ProTipster Wiadomości Sportowe

PZBUK Bonus - odbierz 100% do 500 PLN + darmowy zakład 50 PLN

PZBUK Bonus - odbierz 100% do 500 PLN + darmowy zakład 50 PLN

Polskie Zakłady Bukmacherskie PZBUK oferują fanom sportu nowy bonus bukmacherski. Każdy nowy użytkownik PZBUK może otrzymać bonus powitalny w wysokości 100% pierwszego depozytu do 500 złotych. Wpłacając 500 złotych możemy otrzymać maksymalny bonus - 500 złotych, przez co przygodę z zakładami PZBUK rozpoczniemy mając 1000 złotych na koncie gracza.

Proces otrzymania bonusu powitalnego jest bajecznie prosty. Zacznij od rejestracji konta w PZBUK, a następnie je zweryfikuj. Nie zapomnij, by podczas rejestracji konta podać kod promocyjny PROTIPSTER. Dzięki temu będziesz uprawniony do otrzymania kolejnego bonusu - darmowego zakładu 50 PLN od ProTipster! PZBUK cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników ProTipster. Sprawdź obiektywną recenzję PZBUK.

Załóż konto w PZBUK

Jak odebrać bonus powitalny w PZBUK?

  • Przejdź na stronę PZBUK i załóż konto z kodem promocyjnym PROTIPSTER.
  • Zweryfikuj konto oraz potwierdź numer telefonu.
  • Dokonaj depozytu (min. 100 PLN) i otrzymaj bonus 100% wielkości pierwszego depozytu do 500 PLN.  
  • Dokonaj wymaganego obrotu. Warunkiem obrotu bonusem jest dokonanie zakładów w wysokości czterokrotności sumy wpłaty oraz bonusu na zakładach wielokrotnych z min. kursem 2.0

UWAGA: Aby skorzystać z oferty powitalnej, musisz prawidłowo zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład wielokrotny z kursem minimum 1.8.

Odbierz bonus powitalny w PZBUK

Poniżej znajdziesz najważniejsze punkty Regulaminu Promocji:

  1. Kwota bonusu powitalnego przyznawana jest jednorazowo na jednego użytkownika. Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 100% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 500 zł.  Gracz otrzymuje bonus po spełnieniu warunku określonego w ust. 4.
  2. Aby skorzystać z bonusu powitalnego gracz musi prawidłowo zweryfikować swój numer telefonu, dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.
  3. Wypłaty środków bonusowych można dokonać po spełnieniu warunków obrotu.
  4. Warunkiem obrotu bonusem jest dokonanie zakładów w wysokości czterokrotności sumy wpłaty oraz bonusu na zakładach wielokrotnych z min. kursem 2.0
  5. Oferta promocyjna ważna jest do godziny 23.59 CET do dnia 31/12/2019.
  6. Od momentu aktywowania oferty powitalnej użytkownik ma do 60 dni na wykonanie wymaganego obrotu środkami, niezależnie od czasu trwania oferty.