ProTipster Wiadomości Sportowe

Gdzie oglądać EURO 2024?

Gdzie oglądać EURO 2024?

Już niebawem oficjalnie rozpoczną się kolejne piłkarskie mistrzostwa Europy. Impreza rozgrywana na niemieckiej ziemi interesuje bez wątpienia ogromną rzeszę fanów. Zastanawiasz się, gdzie oglądać EURO 2024? Niniejszy tekst powinien rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości.

EURO 2024 transmisja telewizyjna

MŚ 2022, EURO 2024 oraz MŚ 2026. Co łączy wszystkie te trzy wielkie międzynarodowe turnieje? Oprócz tego, że skupiały bądź też będą skupiać najlepsze reprezentacje narodowe na świecie, to dodatkowo za ich transmisję w naszym kraju odpowiedzialność wzięła Telewizja Polska.

51 spotkań, jakie zostanie rozegrane w ramach zbliżających się ME, będzie można śledzić na antenach stacji TVP1, TVP2 oraz TVP Sport.

Szczegółowa rozpiska powinna być dostępna na kilkanaście dni przed oficjalnym rozpoczęciem turnieju, ale już teraz można domniemywać, że wszystkie mecze z udziałem podopiecznych Michała Probierza, a także pozostałe najciekawsze spotkania pojawią się na TVP1. Tak przynajmniej miało to miejsce w przeszłości.

Pojedynki nieco niższej rangi, a także te, które nie zmieszczą się w ramówce TVP1, pojawią się zapewne na TVP2. TVP Sport tradycyjnie będzie natomiast kanałem przejętym przez różnej maści ekspertów godzinami rozkładających poszczególne potyczki na tzw. czynniki pierwsze.

Włodarze publicznego nadawcy jakiś czas temu podali także do publicznej wiadomości cały skład komentatorski, który będzie odpowiadał za odpowiednią oprawę wszystkich 51 spotkań EURO 2024. Siedem par będą tworzyć m.in.:

 • Dariusz Szpakowski i Grzegorz Mielcarski
 • Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow
 • Mateusz Borek i Robert Podoliński
 • Maciej Iwański i Radosław Gilewicz
 • Michał Zawacki i Kazimierz Węgrzyn
 • Sławomir Kwiatkowski i Marek Wasiluk
 • Mateusz Święcicki i Wojciech Kowalewski

Wiadomo już również, kto zasiądzie za mikrofonem podczas trzech grupowych potyczek z udziałem reprezentacji Polski. Począwszy od pierwszego spotkania z Holandią, będą to kolejno:

 • Polska - Holandia (Borek, Podoliński)
 • Polska - Austria (Szpakowski, Mielcarski)
 • Francja - Polska (Laskowski, Żewłakow)

Gdzie oglądać EURO 2024 w internecie?

Odsetek osób posiadających w swoich domach bądź mieszkaniach sprzęt z dostępem do tradycyjnej telewizji satelitarnej maleje właściwie z roku na rok. Aktualnie ogromna rzesza użytkowników śledzi najciekawsze wydarzenia sportowe przez internet. Niezbędne ze strony Telewizji Polskiej było więc zapewnienie swoim widzom możliwości obserwowania ME właśnie w takiej formie. 

Wszyscy zainteresowani znajdą relacje na żywo z poszczególnych spotkań zarówno na stronie internetowej publicznego nadawcy, jak i w aplikacji mobilnej TVP Sport. 

Bardzo prawdopodobne, że wzorem paru poprzednich imprez piłkarskich pojawi się opcja wyboru transmisji z alternatywnym komentarzem. W przeszłości użytkownik mógł zdecydować czy słucha komentarza w wersji polskiej, czy też angielskiej. Najbardziej wybredni stawiali natomiast na przekaz live z atmosferą wprost ze stadionu. 

Jeśli mowa już o samym stawianiu, to nadchodzące mistrzostwa będą też idealną okazją do pozyskania nowych graczy dla legalnych polskich bukmacherów. Który z nich wygląda w tym momencie na najlepiej przygotowanego do europejskiego czempionatu? O tym nieco więcej w kolejnym akapicie.

Oferty bukmacherów na EURO 2024

Taka wielka sportowa impreza jak piłkarskie mistrzostwa Europy to dla bukmacherów doskonała okazja na pozyskanie nowych klientów, a także zachęcenie do powrotu tych, którzy przestali z jakiegoś powodu korzystać z ich usług.

Sprawdźmy, co mają do zaoferowania klientom czołowe polskie firmy i jak wygląda ich oferta na EURO 2024.

STS

Największy bukmacher w Polsce zaciera już z pewnością ręce na myśl o rozpoczęciu EURO 2024. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że wedle ogólnodostępnych informacji zysk STS z niedawnego mundialu w Katarze wyniósł około 200 mln złotych.

Powtórzenie tego wyniku podczas ME z uwagi na mocną konkurencję będzie raczej niemożliwe, ale nadal imponujący zarobek jest jak najbardziej w zasięgu podmiotu przejętego jakiś czas temu przez grupę Entain.

Czym więc STS planuje zachęcić potencjalnych graczy do skorzystania ze swoich usług? Oto kilka najciekawszych propozycji długoterminowych wprost z oferty bukmachera:

 • Która drużyna uzyska awans z grupy D?
 • Kto zamelduje się w wielkim finale EURO 2024
 • Kto drużyna sięgnie po mistrzostwo Europy?
 • Jaki zawodnik zostanie królem strzelców turnieju?

#1

Bonus Powitalny

760 PLN

z kodem promocyjnym PROTIPSTER

660 PLN

Superbet 

Znakiem rozpoznawczym firmy Superbet są liczne promocje oraz nowatorski kreator zakładów. To właśnie te dwa aspekty będą zapewne główną bronią wicelidera polskiej sceny bukmacherskiej w walce o kolejne rzesze zadowolonych klientów.

Przeciętny użytkownik w kontekście spotkania Polaków z reprezentacją Holandii może się zatem zdecydować na propozycje dotyczące liczby żółtych kartek bądź też dorobku bramkowego Biało-czerwonych. 

Bez względu na to czy postawi ostatecznie na zakłady z tradycyjnej oferty, czy też skorzysta z betbuildera, to jednego może być absolutnie pewien. Grając w Superbet ma gwarancję najwyższych kursów na rynku.

#1

Bonus Powitalny

z kodem promocyjnym PROTIPSTER

Zakład bez ryzyka 34 PLN + Bonus Powitalny do 200 PLN + Cashback 3500 PLN

Fortuna

Nie podjęcie przez Fortunę rękawicy rzuconej przez innych czołowych bukmacherów w Polsce w kontekście ME jest oczywiście niemożliwe. Jeden z najstarszych polskich podmiotów z branży hazardowej szykuje na EURO 2024 sporo niespodzianek i tylko od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się z nich skorzystać.

Dedykowane promocje będą oczywiście ogłaszane tuż przed oficjalnym rozpoczęciem zmagań, jednak już w tej chwili wszyscy zainteresowani mogą zakładać się z Fortuną m.in. o:

 • wyniki poszczególnych spotkań grupowych
 • zwycięzców każdej z sześciu grup
 • skład turniejowych ćwierćfinalistów lub półfinalistów

Wachlarz zakładów będzie oczywiście systematycznie rósł. Zachęcam więc do uważnej obserwacji oferty Fortuny i błyskawicznej reakcji na zachodzące zmiany.

#1

Bonus Powitalny

330 PLN

z kodem promocyjnym PROTIPSTER

320 PLN

Terminarz EURO 2024

Już od kilkunastu dobrych tygodni znamy dokładny terminarz EURO 2024. Wielkie piłkarskie emocje rozpoczynają się dokładnie 14 czerwca 2024 roku, a ich zakończenie planowane jest równy miesiąc później. 

Skrócony kalendarz gier z podziałem na konkretne fazy turnieju przedstawia się następująco:

 • 14 czerwca: mecz otwarcia (Niemcy - Szkocja)
 • 15-18 czerwca: pozostałe mecze 1. kolejki fazy grupowej
 • 19-22 czerwca: mecze 2. kolejki fazy grupowej
 • 23-26 czerwca: mecze 3. kolejki fazy grupowej
 • 29 czerwca - 2 lipca: spotkania 1/8 finału
 • 5-6 lipca: ćwierćfinały
 • 9-10 lipca: półfinały
 • 14 lipca: finał Euro 2024

Polscy kibice muszą na pewno zarezerwować sobie wolny czas podczas fazy grupowej. To w jej trakcie podopieczni Michała Probierza zmierzą się bowiem kolejno z 

 • Holandią (16 czerwca 2024r. godz. 15:00)
 • Austrią (21 czerwca 2024r. godz. 18:00)
 • Francją (25 czerwca 2024r. godz. 18:00)

Co do dalszych terminów sprawa jest oczywiście całkowicie otwarta i w 100% uzależniona od występów Lewego i spółki w pierwszej fazie rywalizacji. 

Gdzie oglądać EURO 2024?

Po lekturze niniejszego tekstu wiesz już zapewne doskonale, że za relacjonowanie EURO 2024 będzie odpowiadała Telewizja Polska. Wszystkie 51 spotkań obejrzysz kolejno na antenach TVP1, TVP2 oraz TVP Sport. Szczegółowa rozpiska pojawi się zapewne na kilka chwil przed oficjalnym startem turnieju.

W internecie stosowne transmisje EURO 2024 na żywo pojawią się natomiast na stronie internetowej TVP Sport, a także w dedykowanej aplikacji mobilnej. Oba te miejsca będą także z całą pewnością wypełnione licznymi materiałami okołomeczowymi tj. studiami przedmeczowymi oraz specjalnymi programami, które mają miejsce tuż po ostatnim gwizdku sędziego.

Powiązane Wiadomości