ProTipster Wiadomości Sportowe

FAME MMA 7: POPEK VS STIFLER: ZAKŁADY, TYPY

FAME MMA 7: POPEK VS STIFLER: ZAKŁADY, TYPY

Takiego zestawienia w walce wieczoru nikt się nie spodziewał. Włodarze FAME MMA dokonali niesamowite wzmocnienia w postaci zakontraktowania Pawła „Popka” Mikołajuwa. Jego rywalem w głównej walce FAME MMA 7 będzie Damian „Stifler” Zduńczyk, który ma zerowe doświadczenie w klatce MMA. Jak obaj poradzą sobie w oktagonie? Kto jest większym faworytem walki wieczoru FAME MMA7? Jak wyglądają kursy? Tego dowiecie się z tego artykułu. 

POPEK VS STIFLER: ZAKŁADY

Bukmacher Betclic zaoferował całą gamę zakładów na walkę Pawła „Popka” Mikołajuwa z Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem. Głównym zakładem jest oczywiście wskazanie zwycięzcy pojedynku. Analitycy bukmachera Betclic ustawili również kurs na zakłady na rundę, liczbę rund oraz inne zdarzenia, które mogą mieć miejsc w walce wieczoru FAME MMA 7.

Pełna oferta na galę FAME MMA 7 jest dostępna u legalnego bukmachera Betclic, który jest głównym partnerem federacji FAME MMA. 

Obstawiaj FAME MMA 7 BEZ RYZYKA

POPEK VS STIFLER: KURSY

#1

Bonus Powitalny

Zakład bez ryzyka 500 PLN

z kodem promocyjnym BETVIPPL

Zakład bez ryzyka 550 PLN

Niższy kurs w zdarzeniu na końcowego zwycięzcę jest oczywiście na Popka, wynosi on 1.10. Analitycy bukmachera Betclic ocenili szansę Stiflera po kursie 6.00.

Według bukmachera, najprawdopodobniej rozstrzygnięcie pojedynku nastąpi już w pierwszej rundzie. Kurs na zakończenie walki w pierwszych minutach wynosi raptem 1.28. Co więcej, legalny bukmacher nie widzi większej szansy na wygraną na punkty. Kurs na to zdarzenie wynosi aż 7.00.

POPEK

Ciężko znaleźć osobę, która chociażby nie kojarzyłaby „Popka”. Raper znany ze swojego ekscentrycznego wyglądu w postaci licznych tatuażu i kolorowych oczu zyskał olbrzymią popularność w Polsce na przełomie ostatnich lat. W 2015 roku powrócił do ojczyzny, przez lata ukrywał się w Anglii uciekając przed organami ścigania. Mikołajuw szybko zyskał status celebryty i jest jedną z najpopularniejszych person w polskim show-biznesie.

  • Wzrost: 183 cm
  • Waga: 114 kg

Popek jest wiernym korzeniom i cały czas nagrywa muzykę, w ostatnim czasie wydał kilka albumów i blisko sto różnych utworów. Wystąpił w licznych programach telewizyjnych oraz reality show. Kilka lat temu był uczestnikiem „Tańca z Gwiazdami” – mimo mocno odstających umiejętności tanecznych zaszedł bardzo daleko i otarł się o finał turnieju.

Popek to również zawodnik MMA. W trakcie pobytu na angielskiej ziemi brał udział w kilku amatorskich i półzawodowych galach. Gdy powrócił do Polski było wiadome, że jego udział w którejś z federacji jest kwestią czasu. Gwiazdor na pierwszy ogień zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim i szybko musiał odklepać w matę. Później pokonał Roberta Burneikę i odniósł dwie porażki z Tomaszem Oświecińskim oraz Erko Junem. Dość długo trwał rozbrat z klatką 41-letniego Popka, dopiero na gali FAME MMA7 ponownie zobaczymy charakterystycznego zawodnika w oktagonie.

STIFLER

Damian „Stifler” Zduńczyk jest internetowym celebrytą, instagramowym influencerem i osobą, która bardzo lubi imprezować w towarzystwie kobiet. Popularność zdobył dzięki udziałowi w programie „Warsaw Shore” transmitowanym na MTV Polska. 

  • Wzrost: 188 cm
  • Waga: 95 kg

Jest bliskim przyjacielem Wojtka Goli, jednego z włodarzy FAME MMA. Poznali się na planie „Warsaw Shore”, tworzą również kanał YouTube „Wyzwani”, na którym publikują filmy z realizowania różnych, często niebezpiecznych wyzwań. Nie da się ukryć, że dzięki przyjaźni z Golą Stilfer miał szansę otrzymać angaż w gali i już w debiucie zobaczymy go w walce wieczoru.

Jego doświadczenie w MMA jest zerowe. O potencjalnym udziale na FAME MMA mówiło się od dawna, więc na pewno odbywał treningi, jednak praktyki w klatce nie ma żadnej. Czy suche ćwiczenia wystarczą na pokonanie Mikołajuwa?

FAME MMA 7: KTO WYGRA WALKĘ POPEK VS STIFLER

Nie da się ukryć, że głównym faworytem tego pojedynku jest Popek. 41-latek ma o wiele większe doświadczenie w sztukach walki, ma lepsze warunki fizyczne i jest zdecydowanie silniejszy. Ciężko wskazać jakiekolwiek aspekty, dzięki którym Stifler mógłby wygrać z Wałujewem. Internetowy celebryta wielokrotnie zaznaczał, że jemu zależy wyłącznie na „fejmie” – pojedynkiem z Popkiem na pewno go zyska. 

Obstawiaj zakłady na FAME MMA 7 w Betclic