Przegląd

Zakłady Bukmacherskie w Ewinner

Moglibyśmy ten fragment recenzji zamknąć prostym stwierdzeniem - "Nie ma strony, nie ma oferty na zakłady", ale oczywiście tego nie zrobimy. Zamiast tego postanowiliśmy podzielić się z wami naszymi przemyśleniami na temat możliwej oferty operatora. Piłka nożna, tenis, koszykówka, piłka ręczna i siatkówka - te dyscypliny z całą pewnością znajdą się w ofercie eWinner. Zakłady na wymienione dyscypliny sportu można znaleźć u każdego operatora działającego legalnie w Polsce i raczej nie należy się spodziewać, że eWinner postanowiła wyłamać się z tego schematu.

Zakłady Bukmacherskie eWinner powinny obejmować również mniej popularne dyscypliny w naszym kraju, takie jak Baseball, F1 czy Rugby. Ostateczną liczbę wszystkich dostępnych dyscyplin poznamy w dzień debiutu eWinner, który wstępnie planowany jest na początek sierpnia. Największe niewiadome w ofercie zakładów bukmacherskich eWinner, to Sporty Wirtualne oraz eSport. Obie dziedziny cieszą się w ostatnich miesiącach sporą popularnością, ale nie wszystkie firmy zdecydowały się dodać je do swojej oferty. Uważamy, że dodanie tych dwóch kategorii do oferty zakładów na eWinner mogłoby bardzo pomóc bukmacherowi w pozyskaniu nowych graczy.

eWinner - Bonus Powitalny na start

Z wielu analiz rynku wynika, że oferta powitalna bukmachera jest jednym z kluczowych czynników decydujących o tym, czy dany gracz postanowi założyć konto u nowego operatora. Pomijając tzw. "bonus hunterów", którzy po prostu chcą wyciągnąć bonus od nowego operatora, aby nigdy więcej nie postawić tam zakładu, chyba wszyscy fani zakładów lubią rozpoczynać grę mając do dyspozycji więcej środków. Bonus Powitalny z dobrymi warunkami dotyczącymi obrotu, jest dzisiaj niemal koniecznością. Na polskim rynku funkcjonuje już kilku bukmacherów, a informacje o kolejnych przyznanych licencjach pojawiają się stosunkowo często, a co za tym idzie na naszym rodzimym rynku zakładów robi się coraz ciaśniej. Jeżeli nowa firma chce przekonać graczy do transferu od znanego i sprawdzonego bukmachera, musi zaoferować swoim graczom coś wyjątkowego.

eWinner do tej pory nie zabrał jeszcze głosu w sprawie formy bonusu powitalnego, ale jesteśmy przekonani, że bukmacher zaoferuje nowym graczom coś wyjątkowego. Nie ma wątpliwości, że bonus na start, to idealne narzędzie do pozyskiwania nowych graczy i budowania bazy lojalnych klientów, a więc nowe firmy przywiązują dużą wagę do tego aspektu. Czy istnieje szybszy sposób na zbudowanie bazy graczy niż bonus powitalny? Tylko jeden - Darmowy Zakład! Każdy z nas lubi dostawać prezenty, zwłaszcza gdy są one w formie gotówki. Na polskim rynku tylko kilka firm oferuje darmowe zakłady bez depozytu, ale eWinner być może dołączy do tego grona, oferując freebet o wartości 15-20 PLN.

Kod Promocyjny - Ewinner

Kod Promocyjny Ewinner zostanie uzupełniony w tej sekcji zaraz po oficjalnym starcie operatora. Oczywiście będziemy w stałym kontakcie z operatorem, próbując zapewnić naszym graczom jak najlepsze warunki gry. W większości przypadków nasz kod promocyjny do polskich bukmacherów to “protipster”.  Zachęcamy do regularnych wizyt na tej podstronie w celu uzyskania najnowszych informacji.

Ewinner - Kursy

Zastanawiasz się jak wypadnie eWinner na tle konkurencji w zakresie kursów? My również! W związku z brakiem oficjalnych komunikatów w tej sprawie, nie jesteśmy w stanie określić jak kursy Ewinner wyglądają w porównaniu z STS, Milenium oraz innymi operatorami. Podobnie jak większość informacji, również szczegóły dotyczące kursów będą znane w momencie oficjalnego startu serwisu. Ponownie zachęcamy do przeglądania naszej strony w poszukiwaniu aktualnych informacji, które będa ukazywać się na bieżąco.

Ewinner - Metody Płatności

Czy Ewinner będziesz współpracował z portfelami elektronicznymi, czy nawiąże współpracę z pośrednikiem realizującym ekspresowe wypłaty? To chyba dwa najważniejsze pytania, które pojawiają się w dziedzinie metod płatności. Podobnie jak w przypadku kursów czy też oferty zakładów, odpowiedź na to pytanie poznamy dopiero wtedy, gdy bukmacher oficjalnie uruchomi swoje usługi. Na chwilę obecną możemy powiedzieć, że wypłaty będą realizowane na konto bankowe - tak jak w przypadku wszystkich bukmacherów online. Pozostaje jedynie pytanie, jak długi będzie ich czas realizacji. Nie unika wątpliwości, że bukmacherzy realizujący wypłaty w ciągu 15-30 minut mają istotną przewagę nad tymi, którzy wypłacają środki w ciągu kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu godzin.

Nie powinniśmy mieć żadnych problemów z wpłatą. Każdy legalny bukmacher współpracuje z PayU lub Przelewy24, systemami wspomagającymi natychmiastowe depozyty z każdego polskiego banku. Wymienieni pośrednicy umożliwają również płatność kartę kredytową/debetową. Na chwilę obecną nie wiemy, czy eWinner wprowadzi możliwość depozytu za pomocą portfeli elektronicznych, takich jak Skrill lub EcoPayz.

Obsługa Klienta w eWinner

Nie ma nic bardziej denerwującego niż czekanie wiele godzin na odpowiedź bukmachera. Wyobraź sobie sytuację, że chcesz postawić zakład na wygraną Polski w kolejnym meczu eliminacji do ME 2020, ale z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie dokonać depozytu. W takiej sytuacji, tylko szybka interwencja pracownika działu obsługi klienta może uchronić cię przed frustracji. W przypadku eWinner nie mamy się jednak czego obawiać, bowiem według naszych informacji, operator zagwarantuje swoim klientom odpowiednie wsparcie w tym zakresie.

Z informacji do jakich udało nam się dotrzeć wynika, że Ewinner udostępnia swoim klientom możliwość kontaktu z działem obsługi klienta za pośrednictwem trzech najpopularniejszych metod - supportu e-mail, czatu na żywo i telefonu. Dział obsługi klienta ma być dostępny w godzinach od 08:00 do 22:00 (również w weekendy), a zatem nie powinniśmy mieć żadnego problemu z szybkim rozwiązaniem potencjalnych probleMÓW. Ponadto, operator udostępni na swojej stronie rozbudowaną sekcję FAQ, zawierającą odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie.