ProTipster Wiadomości Sportowe

Fame MMA 3 - Typy bukmacherskie

Fame MMA 3 - Typy bukmacherskie

Znudziło ci się obstawianie meczów piłkarskich, a może po prostu potrzebujesz odskoczni? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Już 30 marca, w Łodzi odbędzie się Gala FAME MMA 3, a LVBET jako sponsor wstawił do swojej oferty zakłady na wszystkie walki.

Czym jest FAME MMA?

Jeżeli nie interesujesz się tym co robią gwiazdy polskiego internetu jest spora szansa, że nie wiesz czym jest FAME MMA, dlatego zanim przejdziemy do konkretów pozwolimy sobie w kilku słowach opisać całą inicjatywę.

FAME MMA to jedyna freak fighterska gala, dzięki której w oktagonie możemy zobaczyć gwiazdy YouTube’a oraz tzw. influencerów.  Organizacji całego przedsięwzięcia podjęli się Wojtek Gola (znany z występów w Warsaw Shore) oraz Maciej “Boxdel” Baron. Ku zaskoczeniu wielu internautów, pierwsze edycje FAME MMA cieszyły się sporym zainteresowaniem, dzięki czemu już za dwa tygodnie odbędzie się trzecia gala.

W poprzednich edycjach walczyli m.in  Daniel Magical, Dawid Ozdoba oraz Rafonix. Podczas trzeciej gali, czeka nas kilka ciekawych pojedynków, o czym więcej poniżej.

Typy bukmacherskie FAME MMA 3

Jak już wspomnieliśmy, trzecia odsłona FAME MMA odbędzie 30 marca w Atlas Arena, w Łodzi. Ceny biletów na galę rozpoczynają się już od 50 PLN, a emocji z pewnością nie zabraknie. Do walki staną znani YouTuberzy, którzy pojawiali się na poprzednich galach, ale nie zabraknie również ciekawych debiutów.

Walką wieczoru będzie pojedynek dwóch YouTuberów - Szymona Kasprzyka (Isamu) z  Danielem Pawlakiem (Deejaypallaside). Mamy jednak wrażenie, że pod względem medialnym, najbardziej interesująca będzie walka Esmeraldy (a właściwie Moniki) Godlewskiej. Jedna z sióstr Godlewskich, spotka się w oktagonie z drugą “gwiazdą” internetu Martą Linkiewicz, która zasłyneła opowieściami o tym, co robiła w autokarze zespołu hip-hopowego Rae Sremmurd.

Lista wszystkich pojedynków podczas FAME MMA 3, przedstawia się następująco:

Dawid Malczyński – Amadeusz Roślik (Ferrari)

Marta Linkiewicz (Linkimaster) – Monika Godlewska (Esmeralda)

Piotr Witczak (Bonus BGC) – Szymon Wrzesień (Taxi Złotówka)

Filip Marcinek (Filipek) – Patryk Karaś (Ryba)

Dawid Ambroziak (Ambro) – Kasjusz Życiński (Don Kasjo)

Krystian Wilczak (Krycha) – Bartek Brzeziński (Ruby)

Łukasz Langowski (Boy Flash) – Marcin Wójcik (Mnich Terminator)

Kamil Hassan (Hassan) – Maksymilian Wiewiórka (Wiewiór)

Szymon Kasprzyk (Isamu) – Daniel Pawlak (Deejaypallaside)

W rolę komentatorów wcielą się AdBuster oraz Trybson.

FAME MMA 3 - KURSY

Jesteśmy na stronie poruszającej tematykę zakładów bukmacherskich, a więc z pewnością ten fragment artykułu, jest dla Was najistotniejszy. Jednym ze sponsorów gali FAME MMA 3  ponownie został LVBET i tylko na stronie tego bukmachera znajdziecie zakłady związane z tym wydarzeniem.

Jak sami widzicie, większośc pojedynków ma zdecydowanego faworyta, ale należy pamiętać, że nie mamy do czynienia z profesjonalistami. Być może warto podjąć ryzyko i postawić na niespodziankę?

Odbierz Bonus Powitalny w LVBET

Jeżeli nie masz jeszcze konta na LVBET, a chciałbyś postawić zakład związane z FAME MMA 3, koniecznie zapoznaj się z ofertą bonusową tego operatora.

Jako nowy gracz LVBET, możesz otrzymać bonus powitalny w wysokości do 1000 PLN oraz darmowy zakład o wartości 20 PLN. Co więcej, jako jeden z nielicznych bukmacherów na polskim rynku, LVBET oferuje również bonus za drugi depozyt.  Podsumowując, pakiet powitalny LVBET zawiera:

Zarejestruj konto na LVBET za pośrednictwem ProTipster i otrzymaj atrakcyjny pakiet powitalny, zawierający:

  • Darmowe 20 PLN za rejestrację konta
  • 1000 PLN Bonusu Powitalnego za pierwszy depozyt
  • 500 PLN bonusu za drugi depozyt

 

Odbierz 1520 PLN w bonusach od LVBet

Darmowy bonus w wysokości 20 PLN nie wymaga dodatkowych wyjaśnień. Wystarczy, że zarejestrujesz i zweryfikujesz swoje konto na stronie LVBET, a darmowe 20 PLN zostanie dopisane do twojego konta.

fame mma zakłady bukmacherskie

Gdzie obejrzeć galę FAME MMA 3?

Jeżeli masz zamiar postawić zakład związany z FAME MMA 3 i chciałbyś śledzić galę na bieżąco, będziesz mógł to zrobić online!  Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, również Gala FAME MMA 3 dostępna będzie wyłącznie w systemie pay-per-view na stronie famemma.tv. Koszt to niecałe 19 PLN.

Dostęp do internetowej relacji na żywo wykupić można za pomocą platformy HotPay, który jest głównym sponsorem gali. Oczywiście przed zakupem, zachęcamy do zapoznania się z poprzednimi walkami. MMA w nazwie nie oznacza, że mamy tutaj do czynienia z walkami do jakich przyzwyczaiły nas takie organizacje jak UFC czy KSW. Celem FAME MMA jest przede wszystkim rozrywka.