Kod Promocyjny eWinner

Firma eWinner to jeden z młodszych graczy na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Oczywiście, młodszy nie znaczy gorszy, bowiem bukmacher ten w niczym nie ustępuje bardziej doświadczonym konkurentom. Na pewno nie musi wstydzić się swojej oferty bonusowej. Graczom, podającymnasz kod promocyjny eWinner wypłaci bowiem nawet do 655 zł w bonusach

W tym artykule sprawdzimy, jakie premie oferuje bukmacher dla nowych graczy i czy ma w swojej ofercie bonus bez depozytu. Podamy Wam nasz kod promocyjny eWinner, który sprawi, że otrzymacie bonus powitalny wyższy od standardowego. Na koniec, przyjrzymy się bliżej samej marce eWinner i sprawdzimy, jak można tam założyć konto gracza i czy to dobry bukmacher do długoterminowej gry.

#1

Bonus Powitalny

z kodem promocyjnym PROTIPSTER

655 PLN

Kod promocyjny eWinner - rejestracja konta

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie eWinner , to z pewnością najwyższy czas zarejestrować nowe. W bukmacherze eWinner rejestracja konta jest przepustką do pełnej wersji serwisu a także wszystkich bonusów, dostępnych dla stałych użytkowników platformy. W bukmacherze eWinner rejestracja konta nie jest procesem przesadnie skomplikowanym. Podczas procesu rejestracji możemy podać także kod promocyjny, eWinner dopuszcza jednak, by podać go także później, w trakcie dokonywania pierwszej wpłaty. Nie musisz się więc aż tak tym przejmować.

Poniżej, krok po kroku, wyjaśnimy Ci jak zarejestrować nowe konto w tym bukmacherze:

 1. Kliknij w link “Zarejestruj się” w głównym menu serwisu,
 2. W formularzu, którzy się ukaże podaj swój adres emailowy oraz wybierz możliwie najbardziej bezpieczne hasło,
 3. Podaj także swój numer telefonu, na który otrzymasz SMS aktywacyjny z kodem,
 4. Na koniec pierwszego etapu możesz dodać kod promocyjny eWinner. Dla naszego serwisu kod promocyjny eWinner to PROTIPSTER - otrzymasz dzięki niemu wyższy niż standardowy bonus. Możesz jednak pozostawić to pole puste, kod promocyjny eWinner można podać także podczas dokonywania wpłaty.
 5. Zaznacz “Chcę otrzymać zwrot za pierwszy zakład” (szczegóły tej oferty podamy później) oraz pozostałe zgody na regulaminy,
 6. W kolejnym etapie wprowadź kod SMS, który otrzymałeś na swój numer,
 7. Podaj także kompletny zestaw swoich danych osobowych jak adres zamieszkania czy obywatelstwo,
 8. Zaznacz kilka obowiązkowych zgód i kliknij “Załóż konto”.

Załóż konto teraz

To wszystko! Jak sam widzisz, w bukmacherze eWinner rejestracja konta jest raczej standardowym procesem i nie powinna być problematyczna.

Szybka Rejestracja - konto tymczasowe w eWinner

W eWinner rejestracja domyślnie pozwala na założenie tak zwanego konta tymczasowego. Czym ono jest? To uproszczone konto, które nie podlega pełnej weryfikacji. Możesz obstawiać dzięki niemu zakłady i wpłacać do bukmachera drobne sumy oraz w pełni korzystać z możliwości jego platformy. Uproszczona rejestracja oznacza jednak, że kod promocyjny eWinner, który pozwala na otrzymanie bonusu od pierwszego depozytu będzie dla Ciebie niedostępny. Jak więc założyć pełne konto użytkownika?

Rejestrację uproszczoną trzeba dokończyć w ciągu 28 dni, aby móc korzystać ze wszystkich funkcji Twojego konta. Możesz to zrobić poprzez zweryfikowanie swojej tożsamości. Można w tym celu przesłać skan lub zrobić zdjęcie dowodu osobistego a także podać numer swojego rachunku bankowego, PESEL czy określić źródło pochodzenia środków wpłaconych do bukmachera. To standardowa procedura. W eWinner rejestracja wygląda dokładnie tak samo, jak w każdym innym polskim bukmacherze, nie powinieneś się niepokoić.

Kiedy prześlesz już swoje dokumenty do weryfikacji i przejdą ją one pozytywnie (zazwyczaj ten proces nie trwa więcej niż kilka godzin) możesz od razu korzystać z pełni możliwości serwisu, takich jak bonus powitalny.

eWinner kod rejestracyjny - PROTIPSTER

Pora więc wpłacić do bukmachera pierwszy depozyt. W eWinner kod bonusowy możesz podać zarówno przy rejestracji jak i przy wpłacaniu pieniędzy. Pamiętaj, że nasz kod rejestracyjny, czyli PROTIPSTER zagwarantuje Ci wyższy niż standardowy bonus. W przypadku pierwszego depozytu, podając nasz kod promocyjny eWinner zwiększa kwotę zakładu bez ryzyka ze 150 do 155 złotych. Nie jest to może wiele, ale lepiej zakładać się na lepszych warunkach, niż standardowo.

W bukmacherze eWinner bonus powitalny ma formę zakładu bez ryzyka, nie mamy tutaj niestety czegoś takiego jak bonus bez depozytu. Nie można jednak wykluczyć, że w przyszłości taka oferta pojawi się na jego stronie.

Skopiuj Kod Rejestracyjny i odbierz zakład bez ryzyka 155 PLN

Zakład bez ryzyka do 155 PLN z kodem PROTIPSTER

Pierwszym bonusem jest zakład bez ryzyka do kwoty 155 PLN. Czym jest zakład bez ryzyka? Różni się on tym, od bonusu za pierwszy depozyt, że nasza wpłata nie jest podwajana. Nasz pierwszy zakład jest po prostu ubezpieczony, do kwoty 155 PLN. Jeżeli uda nam się go wygrać to wspaniale, wszystkie pieniądze normalnie trafiają na nasze konto.

W przypadku, gdy potknie nam się noga to zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier od razu wpadnie na Twoje konto depozytowe. Otrzymane środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej w bukmacherze eWinner. Oznacza to, że na pierwszy zakład możesz wybrać bardziej ryzykowny mecz lub nawet zakład AKO z wyższym kursem. Jeżeli wygrasz masz szansę na potężną wygraną, jeżeli przegrasz, w najgorszym razie kwota zakładu pomniejszona o podatek wróci na Twoje konto.

Przypominamy, że podając w eWinner kod promocyjny PROTIPSTER podczas zakładania konta gracza lub też dokonywania pierwszej wpłaty, będziesz mógł liczyć na szereg korzyści. Kod promocyjny eWinner umożliwia użytkownikom portalu ProTipster odebranie wyższego darmowego zakładu na start - do kwoty 155 PLN, zamiast standardowych 150 PLN.

Aby skorzystać z bonusu powitalnego w bukmacherze, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner po przejściu tam bezpośrednio z naszej strony. Pamiętaj także o zaznaczeniu checkboxa "Chcę otrzymać bonus powitalny" podczas rejestracji - dzięki temu nie będzie problemów z uzyskaniem pierwszego zakładu bez ryzyka.

Pamiętaj, że minimalna stawka kuponu, uprawnionego do wzięcia udziału w ofercie “Zakład bez ryzyka” to 20 PLN. Aby otrzymać natomiast maksymalny zwrot w kwocie 155 PLN, zagraj swój pierwszy zakład za 176,60 PLN. Co najlepsze, możesz go zagrać po dowolnym kursie. Może on być niski lub wysoki, według Twojego uznania. 

Bonus na drugi depozyt w eWinner

Nasz kod rejestracyjny sprawia, że bonusy nie kończą się po pierwszym depozycie. Przysługuje Ci także bonus na drugi depozyt. Tym razem, jest to klasyczny bonus od depozytu, jego kwota wynosi 50% Twojej drugiej wpłaty. Jeżeli podałeś w eWinner kod rejestracyjny PROTIPSTER podczas rejestracji to nie musisz nic robić. Jeżeli nie, podaj kod bonusowy podczas dokonywania wpłaty.

Wpłać dowolną sumę zaczynając od 20 PLN (wtedy Twój bonus wyniesie 10 PLN). Maksymalny bonus 500 PLN dostępny jest przy wpłacie w wysokości 1000 PLN. Możesz oczywiście złożyć depozyt wyższy, niż 1000 PLN. Wtedy jednak Twój bonus wyniesie i tak maksymalnie 500 PLN. Bonus powitalny zostanie przelany na Twoje konto i uwolniony do gry w momencie, kiedy zagrasz za równowartość swojej wpłaty z kursem minimalnym wynoszącym przynajmniej 1.50. Nie musisz stawiać całej swojej wpłaty od razu, może być to rozłożone na kilka zakładów. Zanim wypłacisz środki ze swojego bonusa musisz obrócić nimi kilkukrotniu u bukmachera. Szczegóły obrotu promocyjnego opisujemy kilka paragrafów niżej.

Dodatkowe bonusy bukmacherskie z kodem promocyjnym

W bukmacherze eWinner oferta zakładów uatrakcyjniona przez wiele różnorodnych bonusów. Nie jesteś ograniczony tylko od bonusów od dwóch pierwszych depozytów. Gracze eWinner mogą korzystać z kilku regularnych ofert, które są dostępne zarówno dla nowych jak i dotychczasowych graczy. Poniżej przedstawiamy niektóre z nich.

Futbol Totalny: 100 PLN na weekend

Futbol TotalnyPierwszą z ciekawych ofert jest Futbol Totalny: 100 PLN na weekend. Możemy z niej korzystać nieograniczoną ilość razy, w każdy weekend. Co ciekawe, żaden kod promocyjny eWinner nie jest od nas wymagany i oferta ta dostępna jest zarówno dla nowych jak i długoterminowych graczy. Jeśli założysz się w sobotę lub w niedzielę, dodając na swój kupon minimum dwa wydarzenia z oferty na piłkę nożną, które będą z łącznym kursem min. 2.50 to otrzymasz tego samego dnia freebet w wysokości 50% wniesionej stawki, aż do 50 PLN! 

Otrzymane środki należy niestety wykorzystać jeszcze tego samego dnia. Są one przeznaczone na zakłady na żywo i dostępne tylko w aplikacji mobilnej eWinner. Mogą to być zakłady zarówno singlowe jak i AKO. Kurs minimalny kuponu, który musisz postawić wynosi natomiast 1.50. Maksymalny kurs kuponu, który może zostać zagrany środkami pochodzącymi z freebetu, wynosi zaś 10.

Jeżeli poprawnie spełniłeś wszystkie powyższe wymagania, odebrałeś freebet w sobotę oraz tego samego dnia zagrałeś na żywo w aplikacji to jesteś uprawniony do odebrania kolejnego bonusa. Dzięki temu, w niedzielę możesz znów to ponowić i odebrać od bukmachera kolejne 50 PLN! Każdego weekendu czeka na Ciebie łącznie 2x 50 PLN.

Jak łatwo policzyć, aby uzyskać maksymalne możliwe do uzyskania co weekend 100 PLN musisz obstawić przynajmniej dwa kupony AKO za łączną sumę 200 PLN. Jeden z nich musi zostać zagrany normalnie a drugi tylko na mecze na żywo i musi posłużyć do tego 

aplikacja mobilna. Dodatkowo, użytkownicy, którzy spełnią opisane powyżej warunki promocji, ale będą zawierać zakłady wyłącznie na mecze z oferty włoskiej SERIE A, otrzymają dodatkowy freebet w wysokości 5 PLN.

Postaw na żużel: Freebet 25 PLN na żużel

żużel eWinnerBukmacher internetowy swoją aktywność marketingową zaznaczył między innymi sponsoringiem TAURON Speedway Euro Championship 2019. Jak się okazuje, jest on mocno związany z żużlem, nie tylko marketingowo. W ofercie eWinner pojawił się bowiem bonus w postaci właśnie Freebetu o wartości 25 PLN na wyścigi żużlowe. To kolejna oferta, która jest dostępna tylko w weekendy. Aby zdobyć wspomniany Freebet musisz założyć się na wyścigi żużlowe co weekend, czyli od piątku do niedzieli. Powinieneś dodać na swój kupon przynajmniej dwa zdarzenia żużlowe z oferty przedmeczowej, nie na żywo, z łącznym kursem minimalnym wynoszącym 2.50 lub więcej.

Spełnienie tego wymagania powoduje, że jeszcze w tym samym dniu otrzymasz od eWinner Freebet w wysokości 100% stawki żużlowego zakładu przedmeczowego. Maksymalna wartość otrzymanego freebetu może wynieść 25 PLN. Swój zakład możesz zagrać oczywiście za większą sumę. 

Jeśli poprawnie obstawiłeś zakład i odebrałeś freebet to otrzymane w ramach darmowego zakładu środki możesz wykorzystać od piątku do końca niedzieli. Mogą one zostać użyte na dowolne zakłady z oferty na żywo bukmachera. Jedyne wymaganie jest takie, że ich minimalny kurs łączny powinien wynosić przynajmniej 1.50. Z oferty tej możesz korzystać nieograniczoną ilość razy, co tydzień.

Warunki obrotu bonusem powitalnym

Wykorzystując nasz kod promocyjny eWinner daje Ci bonus w łącznej wysokości 655 PLN. Jest on rozłożony na dwa pierwsze depozyty. Pierwszy z nich jest unikalny. Zwrot stawki, który otrzymamy jest zwolniony całkowicie z wymogu obrotu promocyjnego. Z drugim bonusem jest już inaczej. Jak każda oferta w branży, także i bonus na start od eWinner należy obrócić określoną ilość razy w zakładach sportowych, przed możliwością wypłaty środków. Jak to wygląda w szczegółach?

W pierwszym przypadku, otrzymujesz po prostu zwrot stawki za pierwszy zakład, jeśli go przegrasz. Dodatkowo, nie ma ograniczeń co do wyboru kursu pierwszego zakładu, nie ma określonego minimalnego kursu. Wysokość zwrotu to po prostu stawka pierwszego zakładu a ewentualny zwrot jest pomniejszony tylko o 12% podatek pobierany od stawki zakładu. Jeśli przegrasz pierwszy zakład to nie masz obowiązku obracania zwróconą kwotą. Możesz grać dalej lub od razu wypłacić zwrot.

W przypadku drugiego bonusu powitalnego od Twojego drugiego depozytu sytuacja jest trochę inna. Nie jest on przyznawany od razu. Warunkiem, by eWinner bonus powitalny nam przyznał jest zagranie przez Ciebie za równowartość wpłaty w jednym lub kilku zakładach z kursem minimalnym 1.50 dla całego kuponu. 

Następnie, by wypłacić otrzymany bonus od drugiego depozytu, musisz dokonać przynajmniej 6-krotnego obrotu promocyjnymi środkami. Jego warunki są dość ciężkie, bowiem do obrotu zaliczane są tylko kupony AKO oraz single z łącznym kursem minimalnym na poziomie 2.50. Po 6-krotnym obróceniu bonusem jest on uwalniany i możesz swobodnie nim dysponować - stawiać inne zakłady lub wypłacić środki.

eWinner - legalny polski bukmacher od 2018 roku

Legalni bukmacherzy to w Polsce grono ponad 20 firm. eWinner dołączył do tego grona w październiku 2018 roku. Od samego początku swojej działalności, czyli od 2019 roku, bo wtedy bukmacher uruchomił swoją witrynę internetową, marka ta znajdowała się w centrum uwagi graczy bukmacherskich w Polsce.

Wszystko dlatego, że eWinner bonus powitalny miał w naprawdę sporej wysokości. Śmiało mógł więc stawać w szranki z liderami rynku bukmacherskiego w kraju nad Wisłą, takimi jak STS czy LV Bet. Obecnie, jeśli podasz nasz kod promocyjny eWinner pozwala uzyskać Ci bonus w łącznej wysokości 655 złotych. Jest on akceptowalny, ale jego wysokość nie jest powalająca. Kto wie, być może w przyszłości zarząd bukmachera eWinner zdecyduje się przywrócić wysoki bonus od depozytu.

#1

Punktacja ProTipster

80

Ocena Graczy

4.01 4.01 gwiazdki

Kto stoi za bukmacherem eWinner?

Większość recenzji bukmacherskich koncentruje się na tym, jaki bonus można uzyskać u danego bukmachera i jaki kod promocyjny eWinner zapewni jak największą premię. Naszym zdaniem, warto kompleksowo podejść do danej firmy i sprawdzić wszystkie aspekty jej działania. 

Jedną z ważniejszych kwestii są legalność i firma, która zarządza całą stroną. Na początku warto powiedzieć, że eWinner to całkowicie legalny bukmacher. Posiada on zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych drogą internetową wydane przez polskie Ministerstwo Finansów w dniu 30 października 2018 roku. Posiada ono numer PS4.6831.29.2017 i jest w pełni zgodne z danymi Ministerstwa Finansów.

Siedziba eWinner Sp. z o.o., która jest administratorem witryny działającej pod adresem ewinner.pl znajduje się na ul. Legionów 126-128 w Gdyni. Posługują się oni następującymi numerami NIP: 5862321957 oraz KRS: 0000692778. Bukmacher wpisany jest do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym Gdańsk Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Jak ujawnia nam pobieżny research, spółka posiada kapitał zakładowy w wysokości aż 12 000 000 zł, co wykracza poza średnią dla polskich bukmacherów, wynoszącą zwykle poniżej 10 milionów złotych. Jest to oczywiście pozytyw, bo większa poduszka finansowa oznacza większe bezpieczeństwo depozytów graczy.

Zakłady bukmacherskie eWinner

Dla wielu graczy najważniejszy jest bonus powitalny i to jaki w eWinner kod promocyjny pozwala na uzyskanie największego. Spójrzmy jednak teraz na ofertę zakładów, jaką posiada ten legalny bukmacher. W oczy rzuca się, już na początku, bardzo przejrzyście udostępnione lista sportów i dyscyplin, które możemy tam obstawiać. 

W eWinner zakłady bukmacherskie możemy zawierać na blisko 30 dyscyplin sportowych i esportowych. Oprócz najbardziej popularnych sportów pokroju piłki nożnej czy tenisa są tu również bardziej niszowe dyscypliny. Do tych należy na przykład futsal, krykiet, MMA, rugby czy siatkówka plażowa. Nie zabrakło również polityki, możemy tu obstawić wynik przyszłych wyborów, zarówno w Polsce jak i w innych państwach. 

Graczom, którzy wykorzystali kod promocyjny eWinner proponuje także bogatą selekcję zakładów bukmacherskich na wydarzenia z dziedziny sportów elektronicznych. Możemy tu obstawiać turnieje w CS:GO League of Legends czy też Dota 2, także w wersji na żywo.

#1

Bonus Powitalny

z kodem promocyjnym PROTIPSTER

655 PLN

Zakłady na żywo w eWinner 

W bukmacherze eWinner dostępne są również zakłady na żywo. Ten rodzaj zakładów nieodmiennie cieszy się dużą popularnością wśród graczy bukmacherskich w Polsce i także osoby, które wykorzystały w eWinner kod bonusowy powinny znaleźć interesujące ich mecze w ofercie na żywo.

Zakłady Custom Bet - co to takiego?

Użytkownikom, którzy wykorzystali nasz kod promocyjny eWinner proponuje także unikalną opcję, są nią tak zwane Zakłady Custom Bet - co to takiego? Otóż są to zakłady nie na poszczególne spotkanie, ale na całą kolejkę ligową lub kilka spotkań. Oto kilka przykładów jak wyglądają w eWinner Zakłady Custom Bet:

 • Lechia Gdańsk & Lech Poznań & Legia Warszawa - Każda drużyna nie przegra, strzeli minimum 1 gola oraz wykona co najmniej 4 rzuty rożne w swoich środowych meczach - TAK (4.75) / NIE (1.15)
 • Minimum 2 rzuty karne w sobotnich meczach Ekstraklasy - TAK (3.5) / NIE (1.27)
 • Łączna liczba goli w niedzielnych meczach Ekstraklasy - Powyżej 7,5 (1.9) / Poniżej 7,5 (1.9)
 • Kto będzie głównym bohaterem czwartej gry CDP RED z serii "Wiedźmin"? - Ciri (4.0) / Vesemir (5.0) / Własna postać gracza (1.50) 

To tylko kilka przykładów, ale mamy nadzieję, że pozwala Ci to zrozumieć czym są zakłady Custom Bet i jak ciekawe możliwości otwierają one przed graczem.

Obstawiaj zakłady Custom Bet

AH

24