FK Akademija Pandev
HT: 0 - 0 | FT: 1 - 0
Voska Sport
Brak typów dla tego meczu
Bądź pierwszy i opublikuj swoje typy. To nic nie kosztuje, zajmuje kilka sekund i daje możliwość wzięcia udziału w naszym miesięcznym konkursie Ligi Typerów z nagrodami.
03.05.2024
00:30 Goias GO Cuiaba Esporte Clube MT 19 typy 00:30 Palmeiras SP Botafogo SP 24 typy 01:00 Umecit Panama 12 typy 02:00 CSD Comunicaciones CSD Municipal 4 typy 04:10 Tokushima Vortis Ehime FC 8 typy 05:00 Yokohama F Marinos Jubilo Iwata 22 typy 05:00 Niigata Albirex Sanfrecce Hiroshima 10 typy 05:00 Vegalta Sendai Renofa Yamaguchi 9 typy 05:00 Montedio Yamagata Fagiano Okayama 5 typy 05:00 Yokohama FC Mito Hollyhock 5 typy 05:00 Ventforet Kofu Oita Trinita 2 typy 05:00 Shimizu S-Pulse Tochigi SC 3 typy 05:00 Fujieda MYFC Thespakusatsu 4 typy 05:00 V-Varen Nagasaki Blaublitz Akita 5 typy 05:00 Roasso Kumamoto Kagoshima United 4 typy 06:00 Kashima Antlers Shonan Bellmare 10 typy 06:00 FC Tokyo Kyoto Sanga FC 8 typy 06:00 Machida Zelvia Kashiwa Reysol 10 typy 06:00 Cerezo Osaka Hokkaido Consadole Sapporo 13 typy 06:00 Sagan Tosu Tokyo Verdy 12 typy 07:00 Kawasaki Frontale Urawa Red Diamonds 3 typy 07:00 Avispa Fukuoka Gamba Osaka 5 typy 07:00 Iwaki FC JEF United Ichihara Chiba 2 typy 10:00 Nagoya Grampus Vissel Kobe 5 typy 10:00 Abahani Ltd. Chittagong Mohammedan SC Dhaka 2 typy2
Wygrana
1
Remis
0
Wygrana
13.04.2024 13:00
FK Akademija Pandev 1 : 0 Voska Sport
04.11.2023 12:00
Voska Sport 1 : 1 FK Akademija Pandev
13.08.2023 15:00
FK Akademija Pandev 2 : 0 Voska Sport
3
Wygrana
1
Remis
2
Przegrana
01.05.2024 14:00
FK Shkendija 3 : 2 FK Akademija Pandev
28.04.2024 14:00
FK Akademija Pandev 2 : 0 FK Vardar Skopje
21.04.2024 14:00
KF Gostivar 1 : 1 FK Akademija Pandev
13.04.2024 13:00
FK Akademija Pandev 1 : 0 Voska Sport
07.04.2024 13:00
GFK Tikvesh 1930 3 : 1 FK Akademija Pandev
31.03.2024 13:00
FK Akademija Pandev 2 : 1 FK Rabotnicki Skopje
2
Wygrana
1
Remis
3
Przegrana
01.05.2024 14:00
Gjorce Petrov 0 : 2 Voska Sport
21.04.2024 14:00
FK Vardar Skopje 0 : 1 Voska Sport
17.04.2024 13:00
Gjorce Petrov 2 : 1 Voska Sport
13.04.2024 13:00
FK Akademija Pandev 1 : 0 Voska Sport
31.03.2024 13:00
FC Struga Trim Lum 3 : 1 Voska Sport
10.03.2024 13:00
FK Shkendija 0 : 0 Voska Sport
Drużyna | M | W | R | P | PKT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Shkupi | 30 | 16 | 10 | 4 | 58 |
2 | FK Shkendija | 30 | 16 | 10 | 4 | 58 |
3 | FC Struga Trim Lum | 30 | 18 | 4 | 8 | 58 |
4 | GFK Tikvesh 1930 | 30 | 12 | 6 | 12 | 42 |
5 | FK Sileks Kratovo | 30 | 10 | 11 | 9 | 41 |
6 | KF Gostivar | 30 | 9 | 13 | 8 | 40 |
7 | FK Rabotnicki Skopje | 30 | 11 | 5 | 14 | 38 |
8 | FK Akademija Pandev | 30 | 10 | 7 | 13 | 37 |
9 | Voska Sport | 30 | 9 | 10 | 11 | 37 |
10 | FK Vardar Skopje | 30 | 9 | 5 | 16 | 32 |
11 | Gjorce Petrov | 30 | 7 | 5 | 18 | 26 |
12 | FK Bregalnica Stip | 30 | 6 | 8 | 16 | 26 |