ProTipster Typy bukmacherskie

Krykiet - Typuj z ProTipster

Z korzeniami sięgającymi XVI wieku, krykiet jest jednym z najstarszych sportów na świecie. Jeśli jesteś fanem tego sportu i chcesz dowiedzieć się więcej o zakładach na krykiet, ProTipster jest odpowiednim miejscem! Niezależnie od tego, czy kibicujesz Indiom, Australii, czy Południowej Afryce, możemy pomóc Ci nauczyć cię, jak obstawiać krykieta. Naszym celem w tym przewodniku jest pomoc entuzjastom zakładów krykieta na wszystkich poziomach. Przewiń do przodu o kilka wieków, a największa zmiana w dzisiejszych czasach nastąpiła wraz z pojawieniem się krykieta Twenty20. Jest to szybka wersja gry, gdzie mecz trwa około trzech godzin. Anglia zagrała pierwszy mecz Twenty20 w 2003 roku. Należy jednak pamiętać, że Indie są miejscem największych zawodów krykieta. Założona w 2008 roku Indian Premier League jest obecnie największą ligą krykieta na świecie. Dołącz do społeczności ProTipster, sprawdź dostępne typy i zamieść swoje!

Typy Krykiet

Niezależnie od tego, czy jesteś nowym graczem w zakładach na krykieta, czy też weteranem z wieloletnim doświadczeniem, chcemy pomóc Ci w powiększeniu twojego kapitału. W tym celu stworzyliśmy specjalną podstronę poświęconą krykietowy. Znajdziesz tutaj typy, które regularnie pojawiają się na naszej strony. Nasza społeczność składa się m.in z doświadczonych typerów od Krykieta, którzy chętnie dzielą się swoimi typami.

Mamy szczęście, że w ProTipster jest  kilku wysoko wykwalifikowanych typerów krykieta, którzy udzielają darmowych porad dotyczących zakładów na krykieta. Spędzają godziny na badaniu i analizowaniu każdego meczu, więc ty nie musisz tego robić. Znajdź najlepsze typy krykiet.

Zakłady Krykiet

Najpopularniejszą formą zakładu na krykieta jest zakład na mecz. Jest to prosty zakład, ponieważ musisz wybrać jeden z trzech wyników. Możesz wskazać, że drużyna gospodarzy wygra, drużyna gości wygra, lub że zakończy się remisem. To jest to! Ze względu na prostotę tego zakładu, jest on bardzo popularny wśród początkujących graczy. W przypadku meczów jednodniowych możesz postawić zakład, jeśli uważasz, że gra zakończy się tego dnia. Jeśli uważasz, że pogoda lub inny czynnik zewnętrzny może wpłynąć na zakończenie gry tego dnia, możesz rozważyć obstawienie, że mecz nie zostanie ukończony. W przypadku tego zakładu wystarczy postawić tak lub nie. Innym prostym zakładem na mecz krykieta jest zakład na remis. W przypadku tego zakładu wystarczy odpowiedzieć na pytanie tak lub nie. Jeśli chcesz postawić na konkretnych graczy, możesz rozważyć zakład na gracza. Tutaj wybierzesz gracza, który według Ciebie zdobędzie najwięcej punktów. Jeśli szukasz zakładu na turniej krykieta, jednym z zakładów, które możesz postawić, jest bezpośredni zwycięzca tego turnieju. Tutaj musisz wybrać drużynę, która według Ciebie zdobędzie tytuł.