie od sportu, jest  zbyt lakoniczna analiza meczów i graczy. Gdy chcesz postawić zakłady na tenisa, musisz spojrzeć na mecz z kilku różnych punktów widzenia. Dowiedz się, co możesz o graczach i ich stylach. Filmy online to świetny sposób, aby to zrobić. Czytaj fora, dyskutuj i zdobywaj jak najwięcej informacji o tych graczach, aby uczynić swoją decyzję mądrzejszą i łatwiejszą.

Oczywiście w tenisie nie można obstawiać remisu, co nieco ułatwia nam zadanie. Do najpopularniejszych zakładów na tenisa należą:

  • Zakład na zwycięstwo 1 lub 2 (gem/mecz)
  • Poniżej/Powyżej (liczba gemów)
  • Handicap
  • Dokładny wynik
  • Zakłady dodatkowe (szybkość serwisu, liczba asów serwisowych, itd)