Najlepsze Aplikacje Bukmacherskie

Aplikacje Bukmacherskie Wprowadzenie

W dzisiejszych czasach nikt z nas nie może już żyć bez obstawiania przez komórkę. Aplikacje mobilne na stałe wprowadziły się do naszego życia i ludzie nie wyobrażają sobie dnia bez korzystania z Facebooka czy Instagrama, a swój smartfon trzymają stale pod ręką. Telefony zdominowały niemal każdą dziedzinę, rozrywkę, naukę, komunikację. Nic więc dziwnego, że również gracze zakładów bukmacherskich ochoczo korzystają z możliwości oferowanych przez dzisiejszą technologię. 

Stąd też, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie aplikacja na telefon jest już dostarczana niemal przez każdego szanującego się bukmachera. Polscy bukmacherzy oficjalnie przyznają, że większość ruchu na ich platformach pochodzi z urządzeń mobilnych jak smartfony czy tablety, a komputery stacjonarne od lat są w odwrocie. Z każdą stroną możemy połączyć się przez przeglądarkę w telefonie. Czasami, to jednak za mało, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie aplikacja potrafi dać szereg nowych możliwości. 

W tym artykule postaramy się je omówić i sprawdzić, jakie są zalety obstawiania przez telefon. Spojrzymy ponadto na najlepsze aplikacje polskich bukmacherów, przeanalizujemy ich wady i zalety a także podpowiemy Wam, jak je zainstalować. 

#1

Bonus Powitalny

2200 PLN

z kodem promocyjnym PROTIPSTER

2230 PLN

#2

Bonus Powitalny

1200 PLN

z kodem promocyjnym PROTIPSTER

1259 PLN

#3

Bonus Powitalny

Zakład bez ryzyka 500 PLN

z kodem promocyjnym BETVIPPL

Zakład bez ryzyka 510 PLN

#4

Bonus Powitalny

1500 PLN

dla graczy PROTIPSTER nawet

1590 PLN

#5

Bonus Powitalny

Cashback 200 PLN

z kodem promocyjnym PROTIPSTER

250 PLN w Darmowych Zakładach

Zalety Aplikacji Bukmacherskich

Aplikacje bukmacherskie nie stały się popularne przypadkowo, posiadają one bowiem szereg zalet, które sprawiają że użytkownicy skłonni są do instalacji dodatkowego oprogramowania na swoim telefonie. Obstawianie zakładów dzięki aplikacjom staje się łatwiejsze. Najważniejsze funkcje aplikacji bukmacherskich to między innymi:

Zakłady na żywo

Podczas obstawiania zakładów na żywo aplikacje bukmacherskie bywają nieocenione.  Możemy postawić zakład szybko i bez odpalania komputera, kiedy tylko przyjdzie nam taka chęć. W zakładach na żywo liczy się przede wszystkim czas i to on bywa kluczowy przy złapaniu dobrego kursu w odpowiednim momencie.

Transmisje na żywo

Nowocześni bukmacherzy pozwalają także na oglądanie transmisji na żywo z wybranych zdarzeń w ramach swojej aplikacji. Stąd też, aplikacja zakładów bukmacherskich to już nie tylko miejsce do obstawiania zakładów, ale także sposób na darmowe oglądanie spotkań. Prym w tym zakresie wiodą dwie aplikacje:

  • Aplikacja Bukmacherska STS,
  • Aplikacja Bukmacherska Fortuna.

Mobilne płatności

Czasami zachodzi potrzeba szybkiego zasilenia konta. W sytuacji, gdy natrafimy na dobrą okazję bądź też w zakładach na żywo świetnie sprawdzają się mobilne płatności. Korzystając z telefonu jesteśmy podwójnie zabezpieczeni bo mamy logowanie na odcisk palca w aplikacji banku i kody SMS przy przelewach. W połączeniu z systemem Blik  mobilne płatności są łatwiejsze i szybsze niż kiedykolwiek i pozwalają na zasilenie konta nawet w ciągu kilkunastu sekund. Szybkie płatności to niewątpliwa atut, który przyciąga nowych użytkowników aplikacji.

Nawigacja

Jeśli chodzi o aplikacje mobilne bukmacher oferuje zazwyczaj dużo lepszą nawigację w swojej aplikacji mobilnej, niż ma to miejsce na stronie dla komputerów stacjonarnych.  Dostajemy mniejszą ilość informacji i widok zoptymalizowany dla urządzeń mobilnych, dzięki czemu nawigacja jest prostsza i szybsza. Nawigacja w aplikacji mobilnej zwykle jest prostsza, odbywa się za pomocą uproszczonego menu, a układ ekranu jest lepiej rozplanowany.

Śledzenie historii zakładów 

W zakładach bukmacherskich bardzo ważne jest śledzenie historii swoich zakładów i wyciąganie na ich podstawie wniosków co do kolejnych decyzji bukmacherskich. Aplikacje bukmacherskie zapewniają łatwy dostęp do historii zakładów z dowolnego miejsca.

Wyniki na żywo

Kolejnym, niezwykle ważnym elementem, jaki posiadają niemal wszystkie aplikacje bukmacherskie są wyniki na żywo. To jedna z najczęstszych rzeczy wyszukiwanych przez graczy w zakładach, stąd też, śledzenie ich w aplikacji betting app pozwala na znaczną oszczędność czasu.

Powiadomienia push

Kolejną, niezwykle przydatną rzeczą, jaką oferują niemal wszystkie aplikacje bukmacherskie android są powiadomienia po rozliczeniu zakładów lub kuponów czy też nowych dostępnych bonusach. Chwilę po tym, gdy bukmacher rozliczy nasz zakład otrzymujemy powiadomienie na telefon o jego wyniku. Obstawianie zakładów bez powiadomień push jest dla coraz większej grupy graczy nie do wyobrażenia. Nic dziwnego - powiadomienia ułatwiają przekazywanie informacji między aplikacją bukmachera a graczem.


Dodatkowe bonusy bukmacherskie

Bardzo często bukmacherzy zachęcają nas do pobrania swojej aplikacji oferując ciekawe oferty i promocje wyłącznie dla użytkowników apki. Przykładem, może być aplikacja bukmacherska STS, gdzie bukmacher oferował bonus mobilny - 40 zł za samą instalację swojej aplikacji bez konieczności wpłacania żadnych pieniędzy. Oczywiście nie jest to jedyna oferta i inni bukmacherzy także oferowali specjalne bonusy, bądź zakłady bez ryzyka wyłącznie dla użytkowników swoich aplikacji. Legalni bukmacherzy bardzo często oferują użytkownikom aplikacji bukmacherskich specjalne bonusy - obstawianie bez podatku obrotowego 12%, podwyższone kursy bukmacherskie na najważniejsze wydarzenia, a także darmowe zakłady. Nie rzadko także możemy użyć specjalny kod bonusowy, dzięki któremu otrzymamy dodatkowe środki na grę.

Najlepsze Aplikacje Bukmacherskie TOP 5

Polscy bukmacherzy bardzo dbają o swoje aplikacje mobilne. Związane jest to ze zwyczajami krajowych graczy, którzy bardzo ochoczo korzystają z ich usług z urządzeń mobilnych. Aplikacje bukmacherskie posiadają w 2019 roku już niemal wszystkie firmy. Jak to zwykle bywa w takich przypadkach niektóre oferują  graczom świetne aplikacje, inni trochę gorsze i mniej użyteczne. 

Poniżej opisaliśmy dla Was wszystkie najlepsze aplikacje na telefon, które posiadają legalni, polscy bukmacherzy. Uznaliśmy, że do czołówki należą aplikacje takich firm jak STS, Fortuna czy LV Bet. Opisaliśmy ich wady i zalety oraz nasze wrażenia z korzystania z aplikacji wyżej wymienionych firm. Podczas naszego testu wzięliśmy pod uwagę opinie użytkowników aplikacji. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami testu - w jego ramach wyłoniliśmy najlepsze aplikacje bukmacherskie.

#1

Punktacja ProTipster

85

Ocena Graczy

3.90 3.90 gwiazdki

#2

Punktacja ProTipster

85

Ocena Graczy

4.24 4.24 gwiazdki

#3

Punktacja ProTipster

78

Ocena Graczy

4.33 4.33 gwiazdki

#4

Punktacja ProTipster

78

Ocena Graczy

3.73 3.73 gwiazdki

#5

Punktacja ProTipster

79

Ocena Graczy

4.25 4.25 gwiazdki

Fortuna Aplikacja Bukmacherska

Bukmacher Fortuna to jeden z najstarszych graczy na polskim rynku. Firma ma bogatą siatkę punktów stacjonarnych, które znajdują się w niezłych lokalizacjach dużych i średnich miastach. Oczywiście, ich główny kanał marketingowy to Internet i ich strona internetowa eFortuna.pl, która ciągle jest w pierwszej trójce najpopularniejszych polskich domen bukmacherskich. 

Tak jak można się spodziewać, również i aplikacja bukmacherska Fortuny na telefony komórkowe jest bardzo dopracowana. Oczywiście możemy tutaj stawiać zakłady i przeglądać dostępne w ofercie zakłady, to jednak tylko ułamek z rzeczywistej funkcjonalności. Bukmacher ten udostępnia także takie funkcje jak szybkie płatności, dzięki którym doładujesz swoje konto prosto i łatwo bezpośrednio w aplikacji, szczegółowe statystyki i analizy spotkań oraz szybkie zakłady, które możesz postawić z głównego menu w ciągu kilku sekund. 

Ciekawie prezentuje się także funkcja Match tracker, która jest rozbudowaną wizualizacją meczów. Zawiera ona kompletny przegląd wszystkich akcji oraz pokazuje statystyki na żywo. W Fortunie dostępne są także zakłady na żywo wraz z transmisjami z niektórych spotkań oraz powiadomienia push o Twojej wygranej i dostępnych bonusach. Aplikacja dostępna na sprzęty Apple i Android to jedna z najbardziej kompletnych betting app dla Polaków. Transmisje na żywo w Fortunie są dostępne za darmo - należy jedynie posiadać konto gracza z dostępnymi środkami na koncie.

Kod promocyjny Fortuna uprawniający do odbioru nawet 1130 PLN w formie bonusu na start to PROTIPSTER. 20 PLN za rejestrację konta, 110 PLN jako zakład bez ryzyka, a także bonus na start: 100% do 1000 PLN od pierwszego depozytu.

STS Aplikacja Bukmacherska

STS to kolejny z najstarszych bukmacherów w Polsce a przy tym najbardziej popularny.  Ciągle utrzymuje on blisko 50% udział w krajowym rynku. Stawia go to na pozycji lidera wśród legalnych, krajowych bukmacherów, ale nie znalazł się tam przypadkiem. STS to firma, która bardzo szeroko inwestuje w nowości, stąd też nie może dziwić, że od bardzo dawna mają także swoją aplikację mobilną.

Aplikacja mobilna STS utrzymana jest w granatowej kolorystyce, bardzo podobnej do tej,  która znajduje się na ich stronie głównej czy też w materiałach reklamowych. Dostajemy w niej dostęp do bardzo bogatej palety funkcji, możemy stawiać zakłady, przeglądać ofertę czy  obstawiać również na żywo. Nie ma żadnego problemu z dokonaniem wpłaty przez aplikację mobilną czy też zleceniem wypłaty na konto.

Oprócz zakładów na żywo mamy także w aplikacji dostęp do transmisji, które STS prowadzi z niektórych meczów piłki nożnej i pozostałych dyscyplin. Możemy także korzystać z dodatkowych opcji takich jak cash-out czy szybkie zakłady, nie będzie problemu również z napisaniem do obsługi klienta.

Kolejną niewątpliwą zaletą aplikacji mobilnej STS są bonusy, które firma rozdaje za instalację swojej aplikacji. Co ważne, są to bonusy bez depozytu, dlatego nic nie ryzykujemy. Zwykle ich wysokość to 40 zł i powiązane są z popularnymi zawodami jak turnieje skoków narciarskich czy siatkówki. Niewątpliwie aplikacja STS posiada wiele zalet i jest z pewnością wzorem do naśladowania dla innych firm. Trudno nam znaleźć tutaj jakieś wady i się do czegoś przyczepić, może jedynie czas ładowania mógłby być trochę krótszy w weekendy. Spowodowane jest to zapewne dużym ruchem na ich serwerach, aplikacja wtedy potrafi się ładować dłużej niż zwykle. Instalacja aplikacji STS jest przystępna.

Bukmacher oferuje także bonus na start - podając kod promocyjny PROTIPSTER możesz otrzymać darmowy bonus bez depozytu 29 PLN, a także bonus od pierwszego depozytu do 1200 PLN.

Betclic Aplikacja Bukmacherska

Betclic jest jednym z najmłodszych graczy na rynku bukmacherskim w Polsce. Mimo, że platforma ta zadebiutowała w 2019 roku widać od początku, że jest tworzona “na bogato” i nikt tutaj nie oszczędza. Betclic na wejściu zaprezentował jedną z najlepiej zaprojektowanych stron wśród polskich bukmacherów, od początku oferowali także dla swoich użytkowników dedykowaną aplikację. 

Tak jak wszystkie aplikacje bukmacherskie także i ta od Betclic oferuje możliwość przeglądania oferty zakładów i obstawiania zdarzeń. Możemy przeglądać sobie statystyki, jak również, grać zakłady w wersji na żywo. Tak jak większość popularnych bukmacherów również i Betclic oferuje możliwość oglądania transmisji ze spotkań piłkarskich ale też innych dyscyplin sportowych jak koszykówka, tenis siatkówka czy boks. 

Nie ma problemu by dokonać wpłaty z poziomu aplikacji, tak samo, jak ze zleceniem wypłaty na konto bankowe. Opinie innych gracze o aplikacji Betclic, znalezione przez nas w sieci potwierdzają nasze tezy i przeważnie są pozytywne. Użytkownicy aplikacji tego bukmachera zwracają uwagę, że ta jest dość przejrzysta a jej działanie jest niezawodnie. Aplikacja mobilna Betclic nie ma tendencji do zawieszania się a obstawianie w niej zdarzeń sportowych jest szybkie i proste.

Jeżeli chodzi o wady, ich wskazanie nie będzie proste, gdyż aplikacja mobilna tego bukmachera raczej nie posiada widocznych uchybień. Poza jednym, bardzo poważnym - dostępnością. Aplikację Betclic możemy normalnie pobrać ze sklepu Apple. Jeżeli macie iPhone lub iPada to jesteś w dobrej sytuacji. Na telefonie Android znalezienie linku do pobrania aplikacji zajęło dobre 10 minut! Na stronie “promocje” pomiędzy innymi ofertami jest link “Pobierz aplikację”. Klikając go zostajemy przeniesieni do strony, gdzie możemy pobrać aplikację Android. Nie bardzo wiemy jaki sens ma takie rozwiązanie, zrzucamy to na karb młodego wieku strony. Ze względu na politykę Google Play nie możemy pobrać aplikacji bezpośrednio ze strony sklepu. Pobierając aplikację bukmacherską Betclic na Android należy wyrazić zgodę na instalację z nieznanych źródeł, aby umożliwić instalację aplikacji, które pochodzą z innych źródeł niż sklep Google. Następnie pobraną aplikację należy zainstalować i można zaczynać obstawiać zakłady! 

Bukmacher Betclic również przygotował specjalny bonus na start dla nowych użytkowników. Betclic kod promocyjny to PROTIPSTER500. Uprawnia on do skorzystania z zakładu bez ryzyka do 500 PLN. Jeżeli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany - otrzymasz zwrot stawki. W przypadku wygranej pieniądze są Twoje!

LVBET Aplikacja Bukmacherska

Bukmacher LVBET to jedna z czołowych firm na polskim rynku. Nie można się w takim razie dziwić, że ich aplikacja zakładów bukmacherskich także jest dopracowana i stoi na dobrym poziomie. Jej funkcje są raczej standardowe i takie same jak w przypadku pozostałych aplikacji bukmacherskich. Możemy tutaj przeglądać ofertę zakładów LVBET, sprawdzać zakłady dodatkowe czy statystyki H2H dla danego meczu. Na plus należy także zaliczyć obecność zakładów na żywo, których obstawianie w aplikacji idzie dość sprawnie. 

Aplikacja mobilna LVBET, tak jak inne najlepsze aplikacje bukmacherskie, pozwala również na śledzenie meczów, jakie udostępnia ten bukmacher. To szczególnie przydatna opcja dla fanów piłki nożnej, tenisa czy innych sportów. Niestety LVBET nie oferuje pełnych transmisji  video, jednak bogata wizualizacja i rozbudowane statystyki na żywo idealnie uzupełniają ofertę legalnego bukmachera. 

W aplikacji znajdziemy także czat na żywo, gdyby zaszła potrzeba kontaktu z obsługą. Mamy też dostęp do bonusów i ofert promocyjnych. Możemy zapisywać się do nowych promocji i śledzić nasze postępy w obracaniu dotychczasowymi bonusami. Ciekawostką jest fakt, że bukmacher ten daje możliwość skanowania kuponu fizycznego, czyli takiego, który gracz postawił w punkcie naziemnym. Wprawdzie LV Bet nie ma tak dużo punktów jak STS czy Fortuna, przynajmniej w mniejszych i średnich miastach, ale to z pewnością ciekawa funkcjonalność. Bukmacher LVBET oferuje także użytkownikom aplikacji mobilnej błyskawiczne wpłaty i wypłaty. 

LVBET oferuje specjalny bonus na start dla nowych graczy. Możesz otrzymać aż do 1520 PLN. Nie jest wymagany kod promocyjny LVBET, wystarczy założyć konto z linku na naszej stronie, by otrzymać darmowe 20 PLN za rejestrację oraz do 1500 PLN w bonusie powitalnym od dwóch pierwszych depozytów. 

PZBUK Aplikacja Bukmacherska

PZBUK to jeden z młodszych bukmacherów w tym zestawieniu. Firma widocznie stawia na zakłady mobilne co sugeruje wygląd ich strony, który jest wyraźnie uproszczony i dostosowany do korzystania z małego ekranu telefonu komórkowego. Mimo, że aplikacja bukmacherska byłaby ciekawym uzupełnieniem strony mobilnej, PZ Buk dość długo kazał swoim użytkownikom na nią czekać. Ich aplikacja bukmacherska pojawiła się w 2019 roku i została względnie dobrze przyjęta przez użytkowników. 

Bukmacher umożliwia korzystanie w aplikacji ze swojej pełnej oferty, co oznacza, że mamy dostępne tu zakłady przedmeczowe jak i te na żywo, do tego także sporty wirtualne, dostępne 24/7. Użytkownicy mobilni mogą także dokonać szybkiej płatności i kontaktować się z obsługą klienta. Firma obiecuje także, że będzie oferowała dedykowane promocje i bonusy przeznaczone specjalnie dla użytkowników korzystających z aplikacji. Na razie takowe jeszcze się nie pojawiły.

Minusem jest to, że PZBuk nie ma aplikacji na system iOS. To słaba wiadomość dla fanów sprzętu Apple. Firma, jak widać, wyszła z założenia, że jest on u nas zbyt mało popularny, gdyż faktycznie, ciągle znacząco ustępuje pod względem liczby użytkowników Androidowi od Google. Oczywiście nie należy wykluczać, że pojawi się ona w przyszłości. W końcu PZ Buk to całkiem młoda firma i wciąż jest na etapie rozwoju. Ich aplikacja stoi na przyzwoitym poziomie, ale wymaga dopracowania paru detali.

Aplikacje Bukmacherskie: Android czy iOS?

No dobrze, jak wiecie wśród telefonów dominują systemy Android oraz iOS, inne w dzisiejszych czasach mają raczej marginalne znaczenie. Oba z nich mają swoich zagorzałych fanów oraz przeciwników a także swoje wady i zalety. My spojrzymy na nie pod kątem aplikacji bukmacherskich. Zasadniczo, w działaniu aplikacji na system Android oraz iOS nie ma wielkich różnic i przeważnie bukmacherzy dają użytkownikom obu systemów to samo, czyli te same aplikacje, które posiadają dokładnie te same funkcjonalności. Na czym polega w takim razie różnica?

Zwykle, aplikacje tworzone na urządzenia z system iOS są nieco bardziej dopracowane. Wszystko dlatego, że są skrupulatnie kontrolowane pod kątem bezpieczeństwa przez Apple. iOS jest bardziej zamkniętym system i firma Apple dokładniej sprawdza wszystkie aplikacje niż Google, które stara się uczynić Androida otwartym systemem.

W obu przypadkach są pewne ograniczenia odnośnie pobierania aplikacji bukmacherów ze sklepu Google Play oraz Apple Store. Obie firmy mają restrykcyjną politykę dla programów związanych z hazardem w swoich sklepach z oprogramowaniem. Stąd, by pobrać aplikacje bukmacherskie mając telefon z Androidem musimy w jego menu włączyć obsługę aplikacji z zewnętrznych źródeł. Wtedy też możemy wejść na stronę tych bukmacherów, którzy mają aplikacje bukmacherskie android i pobrać aplikację na swój telefon. Plik będzie miał rozszerzenie .apk. Następnie musimy otworzyć ten plik i oprogramowanie zainstaluje się automatycznie. Po chwili, możemy otworzyć zainstalowaną aplikację, zalogować się na swoje konto u bukmachera lub stworzyć nowe i rozpocząć grę. 

A co muszą zrobić gracze korzystający z systemu od Apple? Tutaj sytuacja jest znacznie prostsza bowiem w ich sklepie z aplikacjami znajdziemy aplikacje od legalnych bukmacherów. Wystarczy odnaleźć ją w wyszukiwarce, kliknąć “zainstaluj”, by po krótkim czasie cieszyć się z działającej aplikacji.

Aplikacja Bukmacherska czy Strona Mobilna?

Aplikacje bukmacherskie nigdy nie są idealnym odzwierciedleniem strony mobilnej danego bukmachera. Nie jest to możliwe z powodów technicznych, strona mobilna musi działać w przeglądarce a w przypadku betting app twórcy mają pełną dowolność. Z tego powodu, mimo że firmy bukmacherskie kładą coraz większy nacisk na optymalizację swoich serwisów w wersji mobilnej to nigdy nie będą one tak świetnie zoptymalizowane dla telefonów czy tabletów jak aplikacje bukmacherskie. Często zdarza się tak, że strona mobilna bukmachera jest pozbawiona niektórych rzeczy, które znajdziemy w jego dedykowanej aplikacji bukmacherskiej. Zaletą korzystania ze strony bukmachera przez serwis mobilny jest prostota i szybkość takiego rozwiązania. Nie musimy posiadać nic, oprócz przeglądarki na telefonie, jak na przykład Google Chrome.

Aplikacje mobilne to oczywiście konieczność pobierania dodatkowego oprogramowania, część osób nie chce tego robić a część zwyczajnie nie potrafi, biorąc pod uwagę, że aplikacje te często nie są dostępne w sklepie i trzeba je samemu pobierać i instalować. Zwykle, posiadający aplikacje mobilne bukmacher udostępnia dokładną instrukcję jak to zrobić, lecz niektórzy mimo to, obawiają się. Z pewnością, mobilne aplikacje bukmacherskie to większe bezpieczeństwo, gdyż korzystamy z dodatkowej warstwy uwierzytelniania, jak na przykład odcisk palca czy też lepsze i stabilniejsze rozwiązania jeśli chodzi o zakłady na żywo czy transmisje ze spotkań.

Podsumowanie

Aplikacje bukmacherskie na stałe weszły do zestawu oprogramowania, które mamy na swoich telefonach. Zarówno profesjonalni gracze jak i osoby korzystające trochę rzadziej z usług bukmacherów doceniają ich funkcjonalność i działanie. W tym tekście wykazaliśmy dobitnie, że korzystanie z aplikacji bukmacherskich niesie ze sobą niemal same zalety i jest ciekawym uzupełnieniem witryny mobilnej każdego bukmachera. Aplikacja do obstawiania zakładów powinna znajdować się na telefonie każdego fana zakładów bukmacherskich.

Rzut oka na polskich legalnych bukmacherów ujawnia, że część z nich ma bardzo dobrze opracowane aplikacje, zaś niektórzy muszą nad nimi jeszcze trochę popracować. Z pewnością, na tle konkurencji, pozytywnie wyróżnia się aplikacja bukmachera STS.  Najstarszy i najpopularniejszy Polski bukmacher inwestuje ogromne środki w rozwój i funkcjonalność swojej platformy, jest to więc w pewien sposób spodziewane. Nie znaczy to oczywiście, że pozostałe firmy ustępują mu znacznie, pozostali legalni bukmacherzy również mają całkiem dobrze dopracowane aplikacje mobilne. 

Konkluzja na koniec tego artykułu jest więc jednoznaczna, krajowi bukmacherzy mają bardzo dobrze rozwinięte rozwiązania mobilne. Gracze obstawiajacy zakłady z telefonów są więc w całkiem komfortowej sytuacji i stoją przed ogromnym wyborem świetnych aplikacji. Mamy nadzieje, iż przygotowane przez nas zestawienie pomoże Ci wybrać najlepsze aplikacje bukmacherskie dostępne na polskim rynku zakładów. Powodzenia!

AH

24