Wyjątkowa Promocja Multi+ w Betclic

Wyjątkowa Promocja Multi+ w Betclic

Zakłady Akumulacyjne (AKO)cieszą się olbrzymim zainteresowaniem wśród typerów, zwłaszcza tych początkujących. Powód jest oczywisty, inwestując stosunkowo niewielką kwotę, możemy przy odrobinie szczęścia wygrać naprawdę olbrzymie pieniądze. Co jakiś czas na Twitterze pojawiają się niesamowite kupony, w których ktoś zamienił 10 PLN w kilkanaście, a czasami nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych! Teraz możesz wygrać jeszcze więcej, dzięki specjalnej promocji BetClic.

Gigantyczne wygrane w zakładach akumulacyjnych są możliwe, dzięki mnożeniu kursów występujących w pojedynczych wydarzeniach. Pozwól, że wyjaśnimy to na przykładzie. Załóżmy, że chcesz obstawić dwa mecze Ekstraklasy: Wisła Płock - Lechia Gdańsk (zwycięstwo Wisły po kursie 2.75) oraz Piast Gliwice - Pogoń Szczecin (zwycięstwo Piasta po kursie 2.45 ). Twój budżet wynosi 200 PLN. Gdybyś chciał postawić oba mecze osobno, otrzymałbyś zwrot w wysokości 457, 60 PLN. Inwestując 200 PLN w zakład akumulacyjny, dostałbyś 1,186 PLN!

Promocja MULTI+ na Betclic

Jak możecie zauważyć na powyższym przykładzie, zakłady akumulacyjne chociaż wiążą się z większym ryzykiem, mogą być naprawdę opłacalne.  Jakby tego było mało, nowa promocja od Betclicpozwala Wam zarobić jeszcze większe pieniądze na zakładach akumulacyjnych. Dzięki tej wyjątkowej ofercie promocyjnej, możesz powiększyć swoje wygrane nawet o 50% - wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie!

Promocja MULTI+  dedykowana jest wszystkim fanom zakładów akumulacyjnych, którzy dzięki tej ofercie mogą zwiększyć profit z postawionych zakładów. Aby zakwalifikować się do promocji, musisz postawić na jednym kuponie minimum 5 zdarzeń - wówczas twoja potencjalna wygrana zostanie powiększona o 7%.  Jeżeli chcesz uzyskać aż 50% więcej, twój kupon AKO musi zawierać przynajmniej 13 zdarzeń!

Zasady funkcjonowania tej promocji są naprawdę proste, poniżej przedstawiamy instrukcję, która pozwoli ci wyciągnąć maksymalną wartość z rejestracji na BetClic:

 • Przejdź do strony Betclicklikając w specjalny link na stronie ProTIpster.
 • Zarejestruj konto na Betclic korzystając z kodu bonusowego PROTIPSTER500
 • Aktywuj konto i złóż swój pierwszy depozyt
 • Postaw pierwszy zakład bez ryzyka i odbierz do 500 PLN w przypadku przegranej
 • Stawiaj zakłady akumulacyjne i ciesz się dodatkowym profitem

Załóż konto w Betclic z kodem PROTIPSTER500

Oczywiście tak jak każda promocja organizowana przez bukmacherów, również i ta posiada pewne warunki.  Na szczęście, warunki tej oferty są dość jasne i klarowne:

 • W promocji biorą udział tylko zakłady z logiem Multi+
 • Postaw kupon wielokrotny z minimum 5 takimi zdarzeniami.
 • Twoja potencjalna wygrana powiększy się automatycznie.
 • Jeśli kupon wejdzie, wygrasz dużo więcej!

 

Szczegóły Promocji MULTI+

Jeżeli często stawiasz zakłady akumulacyjne, nie możesz przejść obok tej oferty obojętnie! Każdy z nas lubi dodatkową gotówkę, a kiedy pojawia się wizja powiększenia wygranej aż o 50%, po prostu nie można z niej zrezygnować. Powyższy opis w pełni wyczerpuje zasady funkcjonowania oferty MULTI+, ale pozwól, że przedstawimy ją na przykładzie.

Załóżmy, że obstawiasz pierwszą kolejkę nowego sezonu Premier League. Wybrałeś do kuponu 6 meczów i twój łączny kurs wynosi 38.40. Postawiłeś 40 PLN, dzięki czemu twoja łączna potencjalna wygrana wyniesie 1537,59 PLN. Promocja MULTI+  gwarantuje ci 184,50, dzięki 14% doładowaniu za poprawne wytypowanie 6 meczy. W przypadku 7 spotkań, otrzymasz aż 463,87 PLN więcej!

Poniższe zdjęcie ilustruje o ile procent zwiększy się twoja wygrana, w przypadku większej ilości zdarzeń:

Betclic - Zakład Bez Ryzyka do 500 PLN

Betclic oferuje nie tylko znakomite promocje, ale również jedną z najlepszych ofert powitalnych na polskim rynku! Jako nowy użytkownik, możesz otrzymać rewelacyjny Zakład Bez Ryzyka do kwoty 500 PLN!. Warto wspomnieć, że jest to najwyższy bonus bez ryzyka dostępny na polskim rynku, a więc z pewnością nie chcesz przegapić takiej oferty.

Wszystko co musisz zrobić, aby skorzystać z tej promocji, to zarejestrować konto gracza i dokonać pierwszego depozytu. Jeżeli chcesz skorzystać z maksymalnej kwoty bonusu, musisz postawić kupon za 568 PLN. Jeżeli kupon okaże się przegrany, wówczas otrzymasz 500 PLN w formie zakładu bez ryzyka.  Aby wypłacić bonus musimy spełnić kryteria dotyczące obrotu. W przypadku tej oferty, musimy postawić 4-krotność stawki bonusu, w wydarzeniach z minimalnym kursem 2.0. 

Jak odebrać bonus w Betclic?

 1. Załóż konto w Betclic korzystając z linku na naszej stronie.
 2. Podaj kod promocyjny PROTIPSTER500 podczas rejestracji.
 3. Zweryfikuj swoje konto i dokonaj pierwszej wpłaty.
 4. Postaw pierwszy zakład. Jeśli okaże się przegrany - otrzymasz do 500 złotych bonusu!

Odbierz Zakład bez Ryzyka w BetClic

AH

24