Brak typów dla tego meczu
Bądź pierwszy i opublikuj swoje typy. To nic nie kosztuje, zajmuje kilka sekund i daje możliwość wzięcia udziału w naszym miesięcznym konkursie Ligi Typerów z nagrodami.
26.04.2024
14:05 Al-Nasr Dubai SC Ittihad Kalba 15 typy 14:05 FC Baniyas Hatta 6 typy 15:00 Dhamk AL Taawoun 10 typy 15:00 NK Hrvatski Dragovoljac NK Jadran LP 15:00 Kustosija NK Karlovac 3 typy 15:00 FC Inter Turku EIF 24 typy 15:00 FS Metta/Lu FK Auda 8 typy 15:00 Kolkheti 1913 Poti FC Samtredia 1 typy 15:00 FK Vozdovac FK Spartak Subotica 8 typy 15:00 Ararat Erewań FC VAN 12 typy 15:00 Remo Stars Niger Tornadoes FC 7 typy 15:00 El Bayadh USM Khenchela 10 typy 15:00 JS Saoura US Souf 6 typy 15:00 US Biskra ES Setif 8 typy 15:00 Shabab AL Ordun AL Wehdat (JOR) 6 typy 15:30 FC Witebsk BATE Borysów 13 typy 15:30 MFK Zemplin Michalovce MFk Dukla Banska Bystrica 11 typy 16:00 NK Istra 1961 NK Slaven 19 typy 16:00 Piast Gliwice Warta Poznań 31 typy 16:00 Parnu JK Vaprus FC Nomme United 11 typy 16:00 FC Dinamo Tbilisi FC Telavi 5 typy 16:10 SV Lafnitz DSV Leoben 11 typy 16:10 SV Ried SKU Amstetten 21 typy 16:10 Kapfenberger SV 1919 SV Horn 10 typy 16:30 Hertha BSC Hannover 96 51 typy4
Wygrana
2
Remis
0
Wygrana
10.12.2023 12:00
FK Akademija Pandev 0 : 1 FK Shkupi
16.09.2023 13:00
FK Shkupi 1 : 0 FK Akademija Pandev
18.03.2023 14:00
FK Akademija Pandev 1 : 1 FK Shkupi
04.03.2023 13:00
FK Shkupi 3 : 3 FK Akademija Pandev
09.10.2022 12:00
FK Akademija Pandev 0 : 1 FK Shkupi
15.05.2022 15:00
FK Shkupi 3 : 0 FK Akademija Pandev
2
Wygrana
3
Remis
1
Przegrana
21.04.2024 14:00
FK Sileks Kratovo 0 : 0 FK Shkupi
17.04.2024 13:00
GFK Tikvesh 1930 0 : 0 FK Shkupi
13.04.2024 13:00
FK Shkupi 3 : 1 Gjorce Petrov
07.04.2024 13:00
FK Bregalnica Stip 1 : 0 FK Shkupi
02.04.2024 13:00
FK Shkupi 0 : 0 GFK Tikvesh 1930
30.03.2024 14:00
FK Shkupi 3 : 0 FK Vardar Skopje
1
Wygrana
1
Remis
4
Przegrana
21.04.2024 14:00
KF Gostivar 1 : 1 FK Akademija Pandev
07.04.2024 13:00
GFK Tikvesh 1930 3 : 1 FK Akademija Pandev
16.03.2024 14:00
FK Sileks Kratovo 2 : 1 FK Akademija Pandev
10.03.2024 13:00
FC Struga Trim Lum 3 : 1 FK Akademija Pandev
03.03.2024 13:00
KF Gostivar 2 : 0 FK Akademija Pandev
18.02.2024 13:00
FK Sileks Kratovo 0 : 1 FK Akademija Pandev
Drużyna | M | W | R | P | PKT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Struga Trim Lum | 28 | 18 | 4 | 6 | 58 |
2 | FK Shkupi | 28 | 15 | 10 | 3 | 55 |
3 | FK Shkendija | 28 | 14 | 10 | 4 | 52 |
4 | GFK Tikvesh 1930 | 28 | 11 | 6 | 11 | 39 |
5 | FK Sileks Kratovo | 28 | 9 | 11 | 8 | 38 |
6 | KF Gostivar | 28 | 8 | 13 | 7 | 37 |
7 | FK Akademija Pandev | 28 | 9 | 7 | 12 | 34 |
8 | FK Rabotnicki Skopje | 28 | 10 | 4 | 14 | 34 |
9 | Voska Sport | 28 | 7 | 10 | 11 | 31 |
10 | FK Vardar Skopje | 28 | 8 | 5 | 15 | 29 |
11 | FK Bregalnica Stip | 28 | 6 | 8 | 14 | 26 |
12 | Gjorce Petrov | 28 | 7 | 4 | 17 | 25 |