ProTipster Wiadomości Sportowe

Kod Promocyjny Betclic - Zakład bez ryzyka do 550 PLN

Kod Promocyjny Betclic - Zakład bez ryzyka do 550 PLN

Betclic to najnowszy legalny bukmacher, który ma zamiar podbić nasz rynek. Chociaż konkurencja na rynku jest już spora, Betclic wierzy, że starsi klienci nie zapomnieli o świetnej ofercie operatora, który działał już na naszym rynku przed wprowadzeniem ustawy hazardowej.

Betclic to zdecydowanie jeden z najpoważniejszych graczy na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Marka działa w branży zakładów bukmacherskich od wielu lat i posiada niezbędne doświadczenie, aby wyczuć potrzeby polskich graczy. Idealnie odzwierciedla to oferta powitalna, która przedstawia się naprawdę atrakcyjnie. Więcej informacji na temat Betclic znajdziesz w naszej recenzji tego bukmachera.

#1

Punktacja ProTipster

73

Ocena Graczy

4.43 4.43 gwiazdki

Kod Promocyjny Betclic - Cashback do 550 PLN

Betclic postanowił wejść na polski rynek legalnych zakładów bukmacherskich z ofertą CashBacku, czyli zakładu bez ryzyka. Co prawda tego typu oferta pojawiła się na rynku już wcześniej, ale jeszcze nikt nie zaoferował graczom aż takiej wysokiej kwoty. Każdy nowy klient Betclic, może liczyć na CashBack do 550 PLN.

Aby uzyskać maksymalny zwrot w tej promocji powitalnej, obstaw swój pierwszy kupon za 580 zł i odbierz aż 510 zł jeśli kupon okaże się przegrany! 

#1

Bonus Powitalny

Zakład bez ryzyka 500 PLN

z kodem promocyjnym BETVIPPL

Zakład bez ryzyka 550 PLN

Jak odebrać bonus w Betclic?

  1. Załóż konto w Betclic korzystając z linku na naszej stronie.
  2. Podaj kod promocyjny BETVIPPL podczas rejestracji.
  3. Zweryfikuj swoje konto i dokonaj pierwszej wpłaty.
  4. Postaw pierwszy zakład. Jeśli okaże się przegrany - otrzymasz do 510 złotych bonusu!

Załóż konto w Betclic

Oczywiście sama kwota bonusu nie jest aż tak bardzo istotna, jak warunki dotyczące jego obrotu. Jak to wygląda na Betclic? Jeżeli zdecydowaliśmy się na postawienie pierwszego kuponu za 580 PLN i nasz zakład okaże się przegrany, otrzymamy 510 PLN na konto bonusowe. Aby wypłacić bonus musimy spełnić kryteria dotyczące obrotu. W przypadku tej oferty, musimy postawić 4-krotność stawki bonusu, w wydarzeniach z minimalnym kursem 2.0. 

Przykład: Wpłaciliśmy 100 PLN i za taką kwotę postawiliśmy zakład. Jeżeli zakład okaże się przegrany, otrzymamy 100 w formie bonusu. Następnie musimy postawić te 100 PLN, czterokrotnie na wydarzenie z minimalnym kursem 2.0 (4 x 100 PLN = 400 PLN).

Oferta powitalna Betclic z pewnością zainteresuje wszystkich fanów zakładów bukmacherskich! Wysokość bonusu jest zadowalająca, a warunki dotyczące obrotu akceptowalne! 

Dołącz do Betclic i odbierz 510 PLN

Betclic - Oferta Promocyjna

Oczywiście bonus powitalny, to nie jedyna oferta powitalna przygotowana przez Betclic. Na stronie bukmachera, dostępna jest specjalna zakładka "Promocje" na której znajdziecie również inne oferty promocyjne Betclic. Poniżej znajdziecie krótką recenzję aktualnych ofert:

Misja: 5 kuponów - Zasady funkcjonowania tej promocji są bardzo proste i przejrzyste. Po prostu obstawiaj zdarzenia przedmeczowe lub na żywo, stawiając przynajmniej 20 PLN na wydarzenia z minimalnym kursem 2.00. Jeżeli wygrasz 5 różnych kuponów pojedynczych lub AKO, otrzymasz bonus w wysokości 100 PLN.

Boost - Betclic zamierza powalczyć o polskich klientów, oferując najlepsze kursy na wiele dyscyplin sportu. Jeżeli jednak interesują cię wydarzenia z naprawdę wysokim kursem, powinieneś zwrócić uwagę na ikonkę "Boost". Specjalny symbol żółtej rakiety oznacza, że kurs na to zdarzenie został podwyższony.

Multi Plus - Kolejna promocja, która pozwala nam na uzyskanie dodatkowego profitu z gry. Multi+ pozwala nam zwiększyć nasze wygrane nawet o 50%. Im więcej wydarzeń znajdzie się na twoim kuponie, tym więcej możesz zyskać! Wypatruj zakładów oznaczonych logiem Multi+ i skomponuj własny kupon AKO. Jeżeli obstawisz 5 zdarzeń i kupon okaże się wygrany, zyskasz dodatkowo 7%. W przypadku 10 zdarzeń, będzie to już 35%, a w przypadku 13 aż 50%. 

Równie atrakcyjnie przedstawia się także oferta zakładów sportowych. Oprócz standardowych zakładów na Ekstraklasę, Ligę Mistrzów i najlepsze ligi Europy czy wielkoszlemowe turnieje, w ofercie Betclic znajdziemy też zakłady na koszykówkę (w tym NBA), hokej, sporty motorowe oraz mniej znane w naszym kraju, jak np. dart, baseball, golf snooker czy wyścigi konne. 

Fani sportu z pewnością będą również zachwyceni możliwością oglądania najważniejszych wydarzeń sportowych! Dzięki opcji Betclic TV, obejrzymy na żywo kluczowe mecze w NBA, siatkarską Ligę Mistrzów oraz wiele innych wydarzeń!

Obstawiaj w Betclic