ProTipster Wiadomości Sportowe

eWinner zostaje sponsorem tytularnym żużlowego Apatora Toruń!

eWinner zostaje sponsorem tytularnym żużlowego Apatora Toruń!

Nowy legalny bukmacher eWinner działa na rynku niespełna dwa miesiące. eWinner nie był do tej pory zbytnio aktywny na polu marketingu sportowego, ale z dniem dzisiejszym sytuacja ta uległa diametralnej poprawie. Zakłady Bukmacherskie eWinner zostały sponsorem tytularnym KS Toruń, klubu występującego w sezonie 2020 w I lidze żużla. Oficjalna nazwa drużyny to eWinner Apator Toruń.

Żużel to sport, który ma rzeszę fanów w wielu miejscach naszego kraju. Toruń związany jest z żużlem od 1930 roku, a tuż po wojnie w 1946 roku powstał Toruński Klub Sportowy. KS Toruń z kolei powstał w 1962 roku jako Apator i pod tą nazwą jest znany szerokiemu gronu fanów sportu. Klub największe sukcesy ma za sobą, czterokrotnie zdobywał drużynowe mistrzostwo Polski. 

Partnerstwo eWinner i KS Toruń poza zmianą nazwy klubu z Torunia oznacza nie lada gratkę dla fanów żużla. eWinner zamierza oferować najwięcej zakładów na rozgrywki żużla spośród wszystkich legalnych bukmacherów na rynku, dodatkowo możemy spodziewać się dedykowanych promocji i eventów dla graczy eWinner. Umowa obejmuje również szeroki zakres brandingu na Motoarenie, prezentację logotypu na kombinezonie oraz motocyklu oraz szereg działań w mediach elektronicznych i około stadionowych. Klub Sportowy Toruń w przyszłym sezonie będzie walczyć o powrót do Ekstraligi ze wsparciem eWinnera.

"Poza oczywistymi korzyściami i atrakcyjną ofertą bukmacherską dla kibiców eWinner Apatora Toruń, będziemy starali się mobilizować Klub, a pośrednio także miasto, aby mecze na Motoarenie były wydarzeniami sportowymi z elementami rozrywki, które będą skłaniały mieszkańców do obecności i uczestnictwie w atrakcjach zorganizowanych także wkoło stadionu. Ponadto, wraz z Klubem ustaliliśmy nasze wsparcie w działania jakie realizować będzie eWinner Apator Toruń w ramach wspierania lokalnej społeczności." – skomentował Grzegorz Nowak, Prezes eWinner.

O eWinner:

Ewinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 (KRS 0000692778; NIP 5862321957; REGON 368141505) to najnowszy legalny bukmacher na polskim rynku. Spółka uzyskała licencję Ministerstwa Finansów już 30 października 2018 roku. 

Więcej informacji o eWinner