ProTipster Wiadomości Sportowe

Jak otrzymać nowe osiągnięcia na ProTipster?

Jak otrzymać nowe osiągnięcia na ProTipster?

Jeżeli masz konto na ProTipsterze możesz rozwijać swój profil tyerski na wiele sposobów. W tym artykule skupiamy się na zdobywaniu nowych osiągnięć.

Aby sprawdzić swoje osiągnięcia wejdź na stronę główną swojego profilu. Ikona z gwiazdką reprezentuje osiągnięcia a numer mówi ile osiągnięć już posiadasz:

User profile main page

 

Klikając na ikonę zobaczysz detale osiągnięć oraz link to wszystkich osiągnięć:

Tipster profile - KrakenAby zobaczyć wszystkie osiągnięcia kliknij na  "Zobacz Wszystkie Osiągnięcia" lub przewiń stronę w dół:

Tipster achievements list

Fanatyk: aby otrzymać to osiągnięcie musisz opublikować 10 000 typów. Pamiętaj o limicie 50 typów dziennie. Łatwo policzyć że będziesz potrzebował 200 dni aby  zdobyć to osiągnięcie. Czy jesteś w stanie to zrobić? Can you do it? Jeśli tak to definitywnie jesteś Fanatykiem ProTipster :-)

Prawdziwy Wygrany: publikowanie typów jest dosyć łatwe ale czy równie łatwe jest wygrywanie? Sprawdź się i wygraj 500 typów za co nagrodzimy Cię nowym osiągnięciem.

Nieustraszony: jeżeli nie boisz się obstawiać na potencjalnego przegranego w meczu to świetnie. Obuplikuj 100 typów na wynik z kursem >3.00 aby stać się Neustraszonym.

Lojalny: jesteśmy wdzięczni, gdy zostajesz z nami na dłużej. Dlatego dajemy Ci to osiągnięcie, jeśli będziesz publikował typy przez 180 dni. Wystarczy 1 typ dziennie a dni nie muszą następować po sobie.

Członek rodziny: polecając ProTipster swoim znajomym pomagasz nam się rozwijać. Ta aktywność wymaga specjalnej nagrody a zatem będziemy traktować Cię jako członka naszej rodziny.

Aby polecić ProTipstera znajomemu skopiuj link ze swojego profilu i wyślij go znajomym. Jeśli go otworzą, a następnie zalogują się do ProTipstera, zostaną uznani za poleconych:

refer a friendŁowca Bonusów: Niektórzy typerzy lubią otrzymywać free-bety od bukmacherów. Nazywamy ich Łowcami Bonusów. Aby otrzymać darmowe zakłady odwiedź nasz sklep.

Bogaty: Publikuj wygrane typy i kupony, wygrywaj w Lidze Typerów ProTipster i zarabiaj monety. Więcej o tym jak zarabiać monety możesz przeczytać w artykule tutaj.

Sławny: Bądź gwiazdą wśród typerów obserwowanym przez setki fanów. Jeśli uda Ci się przygiągnąć uwagę 500z nich, otrzymasz to osiągnięcie.

Powiązane Wiadomości