ProTipster Wiadomości Sportowe

Czym jest Surebet? Jak wypłacić bonusy, wykorzystując Surebet?

Czym jest Surebet? Jak wypłacić bonusy, wykorzystując Surebet?

Podczas rejestracji konta u nowego bukmachera, gracze często otrzymują bonus za depozyt w postaci darmowych zakładów. Co prawda nie możesz wypłacić jego wartości nominalnej na konto, ale możesz wygrać dzięki niemu pieniądze, jeżeli wiesz jak zrobić "surebet". Dzięki takiemu zakładowi wygrasz pieniądze i będziesz mógł wypłacić gotówkę.

Jak zrobić surebet?

Jedynym niezawodnym sposobem na postawienie zwycięskiego kuponu jest obstawienie wszystkich możliwych rezultatów. Aby to zrobić, musisz być w stanie wykonać zakład w taki sam sposób, jak robi to bukmacher. 

W większości przypadków potrzebujesz konta na giełdzie zakładów, takich jak Betfair, Betdaq lub Matchbook. Giełda zakładów pozwala na obstawienie zakładu wraz z innym klientem. Niestety w związku z obowiązującą w Polsce ustawą hazardową, nie masz możliwości utworzenia konta na "giełdzie", a co za tym idzie musisz skorzystać z innej opcji. Możesz wykorzystać dwóch różnych bukmacherów, aby obstawić wszystkie możliwe rezultaty w wydarzeniu. 

Jak działa surebet?

Idea Surebetu polega na zawieraniu zakładu przy użyciu premii depozytowej. Następnie powinieneś założyć konto u drugiego bukmachera i obstawić odwrotny rezultat. Na przykład, jeżeli u swojego bukmachera obstawiłeś wygraną Realu Madryt z Barceloną i nie korzystasz z giełdy zakładów, możesz u drugiego bukmachera zrobić zakładać, że Barcelona nie przegra tego meczu. Oznacza to, że obstawiłeś wszystkie możliwe rezultaty dla rynku 1x2.

Oczywiście należy wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników. Po pierwsze, kursy na giełdzie (jeżeli nie mieszkasz w Polsce i możesz z niej skorzystać), muszą być jak najbardziej zbliżone do kursów bukmacherów. Lepiej trzymać się bukmacherów, którzy oferują wyższe kursy. Podrugie,  maksymalne liability na giełdzie zakładów musi być równe zyskowi, jaki możesz otrzymać u bukmachera.

Kliknij tutaj i znajdz najlepsze darmowe zakłady oraz bonus powitalny.

Jak zarabiać na surebetach?

Niektórzy bukmacherzy będą wymagać, abyś wykonał obrót swoim bonusem więcej niż jeden raz, zanim będziesz mógł go wypłacić. Oznacza to, że musisz użyć bonusu do postawienia zakładu, wygrać zakład, a następnie ponownie wykonać zakład, wygrać i tak określoną ilość razy, zanim będziesz mógł wypłacić prawdziwą gotówkę. Użycie opisanej powyżej metody, daje ci na to szansę.

Jeżeli zrobiłeś swój surebet i przegrałeś u bukmachera, wówczas twój zakład u drugiego bukmachera jest zwycięski i możesz wypłacić gotówkę natychmiast. Jeżeli wygrasz zakład u bukmachera z bonusem i nadal będziesz trzymał się zasad opisanych powyżej, nie będziesz w gorszej sytuacji. Możesz powtarzać tę metodą, aż będziesz mógł wypłacić pieniądze od bukmacherów.

Czy istnieje ryzyko związane z surebetami?

Nie możemy nazywać surebetu jako zakład lub hazard. To po prostu gwarantowana wygrana, ale oczywiście jest jakiś procent ryzyka o którym piszemy poniżej.

  • Odroczone mecze
  • Anulowane mecze
  • Skrecz (w tenisie)

Bukmacherzy mają różne warunki dotyczące meczów przełożonych i anulowanych. Dlatego upewnij się, że wybrani bukmacherzy mają takie same warunki. Co zrobisz, jeżeli gra zostanie przerwana po 65 minutach? Wyobraź sobie, że jeden z bukmacherów unieważnia twoje zakłady, podczas gdy inny bierze pod uwagę wynik w momencie przerwania meczu lub czeka na rewanż? Zawsze patrz na warunki pogodowe przed rozpoczęciem meczu.

Powinieneś unikać surebetów w meczach tenisowych. Ponieważ istnieje wiele możliwości, że mecz nie zostanie dokończony (warunki pogodowe, poddanie) i wielu bukmacherów, ma różne warunki dotyczące postępowania w takich sytuacjach. Zawsze graj tylko u zaufanych bukmacherów, gdzie możesz z łatwością wypłacić wygrane pieniądze. Możesz przeczytać nasze recenzje bukmacherskie tutaj.

 

Powiązane Wiadomości