Jak zdobyć żetony PTc?

Jak zdobyć żetony PTc?

Jak zarabiać i wydawać żetony na ProTipster? 

Wszystko co musisz zrobić aby zdobyć żetony na ProTipster to publikowanie typów i udział w comiesięcznych mistrzostwach. Wygrane typy zarabiają miliony żetonów na miesięcznych i rocznych mistrzostwach ProTipster. Za 1,000,000 żetonów możesz otrzymać 100 euro, za 2,500,000 otrzymasz 250 euro - to proste.

Co muszę zrobić by wziąć udział w mistrzostwach?

Wystarczy, że będziesz publikował swoje typy. Każdy dodany przez Ciebie typ automatycznie klasyfikowany jest w comiesięcznych mistrzostwach. Swoją pozycję w rankingu możesz sprawdzić w dowolnym momencie, co pozwoli Ci śledzić Twoje postępy.

Jakie sporty obejmują mistrzostwa typerów? 

Wierzymy, że specjaliści powinni być odpowiednio nagradzani. Dlatego prowadzimy mistrzostwa w czterech różnych sportach: piłce nożnej, koszykówce, tenisie i hokeju na lodzie. Dzięki temu nie będziesz musiał się martwić o to, że w jednym sporcie Ci “nie siądą” typy. Zawsze masz do dyspozycji trzy pozostałe.

Jeszcze ciekawiej wygląda sprawa rocznych mistrzostw ProTipster. Do tej klasyfikacji liczą się wszystkie punkty zdobyte przez Ciebie w przeciągu 12 miesięcy. Ważne jest również to, że liczą się wszystkie 4 sporty więc warto dodawać typy nie tylko na jeden sport.

Czy muszę wiedzieć coś więcej? 

Pamiętaj, że aby mieć możliwość wygrana żetonów w mistrzostwach Twoje typy muszą być “na plus”. Ranking nie opiera się na liczbie typów, skuteczności czy yieldzie - liczymy tylko Twój zysk z całego miesiąca kalendarzowego. Musisz również dodać minimum 20 typów by zostać sklasyfikowany w tabeli mistrzostw danego sportu.

Co mogę zrobić z wygranymi żetonami?

Zdobyte żetony możesz wymieniać na różne nagrody wystarczy, że odwiedzisz sklep ProTipster.

Można wymienić żetony na gotówkę? 

Jasne! Możesz zamienić 2,500,000 żetonów na 250 euro lub 1,000,000 na 100 euro. Przy wypłacie poprosimy Cię o podanie danych osobowych do sprawdzenia w KYC, dlatego polecamy zapoznać się również z Naszą polityką prywatności. Pragniemy również Cię poinformować, że wypłat dokonujemy wyłącznie za pośrednictwem Ecopayz.

*Ostrzeżenie prawne: ProTipster to społeczna platforma bukmacherska przeznaczona wyłącznie dla użytkowników, którzy ukończyli 18 rok życia. ProTipster dystrybuuje narody w postaci żetonów w comiesięcznych konkursach. Żetony mogą być używane do zakupu przedmiotów, w tym nagród pieniężnych w sklepie ProTipster. Przystąpienie do konkursów jest całkowicie bezpłatne. ProTipster Coin (żeton) to wirtualna waluta, która nie ma wartości poza platformą ProTipster. Niniejszym gwarantujemy, że nie będziemy żądać żadnych pieniędzy od naszych użytkowników do udziału w naszych konkursach ani do dostarczania im nagród.

AH

24