ProTipster Wiadomości Sportowe

Typy i karta walk KSW 66 – kto i kiedy będzie walczył?

Typy i karta walk KSW 66 – kto i kiedy będzie walczył?

KSW rozpoczyna rok 2022! Gala z numerem 66. będzie pierwszym eventem federacji Konfrontacji Sztuk Walki w tym roku. Karta walk składa się z bardzo ciekawych pojedynków, ozdobą gali będzie walka wieczoru, w której zmierzy się Marian Ziółkowski z Borysem Mańkowski. Oto zapowiedź nadchodzącej gali KSW 66!

KSW 66 – KARTA WALK

KSW 66 karta walk i zakłady

Walka wieczoru

 • 70.3 kg: Marian Ziółkowski (23-8-1) - Borys Mańkowski (22-8-1)

Karta główna

 • 93 kg.: Tomasz Narkun (18-4-0) - Ibragim Chuzhigaev (15-5-0)
 • 83.9 kg.: Michał Materla (30-8-0) - Jason Radcliffe (17-8-0)
 • 77.1 kg.: Tomasz Romanowski (14-8-0) - Krystian Kaszubowski (9-2-0)
 • 70.3 kg.: Sebastian Rajewski (11-6-0) - Niklas Bäckström (11-3-0)
 • 93 kg.: Wojciech Janusz (10-7-0) - Przemysław Dzwoniarek (3-1-0)
 • 70.3 kg.: Łukasz Rajewski (11-6-0) - Donovan Desmae (14-7-0)
 • 73 kg.: Gracjan Szadziński (8-4-0) - Francesco Moricca (9-5-1)

Karta wstępna

77.1 kg.: Kacper Koziorzębski (7-4-0) - Hubert Szymajda (9-4-0)

61.2 kg.: Patryk Surdyn (5-2-0) - David Martinik (5-3-0) 

Darmowe 20 PLN za rejestrację u sponsora KSW

Zakłady Bukmacherskie Fortuna to oficjalny sponsor KSW. Każdy użytkownik, który zarejestruje konto w Fortunie z linku ProTipster.pl i poda kod promocyjny “PROTIPSTER”, będzie uprawniony do odbioru 20 PLN na start (bez depozytu) w formie punktów lojalnościowych FKP, do wykorzystania w zakładach bukmacherskich. Środki zostaną dodane na konto punktów FKP po pełnej weryfikacji użytkownika. Spróbuj swoich sił i obstawiaj zakłady na KSW za punkty lojalnościowe! Przeczytaj opinie graczy o bukmacherze Fortuna.

Odbierz 20 PLN za rejestrację

KSW 66 – KIEDY I GDZIE SIĘ ODBĘDZIE?

Gala KSW 66 odbędzie się na  Netto Arenie W Szczecinie. Po raz pierwszy od 7 lat organizacja KSW powraca do stolicy województwa zachodniopomorskiego i organizuje galę MMA na najwyższym poziomie. Kibice będą mogli zobaczyć na żywo galę KSW 66, jednak będąc na trybunach muszą zachować reżim sanitarny. 

KARTA WALK KSW 66 – KTO BĘDZIE WALCZYŁ? TYPY EKSPERTÓW

 

Marian Ziółkowski (23-8-1) - Borys Mańkowski (22-8-1)

Borys Mańkowski powraca do KSW po bokserskim epizodzie w FAME MMA. Mańkowski w ostatnim czasie mocno przycisnął w kontekście treningów. Towarzyszył Mateuszowi Gamrotowi w przygotowaniach do walk UFC, dzięki czemu wachlarz umiejętności Mańkowskiego bardzo mocno się rozwinął. Marian Ziółkowski ostatnio nieźle radził sobie w szrankach KSW pokonując między innymi Romana Szymańskiego, ulegając jednak wcześniej wymienionemu Gamrotowi. W naszych typowaniach stawiamy na Mańskowskiego. „Diabeł tasmański” będzie świetnie przygotowany, co gra na jego korzyść.

2.28
Wygrana Borysa Mańkowskiego
Mariusz Ziółkowski vs Borys Mańkowski
Obstawiaj

Tomasz Narkun (18-4-0) - Ibragim Chuzhigaev (15-5-0)

Pogroma Mameda Khalidova stoczy kolejną walkę na gali KSW. Narkun od października 2015 roku broni pas kategorii półciężkiej i dotychczas stoczył pięć pojedynków, za każdym razem pokonywał pretendenta. Teraz o pas chce zawalczyć Ibragim Czuzhigaev, który znany jest z pojedynków w federacji ACB. Wydaje się jednak, że to polski zawodnik ma większe szanse na zwycięstwo.

1.45
Wygrana Tomasza Narkuna
Tomasz Narkun vs Ibragim Chuzhigaev
Obstawiaj

Michał Materla (30-8-0) - Jason Radcliffe (17-8-0)

Michał Materla wraca do organizacji KSW! Zawodnik jakiś czas temu opuścił KSW i chciał spróbować swoich sił na arenie międzynarodowej, jednak nie udało mu się podbić tamtejszych oktagonów. Jeden z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce w ostatnim czasie przegrał sporo walk, dlatego teraz otrzymał mniej wymagającego przeciwnika. Na gali KSW 66 zmierzy się z Jasonem Radcliffe’m, który w swojej karierze stoczył walki w 10 federacjach! Michał Materla powinien być wygranym tego starcia.

Tomasz Romanowski (14-8-0) - Krystian Kaszubowski (9-2-0)

W naszej opinii to jedna z najciekawszych walk KSW 66. Romanowski pojawił się w KSW dzięki wygranej w programie „Tylko Jeden” i dzięki temu stoczył dla KSW trzy walki. Dwie z nich wygrał i tylko jedną przegrał. Jego przeciwnik natomiast ma już na koncie 6 walk KSW, uległ między innymi w starciu z potężnym Roberto Soldiciem. Trudno w tej walce wytypować zwycięzcę, ale spodziewamy się bardzo otwartego starcia. Stawiamy, że walka zakończy się przed czasem.

1.60
Walka zakończy się przed czasem
Tomasz Romanowski vs Krystian Kaszubowski
Obstawiaj

Sebastian Rajewski (11-6-0) - Niklas Bäckström (11-3-0)

Rajewski miał bardzo trudny początek w swojej karierze i nieustannie przegrywał swoje walki. Jak widać podziałało to na niego bardzo motywująco, wygrał trzy walki w innych federacjach i otrzymał możliwość walki dla KSW. Pokonał już Armena Stepanyana i teraz zmierzy się z Niklasem Backstromem, który ma już na swoim koncie walki dla UFC. Będziemy rzecz jasna kibicować polskiemu zawodnikowi i wydaje się, że to on będzie faworytem walki.

1.25
Wygrana Sebastiana Rajewskiego
Sebastian Rajewski vs Niklas Bäckström
Obstawiaj

Wojciech Janusz (10-7-0) - Przemysław Dzwoniarek (3-1-0)

Obaj zawodnicy debiutują w organizacji KSW. Janusz przegrał dwie ostatnie walki w innych organizacjach. Dzwoniarek stawia pierwsze kroki w MMA i wygrał już trzy starcia, zwyciężuł swoje dwie ostatnie walki. Wojciech Janusz będzie chciał wykorzystać swoje doświadczenie i to na niego stawiamy w tej walce.

1.20
Wygrana Wojciecha Janusza
Wojciech Janusz vs Przemysław Dzwoniarek
Obstawiaj

Łukasz Rajewski (11-6-0) - Donovan Desmae (14-7-0)

Na gali KSW 66 zobaczymy dwójkę braci Rajewskich, Sebastiana oraz Łukasza. W tej walce Łukasz zmierzy się z Donovanem Desmae. Belg niedawno zadebiutował w KSW i przegrał na przywitanie z Romanem Szymańskim. Trudno wskazać wygranego, obaj zawodnicy prezentują zbliżone do siebie umiejętności. Uważamy, że w tej walce potrzebni będą sędziowie punktowi. 

1.60
Walka zakończy się na punkty
Łukasz Rajewski vs Donovan Desmae
Obstawiaj

Gracjan Szadziński (8-4-0) - Francesco Moricca (9-5-1)

Szadziński po rocznym rozbracie z MMA powraca do klatki. Znany z piekielnie mocnego uderzenia zawodnik zmierzy się z Francesco Moricca, który nie zrobił większej kariery i przegrał aż 5 walk. Teraz zadebiutuje w KSW. Włoch jest znany bardziej z kickboxingu. Szadziński jest faworytem i uważamy, że Polak znokautuje swojego przeciwnika.

1.75
Gracjan Szadziński wygra po KO
Gracjan Szadziński vs Francesco Moricca
Obstawiaj

KSW 66 – GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO?

W ostatnim czasie zaszły olbrzymie zmiany w KSW, które zakończyło wieloletnią współpracę z KSW. Galę KSW 66 może oglądać za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay. Będzie to druga gala, która będzie transmitowana na tej platformie. Do oglądania wystarczy wykupiony miesięczny abonament, którego koszt wynosi 35 złotych. Nie trzeba ponosić żadnych, dodatkowych opłat.

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE KSW 66

Głównym sponsorem federacji KSW jest legalny bukmacher Fortuna, jednak pozostali bukmacherzy również przyjmują zakłady na poszczególne walki KSW 66. Fortuna jako główny sponsor KSW proponuje jednak najciekawsze zakłady z konkurencyjnymi kursami. Obstawiać można zwycięzcę we wszystkich walkach gali KSW 66. Bukmacher Fortuna oferuje także szereg innych zakładów. Można wytypować zakończenie, długość a także wskazać, w której rundzie zawodnik znokautuje swojego przecinika. Fani KSW 66 mają bardzo szeroki wybór zakładów na nadchodzącą galę.

#1

Punktacja ProTipster

85

Ocena Graczy

4.09 z 442 recenzji 4.09 gwiazdki

Fortuna - Oferta VIP na start 2720 zł!

Sprawdź kod promocyjny Fortuna i odbierz darmowe 20 złotych za rejestrację, zakład bez ryzyka do 600 złotych oraz do 2100 złotych bonusu od drugiego depozytu. 

#1

Bonus Powitalny

630 PLN

z kodem promocyjnym PROTIPSTER

620 PLN

Podwójna Garda - odbierz zwrot do 100 PLN!

promocja ksw 66 fortunaRobimy unik, chowamy się za podwójną gardą i wyprowadzamy cios. Gala KSW 66 odbędzie się 15 stycznia w Netto Arenie w Szczecinie. Czym byłoby kolejne wydarzenie w ramach KSW bez promocji w Fortunie? Wystarczy, że w dniu promocji postawisz kupon prematch min. 4 AKO, zawierający tylko zdarzenia związane z KSW 66, za min. 100 zł, a gdy wszystkie zdarzenia okażą się przegrane, lub tylko jedno zdarzenie nie wejdzie otrzymasz bonus na pocieszenie. Sprawdź szczegóły.

Zasady promocji:

 • Oferta: prematch
   
 • Kupony: AKO (wszystkie zdarzenia związane z KSW 66)
 • Kanały: strona www, aplikacja mobilna, punkt przyjmowania zakładów
 • Data: 15.01.2022
 • Stawka: minimum 100 zł brutto
 • Warunek: w trakcie trwania promocji 15.01.2022 postaw kupon za min. 100 zł, zawierający min. 4 zdarzenia z oferty prematch gdzie wszystkie zdarzenia będą związane z galą KSW 66. 

Nagroda:

 • w przypadku gdy WSZYSTKIE zdarzenia na kuponie NIE wejdą, na pocieszenie otrzymasz bonus 100 zł w punktach FKP
 • w przypadku gdy Twój kupon okaże się przegrany tylko przez JEDNO zdarzenie, na pocieszenie otrzymasz bonus 50 zł w punktach FKP
   

Regulamin i warunki:

 1. Promocja nie dotyczy zakładów early cash-out, zakładów przedmeczowych dostępnych w ofercie live, kuponów anulowanych
   
 2. Promocja nie dotyczy zakładów specjalnych oraz zawartych w ramach ofert "Ekspert+" i "Hit Dnia"
 3. Promocja dotyczy kuponów zawierających wyłącznie zdarzenia rozstrzygnięte do 16.01.2022 do godz. 23:59
 4. Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 17.01.2022 do godz. 23:59
 5. Promocja łączy się z Happy Hours i Bonusami AKO. Bonus kursowy może być na kuponie ale nie będzie liczony jako zdarzenie
 6. W przypadku zwrotu na kuponie, taki kupon nie zostanie zaliczony do promocji
 7. Każdemu graczowi przysługuje tylko jeden bonus: w przypadku gdy gracz będzie miał kupony kwalifikujące się do obu bonusów, otrzyma tylko ten o wyższej wartości
 8. Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji. Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy -Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania

Obstawiaj KSW 66 bez ryzyka

Powiązane Wiadomości

Portugalia vs Szwajcaria

Portugalia vs Szwajcaria

Zapowiedzi
Maroko vs Hiszpania

Maroko vs Hiszpania

Zapowiedzi
HIGH LEAGUE 5 - Typy i Zakłady

HIGH LEAGUE 5 - Typy i Zakłady

Zapowiedzi
Japonia vs Chorwacja

Japonia vs Chorwacja

Zapowiedzi
Brazylia vs Republika Korei

Brazylia vs Republika Korei

Zapowiedzi
Anglia vs Senegal

Anglia vs Senegal

Zapowiedzi
Francja vs Polska

Francja vs Polska

Zapowiedzi
Kod promocyjny Betclic - 200 PLN cashback bonus dla nowych graczy

Kod promocyjny Betclic - 200 PLN cashback bonus dla nowych graczy

Promocje
FAME MMA 16 - Typy i Zakłady

FAME MMA 16 - Typy i Zakłady

Zapowiedzi
Transferowy sezon 2023 i wiele więcej wiadomości o europejskiej piłce nożnej

Transferowy sezon 2023 i wiele więcej wiadomości o europejskiej piłce nożnej

Inne
Jak znaleźć najlepszego bukmachera w Internecie?

Jak znaleźć najlepszego bukmachera w Internecie?

Inne
Liga Konferencji: czy Lech Poznań wyjdzie z grupy? Analiza

Liga Konferencji: czy Lech Poznań wyjdzie z grupy? Analiza

Zapowiedzi
Ranking TOP 5 najbardziej popularnych sportów w 2022 roku

Ranking TOP 5 najbardziej popularnych sportów w 2022 roku

Inne
Prime Show MMA - Typy Ekspertów i Zakłady Bukmacherskie

Prime Show MMA - Typy Ekspertów i Zakłady Bukmacherskie

Zapowiedzi
High League 2 - Typy Ekspertów i Zakłady

High League 2 - Typy Ekspertów i Zakłady

Inne
Uzależnienie od hazardu to poważny problem. Jak je leczyć?

Uzależnienie od hazardu to poważny problem. Jak je leczyć?

Inne
Karta walk HIGH League MMA 2 - kto i kiedy będzie walczył?

Karta walk HIGH League MMA 2 - kto i kiedy będzie walczył?

Zapowiedzi
Typy i Karta walk HIGH League MMA - kto i kiedy będzie walczył?

Typy i Karta walk HIGH League MMA - kto i kiedy będzie walczył?

Zapowiedzi
WARDĘGA VS BLONSKY - Typy Bukmacherskie

WARDĘGA VS BLONSKY - Typy Bukmacherskie

Inne
Fortuna nowym partnerem KSW

Fortuna nowym partnerem KSW

Inne
Typy bukmacherskie eSport na ProTipster!

Typy bukmacherskie eSport na ProTipster!

Inne
Jak obstawiać e-sport? Poradnik typera

Jak obstawiać e-sport? Poradnik typera

Akademia ProTipster
Kod Promocyjny BETFAN

Kod Promocyjny BETFAN

Promocje
Marcin Gortat został ambasadorem legalnego bukmachera eWinner

Marcin Gortat został ambasadorem legalnego bukmachera eWinner

Inne
Kiedy i gdzie odbędzie się gala FAME MMA 9?

Kiedy i gdzie odbędzie się gala FAME MMA 9?

Inne
CUSTOM BET – stwórz swój własny zakład w eWinner!

CUSTOM BET – stwórz swój własny zakład w eWinner!

Promocje
eWinner zostaje sponsorem tytularnym żużlowego Apatora Toruń!

eWinner zostaje sponsorem tytularnym żużlowego Apatora Toruń!

Inne
Jak otrzymać nowe osiągnięcia na ProTipster?

Jak otrzymać nowe osiągnięcia na ProTipster?

ProTipster Pomoc
Jak obstawiać zakłady na Bundesligę?

Jak obstawiać zakłady na Bundesligę?

Zapowiedzi Ligowe
Jak obstawiać zakłady na Ligę Europy?

Jak obstawiać zakłady na Ligę Europy?

Zapowiedzi Ligowe
Jak obstawiać zakłady na Ligę Mistrzów?

Jak obstawiać zakłady na Ligę Mistrzów?

Zapowiedzi Ligowe
Zakłady na Serie A - jak obstawiać ligę włoską?

Zakłady na Serie A - jak obstawiać ligę włoską?

Zapowiedzi Ligowe
Angielska Premier League: VAR daleki od ideału

Angielska Premier League: VAR daleki od ideału

Inne
Kod Promocyjny Betclic - Zakład bez ryzyka do 550 PLN

Kod Promocyjny Betclic - Zakład bez ryzyka do 550 PLN

Promocje
Jak Obstawiać Wirtualne Sporty?

Jak Obstawiać Wirtualne Sporty?

Akademia ProTipster
STS Kod Promocyjny - Bonus 1660 PLN

STS Kod Promocyjny - Bonus 1660 PLN

Promocje
Darmowe Zakłady Bukmacherskie

Darmowe Zakłady Bukmacherskie

Akademia ProTipster
Funkcja Cash Out w zakładach

Funkcja Cash Out w zakładach

Akademia ProTipster
Zakłady Na Żywo - Strategia

Zakłady Na Żywo - Strategia

Akademia ProTipster
ecoPayz - otrzymaj status VIP Gold

ecoPayz - otrzymaj status VIP Gold

Promocje
Kod promocyjny Fortuna 2022 - bonus powitalny do 830 zł!

Kod promocyjny Fortuna 2022 - bonus powitalny do 830 zł!

Promocje
Kod promocyjny PZBUK 2021 | Cashback 500 PLN + darmowy zakład 50 PLN

Kod promocyjny PZBUK 2021 | Cashback 500 PLN + darmowy zakład 50 PLN

Promocje
Kod promocyjny LV BET 2020 - bonus powitalny do 1590 zł!

Kod promocyjny LV BET 2020 - bonus powitalny do 1590 zł!

Promocje