Club Destroyers
HT: 0 - 1 | FT: 0 - 1
The Strongest
Brak typów dla tego meczu
Bądź pierwszy i opublikuj swoje typy. To nic nie kosztuje, zajmuje kilka sekund i daje możliwość wzięcia udziału w naszym miesięcznym konkursie Ligi Typerów z nagrodami.
28.04.2024
21:30 CD Aguila CD Dragon 7 typy 21:30 EC Juventude RS CA Paranaense PR 13 typy 21:30 Goias GO Ponte Preta SP 6 typy 21:30 CD Olimpia CD Victoria 3 typy 21:30 CD Vida CD Motagua 2 typy 21:30 CD Marathon Olancho FC 3 typy 21:30 CD Real Sociedad Real CD Espana 5 typy 22:00 Deportivo Saprissa AD Guanacasteca 4 typy 22:00 Colo Colo Deportes Union La Calera 8 typy 22:30 FBC Melgar Alianza Lima 7 typy 23:00 CS Emelec Barcelona Guayaquil 7 typy 23:00 Internacional RS AC Goianiense GO 13 typy 23:30 Defensor Sporting Montevideo Wanderers FC 23:30 Wenezuela Angostura FC 2 typy29.04.2024
00:30 Deportes Iquique Palestino 7 typy 01:00 Universitario de Deportes Comerciantes Unidos 6 typy 01:00 CD Walter Ferretti CD Ocotal 10:00 FC Kryliya Sovetov Samara FC Krasnodar 6 typy 11:00 Viking FK 2 Brattvaag 11:30 Bangkok United Prachuap FC 3 typy 12:15 FC Rubin Kazan FC Ural Jekaterinburg 3 typy 13:00 Jkt Tanzania Mtibwa Sugar Fc 13:00 Ionikos Nikea FC Kallithea FC Ateny 1 typy 13:00 Eolikos Mytilinis PAOK Thessaloniki B 13:30 Petrojet FC Wadi Degla SC0
Wygrana
0
Remis
5
Wygrana
28.12.2019 20:00
Club Destroyers 2 : 3 The Strongest
25.09.2019 19:30
The Strongest 4 : 0 Club Destroyers
01.05.2019 21:15
Club Destroyers 0 : 1 The Strongest
21.02.2019 22:30
The Strongest 3 : 0 Club Destroyers
28.10.2018 23:30
Club Destroyers 0 : 1 The Strongest
1
Wygrana
1
Remis
4
Przegrana
28.12.2019 20:00
Club Destroyers 2 : 3 The Strongest
25.12.2019 20:00
Club Deportivo Aurora 1 : 0 Club Destroyers
21.12.2019 21:15
Club Destroyers 4 : 2 San Jose Oruro
19.12.2019 00:30
Blooming SC 1 : 0 Club Destroyers
15.12.2019 19:00
Club Destroyers 0 : 0 Guabira Montero
11.12.2019 19:00
Club Destroyers 1 : 3 Always Ready
3
Wygrana
1
Remis
2
Przegrana
24.04.2024 22:00
Huachipato 0 : 0 The Strongest
20.04.2024 21:30
Univ de Vinto 0 : 1 The Strongest
14.04.2024 21:30
GV Club Deportivo San Jose de Oruro 0 : 2 The Strongest
11.04.2024 23:00
Real Santa Cruz 2 : 3 The Strongest
09.04.2024 22:00
Estudiantes de La Plata 2 : 1 The Strongest
13.03.2024 23:55
CD Real Tomayapo 2 : 0 The Strongest