ProTipster Wiadomości Sportowe

Nowe rynki dostępne do typowania na ProTipster!

Nowe rynki dostępne do typowania na ProTipster!

 

Chcemy dostarczyć ci jeszcze więcej rozrywki i ekscytacji, dlatego dodaliśmy kilka rynków, które stają się coraz bardziej popularne każdego dnia, jak zakłady na liczbę kartek lub rzutów rożnych.

Może nie jesteś pewien, kto wygra mecz, czy będziesz świadkiem festiwalu bramek. Nadszedł czas, abyś wytypował liczbą rzutów rożnych powyżej/poniżej. Jeżeli uważasz, że będzie to mecz rozgrywany w napiętej atmosferze, powinieneś rozważyć obstawienie dużej ilości kartek. Jesteśmy pewni, że niektórzy z Was odkryją swój talent na tych rynkach i pobiją bukmacherów po fazie testów na ProTipster.

Wiemy, że większość z Was poluje na zdarzenia z wyższymi kursami. Jeżeli jesteś jedną z tych osób, połączone rynki takie jak Obie drużyny strzelą (BTTS) & 1X2 oraz BTTS & Ilość bramek są właśnie dla Ciebie. Jesteś pewien, że drużyna A wygra, ale jest też duża szansą na to, że stracą bramkę? Prawdopodobnie otrzymasz znacznie wyższe kursy na zakład Obie drużyny strzelą (BTTS) i Wygrana drużyny A, niż na samo zwycięstwo drużyny A.

Czy wierzysz, że znalazłeś najlepsze drużyny, które zdobywają swoje bramki w pierwszych minutach meczu? Czy kiedykolwiek zawarłeś zakład na zdobycie bramki przez obie drużyny w pierwszej połowie? Musisz sprawdzić kursy na te rynki, są naprawdę imponujące!

Dostajemy od Was wiele próśb dotyczących bardziej tradycyjnych rynków, takich jak Wynik do przerwy/ Wynik meczu. Teraz, również te rynki są dostępne. Nie musisz ograniczać się do typowania wyłącznie połowy meczu lub full-time. Teraz możesz połączyć oba rynki. Może będziesz miał kolejny zwycięski typ 1/2 lub 2/1. Nie ma lepszego miejsca do przetestowania takich typów niż ProTipster. Wiesz przecież, że na ProTipster nie ma żadnego ryzyka!

Oczywiście te rynki nie dają pełnego obrazu. ProTipster oferuje niemal każdy rynek, który posiadają w swojej ofercie bukmacherzy! Jeżeli chcesz sprawdzić wszystkie i opublikować swój typ na kolejne spotkania Ligi Mistrzów, to jest właściwy moment!

Konkursy Protipster - $35,000 rocznie w formie nagród

ProTipster nagradza typerów atrakcyjnymi nagrodami, w tym gotówką, darmowymi zakładami oraz pakietami subskrypcyjnymi do sekcji ProTipster Premium. Każdego miesiąca najlepsi typerzy dzielą między siebie $2,500, a dodatkowo organizowana jest także roczna klasyfikacja z pulą $5,000. Łącznie w ciągu całego roku rozdajemy $35,000.

Weź udział w konkursach ProTipster