ProTipster Wiadomości Sportowe

Darmowe Zakłady Bukmacherskie

Darmowe Zakłady Bukmacherskie

Darmowe zakłady są bardzo popularną metodą wykorzystywaną przez firmy bukmacherskie w celu przyciągnięcia nowych graczy. Większość ofert darmowych zakładów jest przeznaczona wyłącznie dla nowych użytkowników, co oznacza, że ​​w wielu przypadkach chęć skorzystania z darmowego zakładu będzie wiązać się z potrzebą utworzenia nowego konta.

Czym jest darmowy zakład?

Istnieje wiele różnych form bonusów dla nowych i istniejących graczy, ale żadna nie może się równać z darmowymi zakładami. Tego typu oferty to najlepsze bonusy, dzięki którym możesz postawić całkowicie darmowy zakład, najczęściej bez konieczności wpłacania depozytu! Darmowe zakłady są idealne dla początkujących, ponieważ nie wymagają żadnej inwestycji i nie są obarczone żadnym ryzykiem. Na polskim rynku, większośc bukmacherów oferuje darmowe zakłady nowym użytkownikom, co jest dobrą informacją dla naszych czytelników.

Darmowe zakłady nie powinny być mylone z bonusami od depozytu, które czasami bukmacherzy reklamują w podobny sposób. Bonusy od depozytu wymagają wpłaty przed otrzymaniem środków bonusowych i chociaż oferują większą wartość pieniężną, wiążą się z koniecznością inwestycji własnych pieniędzy.

Czym jest Zakład Bez Ryzyka?

Oferty Zakładów Bez Ryzyka zasadniczo polegają na zwrocie twojego zakładu lub jego części w formie darmowego zakładu lub bonusu, jeśli Twój zakład będzie przegrany. Aby skorzystać z  takiej oferty, musisz postawić zakład u bukmachera przy użyciu własnych pieniędzy.

Często zdarza się, że bukmacherzy oferują taką promocję nowym klientom, ale istnieje również wiele okazji, w których istniejący klienci mogą również skorzystać z tego typu oferty. Korzystając z naszych typów, będziesz w stanie osiągnąć profit z ofert zakładów bez ryzyka.

Darmowy Zakład oraz Zakład Bez Ryzyka - Warunki

Pamiętaj, aby przed skorzystaniem z konkretnej oferty darmowego zakładu, zapoznać się ze szczegółowym regulaminem promocji. Każdy bukmacher posiada inne warunki dotyczące potencjalnej wypłaty środków z darmowego zakładu  Weźmy na przykład ofertę darmowego zakładu LvBet. Po rejestracji otrzymasz 20 PLN po wysłaniu wiadomości e-mail, darmowy zakład zostanie dodany do twojego konta najpóźniej po 48 godzinach. Jeżeli twój zakład zawarty dzięki bonusowi okaże się zwycięski, będziesz musiał obrócić wygraną kwotę dwukrotnie po minimalnym kursie 2.0. Dopiero po spełnieniu tego warunku, będziesz mógł wypłacić zgromadzone środki.  Ponadto masz tylko 30 dni na wykorzystanie bonusu, po tym czasie stracisz możliwość skorzystania z oferty.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku oferty zakładu bez ryzyka. Jeżeli postanowisz skorzystać z takiej oferty, a Twój zakład będzie przegrany, otrzymasz określoną kwotę w formie bonusu, który należy obrócić przed wypłatą.

Najlepsze Oferty Darmowych Bonusów Bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie Fortuna - 20 PLN na start

zakład bez ryzyka fortunaFortuna jako doświadczony gracz na rynku bukmacherskim, oferuje polskim fanom zakładów bukmacherskich atrakcyjną ofertę powitalną składającą się z kilku elementów. Każdy użytkownik, który zarejestruje na Fortunie z naszego linku i podczas rejestracji wprowadzi kod promocyjny "PROTIPSTER", otrzyma wyjątkowy bonus powitalny zawierający:

  • Zakład Bez Ryzyka do Kwoty 600 PLN
  • Bonus od drugiego depozytu aż do kwoty 2100 PLN
  • Darmowy Zakład o wartości 20 PLN w formie punktów lojalnościowych.

Jak sami widzicie, Fortuna proponuje więc swoim czytelnikom nie jedną, a dwie formy darmowych bonusów. Co prawda oferta zakładu bez ryzyka wiąże się z koniecznością wpłaty, ale w przypadku przegranej otrzymamy zwrot zakładu!

#1

Bonus Powitalny

330 PLN

z kodem promocyjnym PROTIPSTER

320 PLN

PZBUK -  Darmowy Zakład o wartości 50 PLN

darmowy zakład PZBUKPZBUK postanowił zaoferować nowym klientom Darmowy Zakład o wartości 50 PLN. Jak szybko zauważycie, jest to najbardziej hojna oferta na polskim rynku, ale w odróżnieniu od konkurencji, PZBUK wymaga dokonania pierwszej wpłaty, aby otrzymać darmowy zakład. Zasada działania bonusu jest bardzo prosta. Załóż konto na PZBUK za pośrednictwem ProTipster podając kod promocyjny PROTIPSTER podczas rejestracji, dokonaj depozytu i postaw zakład w wysokości 50 PLN z kursem minimalnym 1.8. Po spełnieniu tych prostych wymagań, otrzymasz darmowy zakład o wartości 50 PLN!

Dodatkowo, jako użytkownik ProTipster możesz otrzymać dodatkowy darmowy zakład o wartości 50 PLN. Łącznie możesz otrzymać darmowe zakłady o wartości 550 PLN!

#1

Bonus Powitalny

2023 PLN

z kodem promocyjnym PROTIPSTER

2073 PLN w Bonusach

eTOTO - Darmowy Zakład na Urządzenia Mobilne o wartości  20 PLN

darmowy zakład etotoeToto to bukmacher stawiający na innowacyjność. Po wielkich zmianach, operator znacząco poszerzył swoją ofertę zakładów, zmienił wygląd strony internetowej, a pod koniec ubiegłego roku wypuścił na rynek także aplikację mobilną i to właśnie dzięki temu, każdy nowy gracz seriwu eToto.pl ma szansę skorzystać z darmowego zakładu o wartości 20 PLN.

Wszystko co musisz zrobić, aby otrzymać darmowy zakład to zarejestrować konto na stronie etoto.pl, przejść proces weryfikacji oraz pobrać aplikację mobilną na której można wykorzystać darmowy zakład. Ponadto, eTOTO nagradza swoich użytkowników pakietem powitalnym o wartości 1000 PLN. Dokonując pierwszego depozytu, otrzymasz bonus w wysokości 200% aż do 100 PLN, podczas gdy druga wpłata zapewni ci 100% Bonusu aż do 900 PLN. Dokonując drugiego depozytu otrzymasz także dodatkowy darmowy zakład o wartości 20 PLN.

Zakłady bukmacherskie LV BET - Darmowy Zakład o wartości 20 PLN

LvBet to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów na polskim rynku. Swoją popularność zawdzięcza atrakcyjnej ofercie powitalnej oraz aktywnemu wspieraniu polskiego sportu. LVBET oferuje wszystkim nowym użytkownikom bonus w wysokości 1520 PLN. Jak zapewne się domyślacie, końcówka tej kwoty czyli 20 PLN, to właśnie darmowe środki, które możemy otrzymać tuż po rejestracji konta!

Jeżeli zechcesz skorzystać z tej oferty, po prostu zarejestruj konto na stronie LVBET.PL, a następnie wyślij wiadomość na adres [email protected] w tytule wiadomości wpisując “Bonus bez Depozytu”. Oprócz Darmowego Zakładu, możemy skorzystać również z oferty od depozytu. Maksymalna kwota bonusu powitalnego w LVBet to aż 1500 PLN.

Zakłady bukmacherskie STS - Darmowy Zakład o wartości 25 PLN

STS jako niekwestionowany lider na polskim rynku, oczywiście również posiada w swojej ofercie Darmowy Zakład. Zawsze chciałeś spróbować swoich sił w typowaniu? Teraz masz do tego doskonałą okazję - wykorzystaj kod promocyjny STS, dzięki któremu bonus otrzymasz od razu po założeniu konta, niezależnie od depozytu.

Wystarczy, że przy rejestracji w polu kod promocyjny PROTIPSTER, a po pozytywnej weryfikacji konta, STS zasili Twoje saldo bonusowe kwotą 25 PLN. Oczywiście oferta darmowego zakładu łączy się również z ofertą powitalną. Po złożeniu pierwszego depozytu, możemy otrzymać bonus w wysokości 100% aż do kwoty 1200 PLN.

#1

Bonus Powitalny

760 PLN

z kodem promocyjnym PROTIPSTER

660 PLN

Totolotek bukmacher - Darmowy Zakład o wartości 20 PLN

totolotek darmowy zakładOferta darmowego zakładu jest również dostępna u jednego z najstarszych polskich bukmacherów. Totolotek oferuje darmowy zakład o wartości 20 PLN za samą rejestrację i weryfikację konta. Jeżeli zechcesz skorzystać z tej oferty, po prostu zarejestruj konto za pośrednictwem ProTipster i wyślij dokumenty do weryfikacji. Kupon bonusowy musi  posiadać co najmniej jedno zdarzenie z kursem min 2,00. Bonus należy obrócić trzykrotnie.

Jeżeli zechcesz skorzystać także z bonusu od depozytu, Totolotek oferuje wspaniałą ofertę powitalną. Twój pierwszy depozyt zagwarantuje ci bonus w wysokości 100% aż do 1000 PLN.

Jak Wykorzystać Darmowy Zakład?

Skorzystałeś z ofert opisanych powyżej i masz już na koncie darmowy zakład, ale nie wiesz jak go wykorzystać?  Nie martw się, tutaj z pomocą przychodzi ProTipster. Każdego dnia użytkownicy ProTipster dodają ponad 10 tys. typów. Dodatkowo nasi eksperci przygotowują listę najbardziej wartościowych typów, którą możesz otrzymywać każdego dnia rejestrując konto na naszym portalu i zapisując się do naszego newslettera.

Powiązane Wiadomości

Wybory samorządowe 2024 - zakłady bukmacherskie i typy ekspertów

Wybory samorządowe 2024 - zakłady bukmacherskie i typy ekspertów

Inne
Krecz w tenisie - czym jest i jak jest rozliczany

Krecz w tenisie - czym jest i jak jest rozliczany

Akademia ProTipster
Czy rynek hazardowy w Polsce jest gotowy na dalszy wzrost?

Czy rynek hazardowy w Polsce jest gotowy na dalszy wzrost?

Inne
Jak obstawiać zakłady na piłkę nożną?

Jak obstawiać zakłady na piłkę nożną?

Inne
Karta walk PRIME MMA 7

Karta walk PRIME MMA 7

Inne
Młody Geniusz Darta: Luke Littler i Jego Historyczny Sukces

Młody Geniusz Darta: Luke Littler i Jego Historyczny Sukces

Inne
Karta walk CLOUT MMA 3 - Typy i Zakłady

Karta walk CLOUT MMA 3 - Typy i Zakłady

Zapowiedzi
FAME MMA Reborn - Karta Walk, Typy i Zakłady

FAME MMA Reborn - Karta Walk, Typy i Zakłady

Inne
KSW 88 - karta walk i typy bukmacherskie

KSW 88 - karta walk i typy bukmacherskie

Inne
Karta walk CLOUT MMA 2 - Typy i Zakłady

Karta walk CLOUT MMA 2 - Typy i Zakłady

Inne
Karta walk PRIME MMA 6

Karta walk PRIME MMA 6

Inne
Wybory parlamentarne 2023 - zakłady bukmacherskie i kursy

Wybory parlamentarne 2023 - zakłady bukmacherskie i kursy

Inne
Ile średnio walk w roku mają zawodnicy UFС

Ile średnio walk w roku mają zawodnicy UFС

Inne
Przykłady najbardziej ekscytujących karier sportowców

Przykłady najbardziej ekscytujących karier sportowców

Inne
Zacznij przygodę sportową z GO+bet i bonusami na start

Zacznij przygodę sportową z GO+bet i bonusami na start

Inne
Kod promocyjny Betclic - 200 PLN cashback bonus dla nowych graczy

Kod promocyjny Betclic - 200 PLN cashback bonus dla nowych graczy

Promocje
Jak znaleźć najlepszego bukmachera w Internecie?

Jak znaleźć najlepszego bukmachera w Internecie?

Inne
Liga Konferencji: czy Lech Poznań wyjdzie z grupy? Analiza

Liga Konferencji: czy Lech Poznań wyjdzie z grupy? Analiza

Zapowiedzi
Jak obstawiać e-sport? Poradnik typera

Jak obstawiać e-sport? Poradnik typera

Akademia ProTipster
Kod Promocyjny BETFAN

Kod Promocyjny BETFAN

Promocje
Marcin Gortat został ambasadorem legalnego bukmachera eWinner

Marcin Gortat został ambasadorem legalnego bukmachera eWinner

Inne
eWinner zostaje sponsorem tytularnym żużlowego Apatora Toruń!

eWinner zostaje sponsorem tytularnym żużlowego Apatora Toruń!

Inne
Jak otrzymać nowe osiągnięcia na ProTipster?

Jak otrzymać nowe osiągnięcia na ProTipster?

ProTipster Pomoc
Jak obstawiać zakłady na Ligę Europy?

Jak obstawiać zakłady na Ligę Europy?

Zapowiedzi Ligowe
Jak obstawiać zakłady na Ligę Mistrzów?

Jak obstawiać zakłady na Ligę Mistrzów?

Zapowiedzi Ligowe
Zakłady na Serie A - jak obstawiać ligę włoską?

Zakłady na Serie A - jak obstawiać ligę włoską?

Zapowiedzi Ligowe
Angielska Premier League: VAR daleki od ideału

Angielska Premier League: VAR daleki od ideału

Inne
Jak Obstawiać Wirtualne Sporty?

Jak Obstawiać Wirtualne Sporty?

Akademia ProTipster
STS Kod Promocyjny - Bonus 760 PLN

STS Kod Promocyjny - Bonus 760 PLN

Promocje
Funkcja Cash Out w zakładach

Funkcja Cash Out w zakładach

Akademia ProTipster
ecoPayz - otrzymaj status VIP Gold

ecoPayz - otrzymaj status VIP Gold

Promocje
Kod promocyjny Fortuna - bonus powitalny do 630 zł!

Kod promocyjny Fortuna - bonus powitalny do 630 zł!

Promocje
Kod promocyjny PZBUK 2021 | Cashback 500 PLN + darmowy zakład 50 PLN

Kod promocyjny PZBUK 2021 | Cashback 500 PLN + darmowy zakład 50 PLN

Promocje
Kod promocyjny LV BET 2020 - bonus powitalny do 1590 zł!

Kod promocyjny LV BET 2020 - bonus powitalny do 1590 zł!

Promocje