ProTipster Wiadomości Sportowe

CUSTOM BET – stwórz swój własny zakład w eWinner!

CUSTOM BET – stwórz swój własny zakład w eWinner!

Bukmacher eWinner jest nową firmą na rynku polskich, legalnych bukmacherów. Teraz wprowadza rewolucyjną opcję, którą jako jedyna świadczy w naszym kraju. Jak przyjmie się wśród graczy CUSTOM BET

Custom Bet eWinner - co to jest, jak postawić zakład?

Czym jest CUSTOM BET, czyli nowa opcja oferowana przez eWinner? To nic innego jak możliwość wymyślenia, zgłoszenia i obstawienia dowolnego zakładu za jakąkolwiek stawkę. Bukmacher w swojej promocji wyraźnie podkreśla, że typy nie muszą dotyczyć sportu. Akceptowalne będą propozycje ze świata rozrywki, kultury i życia codziennego. 

Co zrobić, aby wymyślony przez nas zakład pojawił się w ofercie bukmachera eWinner? Proces jest bardzo prosty. Na początku wypełniamy specjalny formularz „Custom Bet” znajdujący się na stronie bukmachera, w którym dokładnie opisujemy nasz zakład, czyli: rozgrywki, wydarzenie lub rodzaj. Po wysłaniu formularza, pracownicy eWinner mają 12 godzin na weryfikację oraz wystawienia odpowiedniego kursu. Jeśli wszystko jest w porządku i analitycy pozytywnie zweryfikują zgłoszenie, nasz „CustomBet” znajdzie się w ogólnodostępnej ofercie! Warto mieć na uwadze, że im wcześniej przed rozpoczęciem wydarzenia zgłosimy nasz typ, tym większa szansa na jego zaakceptowanie. 

Custom Bet eWinnerKlientom bardzo szybko spodobał się pomysł wprowadzenia ich własnych zakładów. Obecnie z sekcji „Custom Bet” znajdują się takie propozycje jak: „Oscar dla J. Phoenixa za rolę pierwszoplanową w filmie "Joker" podczas 92. ceremonii wręczenia Oscarów” (kurs 1.55) oraz „Czy Robert Lewandowski strzeli 41 goli w sezonie Bundesligi (2019/2020) i pobije rekord Gerda Mullera? (Tak 3.75). To tylko dwa z wielu zakładów zaproponowanych przez klientów.

eWinner od kilku miesięcy jest obecny na polskim rynku, spółka Ewinner Sp. z o.o. uzyskała licencję Ministerstwa Finansów już 30 października 2018 roku i po roku prac nad stroną internetową ruszyła z działalnością w naszym kraju. Pełną recenzję bukmachera można znaleźć pod TYM LINKIEM.

eWinner oferuje także atrakcyjny bonus aż do 1170 PLN dla nowych graczy.

  • Zakład bez ryzyka do 170 PLN
  • Freebet 25 PLN
  • Bonus 100% do 500 PLN od drugiego depozytu
  • Bonus 100% do 500 PLN od trzeciego depozytu

Odbierz 1170 PLN w bonusach od eWinner