ProTipster Wiadomości Sportowe

Siatkarski cashback - Betclic zwraca 10% Twojej stawki nawet do 500 PLN!

Siatkarski cashback - Betclic zwraca 10% Twojej stawki nawet do 500 PLN!

Siatkarskiego szaleństwo w Polsce trwa w najlepsze. W ostatnich latach nasza reprezentacja przyzwyczaiła kibiców do sukcesów na arenie międzynarodowej, zostając między innymi dwukrotnie najlepszą drużyną globu.

Przed podopiecznymi Vitala Heynena pojawia się szansa na dopisanie do swojego dorobku kolejnej cennej statuetki. W czwartek 12 września wystartowała XXXI edycja Mistrzostw Starego Kontynentu. Impreza rozgrywana na terenie czterech państw tj. Belgii, Francji, Holandii i Słowenii, będzie idealną okazją by udowodnić, że Polacy nadal zaliczają się do światowej elity.

Z tej okazji Betclic zdecydował się w dniach 12.09-19.09 na zaoferowanie graczom specjalnej promocji, w której zwraca swoim klientom 10% zainwestowanych w zakład środków do kwoty sięgającej nawet 500 PLN! Co zatem musisz zrobić, by móc odebrać siatkarski bonus od bukmachera Betclic?

Siatkarski cashback Betclic - jakie odebrać 500 PLN?

Aby być uprawnionym do udziału w promocji, musisz rzecz jasna być klientem bukmachera Betclic. Możesz nim zostać korzystając z linku dostępnego na naszej stronie. Następnie będziesz zobligowany do pewnych działań, dzięki którym wspomniane środki zwrócone zostaną na Twoje konto. Oto krótka instrukcja postępowania:

  • Stwórz kupon składający się z zakładów przedmeczowych bądź live na wydarzenia sportowe związane z siatkówką( z wyłączeniem siatkówki plażowej) w dniach 12-19 września.
  • Mogą być to zakłady pojedyncze lub wielokrotne z kursem nie mniejszym aniżeli 1.50.

Taki kupon uprawiony będzie do udziału w promocji i zwrotu symbolicznej części zainwestowanej stawki na Twoje konto. Jednak nim będziesz miał możliwość wypłaty tej kwoty na konto bankowe, otrzymanym zwrotem zobowiązany będziesz kilkukrotnie obrócić.

Odbierz Cashback 500 PLN w Betclic

Jak dokonać wypłaty środków bonusowych?

Wypłata środków bonusowych na konta graczy odbędzie się 20 września 2019r. Odebrane środki przed wypłaceniem, należało będzie obrócić czterokrotnie przy minimalnym kursie wynoszącym 2.0. Do promocji nie będą wliczane kupony powtarzające się, kupony systemowe oraz takie, w których korzystało się z opcji „cashout”.

Promocja ta nie jest pierwszą proponowaną okresowo swoim graczom przez bukmachera. Betclic nie od dziś słynie z podobnych akcji, stąd też w najbliższym czasie w ich ofercie pojawi się zapewne kolejna z nich.

Obstawiaj ME w siatkówce w Betclic