ProTipster Wiadomości Sportowe

Fame MMA: +50% do wygranych w zakładach bukmacherskich!

Fame MMA: +50% do wygranych w zakładach bukmacherskich!

FAME MMA to jedyna freak fighterska gala, dzięki której w oktagonie możemy zobaczyć gwiazdy YouTube’a oraz tzw. influencerów. 30 marca, w Łodzi odbędzie się Gala FAME MMA 3, a LVBET jako sponsor przygotował specjalna promocję, dzięki której możesz odebrać +50% do wygranych w zakładach bukmacherskich na galę Fame MMA!

Postaw kupon kombi na wydarzenie Fame MMA 3 z dnia 30.03.2019 z minimum 3 selekcjami i kursem minimum 2.00. W przypadku wygranej otrzymasz bonus +50% swoich wygranych!

Maksymalna kwota bonusu to 50 PLN. 

Zakłady na Fame MMA 3

Sprawdź więcej informacji na temat zakładów bukmacherskich na galę FAME MMA 3.

Zarejestruj konto na LVBET za pośrednictwem ProTipster  i otrzymaj atrakcyjny pakiet powitalny, zawierający:

  • Darmowe 20 PLN za rejestrację konta
  • 1000 PLN Bonusu Powitalnego za pierwszy depozyt
  • 500 PLN bonusu za drugi depozyt

Załóż konto w LVBET

Darmowy bonus w wysokości 20 PLN nie wymaga dodatkowych wyjaśnień. Wystarczy, że zarejestrujesz i zweryfikujesz swoje konto na stronie LVBET, a darmowe 20 PLN zostanie dopisane do twojego konta.

Kolejny bonus, to oferta przysługująca graczom, którzy zdecydują się na złożenie depozytu w wysokości minimum 500 PLN. Po założeniu konta i dokonaniu wpłaty, otrzymasz bonus w wysokości 1% pomnożony x100. LVBet nagradza użytkowników bonusem, nie tylko za pierwszą wpłatę. Kiedy zdecydujesz się dokonać drugiego depozytu, będziesz mógł otrzymać dodatkowe 500 PLN Bonusu. Zasada funkcjonowania tego bonusu jest taka sama. Różnica polega na tym, że w przypadku bonusu od drugiego depozytu mnożnik wynosić będzie x50.

Odbierz 1520 PLN w bonusach od LVBet

To nie koniec korzyści - zaloguj się do swojego konta na stronie ProTipster, a następnie przejdź do zakładki Moi Bukmacherzy w profilu użytkownika. Połącz swoje konto w LVBet z ProTipster, a otrzymasz wyjątkowe bonusy i darmowe zakłady dostępne wyłącznie dla użytkowników ProTipster. Jako jedną z nagród, za każde połączone konto otrzymasz 50 000 monet ProTipster, które będziesz mógł wydać w naszym sklepie na darmowe zakłady. 

Ważne! Bonus otrzymają jedynie konta założone za pośrednictwem naszych linków.fame mma zakłady bukmacherskie