ProTipster Wiadomości Sportowe

Wygraj Więcej z naszym Codziennym Newsletterem

Wygraj Więcej z naszym Codziennym Newsletterem

 

Czy otrzymujesz nasze codzienne wiadomości e-mail? Każdego dnia przygotowujemy “Typy na dzisiaj od ProTipster”, które pomogą Ci zarobić więcej i sprawią, że staniesz się lepszym graczem!


Dzięki tym wiadomościom e-mail zyskujesz maksymalną wartość z bycia użytkownikiem ProTipster, a co najważniejsze są one całkowicie DARMOWE!

Sekcja “Popularne rozgrywki” zawiera najchętniej obstawiane spotkania tego dnia. Wybieramy typy korzystając z pomocy najlepszych typerów według statystyk dla tego meczu (według statystyk zespołu, turnieju oraz innych statystyk). Jeżeli wyraziłeś chęć otrzymywania codziennych newsletterów, obstawiłbyś takie spotkania z zyskiem w Wielkanocny Poniedziałek!

 

Oczywiście nie zdarza się to każdego dnia, ale to nie jedyna rzecz jaką otrzymujesz dzięki naszym codziennym wiadomościom e-mail.

Inne Sekcje w newsletterze  “Typy na dzisiaj od ProTipster”

 

Short news: Wysyłamy krótkie informacje o ważnych wydarzeniach. Nie przegap tego, co wydarzyło się dzień wcześniej!

Nadchodzące Mecze: W naszym codziennym newsletterze znajdziesz listę najpopularniejszych meczów. Wszystkie typy dotyczące tych wydarzeń będa dla Ciebie dostępne za pomocą jednego kliknięcia!

Codzienny kupon Super AKO: Każdego dnia wysyłamy propozycję zakładu AKO na podstawie najważniejszych informacji o meczach. Jeżeli lubisz obstawiać na podstawie statystyk, powinieneś sprawdzać nasz newsletter każdego dnia.

Promocje i bonusy na dziś: Codziennie wybieramy najlepszą ofertę od bukmachera. Staramy się przedstawić najbardziej wartościowe bonusy od najbardziej wiarygodnych bukmacherów. Pamiętaj, że największe korzyści odniesiesz z rejestracji nowego konta u bukmachera.

ProTipster Premium Zakład Dnia: Udostępniamy jeden typ naszego zespołu Premium każdego dnia. Jeżeli chcesz uzyskać więcej propozycji zakładów, możesz wykupić subskrypcję Premium. Zanim zdecydujesz się na zakup pakietu Premium, będziesz miał wgląd w to co otrzymasz, dzięki naszym codziennym newsletterom.

Nie przegap tej idealnej okazji, aby codziennie otrzymywać całą listę do skrzynki odbiorczej. Kiedy zaczynasz swój dzień, będziesz miał swój codzienny przewodnik po zakładach na wyciągnięcie ręki.

 

Jak włączyć subskrypcję i otrzymywać wiadomości każdego dnia?

Jeżeli jesteś użytkownikiem ProTipster, musisz przejść do ustawień swojego konta i włączyć opcje Daily Betting Dose z poziomu panelu użytkownika.

Jeżeli jeszcze nie dołączyłeś do ProTipster, wystarczy kliknąć w button Zarejestruj Się w prawym górnym rogu. Podczas rejestracji upewnij się, że opcja otrzymywania newsletterów jest zaznaczona. Dzięki temu zaczniesz otrzymywać Daily Betting Dose każdego dnia!

Dlaczego nie otrzymuje newsletterów “Typy na dzisiaj od ProTipster”, chociaż wybrałem opcję subskrypcji?

Czasami wiadomości e-mail trafiają do folderów SPAM lub kosza. Nie jest to problem spowodowany przez nas, lecz przez serwery pocztowe. Aby upewnić się, że nasze wiadomości e-mail będą dostarczane bez zakłóceń, dodaj "ProTipster" do swojej listy zaufanych kontaktów.