ProTipster Wiadomości Sportowe

Kwalifikacje EURO 2020: Najlepsze Typy Bukmacherskie

Kwalifikacje EURO 2020: Najlepsze Typy Bukmacherskie

Kwalifikacje do EURO 2020 zbliżają się do końca. Do rozegrania pozostało już tylko kilka spotkań i już w ciągu najbliższego weekendu dowiemy się, kto reprezentacje uzyskały kwalifikacje. Niektóre zespoły już zapewniły sobie miejsce na Euro, a inne są w bardzo komfortowej sytuacji i tylko cud może sprawić, że nie wezmą udziału w głównej imprezie. Na ProTipster możesz znaleźć najlepsze typy dotyczące Kwalifikacji EURO 2020. Na ostatnią rundę spotkań, oferujemy ci najlepszy typ w każdej grupie. Kliknij tutaj i sprawdź typy bukmacherskie na kwalifikacje EURO 2020.

GRUPA A

Reprezentacja Czech niespodziewanie wygrała ostatni mecz przeciwko Anglikom i są faworytami najbliższego meczu z Kosowem. Mecz ten jest pojedynkiem ostatniej szansy dla Kosowa, ponieważ jeżeli przegrają ten pojedynek, Kosowo nie zagra w przyszłroocznych Mistrzostwach Europy. Jeżeli w meczu będziemy mieli remis, sytuacja będzie podobna, ponieważ Kosowo musiałby wówczas pokonać Anglie w ostatnim meczu, co jest bardzo mało prawdopodobne. Przyjezdni mają przed sobą trudne zadanie, ponieważ nie mogą czekac i powinni atakować od pierwszej minuty. W sześciu dotychczasowych meczach, Czechy miały wyniki over 2.5 bramek, podczas gdy w meczach Kosowo takim rezultatem zakończyła się połowa spotkań. Podobnie było w pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami, kiedy to Kosowo wygrał 2:1.

Typ eksperta ProTipster: Czechy – Kosovo, ponad 2.5 gola @ 1.99

GRUPA B

Portugalia przegrała swój mecz na Ukrainie, co oznacza, że Serbia nie straciła jeszcze szans na awans. Cristiano Ronaldo jest ostatnio w złej formie, prawdopodobnie czytałeś o jego ostatnich problemach w Juventusie i być może Serbia będzie w stanie to wykorzystać, aby rzutem na taśme zakwalifikować się do Euro. Pierwszym krokiem jest oczywiście wygranie obu pozostałych spotkań, a następnie muszą jeszcze liczyć na słabą postawę reprezentacji Portualii. W meczu przeciwko Luksemburgowi, Serbia powinna pokazać swojego ducha walki. Reprezentacia Luksemburga nie ma już nic do wygrania, co może być dodatkowym atutem dla graczy z Serbii. Serbia jest w stanie wygrać ten mecz dwubramkową różnicą dzięki czemu odzyskasz zwrot stawki. Jeżeli Serbowie pokonają swoich rywali trzema bramkami, bet zostanie rozliczony jako wygrany.

Typ eksperta ProTipster: Serbia – Luxemburg, Serbia -2 AH gola @ 1.88

GRUPA C

Irlandia Północna rozpoczęła kwalifikacje czterma zwycięstwami, ale wszystkie z nich zostały odniesione w meczach ze słabszymi rywalami - Estonią oraz Białorusią. Przegrali ostatnie mecze przeciwko Niemcom i Holendrom, szczególnie ta druga porażka była bardzo dotkliwa. Magennis strzelił pierwszego gola w 75-minucie i wydawało się, że Holandia polegnie w tym spotkaniu. Depay strzelił jednak gola pięc minut później, a dzięki dwóm dodatkowym bramkom w doliczonym czasie gry, Holandia wygrała z Irlandią 3:1. Irlandia ma teraz jedynie teoretyczne szanse na awans, ponieważ Niemcy zagrają mecz Białorusią, a w ostatnim meczu Holandia zagra u siebie z Estonią. Oznacza to, że Irlandia musi wygrał oba pozostałe mecze przeciwko Holandii i Niemcom, co jest praktycznie niemożliwe. Oczywiście na pewno będą próbowac, w końcu nie mają nic do stracenia. Drużyna gospodarzy będzie szukała szybko pierwszej bramki, a Holandia z pewnością nie pozostanie dłużna, a co za tym idzie powinniśmy obejrzeć w tym meczu przynajmniej trzy bramki.

Typ eksperta ProTipster: Irlandia Północna - Holanda, ponad 2.5 gola @ 1.95

GRUPA D

Szwajcaria zajmuje 3 miejsce w swojej grupie, ale można uznać, że jest to właściwie jedyny zespół, który może być pewny awansu z tej grupy. Czekają ich dwa łatwe mecze z Gruzją i Gibraltarem. Walka o awans z drugiego miejsca powinien rozegrać się między Danią oraz Irlandią. Obie drużyny spotkają sie ze sobą w poniedziałek. Jeżeli Dania pokona Gibraltar, a napewno tak się stanie, wystarczy im tylko jeden punkt do awansu. Jeżeli przegrają w Dublinie, wszystko zależeć będzie od postawy Irlandczyków w drugim meczu. Celem Danii w meczu z Gibraltarem jest rozegranie spokojnego meczu, aby mieć do dyspozycji wszystkich kluczowych graczy w Dublinie. Pogoda nie powinna być idealna, więc w takich okolicznościach Gibraltar może utrzymać różnicę do pięciu bramek.

Typ eksperta ProTipster: Dania – Gibraltar, Gibraltar +5.5 AH gola @ 1.85

GRUPA E

Słowacja nie ma wielu opcji w tym meczu, jeżeli przegra w Chorwacji, odpadną z dalszej gry. Chorwacja ma znacznie lepszy skład, co udowodnili już w pierwszym meczu w Trnawie. Wicemistrzowie świata wygrali mecz 4:0, a teraz mają luksus gry przed własną publicznością. Słowacja powinna się otworzyć i zaatakowac, ale otwarta gra może skończyć się dla nich kwatastrofalnie. Korzystając z naszej propozycji zakładu, jeżeli Chorwacja wygra zapewni to zwrot stawki, a jeżeli wygra różnicą 2 lub więcej bramek, zakład zostanie wygrany.

Typ eksperta ProTipster: Chorwacja – Słowacja, Chorwacja -1 AH gola @ 1.85

GRUPA F

W ostatnim meu z Norwegią, Rumunia prowadziła do 92 minuty. W ostatniej fazie meczu, Aleksander Sorloth pokrzyżował ich plany, a sytuacja mocno się skomplikowała. Przede wszystkim muszą wygrać w najbliższym spotkaniu, aby wyprzedzić Szwecję, a drugim krokiem powinno być uniknięcie porażki w Hiszpanii podczas ostatniego meczu. Szwecja będzie miała łatwe zadanie w ostatnim meczu, ponieważ podejmie u siebie Wyspy Owcze. Ten mecz ma kluczowe znaczenie dla ostatecznych wyników w tej grupie, a Rumunia praktycznie straci szanse na awans, jeżeli nie wygra tego spotkania. Obie drużyny pokazały nam się z mocnej gry w ataku, w sześciu z ośmiu meczów w grupie osiągały wyniki over 2.5 bramek, a pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem Szwecji 2:1. Rumunia może celować w zwycięstwo 1:0, aby mieć remisowy bilans bramkowy, ale byłoby to dla nich po prostu zbyt niezbepieczne. Szwecja jest zdecydowanie zespołem, który może zdobyć bramkę w tym meczu, a jeżeli mecz zakończy się rezultatem 2:1, Rumunia nic nie zyskuje, ponieważ Szwecja powinna mieć lepszy bilans bramkowy po meczu z Wyspami Owczymi. Mogą się oczywiście bronić, ale Szwecja będzie wiedziała jak wykorzystać ich luki w obronie. W przypadku dokładnie dwóch bramek w tym meczu, nastąpi zwrot połowy stawki.

Typ eksperta ProTipster: Rumunia – Szwecja, ponad 2.25 goli @ 1.99

GRUPA G

Austria nie zakwalifikowała się jeszcze do Euro, ale potrzebuje tylko jednego punktu w ostatnich dwóch meczach. Jeżeli teraz nie zdołają tego zrobić, mają kolejną szansę przeciwko Łotwie,, jednej z najgroszych drużyn w tych kwalifikacjach, która nie zdobyła ani jednego punktu z bilansem bramkowym 2:28. Psychologicznie Austriacy są już w finałach, a wieć powinni być nieco bardziej zrelaksowani. W końcu potrzebują tylko jednego punktu, a nie przekonującej wygranej, a więc być moze najlepszym rozwiązaniem będzie tutaj postawienie na gości. W przypadku naszego zakładu, Macedonia musi uniknąć porażki różnicą dwóch bramek, co wydaje się dośc prawdopodobne.

Typ eksperta ProTipster: Austria – Macedonia Północna, Macedonia Północna +1.5 AH gola @ 2.05

GRUPA H

Drużyna Didiera Deschampsa nie zdołała wygrać z Turcją w ostatnim meczu i dlatego pozostała na drugim miejscu, ale raczej nie powinni mieć problemów z awansem. Teraz czeka ich łatwy mecz z Mołdawią i zdobywając trzy punkty w tym pojedynku, mogą czuć się bezpiecznie. Mołdawia nie ma szans w tych kwalifikacjach, zdają sobie sprawę, że wygrana w tym meczu jest prawie niemożliwia, dlatego raczej skupią się na uniknięciu porażki sporą różnicą bramek. Francja do tej pory nie pokazała nam woli "zniszczenia" przeciwników, a najlepszym przykładem są mecze przeciwko Andorze, które wygrali stosunkiem 3:0 i 4:0. W pierwszym meczu z Mołdawią, Francja wygrała 4:1, więc zwycięstwo różnicą pięciu lub większa ilością bramek nie jest czymś, czego szuka reprezentacja Francji. Chcą po prostu wygrać ten mecz, bez żadnych kontuzji.

Typ eksperta ProTipster: Francja – Mołdawia, Mołdawia +4 AH gola @ 1.95

GRUPA I

Belgia i Rosja uzyskały awans z tej grupy, a Cypr oraz Szkocja mogą rozgrywać swoje mecze bez presji. Do tej pory w ich meczach było sporo bramek, co oznacza, że możesz spodziewać się kolejnego wysokiego wyniku. W pięciu z ośmiu meczów Cypru mieliśmy wynik over 2.5, ze średnią 3.1 goli na mecz, a Szkocja ma jeszcze lepsze statystyki. Mecze tej reprezentacji kończy się rezultatem over 2.5 w 7 przypadkach, a średnia to 3.5 goli na mecz. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Szkocji, a dzięki temu zakładowi możesz odzyskać nawet połowe stawki.

Typ eksperta ProTipster: Cypr – Szkocja, ponad 2.25 goli @ 2

GRUPA J

Bośnia i Hercegowina nie rozpoczęła dobrze kwalifikacji do Euro, a najgorszym momentem była porażka 2:0 z Finlandią, którzy są ich największym rywalem w tej grupie. W tym pierwszym spotkaniu wyglądali naprawdę słabo, ale grając u siebie zdołali się zrehabilitowac i zniszczyli Finów wynikiem 4:1. Dobre wrażenie jakie Bośniacy pozostawili po sobie tym meczem, szybko odeszło w niepamięc, bowiem w kolejnym meczu przegrali 2:1. To była dopiero druga wygrana Grencji w tej grupie, przed tym meczem udało im się wygrać tylko z Lichtensteinem. Finlandia ma teraz pięc punktów przewagi, a przed sobą łatwy mecz u siebie z Lichtensteinem, więc gracze z Bośni powinii czuć się zrezygnowani. Włosi już uzyskali awans, więc możesz spodziewać się ciekaego meczu z mniejszą ostrożnością w deensywie.

Typ eksperta ProTipster: Bośnia i Hercegowina – Włochy, ponad 2.5 goli @ 1.86