Brak typów dla tego meczu
Bądź pierwszy i opublikuj swoje typy. To nic nie kosztuje, zajmuje kilka sekund i daje możliwość wzięcia udziału w naszym miesięcznym konkursie Ligi Typerów z nagrodami.
26.04.2024
17:00 FC Pirin Blagoevgrad OFC Botev Vratsa 12 typy27.04.2024
13:15 CSKA Sofia Lewski Sofia 2 typy 16:00 Botev Płowdiw PFC Slavia Sofia 1 typy28.04.2024
12:15 Hebar Pazardzhik Lokomotiv Sofia 1 typy 17:15 Cherno More Warna Lokomotiv Płowdiw 3 typy29.04.2024
14:45 CSKA 1948 FC Arda Kardzhali 2 typy 17:15 Beroe Stara Zagora Etar 1924 Veliko Tarnovo 4 typy5
Wygrana
1
Remis
0
Wygrana
10.12.2023 15:45
CSKA Sofia 0 : 1 Ludogorets 1945 Razgrad
13.08.2023 18:15
Ludogorets 1945 Razgrad 3 : 0 CSKA Sofia
20.05.2023 17:15
Ludogorets 1945 Razgrad 2 : 2 CSKA Sofia
30.04.2023 17:15
CSKA Sofia 0 : 1 Ludogorets 1945 Razgrad
10.10.2022 16:00
Ludogorets 1945 Razgrad 2 : 1 CSKA Sofia
30.04.2022 17:00
Ludogorets 1945 Razgrad 5 : 0 CSKA Sofia
6
Wygrana
0
Remis
0
Przegrana
24.04.2024 15:45
Ludogorets 1945 Razgrad 4 : 0 Hebar Pazardzhik
20.04.2024 14:45
Hebar Pazardzhik 0 : 3 Ludogorets 1945 Razgrad
15.04.2024 17:00
Ludogorets 1945 Razgrad 2 : 0 FC Arda Kardzhali
11.04.2024 15:45
CSKA 1948 0 : 1 Ludogorets 1945 Razgrad
07.04.2024 17:15
FC Pirin Blagoevgrad 0 : 2 Ludogorets 1945 Razgrad
03.04.2024 16:30
Ludogorets 1945 Razgrad 5 : 1 Lewski Sofia
4
Wygrana
0
Remis
1
Przegrana
01.05.2024 15:45
Botev Płowdiw ? : ? CSKA Sofia
21.04.2024 17:15
FC Arda Kardzhali 2 : 3 CSKA Sofia
07.04.2024 11:45
Lewski Sofia 0 : 2 CSKA Sofia
30.03.2024 17:00
Lokomotiv Sofia 0 : 1 CSKA Sofia
09.03.2024 13:00
CSKA 1948 1 : 2 CSKA Sofia
24.02.2024 13:15
Cherno More Warna 1 : 0 CSKA Sofia
Drużyna | M | W | R | P | PKT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludogorets 1945 Razgrad | 30 | 24 | 3 | 3 | 75 |
2 | CSKA Sofia | 30 | 19 | 6 | 5 | 63 |
3 | Cherno More Warna | 30 | 18 | 8 | 4 | 62 |
4 | Lokomotiv Płowdiw | 30 | 16 | 7 | 7 | 55 |
5 | Lewski Sofia | 30 | 16 | 6 | 8 | 54 |
6 | Levski 2005 Krumovgrad | 30 | 12 | 8 | 10 | 44 |
7 | Botev Płowdiw | 30 | 12 | 8 | 10 | 44 |
8 | CSKA 1948 | 30 | 11 | 10 | 9 | 43 |
9 | FC Arda Kardzhali | 30 | 11 | 6 | 13 | 39 |
10 | PFC Slavia Sofia | 30 | 9 | 6 | 15 | 33 |
11 | Beroe Stara Zagora | 30 | 9 | 6 | 15 | 33 |
12 | FC Pirin Blagoevgrad | 30 | 7 | 9 | 14 | 30 |
13 | Hebar Pazardzhik | 30 | 8 | 6 | 16 | 30 |
14 | Lokomotiv Sofia | 30 | 8 | 4 | 18 | 28 |
15 | OFC Botev Vratsa | 30 | 6 | 4 | 20 | 22 |
16 | Etar 1924 Veliko Tarnovo | 30 | 3 | 5 | 22 | 14 |