Sk Ujezd Praha 4
N. Byskovice
Brak typów dla tego meczu
Bądź pierwszy i opublikuj swoje typy. To nic nie kosztuje, zajmuje kilka sekund i daje możliwość wzięcia udziału w naszym miesięcznym konkursie Ligi Typerów z nagrodami.
03.05.2024
15:00 1 FK Pribram FC Zbrojovka Brno 1 typy 16:00 SFC Opawa Afk Chrudim 2 typy 16:00 FC Vysocina Jihlava FK Varnsdorf 5 typy04.05.2024
12:00 FK Dukla Prague FC Sellier & Bellot Vlasim 13:00 Dynamo Czeskie Budziejowice Bohemians Prague 1905 3 typy 13:00 FK Jablonec MFK Karvina 2 typy 15:00 Czechy AC Sparta Praga B 15:00 SK Lisen 1.SK Prostejov 16:00 SK Slavia Praga FC Banik Ostrawa 3 typy05.05.2024
08:15 Viktoria Zizkov MFk Vyskov 13:00 Viktoria Pilzno FK Mlada Boleslav 13:00 FK Teplice FC Slovan Liberec 1 typy 13:00 FC Hradec Kralove Sigma Ołomuniec 1 typy 16:00 1. FC Slovacko AC Sparta Praga 5 typy22.05.2024
16:00 Viktoria Pilzno AC Sparta Praga0
Wygrana
0
Remis
1
Wygrana
07.10.2023 08:15
N. Byskovice 2 : 1 Sk Ujezd Praha 4
1
Wygrana
3
Remis
2
Przegrana
27.04.2024 15:00
Cesky Brod 1 : 1 Sk Ujezd Praha 4
20.04.2024 08:15
Sk Ujezd Praha 4 1 : 1 Brandys Nad Labem
13.04.2024 08:15
Sk Ujezd Praha 4 1 : 2 Tj Sokol Nespeky
06.04.2024 14:00
FC Hvezda Cheb 0 : 3 Sk Ujezd Praha 4
29.03.2024 09:15
Sk Ujezd Praha 4 0 : 4 SK Steti
23.03.2024 14:00
FK Ostrov 2 : 2 Sk Ujezd Praha 4
3
Wygrana
0
Remis
3
Przegrana
20.04.2024 14:00
FC Hvezda Cheb 1 : 4 N. Byskovice
06.04.2024 14:30
FK Ostrov 0 : 4 N. Byskovice
23.03.2024 09:15
SK Hrebec 1 : 3 N. Byskovice
09.03.2024 09:15
SK Kladno 4 : 0 N. Byskovice
05.11.2023 09:15
Meteor Praga 3 : 2 N. Byskovice
21.10.2023 08:15
Brandys Nad Labem 2 : 0 N. Byskovice
Drużyna | M | W | R | P | PKT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Chomutov | 23 | 17 | 4 | 2 | 55 |
2 | SK Kladno | 23 | 15 | 4 | 4 | 49 |
3 | N. Byskovice | 23 | 14 | 2 | 7 | 44 |
4 | SK Slany | 23 | 11 | 6 | 6 | 39 |
5 | Meteor Praga | 23 | 12 | 3 | 8 | 39 |
6 | Sk Ujezd Praha 4 | 23 | 11 | 5 | 7 | 38 |
7 | FK Olympie Brezova | 23 | 11 | 5 | 7 | 38 |
8 | Brandys Nad Labem | 23 | 10 | 5 | 8 | 35 |
9 | FK Ostrov | 23 | 10 | 3 | 10 | 33 |
10 | Cesky Brod | 23 | 8 | 6 | 9 | 30 |
11 | SK Hrebec | 23 | 7 | 6 | 10 | 27 |
12 | Admira PR B | 23 | 7 | 4 | 12 | 25 |
13 | SK Steti | 23 | 7 | 3 | 13 | 24 |
14 | Tj Sokol Nespeky | 23 | 5 | 4 | 14 | 19 |
15 | FK Seko Louny | 23 | 4 | 2 | 17 | 14 |
16 | FC Hvezda Cheb | 23 | 3 | 2 | 18 | 11 |