Brak typów dla tego meczu
Bądź pierwszy i opublikuj swoje typy. To nic nie kosztuje, zajmuje kilka sekund i daje możliwość wzięcia udziału w naszym miesięcznym konkursie Ligi Typerów z nagrodami.
29.03.2024
00:35 Palmeiras SP Gremio Novorizontino 20 typy 08:45 Adelaide United FC Western United FC 24 typy 09:15 Abahani Ltd. Chittagong Bangladesh Police Club 2 typy 09:15 Sheikh Jamal Sheikh Russel KC 3 typy 10:00 Tokyo Verdy Kyoto Sanga FC 9 typy 11:00 CF Os Belenenses CD Feirense 11:00 FK Slavoj Trebisov Petrzalka 1898 1 typy 12:00 Hertha BSC Berlin II Lokomotiv Lipsk 2 typy 12:00 FC Pirin Blagoevgrad Etar 1924 Veliko Tarnovo 12 typy 12:00 Lunds BK FC Rosengaard 1917 12:15 AL Tadamon Sour Tripoli SC 12:30 Bristol City Leicester City 66 typy 12:30 FK Gabala Nieftczi Baku 5 typy 12:30 FC Kuressaare JK Tallin Kalev 7 typy 12:30 Barry Town United FC Penybont 3 typy 12:30 Colwyn BAY Aberystwyth Town FC 2 typy 12:30 Pontypridd Town Haverfordwest County 2 typy 13:00 Millwall FC West Bromwich Albion 28 typy 13:00 FK Cukaricki FK Novi Pazar 1 typy 13:00 Kitara FC BUL FC 1 typy 13:00 Vasalunds IF Karlbergs BK 13:00 Torns IF Torslanda IK 13:00 Enkoping SK FC Gute 13:00 Ahlafors IF Lidkopings FK 13:00 Herrestads AIF IFK Kumla FK 1 typy4
Wygrana
1
Remis
1
Wygrana
26.11.2023 12:00
GFK Tikvesh 1930 1 : 0 FK Akademija Pandev
08.11.2023 12:00
GFK Tikvesh 1930 1 : 1 FK Akademija Pandev
24.08.2023 14:30
FK Akademija Pandev 2 : 0 GFK Tikvesh 1930
07.05.2023 15:00
FK Akademija Pandev 1 : 4 GFK Tikvesh 1930
11.12.2022 12:00
FK Akademija Pandev 0 : 2 GFK Tikvesh 1930
11.09.2022 14:00
GFK Tikvesh 1930 2 : 1 FK Akademija Pandev
3
Wygrana
1
Remis
2
Przegrana
16.03.2024 14:00
Gjorce Petrov 1 : 0 GFK Tikvesh 1930
10.03.2024 13:00
GFK Tikvesh 1930 2 : 1 FK Bregalnica Stip
06.03.2024 13:00
GFK Tikvesh 1930 1 : 0 FK Sileks Kratovo
03.03.2024 13:00
FK Shkupi 0 : 0 GFK Tikvesh 1930
25.02.2024 13:00
GFK Tikvesh 1930 2 : 0 FK Rabotnicki Skopje
18.02.2024 13:00
FK Bregalnica Stip 2 : 1 GFK Tikvesh 1930
1
Wygrana
0
Remis
5
Przegrana
16.03.2024 14:00
FK Sileks Kratovo 2 : 1 FK Akademija Pandev
10.03.2024 13:00
FC Struga Trim Lum 3 : 1 FK Akademija Pandev
03.03.2024 13:00
KF Gostivar 2 : 0 FK Akademija Pandev
18.02.2024 13:00
FK Sileks Kratovo 0 : 1 FK Akademija Pandev
03.12.2023 12:00
FK Rabotnicki Skopje 1 : 0 FK Akademija Pandev
26.11.2023 12:00
GFK Tikvesh 1930 1 : 0 FK Akademija Pandev
Drużyna | M | W | R | P | PKT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Struga Trim Lum | 24 | 16 | 3 | 5 | 51 |
2 | FK Shkupi | 24 | 13 | 9 | 2 | 48 |
3 | FK Shkendija | 24 | 12 | 9 | 3 | 45 |
4 | FK Sileks Kratovo | 24 | 9 | 8 | 7 | 35 |
5 | GFK Tikvesh 1930 | 24 | 9 | 5 | 10 | 32 |
6 | KF Gostivar | 24 | 7 | 11 | 6 | 32 |
7 | FK Rabotnicki Skopje | 24 | 8 | 3 | 13 | 27 |
8 | FK Akademija Pandev | 24 | 7 | 6 | 11 | 27 |
9 | Voska Sport | 24 | 6 | 9 | 9 | 27 |
10 | FK Vardar Skopje | 24 | 7 | 5 | 12 | 26 |
11 | FK Bregalnica Stip | 24 | 5 | 7 | 12 | 22 |
12 | Gjorce Petrov | 24 | 6 | 3 | 15 | 21 |