Przegląd

pzbuk kod bonusowyZałóż konto w PZBuk i odbierz bonus

Oferta na zakłady bukmacherskie w PZBUK

Oferta zakładów w PZBUK przedstawia się naprawdę imponująco i jesteśmy przekonani, że nawet najbardziej wymagający fani zakładów wzajemnych znajdą coś dla siebie. Aktualnie PZBUK oferuje zakłady na około 30 dyscyplin sportowych. Oczywiście PZBUK, stawia głównie na najbardziej popularne dyscypliny sportowe, takie jak piłka nożna, koszykówka czy siatkówka.

Jeżeli obstawiasz głównie spotkania w tych dyscyplinach, z pewnością nie będziesz zawiedziony. PZBUK stara się jednak także zaskakiwać swoich użytkowników, wprowadzając co jakiś czas do swojej oferty zakłady specjalne. Dla przykładu, w chwili pisania tej recenzji, użytkownicy PZBUK mogli obstawić wyniki gali Oscarów 2019.

Ponadto PZBUK oferuje możliwość dokonania zakładów w mniej popularnych dyscyplinach, takich jak:

  • Piłka wodna
  • Snooker & Bilard
  • Rugby
  • Surfing

Jesteśmy przekonani, że każdy fan zakładów bukmacherskich, znajdzie na PZBUK coś ciekawego dla siebie!

zakłady bukmacherskie PZBUK

PZBUK – zakłady bukmacherskie na żywo

Czy PZBUK oferuje zakłady bukmacherskie na żywo? Oczywiście! PZBUK jako jeden z najbardziej innowacyjnych operatorów na polskim rynku, posiada rozbudowaną ofertę zakładów na żywo.  Dostępnych jest sporo wydarzeń z najpopularniejszych dyscyplin, ale także z tych niszowych w naszym kraju, jak tenis stołowy czy krykiet. Sporym atutem PZBUK jest oferta zakładów na żywo dotycząca wydarzeń e-sportowych.

Jedynym minusem strefy zakładów na żywo jest brak jakiejkolwiek formy streamingu, ale na pocieszenie dodamy, że w przypadku większości zakładów live, dostępny jest box zawierający statystyki i wizualizacje, dzięki któremu możemy śledzić wydarzenia podczas danego spotkania. Wspomniany box pełni nie tylko rolę atrakcyjnego dodatku, ale także pozwala nam podjąć decyzję, czy warto postawić zakład, który rozważamy.

Kod bonusowy PZBUK – bonus za rejestrację dla nowych graczy

PZBUK oferuje nowym graczom możliwość skorzystania z bonusu powitalnego (tzw. bonus za rejestrację) przy wykorzystaniu kodu promocyjnego. Darmowy zakład w wysokości 50 PLN, dostępny jest dla każdego gracza, który zdecyduje się na utworzenie konta na stronie PZBUK.PL i podanie kodu bonusowego “PROTIPSTER” podczas procesu rejestracji.  

Jeżeli chcesz skorzystać z tej oferty powitalnej, otwórz konto na stronie PZBuk podając kod promocyjny PROTIPSTER, a następnie dokonaj depozytu (min. 100 PLN) i otrzymaj bonus 100% wielkości pierwszego depozytu do 500 PLN.  Wpłacając 500 złotych możemy otrzymać maksymalny bonus - 500 złotych, przez co przygodę z zakładami PZBUK rozpoczniemy mając 1000 złotych na koncie gracza. Warunkiem obrotu bonusem jest dokonanie zakładów w wysokości czterokrotności sumy wpłaty oraz bonusu na zakładach wielokrotnych z min. kursem 2.0

Załóż konto w PZBUK i odbierz bonus powitalny

Bonusy i promocje w PZBUK

pzbuk sklep graczaSklep gracza -  Oprócz bonusu powitalnego, PZBUK oferuje również ciekawy program lojalnościowy - Sklep gracza. Jak łatwo się domyślić, program lojalnościowy nagradza użytkowników za ich aktywność na stronie. Korzystając z oferty PZBUK, otrzymujesz tzw. punkty gracza, które następnie możesz wymienić na atrakcyjne nagrody rzeczowe lub bonusy. Pomysł na wdrożenie takiego rozwiązania z pewnością jest bardzo ciekawym posunięciem ze strony PZBUK. Do tej pory użytkownikom brakowało bukmachera z ciekawą ofertą dla lojalnych graczy - aż do teraz. Warto w tym miejscu dodać, że punkty zdobywamy nie tylko za dokonanie wpłaty czy postawienie zakładu, ale również za codzienne logowanie, rejestrację konta czy pierwszą wypłatę środków.

pzbuk bonusKombodoładwanie - Druga ciekawa promocja od PZBUK.  Dzięki tej ofercie promocyjnej, każdy użytkownik PZBUK  może zwiększyć swoją wygraną w zakładach akumulowanych aż o 15%. Promocja ta jest ograniczona do zakładów przedmeczowych. Potencjalny procent wygranej zależny jest od ilości pozycji na kuponie. Jeżeli na danym kuponie znajduje się 11 wydarzeń lub więcej, otrzymamy aż 15% więcej w przypadku wygranej.

Kursy bukmacherskie – PZBUK

Kursy w PZBUK są porównywalne z tymi,które dostępne są u innych legalnych bukmacherów w Polsce, a zatem można powiedzieć, że nie odbierają od normy.  Jeżeli jednak wierzyć w doniesienia operatora, wkrótce ma się to zmienić. PZBUK zapowiedział, że pracuje nad rozwiązaniem, dzięki któremu aktywni użytkownicy strony będą mogli skorzystać z atrakcyjniejszych kursów na wybrane spotkania.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony, aby dowiedzieć się o wprowadzeniu systemu, gdy tylko zostanie on wdrożony.

Metody płatności

PZBUK oferuje wszystkie najpopularniejsze metody wpłat i wypłat. Chociaż wszystkie transakcje rozliczane są przez system DOTPAY, ten daje nam dostęp do najważniejszych metod płatności takich jak karty płatnicze VISA / MasterCard, przelew błyskawiczny z większości polskich banków, Skrill/Neteller, a nawet kod BLIK.

Wypłaty realizowane są na konto za pośrednictwem tradycyjnego przelewu bankowego. PZBUK zapewnia, że proces wypłaty realizowany jest szybko i bezproblemowo, wszystkie wypłaty są realizowane do 24 godzin (w dni robocze).

Obsługa klienta w zakładach bukmacherskich PZBUK

Obsługa klienta pełni bardzo ważną rolę w przypadku każdego operatora. PZBUK oferuje dwie opcje pomocy - czat na żywo oraz kontakt mailowy za pośrednictwem adresu kontakt@pzbuk.pl. Oczywiście zachęcamy wszystkich do skorzystania z pierwszej metody, która gwarantuje najszybszą metodą. Przeprowadzona przez nas rozmowa testowa wskazuje, że dział obsługi klienta w PZBUK działa bardzo sprawnie.

Pracownicy tego działu są kompetentni i zaznajomieni ze szczegółową ofertą PZBUK. Bez problemu uzyskaliśmy odpowiedź na wszystkie pytania i rozwiązaliśmy poruszane przez nas problemy. Opcja czatu na żywo jest aktywna od 10:00 do 19:00. Jeżeli napotkasz na problem w innych godzinach, zalecamy wysłanie wiadomości na adres kontakt@pzbuk.pl.

zakłady bukmacherskie PZBUK kontakt

 

Opinie o bukmacherze PZBUK – ocena użytkowników

Opinie na temat PZBUK są bardzo zróżnicowane, chociaż przeważają te pozytywne. Najczęściej przytaczanym argumentem przeciw PZBUK jest mało atrakcyjna oferta powitalna, za to na plus działa zdaniem wielu, najlepsza oferta zakładów. Naszym zdaniem PZBUK jest świetnym operatorem, zwłaszcza dla graczy początkujących, dla których wysokość bonusu startowego nie jest tak istotna.

Obstawiaj w PZBUK