ProTipster Wiadomości Sportowe

Funkcja Cash Out w zakładach

Funkcja Cash Out w zakładach

W dzisiejszych czasach, coraz więcej bukmacherów wprowadza do swojej oferty funkcję cash out, ale właściwie na czym ona polega? Funkcja ta pozwala na rozliczenie zakładów przed zakończeniem zdarzenia na które postawiliśmy. Pisząc wprost, jest to funkcja dzięki której gracz może "wycofać się" z zakładu.

Kiedy korzystać z funkcji Cashout?

Istnieją dwa przypadki, w których obstawiający korzystają z tej opcji - kiedy zakład jest bliski wygranej lub gdy zakład jest bliski przegranej. W pierwszym przypadku, gracz akceptuje niższą kwotę od bukmachera, aby uniknąć niespodzianek. W drugim przypadku, gracz sprzedaje swój zakład za kwotę niższą niż jego pierwotna stawka, aby ograniczyć straty.

Jak działa funkcja Cashout?

Załóżmy, że postawiłeś zakład w wysokości 10 PLN na drużynę A w starciu z drużyną B po kursie 2,40. Jest dziesięć minut do końca i twoja drużyna prowadzi 1:0. Bukmacher zaproponuje ci wypłatę w wysokości 16 PLN. Jeżeli masz wątpliwości, czy drużyna A zdoła utrzymać prowadzenie do zakończenia spotkania, możesz zabrać 16 PLN i cieszyć się profitem. Z drugiej strony, jeżeli twoja drużyna faktycznie wygrałaby spotkanie, nie otrzymasz już obiecanych 21,2 PLN, a więc twój profit będzie niższy.

Dlaczego bukmacherzy oferują funkcję Cashout?

Bukmacher zaoferuje ci profit z zakładu, kiedy chce, abyś faktycznie wycofał się z wcześniejszego zakładu. Bukmacherzy na ogół nie robią takich rzeczy z dobroci serca, po prostu starają się zmaksymalizować swój zysk. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, kiedy w grę wchodzą zakłady kombo. Jeżeli masz kupon AKO zawierający siedem zdarzeń i poprawnie wytypowałeś sześć z nich, to bukmacher będzie chciał, abyś wypłacił pieniądze i prawdopodobnie przedstawi Ci hojną ofertę.

Korzystać z funkcji Cashout czy nie?

Opcja cashout to miecz obosieczny, więc gracze powinni nauczyć się kiedy z niej skorzystać, a kiedy jej unikać. Korzystając z funkcji Cashout, gracz może obniżyć swoje straty, ale czasami będzie notował znacznie mniejszy profit, kiedy zdecyduje się na jej wykorzystanie. Nie ma prostej odpowiedzi na pytanie, czy należy korzystać z tej funkcji, czy nie. Niektórzy gracze twierdzą, że jest to doskonała "broń" w walce z bukmacherami, podczas gdy inni twierdzą, że jest zupełnie odwrotnie. Jak zwykle, prawda leży gdzieś pośrodku. Opcja Cash Out może stać się świetną bronią w rękach doświadczonego gracza, ale może okazać się "śmiertelna" w przypadku mniej doświadczonych graczy.

Strategia Cashout

Niektórzy gracze używają strategii Cash Out w wartościowych zakładach. Wyjaśnimy tę strategię w kilku słowach. Na przykład Leo Messi i Cristiano Ronaldo byli faworytami do zdobycia Złotej Piłki. Przed mistrzostwami świata, kurs na wygraną Luki Modrićia wynosił 50, chociaż Chorwat miał bardzo dobry sezon i wygrał Ligę Mistrzów z Realem Madryt. Inteligentni gracze obstawili, że Modrić wygra Złotą Piłkę, a po kilku dobrych meczach w jego wykonaniu na Mistrzostwach Świata, kursy na wygraną Modrica w tym plebiscycie znacząco spadły. Ostatecznie Modric wygrał Złotą Piłkę, ale wielu graczy zdecydowało się na skorzystanie z funkcji cash out, aby zamknąć swoje zakłady ze sporym profitem. Tego typu strategia działa w przypadku każdego zakładu długoterminowego. Jest jedno ALE! Koniecznie sprawdź, czy Twój bukmacher oferuje funkcję cash out na konkretny rynek.

Polecamy PZBUK dla graczy chcących skorzystać z funkcji Cashout.

PZBUK Funkcja Cashout

Dlaczego rekomendujemy ich do funkcji cash out? Oczywiście ze względu na stawki cash outów oraz łatwe korzystanie z systemu. Wystarczy, że znajdziesz swój kupon w sekcji "Moje Zakłady", gdzie wyraźnie widoczna będzie funkcja wcześniejszej wypłaty.

Kwota jaką oferuje PZBUK, jest większa niż u konkurencji. Należy pamiętać, że opcja Cash Out u bukmachera PZbuk jest dostępna jedynie w określonych ramach czasowych – zmiany w kursach lub zdarzeniach mogą spowodować, że usługa Cash Out zostanie zawieszona i/lub wycofana.

Skorzystaj z funkcji Cashout w PZBUK

Alternatywnie zachęcamy do skorzystania z oferty Cashout w Fortunie. Ten bukmacher skupił się na ofercie "Early Cash Out", która dotyczy wyłącznie kuponów AKO.

Powiązane Wiadomości