ProTipster Wiadomości Sportowe

Jak zdobyć Monety ProTipster?

Jak zdobyć Monety ProTipster?

Jak zarabiać i wydawać monety na ProTipster? 

Wszystko co musisz zrobić aby zdobyć monety ProTipster to publikować swoje typy, dzięki czemu będziesz mógł wziąć udział w Naszej Lidze Typerów. Wysoka kwalifikacja w lidze pozwala zarobić miliony monet. Za 1,000,000 monet możesz otrzymać 100 $ (w Bitcoinach), za 2,500,000 otrzymasz 250 $ (w Bitcoinach) - to proste.

Co muszę zrobić by wziąć udział w Lidze Typerów?

Wystarczy, że będziesz publikował swoje typy. Każdy dodany przez Ciebie typ automatycznie klasyfikowany jest w comiesięcznych mistrzostwach. Swoją pozycję w rankingu możesz sprawdzić w dowolnym momencie, co pozwoli Ci śledzić Twoje postępy. Aby zostać zakwalifikowanym do Ligi Typerów musisz w danym miesiącu opublikować minimum 20 typów w danym sporcie oraz mieć pozytywny zysk.

Jakie sporty obejmuje Liga Typerów? 

Wierzymy, że specjaliści powinni być odpowiednio nagradzani. Dlatego prowadzimy mistrzostwa w kilku różnych sportach m.in. w piłce nożnej, koszykówce, tenisie czy hokeju na lodzie. Klasyfikacja dla każdego sportu prowadzona jest oddzielnie co daje większe możliwości sprawdzenia się w danej dyscyplinie.

Czy muszę wiedzieć coś więcej? 

Pamiętaj, że aby mieć możliwość wygrana monet ProTipster w Lidze Typerów musisz osiągnąć pozytywny zysk oraz opublikować minimum 20 typów w danym miesiącu.

Co mogę zrobić z wygranymi monetami?

Zdobyte monety możesz wymieniać na różne nagrody wystarczy, że odwiedzisz sklep ProTipster.

Można wymienić żetony na gotówkę? 

Jasne! Możesz zamienić 2,500,000 żetonów na 250$ lub 1,000,000 na 100$. Przy wypłacie poprosimy Cię o podanie danych osobowych oraz dokumentów potwierdzających Twoją tożsamość, dlatego polecamy zapoznać się również z Naszą polityką prywatności. Pragniemy również Cię poinformować, że wypłat dokonujemy wyłącznie za pośrednictwem Bitcoinów (BTC).

*Ostrzeżenie prawne: ProTipster to społeczna platforma bukmacherska przeznaczona wyłącznie dla użytkowników, którzy ukończyli 18 rok życia. ProTipster dystrybuuje narody w postaci monety w comiesięcznych konkursach. Monety mogą być wykorzystywane do zakupu przedmiotów, w tym nagród pieniężnych w sklepie ProTipster. Przystąpienie do konkursów jest całkowicie bezpłatne. ProTipster Coin (monety) to wirtualna waluta, która nie ma wartości poza platformą ProTipster. Niniejszym gwarantujemy, że nie będziemy żądać żadnych pieniędzy od naszych użytkowników do udziału w naszych konkursach ani do dostarczania im nagród.