Veles Moscow
FT: 0 - 0 |
FC Wolga Uljanovsk
Brak typów dla tego meczu
Bądź pierwszy i opublikuj swoje typy. To nic nie kosztuje, zajmuje kilka sekund i daje możliwość wzięcia udziału w naszym miesięcznym konkursie Ligi Typerów z nagrodami.
04.05.2024
14:00 FC Orenburg FC Kryliya Sovetov Samara 9 typy 14:00 FC Alania Vladikavkaz FC Shinnik Yaroslavl 5 typy 14:30 Neftek. Niżniekamsk FK Jenisej Krasnojarsk 16:00 FC Dynamo-Makhachkala FC Volgar Astrakhan 4 typy 16:30 FC Krasnodar Republican FC Akhmat Grozny 17 typy 16:30 Rodina Moscow FC Arsenal Tula 2 typy05.05.2024
11:00 FC Tyumen Akron Tolyatti 13:30 FC Dinamo Moscow PFC Sochi 7 typy06.05.2024
12:45 FC Ural Jekaterinburg FC Baltika Kaliningrad 15:00 FC Fakel Voronezh Zenit St. Petersburg 4 typy 17:30 CSKA Moskwa FC Rubin Kazan 3 typy 17:30 FC Lokomotiv Moscow FC Rostow 1 typy10.05.2024
13:00 FC Kryliya Sovetov Samara Republican FC Akhmat Grozny11.05.2024
11:00 FC Rubin Kazan FC Rostow 13:30 FC Spartak Moscow FC Krasnodar 1 typy 16:00 Zenit St. Petersburg CSKA Moskwa 18:30 FC Baltika Kaliningrad FC Dinamo Moscow12.05.2024
11:00 FC Orenburg FC Lokomotiv Moscow 13:30 FC Fakel Voronezh FC Ural Jekaterinburg15.05.2024
17:45 Zenit St. Petersburg CSKA Moskwa19.05.2024
13:30 FC Rostow FC Baltika Kaliningrad2
Wygrana
2
Remis
1
Wygrana
12.11.2023 11:00
Veles Moscow 0 : 0 FC Wolga Uljanovsk
16.07.2023 14:00
FC Wolga Uljanovsk 1 : 0 Veles Moscow
26.03.2023 11:00
Veles Moscow 0 : 0 FC Wolga Uljanovsk
04.09.2022 14:00
FC Wolga Uljanovsk 0 : 2 Veles Moscow
30.09.2020 13:00
FC Wolga Uljanovsk 2 : 4 Veles Moscow
3
Wygrana
1
Remis
2
Przegrana
28.04.2024 11:00
Veles Moscow 1 : 0 Chayka Peschanokopskoye
24.04.2024 16:00
FC Rotor 2 : 3 Veles Moscow
20.04.2024 11:00
Veles Moscow 0 : 2 FC Metallurg Lipeck
14.04.2024 10:00
FC Czelabińsk 0 : 0 Veles Moscow
07.04.2024 11:00
Veles Moscow 1 : 0 FC Murom Murom
03.04.2024 11:00
Rodina-2 2 : 0 Veles Moscow
2
Wygrana
2
Remis
2
Przegrana
13.04.2024 09:00
Torpedo Miass 2 : 1 FC Wolga Uljanovsk
03.04.2024 11:00
FK Kaługa 3 : 3 FC Wolga Uljanovsk
30.03.2024 11:30
Spartak Kostroma 0 : 2 FC Wolga Uljanovsk
18.03.2024 11:00
FC Irtysh Omsk 0 : 2 FC Wolga Uljanovsk
09.03.2024 12:00
Khimik Dzierżyńsk 1 : 0 FC Wolga Uljanovsk
02.03.2024 11:00
FC Mashuk-KMV Piatigorsk 1 : 1 FC Wolga Uljanovsk
Drużyna | M | W | R | P | PKT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Krasnodar-2 | 18 | 9 | 6 | 3 | 33 |
2 | FC UFA | 18 | 9 | 4 | 5 | 31 |
3 | FC Rotor | 18 | 7 | 7 | 4 | 28 |
4 | FC Murom Murom | 18 | 6 | 6 | 6 | 24 |
5 | Veles Moscow | 18 | 6 | 6 | 6 | 24 |
6 | Chayka Peschanokopskoye | 18 | 6 | 5 | 7 | 23 |
7 | FC Wolga Uljanovsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 23 |
8 | FC Irtysh Omsk | 18 | 6 | 5 | 7 | 23 |
9 | FC Dynamo Briańsk | 18 | 6 | 4 | 8 | 22 |
10 | Spartak Kostroma | 18 | 3 | 4 | 11 | 13 |