ProTipster Legalni Bukmacherzy

Ocena Graczy

4.42
4.42471 gwiazdki

Punktacja ProTipster

80

Bonus Powitalny

z kodem promocyjnym BETVIPPL

Gra bez podatku

Odbierz Bonus

Przegląd

Betclic opinie - informacje o bukmacherze

recenzja betclicLegalny bukmacher rozpoczął ponowną działalność na polskim rynku z początkiem lipca 2019 roku, dlatego możemy już w pełni ocenić oferowany produkt oraz funkcjonalności. Przygotowując recenzje serwisu przetestowaliśmy ofertę bukmachera, a także odwiedziliśmy niejedno forum bukmacherskie i grupy dyskusyjne na Facebooku, by zebrać opinie graczy na temat tego bukmachera online. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami naszego testu Betclic.

Firma Betclic o swoich planach powrotu na polski rynek informowała już od czasu zmian w ustawie hazardowej. Przed nowelizacją ustawy hazardowej przez wiele lat działalności na naszym rynku firma podbiła serca fanów zakładów bukmacherskich i zbudowała olbrzymią bazę graczy, a teraz będzie miała zamiar powtórzyć to, co udało jej się osiągnąć wcześniej.

Betclic Polska - podstawowe informacje o bukmacherze

 • Adres strony bukmachera: BETCLIC.PL
 • Właściciel: BEM Operations Limited w Polsce 
 • Adres firmy w Polsce: ul. Zwycięska 20A/204, 53-033 Wrocław
 • Numer licencji: PS4.6831.11.2017
 • KRS: 0000759388
 • NIP: 8971861619
 • Regon: 381885664
 • Adres email: [email protected]
 • Bonus powitalny: TAK - cashback 200 PLN
 • Aplikacja mobilna: TAK (Android oraz iOS)
 • Transmisje w Betclic TV: TAK

Czy Betclic to legalny bukmacher?

Oficjalnie Betclic znalazł się na liście legalnych bukmacherów już 26 września 2018 roku, na mocy zezwolenia Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.11.2017. Uzyskanie licencji to jednak jedna sprawa, a faktyczne rozpoczęcie działalności to druga. Trzeba przygotować stronę, zbudować zaplecze, przygotować ofertę, regulaminy, itd. 

Przypomnijmy, że marka Betclic należy do spółki BEM Operations Limited, która w Polsce reprezentowana będzie przez Pejot 1 Sp. z o.o. z Wrocławia. Bukmacher przez lata wypracował sobie świetną opinię wśród graczy i ma stabilną sytuację finansową, dzięki czemu możemy być spokojni o jego przyszłość, również na polskim rynku.

Jaki jest kod bonusowy bukmachera Betclic?

Zakłady bukmacherskie Betclic podobnie jak inne wiodące firmy z licencją Ministerstwa Finansów przygotowały dla nowych graczy specjalny kod rejestracyjny. Rejestracja w Betclic z kodem BETVIPPL zagwarantuje Ci najlepsze dostępne warunki na rynku. 

Jak wykorzystać kod promocyjny Betclic i otrzymać najlepszy bonus? Po prostu podczas rejestracji podaj kod BETVIPPL. Pamiętaj, że kod upoważnia Cię do otrzymania najlepszej dostępnej na rynku oferty powitalnej bukmachera. Jakiej konkretnie? O tym za moment. 

Odbierz zakład bez ryzyka 200 PLN

Betclic bonus powitalny - zakład bez ryzyka 200 PLN dla nowych graczy

Bonusy na start to niezwykle popularna strategia promocji na polskim rynku. Wszyscy legalni bukmacherzy oferują nowym graczom bonusy na start, określane jako bonusy powitalne. Nie inaczej dzieje się w przypadku nowych klientów bukmachera Betclic. 

Nowi gracze będą mogli liczyć na powitalny zakład bez ryzyka. Bonus na start to punkt obowiązkowy każdego polskiego gracza, dlatego należy docenić fakt, że rejestrując się w Betclic z kodem promocyjnym możemy otrzymać zakład bez ryzyka 200 PLN. 

Jak odebrać Betclic cashback (zakład bez ryzyka 200 PLN)?

Powitalny zakład bez ryzyka to jedna z najpopularniejszych promocji na start dostępnych na polskim rynku. Jak prezentuje się oferta Betclic dla nowych graczy i jak działa cashback bonus? Regulamin takiej promocji jest bajecznie prosty. Gracz zakłada konto, wpłaca depozyt i za własne środki obstawia pierwszy kupon. 

Jeśli dopisze mu odrobinę szczęścia, wówczas wygrana należy do niego, a środki chwilę później można przelać na konto w banku. Jeśli jednak typowanie tym razem okaże się nieskuteczne, wówczas przegrane środki wracają do budżetu jako cashback bonus. 

 1. Załóż konto w Betclic klikając w link na stronie ProTipster.
 2. Wpisz kod promocyjny BETVIPPL w odpowiednie pole formularza.
 3. Dokonaj pierwszej wpłaty min. 10 PLN.
 4. Zagraj pierwszy zakład (kurs minimalny każdego typu na kuponie 1.14). 
 5. Jeśli kupon okaże się nietrafiony, wówczas otrzymasz zwrot we freebetach!
 6. Aby otrzymać maksymalny zwrot 200 PLN należy zagrać za 228 złotych (bukmacher potrąca 12% podatek obrotowy).

Załóż konto w Betclic i odbierz bonus

Betclic bonusy - jak wykorzystać cashback?

Ustaliliśmy zatem, że w przypadku niepowodzenia na pierwszym kuponie gracz otrzyma zwrot stawki aż do 200 PLN. Darmowe środki pojawią się w budżecie jako freebet bonus, a to oznacza, że nie można ich od razu przelać na konto w banku (Betclic nie jest zatem bukmacherem bez obrotu). 

W jaki sposób wykorzystać bonus na start na stronie Betclic? Za freebet gracz może zagrać dowolny kupon z oferty zakładów bukmachera, a jedynym warunkiem jest kurs minimalny kuponu na poziomie 2.14 (jeśli jest to wielokrotny kupon AKO, wówczas mowa o kursie łącznym). 

Jeśli graczowi dopisze odrobinę szczęścia i zakład za freebet Betclic okaże się zwycięski, wówczas wygrana kwota wyląduje od razu na głównym saldzie depozytowym. Co to oznacza? Dokładnie tyle, że środki nie wymagają dalszego obrotu, lecz można je od razu wypłacić. 

O czym należy pamiętać w przypadku freebetu na stronie Betclic? O trzech kwestiach. Pierwsza to fakt, że bukmacher potrąca 12% podatek obrotowy, a druga jest taka, że wygrana na kuponie będzie pomniejszona o kwotę freebetu. Z kolei trzeci warunek regulaminu promocji istotny z punktu widzenia gracza to fakt, że bukmacher nie wymaga, aby zagrać od razu za cały freebet, a bonus można rozbić na mniejsze stawki na kilku kuponach. 

Betclic freebet bonus - podsumowanie

 • Maksymalna wysokość cashbacku to 200 złotych
 • Przyznany freebet może zostać wykorzystany wyłącznie do zawarcia zakładów o łącznym kursie nie niższym niż 2.14
 • Jedynie wpłaty zrealizowane za pomocą następujących metod płatności kwalifikują się do otrzymania bonusu: karta debetowa/kredytowa, przelew bankowy, płatności natychmiastowe
 • Wszelkie wygrane pochodzące z zakładów zawartych przy wykorzystaniu bonusu przyznanego w ramach promocji zostaną pomniejszone o wysokość stawki oraz 12% podatek obrotowy

Jak widać oferta powitalna jest bardzo prosta i bez trudu poradzą sobie z nią nawet typerzy stawiający swoje pierwsze kroki w internetowych zakładach sportowych. Jeżeli pierwszy zakład okaże się trafiony, wówczas będzie dostępna wypłata środków, bez konieczności spełniania dodatkowych wymagań.

Z kolei w przypadku porażki 88% stawki wraca do budżetu jako bonus, a środki ze zwycięskiego kuponu za freebet Betclic lądują od razu na głównym saldzie depozytowym. 

Betclic opinie - jak gracze oceniają freebet bonus na start 

Na jakie oceny zasłużyła sobie ta promocja powitalna? Jak serwis wypada w tym kontekście na tle polskich bukmacherów z licencją? W tego rodzaju sytuacjach za każdym razem staramy się nie bazować tylko i wyłącznie na własnych odczuciach, lecz sprawdzamy także Betclic opinie od samych graczy. 

W tym celu odwiedziliśmy sekcje opinii o bukmacherze Betclic w naszym serwisie, a poniżej prezentujemy kilka przykładowych komentarzy typerów. 

“Sam freebet bardzo fajny, ale ogólnie cały pakiet to porażka. U innych buków jest kilka tysięcy do zgarnięcia, a tutaj tylko dwie stówki.”

“Fajnie, że nie trzeba grać od razu za cały freebet, tylko można rozbić stawkę na mniejsze zakłady. Chociaż ja zagrałem za całość od razu i się udało :)”

“Mogliby dorzucić dychę lub dwie za kod bonusowy.”

Betclic opinie - promocje okolicznościowe dla stałych klientów bukmachera

Bylibyście w olbrzymim błędzie sądząc, że bukmacher pomyślał tylko o nowych graczach. Także na stałych klientów operatora czeka sporo promocji, dzięki którym na kontach aktywnych typerów regularnie będą pojawiały się darmowe środki na dalszą grę. 

Od razu zaznaczamy, że kod BETVIPPL nie jest wymagany w kontekście bonusów okolicznościowych, a na wszystkich klientów bukmachera czeka taka sama pula darmowych środków. 

Promocja Betclic - bonus Multi+

Jedną ze stałych promocji w ofercie Betclic jest oferta Multi+. Promocja ta cieszy się sporym zainteresowaniem wśród miłośników kuponów AKO, którzy dzięki niej mogą zwiększyć swoją wygraną. Zasady promocji są banalnie proste! 

Wystarczy, że wrzucisz na kupon odpowiednią ilość zdarzeń, a Twoje wygrane zostaną powiększone o określony procent. Dla przykładu - gdy na Twoim kuponie znajduje się minimum 5 zdarzeń, potencjalna wygrana zostanie zwiększona o 7%, natomiast gdy utworzyłeś kupon z 14 zdarzeniami, możesz otrzymać 50% więcej.

Stałe promocje bukmacherskie - bonus Super Kursy

Równie ciekawie przedstawia się promocja Super Kursy. Bukmacher wprowadził na swoją stronę specjalną zakładkę Super Kursy, którą znajdziesz na stronie z ofertą zakładów. Wybierając zdarzenia z tej kategorii znajdziesz atrakcyjne przeliczniki na najciekawsze wydarzenia danego dnia. Oprócz tego dostępna jest też opcja BOOST, czyli najwyższy na rynku kurs na wybrane spotkania!

Promocje okolicznościowe bukmachera Betclic - bonus Zbierz Drużynę

Jeśli znacie bonusy za przyjaciela od innych legalnych bukmacherów, to zasady promocji Zbierz Drużynę są bardzo zbliżone. Wszystko sprowadza się do tego, żeby rozesłać do swoich znajomych specjalne linki rejestracyjne, a jeśli ci założą konto w Betclic z takiego polecenia, wówczas do obu kont zostanie dopisany freebet bonus 20 PLN. 

Aby tak się stało znajomy gracza musi wpłacić depozyt min. 20 PLN, a polecający może w ten sposób zgarnąć maksymalnie 5 freebetów o łącznej wartości 100 PLN w skali miesiąca. 

Betclic opinie graczy o bonusach okolicznościowych

Nie bylibyśmy sobą, gdyby nasza recenzja bukmachera nie zawierała komentarzy graczy odnośnie bonusów okolicznościowych. Na jakie opinie zasłużyły sobie Betclic promocje dla stałych klientów bukmachera? Sprawdzamy. 

“Doceniam ten bonus za kolegów. Sporo kumpli namówiłem do rejestracji i według mnie jest to klasyczna sytuacja win win, bo każdy dostaje bonus.”

“Obstawiam głównie combosy, dlatego ta ich promocja jest jakby dla mnie. Bonusu 120% nie udało się jeszcze nigdy, ale +20% już kilka razy.”

“Dobrze, że na wzór pozostałych bukmacherów podwyższają kursy na najciekawsze mecze dnia. Brakuje mi natomiast jakichś darmowych konkursów typera, np. codziennego koła fortuny.”

Betclic opinie - jak założyć konto gracza?

Pierwszym krokiem do obstawiania zakładów w tej firmie jest założenie konta (można to także zrobić w aplikacji Betclic). Jak przebiega Betclic rejestracja konta? O jakie dane poprosi w jej trakcie bukmacher? Będą to m.in:

 • Płeć
 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres email
 • PESEL
 • Adres zamieszkania
 • Kod promocyjny Betclic: BETVIPPL

Bukmacher Betclic opinie - konto tymczasowe

Konto tymczasowe pozwala na dokonywanie wpłat w celu obstawiania, zawierania i rozliczania zakładów zawartych przez graczy. Funkcjonalność konta tymczasowego ograniczona jest czasowo do 90 dni od momentu jego aktywacji. Maksymalna kwota zawartych zakładów w tym okresie nie może przekroczyć 5.000,00 PLN (słownie: pięć tysięcy złotych). 

Wypłata jakichkolwiek środków zgromadzonych na koncie tymczasowym (tj. dokonanych wpłat i uzyskanych wygranych) jest możliwa wyłącznie po zmianie statusu konta tymczasowego na konto stałe.

Weryfikacja danych osobowych u bukmachera Betclic

Betclic jako licencjonowany bukmacher jest zobowiązany przestrzegać określonych przepisów. W związku z tym bukmacher ma prawo do weryfikacji danych użytkownika podanych podczas rejestracji, takich jak:

 • tożsamość
 • wiek
 • adres
 • pochodzenie środków

W celu dokonania weryfikacji użytkownik zostanie poproszony o przedstawienie zdjęcia lub skanu przedstawiającego dowód osobisty, a także o wysłanie numeru konta bankowego użytego do depozytu środków w Betclic. Jest to rutynowa procedura u większości bukmacherów na całym świecie.

Betclic opinie o ofercie zakładów sportowych

oferta BetclicBukmacher Betclic wystartował oficjalnie w naszym kraju na początku lipca 2019 roku. Po kilku latach od ponownego startu możemy już powiedzieć, że oferta Betclic jest bardzo szeroka i każdy bez trudu odnajdzie coś dla siebie. 

Znajdziemy tutaj zakłady przedmeczowe na najważniejsze ligi piłki nożnej (m.in.Ekstraklasę, La Liga, Serie A, Premier League, Ligę Mistrzów), koszykówki, najważniejsze wydarzenia sportowe, a to dopiero początek. 

Poza najpopularniejszymi dyscyplinami znajdziemy także bukmacherskie kursy na piłkę ręczną, siatkówkę, żużel, a także boks, hokej, darts oraz okazjonalnie wydarzenia z innych dziedzin. 

Betclic opinie - zakłady na sporty wirtualne

Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, czy Betclic zdecyduje się na wprowadzenie do oferty zakładów na sporty wirtualne. Jeżeli tak się stanie, operator może zdobyć dodatkową rzeszę fanów. Sporty wirtualne wciąż cieszą się rosnącą popularnością w naszym kraju i mają już swoje wierne grono odbiorców. Oferta sportów wirtualnych w Betclic byłaby doskonałym dopełnieniem oferty zakładów. Dowiedz się jak obstawiać sporty wirtualne.

Wielu polskich graczy pamięta na pewno kasyno Betclic. Niestety aktualna ustawa hazardowa uniemożliwia oferowanie kasyna online polskim graczom. Nic nie wskazuje, by w najbliższym czasie w kursach Betclic znalazło się kasyno online, natomiast w ofercie są gry karciane.

Betclic opinie o zakładach na e-sporty

Dużym atutem bukmachera Betclic jest również bogata oferta zakładów na e-sport, co jest bardzo istotne biorąc pod uwagę wzrost zainteresowania tą kategorią zakładów. W ofercie bukmachera znajdziemy wszystkie popularne turnieje w Counter-Strike, DOTA 2 czy League of Legends.

Betclic poszedł jednak krok dalej i oprócz tych najpopularniejszych gier, mamy również możliwość obstawienia turniejów w Starcraft 2, Rainbow Six czy Overwatch. Dla fanów gier EA Sports, dostępne są też zakłady na turnieje w FIFĘ oraz NHL.

Rynki w kategorii e-sport nie odstają od reszty. Możemy obstawić zwycięzcę meczu lub mapy, powyżej/poniżej ilość rund na konkretnej mapie, dokładny wynik, czy też liczbę bramek w przypadku zakładów na FIFĘ. W najpopularniejszych turniejach DOTA 2, dostępne są również zakłady specjalne na pierwsze Aegis, Koszaty lub Wieżę. Można również typować ilość zabójstw, a także to kto pierwszy zabije smoka lub barona.

Betclic oferta zakładów na FAME MMA

Bukmacher nie zamyka się wyłącznie na klasyczne dyscypliny, a najlepiej świadczy o tym współpraca z freak fightową federacją FAME MMA. Efekt tego jest taki, że oferta kursowa oraz zakłady na FAME MMA dostępne są na stronie legalnego bukmachera Betclic na wyłączność!

Obstawiaj FAME MMA w Betclic

Betclic cashout - jak działa? 

Betclic CashoutBetclic jest kolejnym bukmacherem, który oferuje swoim użytkownikom możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu - tzw. cashout. Funkcja cashout w zakładach bukmacherskich cieszy się sporą popularnością graczy. Betclic Cashout pozwala cieszyć się wygraną przed zakończeniem wszystkich zdarzeń na kuponie. 

W przeciwieństwie do większości licencjonowanych bukmacherów Betclic oferuje cashout zarówno dla kuponów pojedynczych, jak i wielokrotnych (akumulatorów). Sprawdź czy dla Twojego kuponu dostępna jest wcześniejsza wypłata (cashout) przechodząc do zakładki Moje Kupony.

Betclic opinie - jak prezentują się zakłady na żywo?

Betclic Zakłady na ŻywoW dzisiejszych czasach, zakłady live stały się obowiązkowym punktem u każdego operatora. Zakłady live to także bardzo mocny punkt oferty bukmachera Betclic. Wysokie kursy bukmacherskie to bez wątpienia jeden z głównych punktów oferty internetowego bukmachera.

Zakłady na żywo są bardzo mocno eksponowane na stronie bukmachera, a co za tym idzie użytkownicy serwisu nie powinni mieć problemów z ich odnalezieniem. W górnej części strony dostępna jest zakładka po kliknięciu której zostaniemy przeniesieni do specjalnej strefy na żywo. 

Oprócz aktualnie trwających spotkań Betclic udostępnia także dodatkowy kalendarz, dzięki któremu dowiemy się, jakie wydarzenia będziemy mogli obstawić danego dnia.

Transmisje live w Betclic TV

Bardzo miło nam poinformować, że Betclic TV gwarantuje dostęp do transmisji meczów. Betclic transmisje na żywo są w 100% darmowe, można je oglądać także w aplikacji mobilnej Betclic, a żeby obejrzeć transmisję na żywo w Betclic TV, musisz:

 • postawić dowolny zakład w ciągu ostatnich 24 godzin lub postawić zakład na mecz, który chcesz oglądać
 • mieć środki na koncie Betclic

Oglądaj transmisje na żywo w Betclic TV

Betclic aplikacja mobilna - opinie graczy

Betclic Aplikacja AndroidBetclic jest kolejnym z licencjonowanych bukmacherów, który rozumie istotę posiadania mobilnej aplikacji. Aplikacja mobilna Betclic pozwala cieszyć się wszystkimi funkcjonalnościami zakładów od tego bukmachera, gdziekolwiek jesteś. 

Przejrzysty interfejs, dzięki któremu w łatwy sposób postawisz zakład stawia aplikację Betclic w gronie najlepszych dostępnych aplikacji bukmacherskich na polskim rynku. Betclic udostępnia w aplikacji mobilnej darmowe transmisje z najważniejszych wydarzeń sportowych w ramach usługi Betclic TV. 

W aplikacji mobilnej Betclic znajdziemy transmisje z czołowych lig piłkarskich (Bundesliga, Serie A, Eredivisie, MLS, Puchar Anglii i inne), najlepszych turniejów tenisa, rozgrywek NBA, Euroligi, EuroCup czy hiszpańskiej ligi koszykówki ACB. W aplikacji nie zabraknie także transmisji spotkań NHL.

Aplikacja mobilna Betclic bez wątpienia jest jedną z najlepszych aplikacji mobilnych oferowanych przez bukmacherów na polskim rynku.

Betclic opinie - metody płatności

Sprawny proces wpłat oraz wypłat jest podstawą w branży bukmacherskiej, a Betclic jako europejski gigant z pewnością będzie chciał się dostosować do najnowszych trendów w branży. Klienci Betclic mogą skorzystać z większości popularnych w Polsce metod depozytu, takich jak Przelewy24/Dotpay czy karta kredytowa. 

Niewykluczone, że Betclic w późniejszym czasie zaoferuje również możliwość dokonywania wpłat za pomocą popularnych portfeli elektronicznych, takich jak EcoPayz, Skrill czy Neteller.

Jeżeli chodzi o wypłaty, to będą one realizowane tak jak w przypadku wszystkich bukmacherów legalnie działających w Polsce na konto bankowe. Betclic śladem STS i LVBet zaimplementował opcję ekspresowych wypłat, które są realizowane w ciągu kilkunastu minut od momentu zlecenia wypłaty środków.

Betclic opinie - obsługa klienta

Każda firma chcąca przebić się na rynku zakładów bukmacherskich, musi zaoferować swoim użytkownikom dogodne metody kontaktu z obsługą klienta. Każdy gracz może zatem spodziewać się obszernego działu FAQ, w której znajdują się odpowiedzi na większość popularnych pytań.

W przypadku, gdy w dziale FAQ użytkownik strony nie znajdzie odpowiedzi na nurtujące go pytanie, powinien otrzymać pomoc od działu obsługi klienta. Betclic uruchomił dwa kanały kontaktu - czat na żywo i e-mail. Dzięki wykorzystaniu tych kanałów kontaktu, żaden z graczy nie powinien mieć problemów z wyjaśnieniem swoich wątpliwości czy uzyskaniem odpowiedzi na nurtujące go pytanie.

Betclic - sponsorowanie polskiego sportu

Bukmacher Betclic od samego początku bardzo aktywnie działa na polskim rynku. Bukmacher jest sponsorem Piasta Gliwice, a także federacji FAME MMA. W przeszłości wspierał także reprezentację Polski w siatkówce, a także zdobywców Pucharu Polski i Superpucharu Polski Lechię Gdańsk. Te działania pokazują, że Betclic bardzo mocno chce angażować się w sponsoring polskiego sportu. To świetna wiadomość dla fanów sportu, ale także dla klientów Betclic.

Bukmacher z pewnością będzie oferował specjalne promocje związane ze sponsorowanymi drużynami. Zakłady bukmacherskie Betclic jawią się jako mocny kandydat do naruszenia dominacji obecnych liderów polskiego rynku, czyli legalnych bukmacherów STS i Fortuny.

Betclic opinie - podsumowanie i opinia końcowa

Betclic to bukmacher, który może wkrótce zamieszać na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Bogata oferta zakładów, wysokie kursy bukmacherskie, funkcja cashout oraz aplikacja mobilna to niewątpliwie atuty Betclic. Należy dodać do tego zakład bez ryzyka dla nowych graczy i aktywny sponsoring polskiego sportu. 

Betclic zbiera bardzo pozytywne noty na temat promocji bukmacherskich. Dostępne Betclic opinie o nowym legalnym bukmacherze potwierdzają wysokie zdanie polskich graczy na temat bukmachera. Kod BETVIPPL pozwoli Ci cieszyć się pełnią oferty bukmachera

Obstawiaj w Betclic

Dlaczego warto założyć konto w Betclic?

Betclic to bukmacher godny zaufania. Jako ProTipster wysoko oceniamy oferowany produkt na tle konkurencji, dlatego z czystym sercem możemy polecić ofertę bukmachera fanom zakładów bukmacherskich.

Ranking legalnych bukmacherów, a także listę firm posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów znajdziesz na łamach naszego serwisu. Graj odpowiedzialnie. Pamiętaj, że hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany.

Betclic opinie - najczęściej zadawane pytania

Czy Betclic jest legalnym bukmacherem w Polsce?

Oczywiście, że tak! Betclic działa w 100% legalnie. W 2018 roku firma otrzymała licencję o numerze PS4.6831.11.2017, która obowiązuje do 2024 roku. 

Jaki jest kod promocyjny Betclic?

Aktualny kod promocyjny na bonus to hasło BETVIPPL

Jaki jest Betclic bonus na start?

Na każdego nowego gracza czeka premierowy zakład bez ryzyka. Ile wynosi cashback bonus Betclic? Dowiesz się tego czytając powyższą recenzję. 

BetClic Ocena Ogólna
4.42 4.42 gwiazdki
Dodaj Ocenę

Oceń tego bukmachera

Dodaj ocenę dla BetClic i podziel się swoimi doświadczeniami

Oceny i Opinie Graczy

Ocena Ogólna

4.42 4.42471 gwiazdki 174 ocen

Szczegóły

 • Dostępne rynki bukmacherskie 4.4023 gwiazdki
 • Bonus na start i promocje 4.24713 gwiazdki
 • Wysokość kursów 4.2069 gwiazdki
 • Metody płatności 4.61494 gwiazdki
 • Szybkość wypłat 4.64368 gwiazdki
 • Obsługa klienta 4.41954 gwiazdki

Opinie Graczy

 • VenomBTB

  2024-01-01 17:48:11

  5 gwiazdki więcej

  ok

 • twardowskijan584

  2024-01-01 10:47:54

  4.7 gwiazdki więcej

  Szybko sprawnie bez zastrzeżeń. polecam

 • LunaticSpade10

  2023-12-28 18:29:57

  4 gwiazdki więcej

  Jest okej szybka i łatwa obsługa

 • gawryk21

  2023-12-15 22:26:05

  5 gwiazdki więcej

  Wszystko okej, lepszy od stsa

 • kamil_1_95

  2023-11-21 09:42:47

  4.2 gwiazdki więcej

  Przyjemna dla oka aplikacja.

 • Sev0x_

  2023-11-10 07:58:30

  4.7 gwiazdki więcej

  Jest w porządku

 • Jarko68

  2023-10-27 17:49:05

  3.7 gwiazdki więcej

  szybki dobry buk

 • Majsiok

  2023-10-25 14:08:52

  4.7 gwiazdki więcej

  Super

 • Maczeta93

  2023-10-23 22:52:25

  5 gwiazdki więcej

  Dobra aplikacja. Graj odpowiedzialnie

 • Witeku

  2023-10-18 12:35:17

  4.5 gwiazdki więcej

  Oferta powitalna interesująca, kursy porównywalne do innych bukmacherów, wypłaty praktycznie natychmiastowe, obsłudze czasem dużo czasu zajmuje odpowiedź. Ogólnie w miarę dobry bukmacher.

 • LeGhamp

  2023-10-12 08:56:45

  4.2 gwiazdki więcej

  Polecam

 • Tuning

  2023-10-01 19:16:26

  5 gwiazdki więcej

  Uwielbiam

 • grzegorzklepak

  2023-09-20 06:43:33

  4.5 gwiazdki więcej

  Mają spoko aplikacje

 • Typer Szczerba

  Szczerba

  2023-09-14 09:39:35

  2.7 gwiazdki więcej

  Strasznie zle zrobiona aplikacja na telefonie

 • Typer Czesiolee

  Czesiolee

  2023-08-28 15:14:15

  4.2 gwiazdki więcej

  Wszystko super ,tylko aby trafić.

Punktacja ProTipster

Punktacja Ogólna

80

Szczegóły

 • Dostępne rynki bukmacherskie

  79
 • Bonus na start i promocje

  75
 • Wysokość kursów

  75
 • Metody płatności

  85
 • Szybkość wypłat

  89
 • Obsługa klienta

  81