ProTipster Wiadomości Sportowe

Kalendarz Adwentowy eWinner - bonusy, darmowe zakłady i mnóstwo promocji!

Kalendarz Adwentowy eWinner - bonusy, darmowe zakłady i mnóstwo promocji!

Adwent to bardzo gorący okres w branży bukmacherskiej, firmy na polskim rynku organizują specjalne akcje okraszone świetnymi bonusami i promocjami. Z taką samą inicjatywą wyszedł najmłodszy w stawce legalnych bukmacherów eWinner

Najświeższa na rynku firma oferująca wzajemne zakłady bukmacherskie ruszyła z długotrwałą promocją o nazwie „AKOlendarz GRUDNIOWY”. Przez blisko miesiąc klienci eWinner będą mogli skorzystać z bardzo atrakcyjnych promocji przygotowanych przez bukmachera. Na czym polega całe wydarzenie? Wszystko oparte jest na standardowym kalendarzu adwentowym, w którym znajdują się daty od 1. do 24. grudnia. Każdego dnia eWinner „otwiera” jedno okienko dziennie, które skrywa nagrody, quizy i wiele innych bonusów. Pierwszego dnia grudnia bukmacher przygotował bonus w postaci cashbacku do 142 złotych na kursy w zawodach Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Kuusamo,  drugiego dnia grudnia gracze mieli okazję rozwiązać specjalny quiz, po którego rozwiązaniu można otrzymać ciekawe nagrody.

Bukmacher do Wigilii będzie odkrywał kolejne promocje, które w ogólnym rozrachunku są owiane tajemnicą. Na stronie „AKOlendarza Grudniowego” można zobaczyć wszystkie „okienka” na dane dni, kolorowe grafiki są podpowiedzią, jakiej dyscypliny lub wydarzenia będą dotyczyły promocje na dany dzień. 

Przejdź do eWinner

Bonus Powitalny eWinner

Oferta przygotowana przez eWinner jest dobrym powodem do założenia konta u bukmachera. Na graczy ProTipster czeka specjalnie przygotowany pakiet bonusów! Osoby, które założą konto, otrzymają bonus bez ryzyka do 170 złotych, do tego bonusowy depozyt 100% do 500 PLN od 2. i 3. depozytu! 

  • Zakład bez ryzyka do 170 PLN
  • Bonus 100% do 500 PLN od drugiego depozytu
  • Bonus 100% do 500 PLN od trzeciego depozytu

eWinner jest legalnym bukmacherem w naszym kraju, który działa na mocy licencji  z dnia 30 października 2018 r. o numerze PS4.6831.29.2017. Hazard jest związany z ryzykiem, gra u nielegalnych firm oferujących zakłady wzajemne jest zabroniona i wiąże się z konsekwencjami prawnymi.