ProTipster Wiadomości Sportowe

Kod promocyjny Betclic - 200 PLN cashback bonus dla nowych graczy

Kod promocyjny Betclic - 200 PLN cashback bonus dla nowych graczy

Firma bukmacherska Betclic to bez dwóch zdań najbardziej rozpoznawalna globalnie marka wśród legalnych operatorów w Polsce. Ten międzynarodowy gigant od lat dominuje m.in. na rynku francuskim oraz portugalskim, a od 2019 roku działa legalnie także w naszym kraju. 

Tym razem na warsztat postanowiliśmy wziąć bonus Betclic dla nowych klientów tego bukmachera i sprawdzamy, jaką premię na start gwarantuje kod promocyjny Betclic. Oczywiście zerkniemy również na bonusy dla stałych graczy, a także przyjrzymy się ofercie zakładów bukmacherskich. 

Jaki jest Betclic kod promocyjny?

Marki Betclic prawdopodobnie nikomu z Was nie trzeba bliżej przedstawiać. Francuski gigant zakładów sportowych w przeszłości widniał m.in. na koszulkach piłkarzy Juventusu Turyn i Olympique Lyon, a także siatkarskiej reprezentacji Polski, a od kilku lat współpracuje m.in. z piłkarzami Piasta Gliwice oraz federacją Fame MMA. 

Produkty oznaczone logo Betclic to gwarancja najwyższej możliwej jakości, dlatego tym bardziej powinien ucieszyć Was fakt, że rejestrując się z kodem promocyjnym Betclic otrzymacie solidny bonus na start. Zanim jednak zdradzimy jaki to bonus i jak optymalnie go wykorzystać wyjaśniamy kluczową kwestię, a mianowicie jaki jest kod promocyjny Betclic 2022 dla czytelników serwisu ProTipster.

#1

Bonus Powitalny

z kodem promocyjnym BETVIPPL

Gra bez podatku

Otóż aktualny Betclic kod bonusowy to hasło BETVIPPL. Tylko z tym hasłem gracz otrzyma bonus powitalny, a w jaki sposób i kiedy należy wykorzystać kod promocyjny Betclic tego dowiecie się za moment. Gdybyście zastanawiali się, jakie kwestie zostaną poruszone w tym artykule, to poniżej macie listę tematów w pigułce. Być może kogoś z Was interesuje konkretne zagadnienie, wówczas może pominąć znane mu kwestie i przeskoczyć bezpośrednio do pożądanych informacji. 

 1. Jak wykorzystać kod BETVIPPL?
 2. Kiedy należy wpisać Betclic kod promocyjny?
 3. Jakie profity gwarantuje użycie kodu promocyjnego Betclic?
 4. Kiedy można przelać Betclic bonus powitalny na konto bankowe?
 5. Jak krok po kroku przebiega rejestracja konta z kodem promocyjnym Betclic?
 6. Czy kod BETVIPPL gwarantuje jakieś bonusy dla stałych graczy?
 7. Jakie opinie wśród graczy zbiera bonus Betclic dostępny z kodem?
 8. Co typerzy sądzą o aplikacji mobilnej bukmachera?
 9. Jak wpłacić depozyt w Betclic? Jak wypłacić wygraną?
 10. Jak prezentują się zakłady bukmacherskie Betclic?
 11. Jakie mecze można obejrzeć w Betclic TV?
 12. Jakie są wady i zalety bukmachera?

Jak i kiedy wykorzystać Betclic kod promocyjny 2022?

Betclic kod promocyjny to gwarancja solidnego bonusu na start dla nowych graczy. Warunkiem jest jednak prawidłowe wykorzystanie kodu i użycie hasła BETVIPPL w odpowiednim ku temu momencie. Dlaczego o tym przypominamy? 

Bo niejednokrotnie natrafiliśmy na komentarze i opinie graczy w stylu “A, bo ja nie nie wiedziałem”, albo “Dlaczego nikt o tym nie mówił wcześniej?”. A zatem, mówimy wcześniej, tak żeby każdy z Was bez większych perturbacji wykorzystał kod promocyjny Betclic i nie stracił szansy na bonus powitalny. 

Betclic kod bonusowy może zostać wykorzystany WYŁĄCZNIE w momencie rejestracji konta gracza. Pominięcie tego kroku na tym etapie, nie użycie hasła BETVIPPL podczas wypełniania formularza i dokończenie rejestracji bez kodu jest nieodwracalne, co oznacza, że nie można wrócić do tego kroku później. 

Dlatego też zakładając konto w Betclic radzimy mieć to z tyłu głowy i odszukać pole formularza rejestracyjnego oznaczone jako KOD PROMOCYJNY, a następnie wpisać Betclic kod promocyjny o treści BETVIPPL. Szczegółowa instrukcja wyjaśniająca krok po kroku, jak założyć konto z Betclic kodem promocyjnym dostępna będzie nieco później, a póki co sprawdźmy wreszcie, jaka premia czeka na nowych klientów tego legalnego bukmachera. 

Betclic kod promocyjny - bonus cashback na pierwszym kuponie po rejestracji

Co gwarantuje Betclic kod promocyjny? Dlaczego warto wykorzystać hasło BETVIPPL podczas rejestracji konta? Chociażby dlatego, że każdy gracz, który założy konto w ten sposób nie będzie musiał obawiać się o bezpieczeństwo wpłaconego przed momentem depozytu. 

Betclic bonus na start - zakład bez ryzyka 200 PLN

Gwarantuje to powitalny zakład bez ryzyka na pierwszym kuponie, a w przypadku niepowodzenia odzyskać można aż 200 PLN. Zwrot stawki pojawia się na saldzie bonusowym w formie freebetu, który można wykorzystać w dalszym typowaniu. 

Tego rodzaju Betclic bonus powitalny to znakomita wiadomość dla nowych graczy, którzy pragną przetestować ofertę zakładów i poszczególne produkty Betclic bez obaw o utratę wpłaconego przed momentem depozytu. Jak zagrać powitalny zakład bez ryzyka w Betclic? Szczegółowa instrukcja dostępna jest poniżej. 

Bonus powitalny Betclic - zakład bez ryzyka 200 PLN

Pierwszy kupon po rejestracji konta w Betclic jest zakładem bez ryzyka. Co to dokładnie oznacza? Czy gracz nie musi mieć żadnych obaw o bezpieczeństwo swoich środków? Dokładnie tak się właśnie dzieje! 

Gracz zakłada konto, wpisuje kod promocyjny Betclic w odpowiednie pole formularza, a następnie wpłaca depozyt i za własne środki obstawia premierowy kupon. Jeśli wszystkie typy będą poprawne, wówczas chwilę później wygrane środki pojawią się na saldzie depozytowym i będzie można je wypłacić. 

Gdyby jednak tym razem graczowi zabrakło odrobinę szczęścia, wówczas stawka wróci do budżetu jako cashback bonus Betclic. Jak krok po kroku zagrać premierowy zakład bez ryzyka w Betclic? Oto szczegółowa instrukcja tej promocji powitalnej. 

 1. Odwiedź oficjalną stronę Betclic lub kliknij jeden z banerów bukmachera widocznych w serwisie ProTipster. 
 2. Kliknij biały button ZAREJESTRUJ SIĘ w prawym górnym rogu strony. 
 3. Wypełnij poszczególne pola formularza rejestracyjnego (instrukcja krok po kroku dostępna jest poniżej). 
 4. Wpisz kod bonusowy Betclic o treści BETVIPPL w pole oznaczone jako KOD PROMOCYJNY. 
 5. Wpłać pierwszy depozyt min. 10 PLN. 
 6. Zagraj dowolny kupon po kursie min. 1.14. 
 7. Jeśli przegrasz, wówczas 88% stawi wróci do budżetu jako Betclic bonus freebet (reszta to 12% podatek obrotowy, który przepada bezpowrotnie). 

Maksymalny cashback gwarantowany przez kod promocyjny Betclic to 200 PLN (taki bonus pojawi się na koncie graczy, którzy zagrają zakład bez ryzyka za 228 PLN lub więcej). 

Darmowe środki wędrują na saldo bonusowe, co oznacza, że nie można ich od razu przelać do banku. 

Póki co wszystko jest dość jasne i klarowne, prawda? Wydaje nam się, że regulamin zakładu bez ryzyka od Betclic nie sprawi trudności nawet totalnym debiutantom na rynku internetowych zakładów sportowych. W największym skrócie można go bowiem streścić do 3 kroków. 

 1. Gracz zakłada konto z Betclic kodem promocyjnym i wpłaca depozyt.
 2. Obstawia kupon za własną kasę.
 3. Jeśli przegra, wówczas stawka wraca do budżetu jako Betclic freebet bonus.

WAŻNE!!! W trakcie wpłacania pierwszego depozytu należy mieć świadomość, że powitalny zakład bez ryzyka Betclic będzie dostępny tylko na kontach graczy, którzy premierowej wpłaty dokonali jedną z poniższych metod:

 • Visa 
 • MasterCard
 • Przelewy24
 • Skrill
 • Paysafecard

Tak jak już wspominaliśmy darmowych środków nie można od razu wypłacić (a zatem nie jest to Betclic bonus bez obrotu). Aby było to możliwe należy zagrać za freebet określoną ilość razy i dopiero wówczas zwrot zostanie przetransferowany na główne saldo depozytowe.  

Betclic kod promocyjny - jak wykorzystać freebet bonus?

Bonusu freebet gwarantowanego przed Betclic krok promocyjny nie można od razu wypłacić. Darmowe środki lądują na saldzie bonusowym, co oznacza, że trzeba je po raz kolejny zainwestować. Na szczęście bukmacher nie stawia w tym przypadku przesadnie wygórowanych żądań, dlatego nie powinno być to specjalnie trudne. Jakiego obrotu wymaga Betclic freebet bonus?

Darmowe środki będące efektem przegranego zakładu bez ryzyka wymagają obrotu 1x na kuponach po kursie min. 2.14. Do obrotu zaliczają się kupony SOLO oraz AKO, natomiast żadna selekcja nie może dotyczyć gier karcianych. 

Oczywiście bukmacher nie wymaga, aby od razu zagrać za całą kwotę freebetu, lecz można rozbić bonus Betclic za mniejsze stawki (np. 10 zakładów po 20 PLN każdy). Należy pamiętać, że w przypadku powodzenia na kuponach za Betclic freebet ewentualna wygrana będzie pomniejszona o kwotę freebetu, a wygrane środki lądują na saldzie depozytowym, skąd można je przelać do banku. 

 • Betclic bonus freebet należy obrócić 1x
 • Kurs minimalny 2.14
 • Z obrotu bonusem wyłączone są gry karciane

Betclic kod promocyjny w pigułce - najczęstsze pytania wraz z odpowiedziami

Zazwyczaj sekcję FAQ umieszczamy na samym końcu, niejako w podsumowaniu, natomiast tym razem postanowiliśmy umieścić wszystkie kluczowe informacje w pigułce nieco wcześniej. Nie wydaje nam się, aby tak mało skomplikowany bonus sprawił problemy nawet bukmacherskim żółtodziobom. Tym niemniej z myślą o typerach, którzy nie przepadają za czytaniem przesadnie długich tekstów przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące kodu promocyjnego Betclic.

Bonus za kod promocyjny Betclic - podsumowanie i opinie graczy

#1

Punktacja ProTipster

80

Ocena Graczy

4.42 z 174 recenzji 4.42 gwiazdki

Podsumowując dotychczasową wiedzę dotyczącą kodu promocyjnego Betclic - aktualny kod to hasło BETVIPPL, a wpisując je podczas rejestracji gracz otrzyma powitalny zakład bez ryzyka. Maksymalny cashback bonus to 200 PLN, natomiast żeby otrzymać taki zwrot należy zagrać pierwszy kupon za 228 PLN lub więcej. Darmowych środków nie można od razu wypłacić. Betclic wymaga obrotu freebetem 1x, a do obrotu zaliczają się kupony po kursie min. 2.14. 

Czy jest to najlepszy, czy może najgorszy bonus powitalny od legalnych bukmacherów w Polsce? Nie nam to oceniać, gdyż ostateczne zdanie i tak zawsze należy do Was, czyli typerów. Jakie są Betclic opinie graczy na temat bonusu cashback? W tym celu odwiedziliśmy losowe forum bukmacherskie. Oto kilka przykładowych komentarzy. 

Betclic rejestracja - jak założyć konto z kodem promocyjnym BETVIPPL?

Zakład bez ryzyka gwarantowany przez kod promocyjny Betclic jest dostępny dopiero po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i założeniu konta na stronie tego operatora. Mniej doświadczeni typerzy mogą mieć jakieś obawy w kontekście podawania danych osobowych, natomiast nowelizacja ustawy hazardowej z 2017 roku sprawia, że dane graczy są w 100% bezpieczne. 

Jak przebiega Betclic rejestracja? Jakich danych wymaga bukmacher oraz po jakim czasie gracz będzie mógł typować pierwsze kupony? Gdzie wpisać kod promocyjny Betclic? Szczegóły rejestracji z wykorzystaniem kodu znajdują się poniżej.

 1. Wejdź na oficjalną stronę Betclic (BETCLIC.PL) lub kliknij jeden z banerów bukmachera widocznych w serwisie ProTipster. 
 2. Kliknij biały button ZAREJESTRUJ SIĘ widoczny w prawym górnym rogu. 
 3. Wypełnij wszystkie pola formularza rejestracyjnego i wpisz kolejno imię, nazwisko, datę urodzenia, adres email oraz zgody marketingowe. 
 4. Przejdź do kolejnego etapu rejestracji konta i podaj PESEL, adres zamieszkania, kod pocztowy oraz numer telefonu komórkowego. 
 5. Na ostatniej stronie formularza rejestracyjnego wpisz login oraz hasło do konta w Betclic, pytanie zabezpieczające, a także pamiętaj, aby wpisać kod promocyjny Betclic, czyli hasło BETVIPPL. 
 6. Dokończ rejestrację konta i gotowe! Możesz wpłacić depozyt, obstawić pierwszy zakład bez ryzyka i korzystać z wszystkich funkcji bukmachera. No, prawie wszystkich… 

Załóż konto w Betclic

Konto tymczasowe lub stałe - podstawowe różnice i weryfikacja danych osobowych

Opisany powyżej proces to błyskawiczna rejestracja konta tymczasowego. Gracz będzie mógł wpłacić depozyt, otrzyma cashback bonus za kod promocyjny Betclic w przypadku niepowodzenia na pierwszym kuponie i będzie mógł typować dowolne kupony z oferty zakładów. Ale…

No właśnie! Konto tymczasowe nie może zagwarantować pełnego dostępu do wszystkich produktów i opcji zakładów firmy bukmacherskiej Betclic, gdyż w przeciwnym razie nikt nie dokonywałby weryfikacji danych osobowych. A tak nie może być!

Konto tymczasowe w Betclic zakłady bukmacherskie aktywne jest tylko przez 30 dni, a po tym okresie gracz będzie mógł się zalogować wyłącznie w celu weryfikacji danych. Maksymalna wygrana na koncie bez dowodu nie może przekroczyć kwoty 2280 PLN, a łączna wartość stawek nie może być wyższa od 5000 PLN. Oczywiście gracz nie będzie miał także możliwości wypłacenia wygrancyh środków w przypadku powodzenia. 

Na szczęście jedynie do momentu, w którym dokona pełnej weryfikacji danych osobowych i przekształci swoje konto w stałe. Aby tak się właśnie stało należy: 

 • Przesłać WYRAŹNE!!! zdjęcia lub skany obu stron dowodu osobistego. 
 • Podać numer rachunku bankowego, na które przelewane będą wygrane środki. 

Zaraz po tym, jak tylko gracz prześle wymagane dokumenty, a pracownicy Betclic pomyślnie je zweryfikują status konta zmieni się na STAŁE, a gracz będzie miał nieograniczony dostęp do swoich środków. 

Kod promocyjny Betclic - bonusy okolicznościowe dla stałych graczy

Powitalny zakład bez ryzyka to rzecz jasna nie jedyny bonus czekający na klientów bukmachera Betclic. O ile promocję powitalną dla nowych graczy można uznać za… hmmm… posiadającą pewne rezerwy, tak bonusy okolicznościowe dedykowane stałym klientom prezentują się nieco lepiej, a aktywni typerzy będą mieli szansę na darmowe środki. 

Po raz kolejny, prawdopodobnie sporym nadużyciem byłoby stwierdzenie, że bonusy Betclic są najbardziej atrakcyjnymi i regularnymi promocjami okolicznościowymi w Polsce, ale też nie ma powodów do narzekań. Co więcej, w przypadku żadnej z premii nie jest wymagany Betclic kod promocyjny BETVIPPL, a wszyscy klienci bukmachera mają dostęp do takich samych bonusów. 

Warunki i skrócony regulamin kilku z nich odnajdziecie poniżej, a po więcej bonusów należy odwiedzić oficjalną stronę Betclic i wejść w sekcję PROMOCJE. 

 • Multi+ - promocja zorganizowana z myślą o ekspertach od wielokrotnych kuponów AKO. Im więcej zwycięskich typów na kuponie, tym wyższa kwota bonusu. Minimalny bonus to +5% przy 5 selekcjach na kuponie, a maksymalny bonus o wartości +120% do wygranej można zgarnąć typując prawidłowo kupon z 21 lub więcej celnymi typami. Bukmacher Betclic zezwala na łączenie na kuponie zdarzeń przedmeczowych z typami na żywo, natomiast kurs minimalny żadnej selekcji nie może być niższy od 1.20. 
 • Super Kursy - każdego dnia na klientów Betclic czeka specjalny BOOST kursowy, czyli znacznie bardziej atrakcyjne przeliczniki na najciekawsze mecze i zdarzenia w danym dniu. Spotkań objętych promocją należy szukać na liście dyscyplin sportowych dostępnych w ofercie zakładów po lewej stronie w sekcji SUPER KURSY. 
 • MYCOMBI - wbrew temu, co sugeruje nazwa nie jest to kolejny bonus Betclic przeznaczony dla ekspertów od kuponów AKO. A przynajmniej, nie dosłownie. Jest to bowiem klasyczna funkcja Bet Builder dobrze znana graczom z oferty niektórych legalnych bukmacherów w Polsce, dzięki której na jednym kuponie można wytypować kilka selekcji z jednego meczu. Opcja MYCOMBI od Betclic obejmuje piłkarskie zakłady przedmeczowe i na żywo, a także przedmeczową koszykówkę. Mało tego! Na tym samym kuponie można łączyć kilka spotkań, co w przypadku powodzenia zagwarantuje atrakcyjną kwotę wygranej. 
 • Zbierz drużynę - to klasyczny bonus za przyjaciela, w którym gracz otrzymuje darmowe środki za każdego znajomego, który założy konto w Betclic z linku polecającego i spełni kilka warunków. Za każdego znajomego zgarnąć można freebet bonus 20 PLN (w trakcie mundialu w Katarze kwota ta wzrosła do 40 PLN), natomiast w skali miesiąca można otrzymać maksymalnie 5 freebetów. 

To rzecz jasna nie wszystkie Betclic bonusy dostępne dla graczy posiadających konto w tym serwisie. Niektóre promocje dedykowane są specjalnie pod konkretny mecz, a innym razem są to na przykład konkursy typerów dedykowane pod cały turniej. 

Tak jest chociażby w przypadku MŚ w piłce nożnej w Katarze, gdzie bukmacher Betclic zorganizował konkurs typerów z łączną pulą nagród o wartości 100 000 PLN. Serwis nagrodzi aż 300 najbardziej aktywnych typerów, a 4 szczęśliwców poleci do Dubaju!

Aplikacja mobilna Betclic - opinie graczy

Jeśli zastanawiacie się, czy kod promocyjny Betclic można wykorzystać także na aplikacji mobilnej bukmachera, to odpowiedź brzmi TAK. Rejestracja na ekranie smartfona daje dostęp do takich samych bonusów, funkcji i opcji zakładów, co tradycyjne założenie konta w wersji przeglądarkowej. 

A jakie Betclic opinie wśród samych graczy zbiera aplikacja na smartfony i tablety? Zdecydowana większość komentarzy jest bardzo przychylnych. Aplikacja mobilna Betclic jest rzecz jasna w 100% darmowa i działa na iPhonach z systemem iOS (do pobrania z App Store), a także smartfonach z Androidem (do pobrania bezpośrednio ze strony bukmachera).

Przy pomocy apki gracz może wpłacić depozyt, wykorzystać powitalny zakład bez ryzyka, a eksperci od typowania na żywo z pewnością docenią pełnoekranowe transmisje w Betclic TV. 

Betclic kod promocyjny - depozyty i wypłaty

Jak wpłacić depozyt w Betclic? W jaki sposób wypłacić środki pochodzące ze zwycięskich kuponów? Metody płatnicze to mocna strona tego bukmachera i nawet najbardziej wymagający typerzy nie będą mieli powodów do kręcenia nosem. 

Najniższy depozyt w Betclic to 1 PLN, a jednorazowa wpłata nie może być niższa od 100 000 PLN. Respektowane metody to Przelewy24, BLIK, Visa, MasterCard, Paysafecard, Skrill oraz Apple Pay. 

Podobnie jak w przypadku depozytów, tak również wypłaty w Betclic muszą mieścić się w przedziale 1 PLN - 100 000 PLN. Jedyną respektowaną opcją są w tym przypadku Przelewy24, a czas oczekiwania na środki na rachunku bankowym to 1-5 dni roboczych. 

Legalny bukmacher Betclic - oferta zakładów

Wystarczy błyskawiczny rzut oka na ofertę zakładów bukmacherskich firmy Betclic, aby przekonać się, że nie jest to operator z polskim kapitałem. Dlaczego? Przede wszystkim nieco inaczej prezentuje się lista dostępnych dyscyplin możliwych do typowania, różni się także układ poszczególnych sekcji w ofercie zakładów. 

Przykładowo - osobnej sekcji nie doczekały się zakłady na e-sporty (oczywiście serwis wystawia kursy na sporty elektroniczne), a klienci Betclic w ogóle nie będą mogli typować tak popularnych w naszym kraju zakładów na sporty wirtualne. Z kolei do dyspozycji graczy są kursy na gry karciane oraz (co zupełnie zrozumiałe) mnóstwo dyscyplin stricte sportowych. 

To co przypadło nam do gustu to fakt, że oddsmakerzy Betclic nie skupiają się wyłącznie na najpopularniejszych sportach, lecz typować można także m.in. snooker, krykiet, piłkę wodną oraz rugby XV. Coś dla siebie odnajdą zatem eksperci od nawet najbardziej niszowych konkurencji. 

Kolejnym powodem, dla którego warto założyć konto w Betclic jest bardzo często ekskluzywna oferta na niektóre eventy. Przykładowo - kursy na freak fightowe gale pod szyldem FAME MMA odnajdziecie wyłącznie w Betclic, a bukmacherów z ofertą na Move Federation można policzyć na palcach jednej ręki. 

Zakłady bukmacherskie Betclic - oferta na piłkę nożną

Tradycyjnie już najwięcej powodów do zadowolenia będą mieli eksperci od piłki nożnej. Analitycy Betclic pokrywają swoimi kursami mnóstwo niszowych lig (oczywiście topowe rozgrywki również są w ofercie), a odnalezienie kursów na regionalne ligi w Anglii lub Włoszech nie stanowi większego problemu. 

Bardzo solidnie prezentuje się także liczba opcji zakładów w obrębie poszczególnych spotkań. W przypadku topowych lig jest to często grubo ponad 400 opcji kursowych na mecz, a zatem jest w czym wybierać. Analitycy Betclic oddają w ręce graczy m.in. dużo zakładów kombinacyjnych, a także sporych rozmiarów paczkę z kursami na statystyki meczowe (zarówno indywidualne, jak i drużynowe). 

Nawet najbardziej wybredni typerzy nie będą także narzekali na marżę pobieraną przez oddsmakerów Betclic i jakość kursów od tego bukmachera, gdyż te w przypadku topowych lig europejskich należą do najwyższych w Polsce. Jedyne na co kręcimy nosem, to brak ćwiartkowych handicapów azjatyckich oraz ćwiartkowych azjatyckich linii goli, jednak patrząc na jakość pozostałych produktów jesteśmy w stanie przełknąć tę gorzką pigułkę. 

Zakłady bukmacherskie Betclic - oferta na e-sport

Rzecz jasna oddsmakerzy Betclic wystawiają swoje kursy na wszystkie najważniejsze turnieje e-sportowe, natomiast to co nam się nie podoba, to brak osobnej sekcji dedykowanej wyłącznie sportom elektronicznym. Jeśli konieczność szukania zdarzeń e-sportowych wśród tradycyjnych dyscyplin Wam nie przeszkadza, to w Betclic obstawicie m.in. League of Legends oraz Dota 2, a takiej liczby pokrywanych turniejów CS:GO może pozazdrościć Betclicowi większość legalnych bukmacherów w Polsce. 

Betclic zakłady bukmacherskie - oferta na gry karciane

Posiadając konto gracza i środki w budżecie na stronie bukmachera Betclic typerzy mogą obstawiać kilka popularnych gier karcianych. Od razu zaznaczamy, że jest to rozrywka w 100% legalna i zgodna z polskim prawem, gdyż typer nie wciela się w rolę gracza przy stole, lecz jedynie obstawia wynik trwającej rozgrywki. Bukmacher Betclic umożliwia typowanie m.in. Pokera oraz Black Jacka, a minimalna stawka zakładu to 1 PLN. 

Zakłady na żywo w Betclic

Jeśli Waszą specjalnością jest typowanie meczów już po ich rozpoczęciu, to oferta zakładów na żywo od Betclic spełni większość Waszych oczekiwań. Analitycy bukmachera wystawiają ofertę na wszystkie popularne konkurencje, a także kilka tych mniej popularnych (m.in. tenis stołowy), a jakość produktów w sekcji LIVE bukmachera Betclic prezentuje się lepiej, niż solidnie. 

Przede wszystkim cała sekcja została zaprojektowana i wykonana w sposób przejrzysty i czytelny, co ułatwia błyskawiczne odnalezienie interesującego meczu. Być może warto byłoby się zastanowić nad nieco łatwiejszym dostępem do statystyk, gdyż otwierają się one w osobnym okienku pop-up, co nie jest zbyt wygodne. 

Z kolei na spory plus należy zaliczyć możliwość oglądania meczów w darmowych livestreamach. Aby uzyskać dostęp do transmisji w Betclic TV wystarczy posiadać jakieś środki na koncie lub mieć aktywny kupon, a fakt, że Betclic pokazuje na żywo m.in. Bundesligę, La Ligę, Serie A, NBA oraz NHL stanowi nie lada gratkę dla ekspertów od typowania LIVE. 

Opinie graczy o Betclic - plusy i minusy bukmachera

Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Wam się nieco bliżej poznać ofertę zakładów i poszczególne produkty od firmy Betclic oraz bonusy gwarantowane przez kod promocyjny Betclic. Jak każdy serwis z polską licencją, tak również ta firma posiada sporo mocnych stron, jednak przy okazji nie ustrzegła się przed kilkoma wpadkami. 

Jak zawsze w tego rodzaju sytuacjach ostateczną decyzję pozostawiamy Wam, natomiast być może w podjęciu optymalnego wyboru pomocne będą główne zalety i wady bukmachera Betclic. Postanowiliśmy je zebrać w jedną całość i przedstawić je Wam w maksymalnie skompresowanej formie. 

Zalety Betclic:

 • Zakład bez ryzyka za kod promocyjny BETVIPPL
 • Solidna oferta zakładów
 • Transmisje i livestream w Betclic TV
 • Sprawnie działająca aplikacja mobilna
 • Sporo promocji dla stałych graczy

Wady Betclic: 

 • Przeciętny pakiet powitalny
 • Brak bonusu od depozytu
 • Brak ćwiatkowych handicapów azjatyckich
 • Brak oferty zakładów na sporty wirtualne
 • Brak osobnej sekcji na zakłady eSport

Betclic kod promocyjny - podsumowanie i ocena końcowa

Na tym kończymy przegląd bonusów i opcji zakładów, do których dostęp gwarantuje Betclic kod promocyjny. Jak już zdążyliśmy ustalić nazywanie promocji powitalnej w tym serwisie najlepszym bonusem na polskim rynku byłoby sporym nadużyciem, jednak według nas wynagradza to jakość produktów dostępnych w pozostałych sekcjach. 

Klienci Betclic mają bowiem dostęp m.in. do bogatej oferty zakładów i szerokiego wachlarza opcji kursowych na topowe ligi piłkarskie, solidnych kursów, transmisji w livestreamach, a także niezawodnej aplikacji mobilnej. 

Coś dla siebie odnajdą także łowcy bonusów, gdyż bukmacher dba o stałych graczy i regularnie premiuje aktywnych typerów. Oczywiście, Betclic kod promocyjny nie jest w tym przypadku wymagany, a dostęp do bonusów jest możliwy niezależnie od użycia kodu BETVIPPL podczas rejestracji konta.  

Sprawdź inne kody promocyjne oferujące dodatkowe korzyści:

Powiązane Wiadomości