ProTipster Wiadomości Sportowe

Kod promocyjny Fortuna 2021 - bonus powitalny do 2230 zł!

Kod promocyjny Fortuna 2021 - bonus powitalny do 2230 zł!

Zakłady bukmacherskie Fortuna to jeden z pierwszych operatorów, który otrzymał licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności w zakresie zakładów sportowych w Polsce. Fortuna to bukmacher z wieloletnią historią, który oferuje również jeden z najlepszych bonusów powitalnych.

 

#1

Punktacja ProTipster

85

Ocena Graczy

4.02 4.02 gwiazdki

 

Każdy użytkownik, który zarejestruje konto w Fortunie z linku ProTipster.pl i poda kod promocyjny “PROTIPSTER”, będzie uprawniony do odbioru wyjątkowego bonusu powitalnego na który składa się:

 

  • Pierwszy zakład bez ryzyka do kwoty 210 PLN
  • Bonus od depozytu aż do kwoty 2000 PLN
  • 20 PLN na start (bez depozytu) w formie punktów lojalnościowych FKP

 

Załóż konto w Fortunie i odbierz do 2230 zł

 

Jeżeli chcesz w pełni wykorzystać ofertę powitalną Fortuny, odwiedź stronę eFortuna i wypełnij krótki formularz rejestracyjny, w którym zostaniesz poproszony o podanie podstawowych danych osobistych. Po zakończeniu tego procesu, czeka cię jeszcze weryfikacja. Całość jest łatwa i polega na przesłaniu kopii dokumentu potwierdzającego twoją tożsamość.  W ciągu kilkunastu minut Twoje konto powinno być już w pełni aktywne.

 

#1

Bonus Powitalny

2620 PLN

z kodem promocyjnym PROTIPSTER

2720 PLN

 

Kolejnym krokiem będzie złożenie pierwszego depozytu i właściwie będziesz już gotowy do skorzystania z oferty powitalnej!  Fortuna sugeruje, abyś postawił pierwszy zakład za kwotę 239 PLN, dzięki temu będziesz mógł w pełni skorzystać z oferty “zakładu bez ryzyka”. Jeżeli wygrasz, otrzymasz wygraną. Jeżeli przegrasz Fortuna zwróci ci wkład za kupon, do 210zł!

 

To jednak dopiero pierwszy element bonusu powitalnego! Jako nowy użytkownik, możesz otrzymać także  bonus za depozyt aż do 2000 PLN! Dokonaj depozytu w terminie 10dni od daty rejestracji iKonta, a następnie w ciągu 60 dni zagraj za czterokrotność pierwszej wpłaty (Zaliczane są kupony z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90). Po spełnieniu powyższych warunków, otrzymasz bonus w wysokości swojego pierwszego depozytu, maksymalnie do 2000 PLN.

 

Dodatkowo, możesz także skorzystać z oferty 20 PLN na start, która przyznawana jest w postaci 2800 punktów FKP, które znajdują się na Twoim koncie. Środki zostaną dodane na konto punktów FKP po pełnej weryfikacji użytkownika. Spróbuj swoich sił i zagraj za punkty lojalnościowe! Sprawdź Fortuna opinie graczy i dowiedz się więcej na temat tego bukmachera.
 

To nie koniec korzyści - zaloguj się do swojego konta na stronie ProTipster, a następnie przejdź do zakładki Moi Bukmacherzy w profilu użytkownika. Połącz swoje konto w Fortunie z ProTipster, a otrzymasz wyjątkowe bonusy i darmowe zakłady dostępne wyłącznie dla użytkowników ProTipster. Jako jedną z nagród, za każde połączone konto otrzymasz 50 000 monet ProTipster, które będziesz mógł wydać w naszym sklepie na darmowe zakłady. Ważne! Bonus otrzymają jedynie konta założone za pośrednictwem naszych linków i kodu ProTipster.

 

Załóż konto w Fortunie z kodem PROTIPSTER